Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38149 odpowiedzi na ten temat

#14921 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę Tak czasem bywa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:19
  •  

#14922 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 październik 2013 - 14:03

Dziewczyna na gospodarkę Uwodzenie jest to gra tylko dla dwojga .. osoby trzecie mogą podawać karty , ale tylko mężczyzna je rozdaje i to on musie miec w razie czego asa w rękawie ... a kobiete trzeba tak zachęcić zeby chciała grać ! ja tak robie .. ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#14923 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 październik 2013 - 14:19

Dziewczyna na gospodarkę dziewczyny też potrafią grać czasami nawet i lepiej niż facet :P

#14924 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 październik 2013 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę

Uwodzenie jest to gra tylko dla dwojga .. osoby trzecie mogą podawać karty , ale tylko mężczyzna je rozdaje i to on musie miec w razie czego asa w rękawie ... a kobiete trzeba tak zachęcić zeby chciała grać ! ja tak robie .. ;)

Tak tak, na poczatku facet romantycznie uwodzi a potem jak kobieta haczyk zlapie to gdzies ten romantyzm sie ulatnia
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14925 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 20 październik 2013 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę Bo z Kobietą trzeba jak z kwiatem jak się dobrze pielęgnuje to i pięknie rozkwitnie

#14926 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3256 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 20 październik 2013 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę czasem dobrze dbasz i pielegnujesz i "uschnie" :(

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#14927 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 20 październik 2013 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę Jak się regularnie podlewa to kwitnie

#14928 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 październik 2013 - 17:26

Dziewczyna na gospodarkę Może inni tak robią ja nie .. zawsze jestem miły i uwodze jak sie da czasem sie da czasem nie .. jak mówili dawno temu "lepiej za mało niż za wiele czucia " świete słowa
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#14929 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 październik 2013 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Ja Wam powiem tak jak jestescie mlodzi to uwodzcie dziewczyny balujcie z nimi to zobaczycie ze na swoja traficie, badzcie soba.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14930 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3256 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 20 październik 2013 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę tu masz racje :) bo jak sie baluje , imprezuje to zawsze pozna sie kogos nowego , zlapie sie jakis kontkat :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14931 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 20 październik 2013 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę A nie sądzicie że dyskusja tutaj zmierza w bliżej nieokreślonym celu. Gadka szmatka ale nikt chyba tutaj nie znajdzie recepty na udany związek. Życie to wszystko weryfikuje.
Banan pisze uwodźcie, balujcie, inni szczerość, otwartość itd a relacje międzyludzkie a w szczególności na linii kobieta mężczyzna są bardziej skomplikowane

"tu masz racje :) bo jak sie baluje , imprezuje to zawsze pozna sie kogos nowego , zlapie sie jakis kontkat :)"

Nieraz to możesz też złapać jakąś chorobę (niekiedy i weneryczną). A najgorzej na śmiałość wypić sobie jednego o więcej sobie nie wspomnę, i tym samym nie zawsze dać się poznać z najlepszej strony.

Edytowany przez krowka62, 20 październik 2013 - 18:00.

#14932 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3256 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę oj kolego nie pisz w tak czarnych barwach. Jak sie robi wszsytko z glowa i umiarem to jest dobrze. A co do przepisu na udany zwiazek ? to nie ciasto ze jest dokladny przepis. Po prostu trzeba byc sobą i tyle :)

#14933 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę Ja znalazlam sposob, zamieszkalam na kocia lape i szybko sie poznalismy z tej najgorszej strony. I jestesmy juz razem 7lat
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14934 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3256 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę no wiec wlasnie kazdy ma jakies swoje sposoby :) Jednego ogolnego przeznaczonego dla kazdego nie ma.Trzeba w siebie uwierzyc a wiele mozna osoagnac :)
pozdrawiam wszystkich samotnych jak i rowniez tych co znalezli juz swoje szczescie :)

#14935 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę najważniejsze by poznać a w jakich okolicznościach to już mniej istotne,ale oby nie związek na kocią łapę,na psią lepiej

#14936 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę

Ja znalazlam sposob, zamieszkalam na kocia lape i szybko sie poznalismy z tej najgorszej strony. I jestesmy juz razem 7lat

Wybacz jeżeli wtargnę troszkę w Twoje zycie. Dlaczego na kocią łapę - dlaczego nie małżeństwo?

#14937 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego? Moj pracowal ja pracowalam, i tak moj zaproponowal zamieszkac razem, i tak zamieszkalismy, wtedy przyszly oplaty, itp itd,i zaczelismy sie dorabiac, i zaczelismy poznawac jak to sie mieszka na swoim.

Wtedy tez wychodzily wady i moje i Mojego i je akceptowalismy albo trzeba bylo je wyeliminowac.

A slub to byl juz tylko dodatek
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14938 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 714 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba się poznać z każdej strony... nie zawsze jest różowo ale związek jest na dobre i na złe, o tym trzeba pamiętać. Każdy ma swój sposób żeby poznać drugą osobę i żeby dać się poznać. Jeśli dziewczyna/chłopak proponuje żeby zostać na noc to nie zawsze chodzi o to żeby się przespać... chyba że ja żyję w innych czasach to rzeczywistość chyba mnie przeraża!

#14939 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3256 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę propozycja wspolnej nocy nie musi byc jednoznaczna ale jak jest kazdy widzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14940 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę

Dlaczego? Moj pracowal ja pracowalam, i tak moj zaproponowal zamieszkac razem, i tak zamieszkalismy, wtedy przyszly oplaty, itp itd,i zaczelismy sie dorabiac, i zaczelismy poznawac jak to sie mieszka na swoim.

Wtedy tez wychodzily wady i moje i Mojego i je akceptowalismy albo trzeba bylo je wyeliminowac.

A slub to byl juz tylko dodatek

A z dzieci się cieszycie? Choć dzieci to zawsze najwspanialszy owoc związku i cement który go wiąże.

A kolega Xavier to widzę że prawdziwy romantyk - okaz rzadki ale zapewne rozchwytywany. A oferty typu zostań na noc - oj jakby za mojej młodości miał takie oferty to chętnie bym korzystał. Aczkolwiek miałbym się na uwadze czy byłbym narzędziem do zaspokojenia pożądania czy przytulanką