Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35831 odpowiedzi na ten temat

#14761 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 13 październik 2013 - 09:12

Dziewczyna na gospodarkę A co "Barbie" nie może się zmienić dla swojego mężczyżny. Miłość ma wielką siłę i ta chemia nie małe rzeczy z człowiekiem wyprawia. Troszkę po prostu tutaj się filozofuje a niestety życie inne scenariusze układa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:43
  •  

#14762 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 13 październik 2013 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę Czasem to są bardzo dobre scenariusze.... nie zapominajcie że życie zaskakuje na także w "bardzo miły" sposób. Nie wszystko jest złe, nie każda dziewczyna, która lubi makijaż czy spódnice ( w tym ja) jest zła. No dobrze... troszkę generalizujemy.... wiadomo.

Ale jest bardzo, bardzo dużo miłych niespodzianek, także na gruncie damsko- męskim. Nie traćcie nadziei i nie szukajcie "na siłę". Bo to najczęściej przynosi odwrotny skutek, trzeba być pozytywnym, uśmiechniętym, otwartym na ludzi. Wtedy miłość przyjdzie sama.............ewentualnie podjedzie Zetorem. :)

#14763 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1716 postów

Napisany 13 październik 2013 - 10:53

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanko @Pati4 cofnij się jakieś 10-20 stron do tyłu poczytaj i dopiero się wypowiadaj @KRISTOFORn ma rację bo tak tylko sama siebie ośmieszasz taka dobra rada ;)

Baziula a czemu od razu Zetorem ja mam Fendta ha ha :P ale dobrze mówisz ale zauważyłem że przyjął się taki dziwny stereotyp że kobieta na wsi jest zaniedbana nie urodziwa a tacy ludzie którzy tak myślą są w głębokim błędzie bardzo głębokim :)

Edytowany przez pedro2, 13 październik 2013 - 11:42.

#14764 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 13 październik 2013 - 17:09

Dziewczyna na gospodarkę Pedro po kogucie mam ślad do dziś <_< Oj wolał bym Zetora jak Baziula bo ten fendt to Niemką zalatuje :P

#14765 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1716 postów

Napisany 13 październik 2013 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę Nie przekreślaj już tak Niemek twarde pracowite ha ha :P a i znalazła by się jakaś ładniejsza może :D A Czeszki byś nigdy nie zrozumiał :P

#14766 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 13 październik 2013 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Czeski fajny język, a niemiecki jakby cały czas przeklinała i nawet nie wiem jak śliczna by była dwa słowa po niemiecku i czar prysł :lol: to jeszcze o ciągnikach czy kobietach bo już sam nie wiem ;)

#14767 Share 360Magnum

360Magnum

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Odnawialne Źródła Energii , Uprawa Roli.

Napisany 14 październik 2013 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę Siema
JA miałem dziewczynę 4 lata wszystko bylo za*******e do kiedy poszła na studia do Wawy poznała warszawiaka i mnie zdradziła i ma zamiar zostać w wawie ...porażka .

Edytowany przez KRISTOFORn, 14 październik 2013 - 18:53.
Wulgaryzmy

#14768 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1716 postów

Napisany 14 październik 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę Tak jak w temacie cały czas o kobietach ;) Nie chodzi mi tylko o język ale o całokształt :P (czeski film)

#14769 Share kuba75

kuba75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Sport

Napisany 14 październik 2013 - 18:01

Dziewczyna na gospodarkę Ten gatunek już wymarł.

#14770 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisany 14 październik 2013 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę Jedyne co w was wymarło to nadzieja... niestety! Choćby i 100lat żyć w samotności to i tak warto dla jednego dnia prawdziwej i szczerej miłości! Żeby nie było jestem realistą (być może z odrobiną duszy romantyka). Warto się starać. Pewnie nie wyjdzie za pierwszym razem. Pewnie nie traficie od razu na odpowiednią osobę. Cała nasza przeszłość kształtuje i określa naszą przyszłość. Człowiek się zmienia. Czy tego chce czy nie chce. Nawet tego nie dostrzega. warto iść czasami na kompromis a czasami warto bronić swojego zdania. Związek dwojga ludzi?-temat rzeka! a i tak do każdego należy podchodzić indywidualnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14771 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 14 październik 2013 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę

Czeski fajny język, a niemiecki jakby cały czas przeklinała i nawet nie wiem jak śliczna by była dwa słowa po niemiecku i czar prysł :lol: to jeszcze o ciągnikach czy kobietach bo już sam nie wiem ;)

Poznałem kiedyś Niemkę - piękną Niemkę bardzo podobną do księżnej Diany. Aczkolwiek ta szwargoliła po niemiecku

#14772 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 październik 2013 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę

Siema
JA miałem dziewczynę 4 lata wszystko bylo za*******e do kiedy poszła na studia do Wawy poznała warszawiaka i mnie zdradziła i ma zamiar zostać w wawie ...porażka .

To :rolleyes: nie porazka; to jest zycie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14773 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 październik 2013 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę

Poznałem kiedyś Niemkę - piękną Niemkę bardzo podobną do księżnej Diany. Aczkolwiek ta szwargoliła po niemiecku

Czy to, że Niemka szwargoli po niemiecku to coś zaskakującego? :huh:

#14774 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 14 październik 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Nie mam nic do Niemców spoko ludzie, przynajmniej ci których znam. Ale ten język brzmienie no uszy mnie zwyczajnie bolą jak to słyszę. Za długo bym nie wytrzymał i zdaję sobie sprawę że polski też może taki być dla kogoś.
@Xawier nic w tym dziwnego jak dostało się kopa... Duża część z tu obecnych mogła by powiedzieć, że się sporo nacierpiała przez płeć przeciwną. Myślę tu o paniach jak i panach.

Mówisz 100 lat w samotności ale samotność to coś innego niż nóż w serce od osoby, którą kochasz, nieistotne w jakiej postaci. Samotność jest o wiele lepsza niż to... Jest i druga strona jak ktoś ci zdrowo dowali, później docenisz to co masz ;)

#14775 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 październik 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Eee tam-niemiecki jest całkiem spoko...przynajmniej z mojego punktu widzenia-gościa szprechającego po niemiecku :D

#14776 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1716 postów

Napisany 14 październik 2013 - 22:25

Dziewczyna na gospodarkę Mówcie co chcecie ale jak dla mnie przyszła żona najlepiej jakby podjechała ursusem :D (mówię o tych leciwych ursusach np C360 bo te nowe to wiadomo :P) Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny!!! i tego się trzymam :P

#14777 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 15 październik 2013 - 05:18

Dziewczyna na gospodarkę

Czy to, że Niemka szwargoli po niemiecku to coś zaskakującego? :huh:

Oczywiście że nie aczkolwiek lepiej jakby mówiła po polsku. Wiadomo także, że nie o język chodzi.

#14778 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 15 październik 2013 - 08:40

Dziewczyna na gospodarkę

Ha ha ha skonam :lol: koleś dobry jesteś naprawdę szacun 8 lat i prowadziłeś sam gospodarstwo jakbyś dostał strzała od mućki przy dojeniu to może wybiłoby Ci z głowy takie bajeczki wszystko jest ładnie pięknie kolorowo tak jak w reklamach mleka łaciatego :P (...) Siedzisz w mieście?? Dobrze Ci tam?? (pewnie nie to co na wsi taki luksus tylko możesz pomarzyć) To siedź i nie głoś takich chorych poglądów na ulicy bo Cię ludzie ukamienują... Sorki że się uniosłem ale przez takie gadanie krew mnie zalewa!!!

Nie jestem z miasta, lecz od urodzenia na gospodarstwie się bujam. Jak masz wściekłe krowy, to nie dziw się, że ci co chwilę strzała z kopyta dają. A jak nie wiesz, co robi 8-mio latek na gospodarstwie, to się nie odzywaj. Masz dojarki? masz chłodnię? a te 2 razy w tygodniu rano o 7 mleko przed płot wystawić, bo po nie przyjadą, to co to za problem? No, chyba, że mycie cię przeraża...

@wdaniel-nic osobistego ale spróbuj swoich sił w jakże pięknej branży mleczarskiej-jeżeli po paru miesiącach będziesz dalej twierdził to co powyżej to...czapki z głów a ja założę wór pokutny i w te pędy (może nie tak szybko-bo na kolanach) udam się do najbliższego sanktuarium w Ziemi Świętej :D

bez komentarza...

Oj wdaniel ,nie wiem czy się śmiać z Ciebie ,ale chyba nie będę ,bo nie wypada wykpiwać czyichś przekonań ? :)
Powiem tak ...Ty wiesz tyle o obecnym chowie krów mlecznych ,co ja o medycynie . Wiesz jak wygląda krowa i siano ,a ja wiem jak wygląda lekarz i witamina C . To cała nasza wiedza ,czyli coś tam wiemy ,ale to nadal za mało by się wypowiadać .

A bo to raz ? Szczególnie po przepiciu na drugi dzień :D

Ja nawet ich nie oglądam ,a mowa w nie wierzyć .

To ja Ci będę towarzyszyć ,jak wdaniel udowodni nam ,że to takie proste ,miłe ,niezobowiązujące wręcz praca jak marzenie . ;) Po przeczytaniu jego postu prawie w bajki uwierzyłam. :rolleyes: :lol:

Jak będziecie tylko narzekać, to się nie dziwię, że nie potraficie znaleźć bratniej duszy. Co wy możecie wiedzieć o gospodarstwie? Co ja mogę wiedzieć o gospodarstwie? Ja robiłem to, co mi kazano. Ale zawsze z podziwem patrzyłem na moich szwagrów (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że będą moimi szwagrami), z których najstarszy miał 8lat, drugi rok młodszy, a trzeci 5lat (może najmniej robił, bo dużo nie potrafił, ale zapał i chęci miał ogromne). Sami jechali ciągnikiem na pole, sami uprawiali, sami siali, jedynie co, to ojciec kosił Claas-em zapinanym do traktora, ale to tylko, jak mu się przypomniało (czasami nawet w październiku). Dlaczego? - bo ich rodzice leżeli pijani. Fakt, że przy robocie się kłócili, nie raz i pobili, bo każdy chciał mieć rację, nie rzadko wujek, ojciec czy sąsiad pracujący w RSP poszedł ustawić im pług na polu do orania przy ich 28, w chlewie 2 maciory, 30 prosiąt, 8 jałówek i parę krów dojnych (mleka nie odstawiali, tylko dla siebie i młodszego rodzeństwa było) ale robili i jak by nie oni, to gospodarstwa w tej chwili by już nie mieli. Itak Pozbyli się najlepszych pól na łangu, bo ojcu ciągle rezerwa się świeciła i z gospodarstwa 18hektarowego zostało 8. Teraz szwagier musi najmować pola, by na swoje wychodzić, ale założę się, że nie jeden z was by rzucił tą robotą, bo najlepszą ziemię jaką ma, to 5-ta klasa w ilości 1,5ha...
Myślcie sobie, że to bajka - co mnie to obchodzi. Założę się, że zaraz znajdą się osoby, które zbombardują mnie, że jak tak można i to jest nie możliwe?! - A jednak. Jedno jest pewne: w dzisiejszych czasach znalazł by się życzliwy sąsiad, który by poszedł do opieki, ci by przyjechali, zabrali dzieci, a rodziców pozbawili praw rodzicielskich... O Boże, albo ja jestem taki stary, albo świat tak pędzi...

#14779 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1625 postów

Napisany 15 październik 2013 - 08:55

Dziewczyna na gospodarkę

Jak będziecie tylko narzekać, to się nie dziwię, że nie potraficie znaleźć bratniej duszy.

Nie mam problemu ze znalezieniem bratniej duszy ,a i nie narzekam tylko ,bo czasem mam też dobry nastrój :)

Co wy możecie wiedzieć o gospodarstwie?

A co Ty możesz wiedzieć o nas ?
Pozostała Twoja wypowiedz ,no bardzo wzruszająca ,ale co to ma do omawianego tematu . Jak ktoś się uparł i na siłę chce być rolnikiem ,to jego sprawa .
PS: Ty też nie wiesz ,jak tu obecni zaczynali z iloma ha i z jaką przeszłością ,także troszkę uważaj co piszesz . ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14780 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 15 październik 2013 - 09:37

Dziewczyna na gospodarkę

A co Ty możesz wiedzieć o nas ?
(...)Ty też nie wiesz ,jak tu obecni zaczynali z iloma ha i z jaką przeszłością ,także troszkę uważaj co piszesz . ^^

Z tego, co powyżej przeczytałem odnośnie mojej wypowiedzi, a które zamieściłem w powyższym moim poście - to widać jak kto zaczynał i jakie miał starty. Skomentowałem tylko to, co było komentarzem do mojej wypowiedzi. Dzieci pracujący na gospodarstwie za rodziców bez opieki? Jeszcze 25 lat temu to była normalka. Obecnie skutkowało by to odebraniem dzieci i pozbawieniem praw rodzicielskich. Dzieci pilnujące dzieci - Normalka, ale 25 lat temu. Obecnie - podobnie jak przy pracy bez opieki i nie wiem o co Pedro się tak rzucił? Chyba, że nie pamięta tych czasów, bo jest zbyt młody...
EDIT: Nikogo tu nie osądzam. Nie twierdzę, że ktoś tu na Forum też nie pracował jak "stary" mając 5-8 lat. Nie bawię się też w gospodarstwo przy rodzicach, bo sam prowadzę i nikt mi nie pomaga, no, chyba, że żona z nudów ciągnikiem z przyczepą mi pod kombajn przyjedzie, albo przywiezie mi drugi ciągnik, bym nie musiał 2 razy jeździć z pola do domu i na pole oddalone 12 km. od gospodarstwa. Jak ma zajęcie, to robi swoje - też sobie sam daję rady.

Edytowany przez wdaniel, 15 październik 2013 - 09:46.