Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37400 odpowiedzi na ten temat

#15061 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 25 październik 2013 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę Doprawdy? A co takiego się zmieniło? Materialiści i egoiści byli zawsze, byli też ludzie którzy żenili się bo tak wypadało, była grupa starych kawalerów i panien, no i grupa szczęśliwców którzy odnaleźli w miłości, małżeństwie spełnienie osobistych pragnień. Popraw mnie jeśli gdzieś się pomyliłem...
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:33
  •  

#15062 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę Zmienia się i to wiele, kiedys znajomość z dziewczyną czy kobietą nie zawsze kończyła się małżeństwem, teraz odnosze wrażenie że gdy chłopak, powiedzmy w wieku studenckim, chce zapoznać jakąś dziewczynę, to u niej od razu przekonanie, że mu się podoba, chce ją poderwać bo on szuka partnerki, czy coś... I mało kiedy istnieje przyjaźń między męszczyzną a kobietą, każdy odrazu to nazywa związkiem, chociaż nie raz znają się kilka dni, bądź miesięcy... A później wielkie rozczarowanie, bo nie wyszło. Zamiast się zaprzyjaźnić spotykać, trochę lepiej się poznać, i nie tylko tę jadyna ale pare innych, zdobyć jakieś doświadczenie i wtedy można wiedzieć czego się oczekuje od drugiej osoby....

#15063 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę mąż bardzo cierpiał z powodu tego że Ja pracowałam a on był bezsilny.............................a co do wypowiedzi przedmówcy właśnie kiedyś ludzie mieli słowo a teraz 1 na stu trafi się że mówi prawdę i ma szczere zamiary względem kobiety ...@Heidi88 przesyłam zwrotne pozdrowienia od męża i życzy Ci powodzenia byś poznała też tą drugą połówkę na dobre i złe

#15064 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Ale też spotykali się na powiedzmy ,,domówkach,, przynajmniej u mnie w okolicy były takie wioskowe i nie tylko imprezy domowe, ludzie sie spotykali, rozmawiali, grali w karty, i wypili a nawet i się pobili i to nie raz o jakąś kobietę... i tak można było łatwiej się poznać niż przez internet, albo spotykając się jedynie z tą jedyną i konkretnie osobę, bo wtedy, wiadomo że chodzi o to aby pokazać się z jak najlepszej strony, wyjsciem z tego jest zamieszkanie razem, wtedy wszystko się ujawnia, ale nie chodzi mi żę odrazu po zapoznaniu czy po kilku miesiącach, nieraz trzeba lat i to nie skutkuje...

#15065 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę drugą osobę poznaje się przez całe życie,ale najważniejsze by poznać i JĄ mieć

#15066 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę Ale zgredy jesteśmy

#15067 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę jaki jedni tacy drugie roznimy sie tylko cyckami i ptaszkiem. a jak to mowia dzisiejsza mlodziez to jednym nabic druga wystrzelic :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15068 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z wypowiedzią powyżej... ,,Polać jej, bo dobrze godo...'' :P

#15069 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Jo zowsze dobrze po nasymu godom, tylko Wy jakos tego zakumac w lepetynach nimozecie :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15070 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Edit :

Jo zowsze dobrze po nasymu godom...

Tak dobrze godosz po Twojemu, a po naszemu ,to już bym niejednokrotnie podyskutowała czy tak dobrze gadasz . :P

drugą osobę poznaje się przez całe życie,ale najważniejsze by poznać i JĄ mieć

Dokładnie tak jak piszesz . Tak powinno być jak w tej piosence ;) http://www.youtube.com/watch?v=K3sP1fG1Yus

Edytowany przez Meg5, 25 październik 2013 - 21:07.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15071 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę To raczej zależy kto, bo ja np, od nie dawna zaczełem czytać ten temat i raczej nie wiem o wielu rzeczacz co tu się działy..;p

#15072 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 25 październik 2013 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę
:rolleyes: :rolleyes:

:rolleyes:

#15073 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 23:45

Dziewczyna na gospodarkę

Ja jestem zdania, że nie warto szukać na siłę tej drugiej połówki... przyjdzie czas i sama się znajdzie, bo miłość zawsze przychodzi z zaskoczenia :)

Muszę Wam się zwierzyć Kochani że wczoraj, ktoś zapukał do mych drzwi, poszłam otworzyć - patrzę a tu młody mężczyzna w roboczym stroju, opalony i trochę ubrudzony ziemią. Stałam jak zaczarowana, bo tyle się słyszy że miłość w końcu zapuka do Twych drzwi. Zapytał czy chcę kupić ziemniaki odpowiedziałam że... nie :unsure: i zamknęłam drzwi nie jestem desperatką ale gdy już odszedł nasunęło mi się tyle słów które mogłam powiedzieć, oczywiście pierwsze ile ma ha i czy ma jakąś hodowlę :D ale no cóż ... nie ma co rozpamiętywać trudno, może kogoś ma nie każdy przecież Rolnik jest samotny ach to była jedna szansa na milion a ja dałam ciała, głupia mogłam chociaż ziemniaki kupić ale tak się zestresowałam i gorąco mi się zrobiło że zapomniałam o czymś takim jak racjonalne myślenie :(

#15074 Share Michal225

Michal225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo , off road:)

Napisany 26 październik 2013 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę Głowa do góry może zapuka drugi raz :) jak mu wpadłaś w oko to na pewno zapuka :D

#15075 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę

gdy już odszedł nasunęło mi się tyle słów które mogłam powiedzieć, oczywiście pierwsze ile ma ha i czy ma jakąś hodowlę :D ale no cóż ...

Kurczę, a ja myślałem, że na miłości, czy też na samym facecie bardziej by Ci zależało :wacko:

#15076 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 10:12

Dziewczyna na gospodarkę och nie musi ich mieć dużo choćby 15ha :) chodzi o to czy wyłącznie żyje z rolnictwa. Bo jak ma mało ha i nie ma żadnej hodowli to jest Rolnikiem tylko "dorywczo" i najczęściej ma jeszcze gdzieś etat. Mój brat przyjeżdża na święta i zawsze mi urządza pogawędkę bo mówi że to chore żebym wybierała mężczyznę swojego życia po zawodzie (to jedyne profesje które biorę pod uwagę: rolnik, żołnierz policjant (choć oni czasem z przymusu a nie z powołania i potrzeby służbie ojczyźnie podejmują się tego zawodu, marynarz - za długo go nie ma w domu = zostaje Rolnik). Faktycznie to może zdawać się dziwne i kretyńsko głupie i dostrzegam to ale dla mnie znaczenie mają słowa Być nie mieć.

Ostatnio rozmawiając z jednym z użytkowników uświadomiłam sobie że wybieram najpierw mężczyznę w którym ulokuję uczucia a dopiero później się zakoch*ję nie odwrotnie to mnie naprawdę przeraziło, czy miłość nie powinna mnie trafić najpierw zanim cokolwiek się o nim dowiem :unsure:

Edytowany przez Heidi88, 26 październik 2013 - 10:45.

#15077 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 10:45

Dziewczyna na gospodarkę Jeszcze w lipcu pisałaś :

Na pewno już nie zdecyduję się na związek z rolnikiem chcę o tym jak najszybciej zapomnieć

Co do powierzchni gospodarstw to uwierz mi, są na forum rolnicy mający ponad 50 hektarów i jeszcze pracują na etacie. Nie dlatego,że muszą, a po to by tak zarobione pieniążki pomogły szybciej rozwinąć to, co mają.
Nie będę pisał co masz robić ponieważ to nie moja sprawa, ale o rozsądku to lepiej nie zapominaj. :)

ale dla mnie znaczenie mają słowa Być nie mieć.

To nie rozumiem już tego wybierania faceta po tym co ma, a nie kim jest.Bo już Twój facet musi mieć, nie być ? :blink:

#15078 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 11:06

Dziewczyna na gospodarkę To było w lipcu od tego czasu obraziłam chyba wszystkich facetów w mieście z którymi się spotkałam że nie wiedzą nic o życiu, ciężkiej pracy, odpowiedzialności. Że nic nie potrafią zrobić sami tylko jeżdżą po fachowcach że brak im męstwa, pasji szczytnych celów w życiu, że liczą się tylko imprezy a nie rodzina, że nie są wrażliwi na przyrodę i nie kochają zwierząt. Że nie wiedzą co to jest poświęcenie i prawdziwe problemy i zmartwienia ( a nie o rany nie ogoliłem się 2 dzień albo kurcze dzisiaj znowu wypadł mi trening na siłowni) No cóż ogólnie już nie potrafię popatrzeć na chłopaków przesiąkniętych miejskim wygodnym życiem i nie wznieść oczu do niebios.

Po prostu ma być rolnikiem i może zasuwać starym Ursusem do wszystkich prac polowych a ja oj tak będę widziała w nim coś czego nie potrafię dostrzec w mężczyźnie jeżdżącym choćby najlepszym samochodem, który jest np akwizytorem

Edytowany przez Heidi88, 26 październik 2013 - 11:16.

#15079 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 październik 2013 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę Spróbuj BYC bez POSIADANIA. A mina ci zrzednie.

Edytowany przez baziula, 26 październik 2013 - 11:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15080 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę niestety to życie dyktuje warunki a nie nasze fanaberie, zgadzam się z Tobą Baziula