Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#14681 Share pedro2

pedro2

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka.

• Members
  • PipPipPip
  • 2206 postów

Napisany 07 październik 2013 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 kolega krówka to trudny zawodnik nie do ogarnięcia :P

Baziula czemu awatar zmieniłaś??? :huh: :P

Edytowany przez pedro2, 07 październik 2013 - 17:44.

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:40
  •  

#14682 Share GospodarzWielkopolski

GospodarzWielkopolski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 październik 2013 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę niema co dyskótowac bo się nie opłaca każdy ma swoje zdanie ja tez i tyle żenicie sie do płóki niejesteś starym dziadem :)

#14683 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 07 październik 2013 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę No lecą na wypłatę...... a no co mają lecieć.... :wub: weźmie sobie taka "gołod*pca" i klepać będzie biedę ? do końca swoich dni? :D :D :D

I ożenić się trzeba "za młodu" czyli do 30 tego roku życia, potem mężczyzna robi się już leniwy a kobieta zdesperowana.

@pedro, zmieniłam awatar, ponieważ zawsze miałam słabość do mięciutkich, puszystych (kocich) ogonków. :wub:

Edytowany przez baziula, 07 październik 2013 - 18:39.

#14684 Share adamoadamo1

adamoadamo1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Traktory, dobre maszyny rolnicze, hodowla bydła, konie.

Napisany 07 październik 2013 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę Śmieszne te filmiki.. Wiadomo na gospodarce nie jest lekko nawet jeśli wszystko jest zmechanizowane, moim zdaniem dziewczyny na ogół odstrasza praca a szczególnie przy dojeniu krów. Nie ma wolnego, każdy wie co się dzieje kiedy chociaż raz nie wydoi się, a trzeba rano i wieczorem, święta czy w normalny dzień. Młodemu rolnikowi nie jest łatwo o żonę. A po za tym podejście do kobiet. Kobiety potrzebują bezpieczeństwa, Jeśli nie będzie czuła się bezpiecznie przy facecie, nic z tego nie będzie. Faceci nie bądzcie też nachalni to je odstrasza. ,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :) (sugeruję sie tu jakąć damską wymówką) miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

#14685 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę pewność siebie i zasady..... kolego święta racja, WIKTORA bym Ci dał....
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#14686 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę

,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :)miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

Bez obrazy ale da mnie trochę to zabrzmiało jak : "Biegajcie za mną, bo jestem zbyt wspaniały aby się starać" Mężczyzna też nie może być sztywny.................. to dopiero odstrasza. Przynajmniej mnie. :)

#14687 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę

pewność siebie i zasady..... kolego święta racja, WIKTORA bym Ci dał....

Chyba szczególnie za tą pewność siebie ...tylko oby ta pewność siebie nie przerodziła się w samozachwyt ? ^^

''Zasady ''to bardzo ogólnie powiedziane ,mogłabym tu sobie różne zasady wymyślać i niekoniecznie pozytywne .

#14688 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę Szacunek do siebie owszem, ale też otwartość na drugą osobę. a to Twoje "Miło Cię było poznać...." zabrzmiało jak "Fana jesteś ale nie dorastasz mi do pięt więc spadaj..." :D

#14689 Share LordBASS14

LordBASS14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 październik 2013 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę ja mam jeszcze czas na takie myślenie o dziewczynie (w przyszłości żonie) lecz wiem ze dziewczyn w koło jest bardzo dużo lecz nie ma takiej która by chciała zostać na gospodarstwie, takie przyszły czasy ze każda chce chłopaka z kasą i wolnym życie z obowiązkami takimi jak dzieci a nie gospodarstwo, przynajmniej u mnie tak jest. Co prawda mam 17 lat ale wiem trochę jak życie wygląda i jak może być w przyszłości. Pozdrawiam

#14690 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 07 październik 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

To po co zamieszczasz coś ,czego nie podzielasz ?

Chyba od tego jest komedia czy dobry film by wzbudził w człowieku emocje - od śmiechu aż po płacz. Po dobrym filmie zawsze przychodzi mi refleksja ale to nie znaczy że w filmach szukam recepty na udane szczęśliwe życie. .

Edytowany przez krowka62, 07 październik 2013 - 21:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14691 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 07 październik 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

a co tam slychac u panny Gofiaczek?

A panna Gofiaczek wróciła na studia i męczy 2 kierunki. Nie ma czasu, żeby się wyspać i straszy ludzi podkowami pod oczami. I w dodatku będzie teraz gościem u siebie w domu... Zdrowa prawie całkowicie :D
W drodze z i na uczelnię oraz w oczekiwaniu na autobusy zajmuje się drżeniem z zimna...

Dzisiaj zrobiła coś szalonego: kupiła pierwszy raz w swoim życiu mleko w sklepie :D

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#14692 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 07 październik 2013 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę kiedyś musi być ten pierwszy raz :D mleka nie kupiłaś , zabieloną wode :P chyba że prawdziwe mleko od dojonej krowy na zapleczu albo z takiego automatu
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#14693 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 07 październik 2013 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę Kupiłam zabieloną wodę z Biedronki :D ale to nie ja będę piła, więc nie mam się czym martwić.
Nie ma to jak mleko od swoich krówek.

Edytowany przez gofiaczek, 07 październik 2013 - 22:52.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#14694 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 08 październik 2013 - 07:16

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba od tego jest komedia czy dobry film by wzbudził w człowieku emocje - od śmiechu aż po płacz. Po dobrym filmie zawsze przychodzi mi refleksja ale to nie znaczy że w filmach szukam recepty na udane szczęśliwe życie. .

To do jakich refleksji doszedłeś po obejrzeniu tych dwóch filmików, które zamieściłeś ?
Dziwnym trafem oba są o kobietach ?
Ale Ci kobiety za skórę zaszły ... :unsure: To widać ,słychać i czuć... ;)
Żal :(

#14695 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 08 październik 2013 - 09:08

Dziewczyna na gospodarkę

Faceci nie bądzcie też nachalni to je odstrasza. ,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :) (sugeruję sie tu jakąć damską wymówką) miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

Żeby taki pewniak nie usłyszał od dziewczyny: "Szkoda mi na ciebie czasu"...
A tak apropos - co mnie ominęło na forum?

#14696 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 08 październik 2013 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę

A tak apropos - co mnie ominęło na forum?

Tak ,żałuj bo jesteś parę stron do tyłu :P Tu jak w piosence ...''a po nocy przychodzi dzień ,a po burzy spokój '' :D

#14697 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 08 październik 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę a to jaka burza znowu była? z gradobiciem? Moja córka miała urodzinki i zrobiłem sobie trochę urlopu, a co za tym idzie- nie tylko od pracy, ale i od forum ;)

#14698 Share pedro2

pedro2

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka.

• Members
  • PipPipPip
  • 2206 postów

Napisany 08 październik 2013 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę

@pedro, zmieniłam awatar, ponieważ zawsze miałam słabość do mięciutkich, puszystych (kocich) ogonków. :wub:

Oo kochana to dobrze trafiłaś mam 7 kociaków na zbyciu :D
Kolego @adamoadamo1 widzę że w swoim poście zawarłeś wypowiedzi innych użytkowników na wątki kilka stron do tyłu znaczy że czytałeś trochę ale chyba masz wielkie powodzenie u kobiet skoro tak z nimi postępujesz, powodzenia :P a swoją drogą zdradź nam prostym rolnikom jaki masz sposób na nie że tak do Ciebie garną?? :lol:
KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

#14699 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 październik 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę Siedem puszystych ogonków................ hmm miodzio....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14700 Share WielkiBrat9

WielkiBrat9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 październik 2013 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę ech co za życie :) chciałem tylko poszukać na Af czegoś o herbicydach, a tu taki temat ;) nie wypada się nie dołączyć :) Coraz częściej mam wrażenie że znaczna większość ludzi, których spotykam patrzy na ten temat stereotypowo :/ ostatnio nawet w gronie znajomych pewien kolega, w żartach oczywiście, mówi do mnie żebym "nie brał się" za jego siostrę bo ona choć z gospodarki to nie pójdzie do roboty, a o dojeniu to nawet nie chce słyszeć. Warto wspomnieć, że to było w jej obecności ( takie braterskie docinki), no ale to już świadczy o pewnym "zaszufladkowaniu" człowieka. Prawda, mam krowy, jest co robić ale każdy z nas wie, że zawsze można inaczej, że da się to jakoś w pewnym stopniu wypośrodkować. Ale nie, rolnika każdy musi postrzegać jako zarobasa co tylko orze w tej gospodarce i chce żeby cała rodzina z nim orała :(