Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#1461 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 09 maj 2011 - 10:16

Dziewczyna na gospodarkę

@kipek nie pozostaje mi nic innego jak pgratulować udaneho zwiazku.. gdzyby tak wszyscy sie dobierali to i rozwodów nie było by potrzeba... życze jeszcze więcej szczęscia:)
@bobytempelton, powiedz tak rodzicom... to ja będe z nia mieszkał i żył a nie Wy... więc wybiorę tą z która bedzie mi dobrze inie bede mógł wytrzymać bez niej godziny. a nie jak piszesz że nawet godziny nie jestes w stanie z nia wytrzymac...
Ja znalzałem pewna osobę , bez której nie potrafię wytrzymać tej wspomnianej godziny. i chodz mieszka na poudniu Polski przeszło 600 km ode mnie, ale wiem ze w takim wypadku odległosc robi róznicę... kiedy chce sie spędzać z nia każdą wolna chwile, ale wiem ze dopiero w czerwcu spotkamy sie ponownie i już odiczam godziny i dni... choc dopiero od 3 dni jestem w domu... a byłem u niej pierwszy raz i to na całe święta. Uwierzcie chłopaki,że warto czekać i nie brać wszystkiego co sie nawinie i na drzewo nie ucieka... ja czekałęm 4 lata na Nią i wiem ze było warto i gdybym miał czekac kolejne 4 lata , to czekałbym... :) choć dzieli nas tyle km to gdyby jej sie cokolwiek stało, a powiedziała by tylko słowo, to rzuciłbym wszystko i wsiadł w samochód...
Wiec , zycze wam tym wszyskim którzy szukaja , bądzicie cierpliwi, a nie pozałujecie... Powodzenia chłopaki... :)

@stasieks, no z takim podejsciem to na prawdę trzeba duzo szczęscia....

@FINN dziękuję i życzę Wam aby uczucie które Was połączyło przetrwało do końca,a Wasz ziązek był jak najbardziej udany :)
Dołanczam się również do słów @FINNa i życzę wytrwałości i cierpliwości w poszukiwaniu tej drugiej połówki,bo jak mawia stare i mądre powiedzenie KTO SZUKA TEN ZNAJDZIE :) Powodzenia Panie i Panowie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:05
  •  

#1462 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 09 maj 2011 - 10:50

Dziewczyna na gospodarkę Obserwuję ten temat już od pewnego czasu i wtrącę swoje trzy grosze...

Pamiętam swoje czasy jako nastolatka, w tamtych latach najważniejszą rzeczą było spotkanie swojej miłości... Kiedy wspominam tamten okres człowiek stwierdza, że był głupi i mógł to inaczej rozegrać... Szczęścia w miłości nie miałem również było kilka sympatii było blisko do związku ale jakoś się zawsze psuło... Nie byłem związany ze wsią gdyż mieszkałem no i nadal mieszkam w mieście, chociaż nie przywiązywałem uwagi do dziewczyn skąd są czy pochodzą... Dość dobrym okresem na poznawanie miłości był rok 2007 gdyż miałem wtedy najlepsze narzędzie do nowych znajomości czyli internet wtedy komórki wiele już nie pomagały... Spędzałem dużo czasu na rozmowach gg czy też chociażby czatach na wp.pl... Pewnego razu właśnie na czacie poznałem jedna dziewczynę standardowa rozmowa jak to na czacie, na końcu wymiana nr gg... Wiedziałem, że to będzie tylko taka krótka rozmowa i się skończy za tydzień jak każde takie rozmowy się kończyły... Wtedy kompletnie nic nas nie łączyło, pisaliśmy raz w tygodniu chwilkę na gg i to tyle... Na przełomie roku 2007/2008 jednak zaczęliśmy pisać trochę więcej i tak się rozwijała nasza znajomość... Po krótkim czasie był kontakt również przez SMS, ale nic się nie zapowiadało na coś więcej... Czas leciał do przodu w maju miałem maturę mogłem liczyć na jej wsparcie, w czerwcu się spotkaliśmy na 10 minut, w sierpniu pojechałem do niej na wakacje na tydzień i tez od tamtego czasu jesteśmy parą... W tym roku minie nam 3 lata razem, widzimy się nie za często ale zapowiada się zmiana od wakacji, że będziemy bliżej siebie... Na samym początku dzieliło nas 460 km teraz może będzie z 400 km... Ja jestem z miasta ona ze wsi, ja chce na wieś na gospodarstwo ona woli miasto, całe życie jest nudne ale warto żyć dla miłości... Pozdrawiam

#1463 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 10:58

Dziewczyna na gospodarkę

Trzeba bylo lamac noge a tak pozostaje leczyc zlamane ale serce

Na siłę nie ma nikogo co zatrzymywać, nawet gołębia pocztowego ze złamanym skrzydłem nie zatrzymasz, wyleczy się i tak odleci ;) jak wróci ta panna to czasem może żałować że wyjechała ale może być już za póżno. ;[

#1464 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 11:03

Dziewczyna na gospodarkę Ja to proponuję powołać jakiegoś kapelana AgroFoto, co by młodym w stosownym dla nich czasie pobłogosławił na nowej drodze życia. Dodany obrazek

#1465 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 11:10

Dziewczyna na gospodarkę No na mnie nie licz ja mam żonę :D porada to co innego, bardzo chętnie :P

Edytowany przez MAT912, 09 maj 2011 - 11:16.

#1466 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 maj 2011 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę @ Bobek_Farmer A skąd wiesz że na tym portalu nie ma księdza bądź innego duchownego?? Nigdy nie wiadomo kogo można spotkać i gdzie :) Ja poznałam kilku księży motocyklistów, może i jakiś rolnik się znajdzie :) Ale teraz zadajmy sobie pytanie: Ile taki kapłan krzykał by sobie za pobłogosławienie związku małżeńskiego, jakby musiał po całej Polsce jeździć??

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1467 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 maj 2011 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Martina -że tak się spytam-czy w Twoim avatarze jakiś koleś nie łamie nogi jakiejś kolesiówie ?:D (tak to wyglada )

#1468 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 maj 2011 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę To się nazywa partnerstwo. Ona mu coś tam miażdży a on łamie.

#1469 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 09 maj 2011 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam oj tam ,wydatek raz na całe życie, jeszcze jak ma pewną rękę to ja się pisze :rolleyes: wolałbym każdego innego księdza niż swojego....księża mają różne hobby i zainteresowanie np w mojej okolicy jest ksiądz co hoduje i puszcza na loty gołębie pocztowe a nawet wygrywa i zgarnia nagrody, gram też w piłkę nożną i jest w okolicy taki ojciec Ezechiel który gra z nami ,trenuje ministrantów, a nawet wygrał z innymi księżmi ostatnie mistrzostwa księży w gałę, dobry jest,na motorze księdza nie widziałem, rolnika księdza też nie choć u nas kiedyś był i niedziele w polu zapierdzielał, bo Bozia się nie obrazi aby w niedzielę chlebek zebrać
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1470 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 maj 2011 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę A przyjrzyj się dokładnie :) To dziewczyna zadaje dość bolesny cios między uda faceta :P A ten aż pochyla się do przodu od bólu :) hihihih

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1471 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

@ Bobek_Farmer A skąd wiesz że na tym portalu nie ma księdza bądź innego duchownego?? Nigdy nie wiadomo kogo można spotkać i gdzie :) Ja poznałam kilku księży motocyklistów, może i jakiś rolnik się znajdzie :) Ale teraz zadajmy sobie pytanie: Ile taki kapłan krzykał by sobie za pobłogosławienie związku małżeńskiego, jakby musiał po całej Polsce jeździć??

Zostawiłem otwartą furtkę na różne ewentualności. Dodany obrazek W okolicznym technikum uczył ksiądz motocyklista. Dodany obrazek

#1472 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 maj 2011 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę

A przyjrzyj się dokładnie :) To dziewczyna zadaje dość bolesny cios między uda faceta :P A ten aż pochyla się do przodu od bólu :) hihihih

To chyba pobożne życzenie-raz że jak głosi przysłowie "chłop jak żaba mocniejszy niz baba" a dwa że większość współczesnych facetów i tak dzięki wszechobecnym tabloidom i sfeminizowanej telewizji nie ma tam nic takiego co po obiciu mogłoby wywołać paroksyzm bólu :D .

#1473 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę Z tym pierwszym się zgodze, ale nie w każdym przypadku :) A o tym co macie w spodniach to ty powiedziałeś :P

#1474 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę Tyle że ja nie jestem "współczesny" :D -wiesz taki przechodzony czterdziestoletni model...

#1475 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę A jest takie powiedzenie: ,,Tylko winny się tłumaczy".

#1476 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę ...jak stare dobre wino. Dodany obrazek

#1477 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 maj 2011 - 04:09

Dziewczyna na gospodarkę

A jest takie powiedzenie: ,,Tylko winny się tłumaczy".

I jest takie-"od każdej reguły są wyjątki" -no to ja jestem ten wyjątek :D .

#1478 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 maj 2011 - 00:13

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba żyć dalej, nie przejmować się tym co nie wyszło, będzie lepiej :rolleyes: po gruntownym przemyśleniu mojej sprawy doszedłem do wniosku " jej strata gdzie znajdzie drugiego takiego" może nie skromnie , ale co tam, przeżyłem sporo fajnych chwil z kwietną panienką,aż na myśl nasuwają mi się słowa piosenki:

posłuchajcie do końca
Pewnie nie lubicie punkrocka ale ja tak :rolleyes: jak rocka, cięższe rytmy itp. pewnie 95% z was tego nie słucha ale fajna piosenka.
ps. wybieram się na woodstok kto jedzie?

Słuchałem kilka razy tej piosenki tzn na okręta naprawdę pozytywna przynajmniej dla mnie :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Edytowany przez bobytempelton, 14 maj 2011 - 00:46.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1479 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 maj 2011 - 12:53

Dziewczyna na gospodarkę No masz rację ja tego typu rytmów nie słucham :lol: ale grunt to pozytywne myslenie " jej strata gdzie znajdzie drugiego takiego" i tak kolego trzymaj :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1480 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 14 maj 2011 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę a ja bardzo chciałabym mieszkać i pracować na wsi. choć mam dopiero 19 lat- wiem co mówię. wiem jak ciężka to praca i ile wyrzeczeń kosztuje, bo poznałam jej smak. mimo tego wszystkiego, wszystkich jej minusów, z których główne to brak możliwości opuszczenia swojej hacjendy (chociażby w święta, w niedzielę- to nieustanny przecież obowiązek) chciałabym podjąć to "wyzwanie", bo nie wyobrażam sobie życia w inny sposób. ubolewam tylko nad tym, że rolnicy nie są szanowaną w kraju grupą społeczną, mimo tego, że tak wiele znaczą w narodowej gospodarce i że z rolnikiem nikt się nie liczy
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)