Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#14901 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 październik 2013 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę różne są kobiety ale w przyszłości już będziesz bardziej ostrożny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:42
  •  

#14902 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 październik 2013 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę Bardzo sie ciesze .. najgorszym wypadkiem było by gdyby była w Ciąży zemną .. to już by nie było takie łatwe .. .. Ostatnio sie zmieniłem troszke ;D
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#14903 Share pedro2

pedro2

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka.

• Members
  • PipPipPip
  • 2209 postów

Napisany 20 październik 2013 - 11:01

Dziewczyna na gospodarkę

dowiedziałem sie od niej samej ze w tym samym dniu kiedy miałem u niej zostac na noc miała już chłopaka innego .. 4 godziny przed moim przyjazdem zaczeła z nim chodzić ..

Powinieneś podziękować temu chłopakowi
KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

#14904 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów

Napisany 20 październik 2013 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę raczej mu współczuć .. szkoda mi go .. sam sie na to nabrałem co teraz on

#14905 Share pedro2

pedro2

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka.

• Members
  • PipPipPip
  • 2209 postów

Napisany 20 październik 2013 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę A skąd wiesz?? może im się wiedzie trafi swój na swego i człowiek potrafi się zmienić
KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

#14906 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 11:49

Dziewczyna na gospodarkę I to jest właśnie, klucz do sukcesu, żeby jedno drugiego było warte. Fałszywiec z fałszywcem.

#14907 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:00

Dziewczyna na gospodarkę

miałem dziewczyne Anie za którą szalałem nie ma co ukrywać .. zależalo mi i właśnie tu zaczyna sie historia . Zerwała zemną jakiś czas temu chociaż i tak wiedziałem ze tak bedzie .. spodkaliśmy sie jakieś 3 tyg .. no byłem u niej oglądaliśmy film 'sex telefon" Po filmie chciała żebym został na noc .. nie moglem niestety bo miałem wazne sprawy .. i strasznie mi przykro ze nie zostałem .. ale potem zaczelismy do siebie pisać i coś było nie tak .. dowiedziałem sie od niej samej ze w tym samym dniu kiedy miałem u niej zostac na noc miała już chłopaka innego .. 4 godziny przed moim przyjazdem zaczeła z nim chodzić ..

najgorszym wypadkiem było by gdyby była w Ciąży zemną .. to już by nie było takie łatwe .. .

Wiesz nie to żebym się z Ciebie śmiała ,ale to co napisałeś jest śmieszne .....,albo może przerażające ? :ph34r:
Jestem pod wrażeniem obrotu spraw waszej znajomości . Spotykaliście się około 3 tygodnie ,ona Ci proponuje byś został na noc i do tego Ty jesteś wdzięczny losowi ,że mimo to nie jest w ciąży ....Nie wiem czy ja coś źle zrozumiałam ,ale czy teraz najpierw się konsumuje związek ,a dopiero potem poznaje ? :huh:

Ech kocham Cię życie ,choćby za to, że ciągle mnie zaskakujesz ....Nie można się nudzić :D

#14908 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1493 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 październik 2013 - 12:01

Dziewczyna na gospodarkę rada, nie szukaj najpiękniejszej... bo tak to się kończy.... poszukaj, uroczej dziewczyny.... a na pewno taki "numer " ci się nie przytrafi... i spraw, aby to dzięki tobie rozpromieniała. :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#14909 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:04

Dziewczyna na gospodarkę FINN no z ust mi to wyjąłeś. Ale tak to z wami, młodymi chłopakami jest. Patrzycie na WALORY. :D

#14910 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1493 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:16

Dziewczyna na gospodarkę jak człowiek młody to i głupi... ;) oczy ma tam gdzie nie trzeba... ;) nie chwaląc się mi się upiekło, i inny się musi martwić :D a ja mam tą przyjemność i zaszczyt patrzeć jak za każdym dniem staje się coraz bardziej urocza i niepowtarzalna :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14911 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:22

Dziewczyna na gospodarkę

.Nie wiem czy ja coś źle zrozumiałam ,ale czy teraz najpierw się konsumuje związek ,a dopiero potem poznaje ? :huh:
:D

Dobrze @Megi zrozumialas. Tak to teraz jest. Jednym sie to podoba a inni jak wpadna to wtedy sie poznaja.

Tak jak to w pewnym kabarecie mowili! ZNAJA SIE OD DZIECKA,OO TO BARDZO DLUGO!! NIE NASZE DZIECKO MA DOPIERO 3 MIESIACE :D

Edytowany przez banan575, 20 październik 2013 - 12:23.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14912 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:28

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz nie to żebym się z Ciebie śmiała ,ale to co napisałeś jest śmieszne .....,albo może przerażające ? :ph34r:
Jestem pod wrażeniem obrotu spraw waszej znajomości . Spotykaliście się około 3 tygodnie ,ona Ci proponuje byś został na noc i do tego Ty jesteś wdzięczny losowi ,że mimo to nie jest w ciąży ....Nie wiem czy ja coś źle zrozumiałam ,ale czy teraz najpierw się konsumuje związek ,a dopiero potem poznaje ? :huh:

Ech kocham Cię życie ,choćby za to, że ciągle mnie zaskakujesz ....Nie można się nudzić :D

Nie nie dokonca tak .Byłem z nią ponad 3 miesiące potem było papa i znowu coś sie zaczeło .. ... 3 tyg aż tak łatwa nie była

Kiedyś to robiłem teraz musze długooo poznawać a wtedy sie pomyśli ;p

#14913 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:29

Dziewczyna na gospodarkę

a ja mam tą przyjemność i zaszczyt patrzeć jak za każdym dniem staje się coraz bardziej urocza i niepowtarzalna :)

FINN ty romantyku - listonoszu. Wiersze powinieneś pisać. Ehh gdyby ktoś tak o mnie mówił :) Rozmarzyłam się .

P.S. Ja znam sporo starych i głupich. :P

Edytowany przez baziula, 20 październik 2013 - 12:30.

#14914 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę Widze że sa jeszcze dziewczyny które na dość leciwe teksty są 'podatne ' ... taki troche szok ;D

#14915 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:34

Dziewczyna na gospodarkę

Dobrze @Megi zrozumialas. Tak to teraz jest. Jednym sie to podoba a inni jak wpadna to wtedy sie poznaja.

Tak jak to w pewnym kabarecie mowili! ZNAJA SIE OD DZIECKA,OO TO BARDZO DLUGO!! NIE NASZE DZIECKO MA DOPIERO 3 MIESIACE :D

Ale czy ty Bananku dobrze zrozumiałaś? Nie chodzi o to aby udawać cwaniaka, i konsumować bez konsekwencji w postaci potomka. Ale chodzi o to , by się poznać, potem konsumować.

@Michalmeer, bo widzisz kolego, ja jestem z innej epoki, a może z innego rodzaju ludzi, tej właśnie takiej leciwej, gdy wszystko rozwijało się trochę wolniej, było uwodzenie, jakaś magia, jakiś czar. A nie tak jak jest teraz, do rzeczy i za przeproszeniem ( no ale skoro forum rolnicze to można użyć tego słowa) "młocka". Dlatego, ciebie szokuje, że mi się podobają leciwe teksty, a mnie dziwi co innego.

Edytowany przez baziula, 20 październik 2013 - 12:40.

#14916 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:40

Dziewczyna na gospodarkę @Baziula ale to nie sa juz czasy 60 70te.

Teraz jest juz nowoczasnosc, byle zbajerowac i do konsumpcji, a potem sie zobaczy
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14917 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:42

Dziewczyna na gospodarkę Ano chyba że tak, to ja jako leciwa starsza pani ( vel Stare Pudło) przepraszam :)

#14918 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1493 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:45

Dziewczyna na gospodarkę @bazilua, no niestety, ale to tylko dla tej jednej i o tej jedynej mogę tak mówić... :)

#14919 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 12:52

Dziewczyna na gospodarkę No wiesz, gdybyś tak mówił kilku dziewczynom naraz to słowa straciły by smak. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14920 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 październik 2013 - 13:37

Dziewczyna na gospodarkę A to zalezy w jakim celu sie mowi slowa. bywa ze kilka dziewczyn naraz slyszy te same slowa, byle tylko osiagnac cel lozkowy.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze