Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35276 odpowiedzi na ten temat

#14581 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę Moze tak moze nie :D Szukam zespolu ktory ma wokalistke i wokaliste zeby zaspiewali ta moja piosenke co napisalam. Zeby to poszlo w polske :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:47
  •  

#14582 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę banan757 czujesz się mało doceniana w domu?

#14583 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę Nie ,nasza koleżanka Banan chce czegoś więcej ,bo w domu to na pewno wiedzie prim :D

#14584 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę

banan757 czujesz się mało doceniana w domu?

No w tamtym tygodniu napisalam ze uloze dla Was piosenke, jednym sie podobalo innym moze nie, ale potem przyszla mi mysl ze uloze weselna zeby grali na weselach, i wyszla mi bomba :D

Teraz bym chciala zeby jakis pozadny zespol stworzyl podklad muzyczny i zagral ja.

Ja jestem taka sama jak Wy. Ale czemu nie dazyc do jakiegos celu?? Jakby zagrali to odnioslabym sukces no a jak nie no to coz, takie zycie :D

Bomba :D Ten zespol do mnie napisal.

http://www.extremal....ład-zespołu.php

Edytowany przez banan575, 26 wrzesień 2013 - 20:49.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14585 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1388 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę

Jak się chce i ludzie się dogadają to wszystko można :) będzie kolejne spotkanie??

Nie wykluczone że będzie ;)

@pedro2 na końcu świata nie mieszkam, a na dodatek mam prawko, także to z skąd jestem nie ma znaczenia Moje dziewczynki rano wydoję i mogę jechać Twoja propozycja była bardzo konkretna, szkoda,że miałam przerwę z AF, teraz mam trochę roboty i niedziele w październiku zaplanowane, ale proponuje początek listopada np. 10, odległa przyszłość, ale szybko zleci, co reszta ekipy na to? Macie plany na listopad?
@pedro2 werbuj resztę znajomych, bo odzew był marny....@bystra, @karolina94, @stokrotka piszecie się na to??
I co z Twoją @Baziulą, skusi się na ten soczek malinowy, a maliny na podlasiu najlepsze ;) ? (pedro,to za ten kołek w płocie)
Jak ja nie lubię ogarniać.... Krótka piłka, kto z podlasia i mazur, chce powiększyć grono znajomych, pisać...

PS. @Xawier, czyżby dopadła Cię strzała amora? Twój status jest zagadkowa, usidliła Cię jakaś, pochwal się?

Jaka Ty tajemnicza Lodzia he he Moja propozycja może być nadal aktualna ale co z tego jak widzę że Baziula ewidentnie nie ma ochoty na soczek <_< Ja jestem gotowy i otwarty na propozycje siadam i jadę :P Bystrą i Karolinę biorę na siebie już ja je przekonam :D a Stokrotkę też przywołam tutaj... A gdzie mielibyśmy się spotkać (miasto)??
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14586 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 02:33

Dziewczyna na gospodarkę banan757 to oby Ci się udało

#14587 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 27 wrzesień 2013 - 09:26

Dziewczyna na gospodarkę

No w tamtym tygodniu napisalam ze uloze dla Was piosenke, jednym sie podobalo innym moze nie, ale potem przyszla mi mysl ze uloze weselna zeby grali na weselach, i wyszla mi bomba :D

Znowu mnie coś opuściło, a już chciałem rozbrajać bombę, by nie wybuchła... :D

Bomba :D Ten zespol do mnie napisal.

Zamiast trzymać nas w niepewności, to napisz co odpisał - prosimy...

#14588 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 12:16

Dziewczyna na gospodarkę

Jaka Ty tajemnicza Lodzia he he Moja propozycja może być nadal aktualna ale co z tego jak widzę że Baziula ewidentnie nie ma ochoty na soczek <_< Ja jestem gotowy i otwarty na propozycje siadam i jadę :P Bystrą i Karolinę biorę na siebie już ja je przekonam :D a Stokrotkę też przywołam tutaj... A gdzie mielibyśmy się spotkać (miasto)??

"co z tego"????? @pedro2 zaraz to ja się rozmyślę,to już nie można się spotkać ze starszą koleżanką pośmiać, pogadać, tylko Ci AMORY w głowie! A z tego co pamiętam to inicjatywa o soczku wyszła właśnie od @Baziuli, więc @Baziula nie daj się prosić!
Dawno nie było @Kriska, ten to jak przepadnie to na kilka tygodni <_<
Jakiś czas temu, proponował @Bystrej przyjazd na podlasie w ramach pomocy przy oporządku, to może spotkanie go zainteresuje, a po drodze zgarnąłby @Małą Mi i @Baziulę, bo chyba wszyscy są z okolic Krakowa.
@pedro2 wrzuć propozycje kilku miast i miasteczek, coś wybierzemy...

PS. @Baziula i @Bystra w jednym miejscu, może być ciekawie :lol: :lol: :lol:

Szukam zespolu ktory ma wokalistke i wokaliste zeby zaspiewali ta moja piosenke co napisalam. Zeby to poszlo w polske :D

Nie ma to jak zdeterminowana kobieta, jest niczym wiązka lasera :lol: @banan575, oby taka dalej trzeba dążyć do spełnienia marzeń, a nie siedzieć z założonymi rękami, powodzenia ;)

Edytowany przez Lodzia, 27 wrzesień 2013 - 17:40.

#14589 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę Narazie dalej szukam zespolow z wokalista i wokalistka a jak znajde to przesluch*je ich piosenki.

Jak fajnie graja to wysylam maila czy chcieli by miec swoja piosenke weselna, swojego wykonania. No i czekam.

No ale mam malo czasu zeby tak na necie siedziec.

Poprostu chce ta piosenke sprzedac tak (zadnej kasy nie chce) zeby to grali od gor az po samo morze.

@Wdaniel co napisali to narazie moja slodka tajemnica. :D

Edytowany przez banan575, 27 wrzesień 2013 - 19:04.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14590 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę banan757,a może zmienimy temat co sądzisz o tym?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14591 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę @wozak ale Wy mozecie pisac o dziewczynie na gospodarce, ja Wam tylko pisze co mozna tez na gospodarce robic bedac dziewczyna. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14592 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę @banan757, owszem ale chyba na kompromis możesz pójść i popisz normalnie przez jeden dzień piszę to bez urazy,ale tak jesteś zafascynowana tą piosenką

#14593 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1388 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 00:01

Dziewczyna na gospodarkę

"co z tego"????? @pedro2 zaraz to ja się rozmyślę,to już nie można się spotkać ze starszą koleżanką pośmiać, pogadać, tylko Ci AMORY w głowie! A z tego co pamiętam to inicjatywa o soczku wyszła właśnie od @Baziuli, więc @Baziula nie daj się prosić!
Dawno nie było @Kriska, ten to jak przepadnie to na kilka tygodni
Jakiś czas temu, proponował @Bystrej przyjazd na podlasie w ramach pomocy przy oporządku, to może spotkanie go zainteresuje, a po drodze zgarnąłby @Małą Mi i @Baziulę, bo chyba wszyscy są z okolic Krakowa.
@pedro2 wrzuć propozycje kilku miast i miasteczek, coś wybierzemy...

PS. @Baziula i @Bystra w jednym miejscu, może być ciekawie

A dlaczego zaraz amory?? :D po prostu Baziula cały czas mi się kojarzy z tym soczkiem malinowym i tak jakoś to się ciągnie... :P piszę "co z tego" bo jak Baziula nie będzie chciała się wybrać (takiej opcji nie biorę pod uwage :P) to po co mamy gnać za Warszawę skoro podobno z samego podlasia są chętni :P

Jeśli podlasie to raczej Białystok jeśli południe się namyśli to coś w połowie drogi żeby było sprawiedliwie chyba że Baziula będzie chciała przenocować to zapraszam ha ha :D

W przypadku konfrontacji Baziula vs Bystra będę rozbraniał :P

Edytowany przez pedro2, 28 wrzesień 2013 - 00:26.

KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14594 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę Bomba THE BROX do mnie napisal. :rolleyes:

http://www.thebrox.com/
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14595 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę

A dlaczego zaraz amory?? :D po prostu Baziula cały czas mi się kojarzy z tym soczkiem malinowym i tak jakoś to się ciągnie... :P piszę "co z tego" bo jak Baziula nie będzie chciała się wybrać

Hehhe Pedro nie boję się wyzwań. Trochę się odrobię i na pewno coś wymyślimy. Już coraz więcej weekendów mam luźnych więc spokojnie coś damy radę. Autko swoje mam, prawo jazdy mam - spikniemy się w pół drogi ;)

#14596 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 17:09

Dziewczyna na gospodarkę @banan757 wiesz jak to mówią u nas jesteś uparta jak koza na Piotrówce ,i Ty kiedyś chcesz być moderatorem

#14597 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Ale taka cecha jak upór jest czasem wręcz wskazana ... ;)

#14598 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę

A dlaczego zaraz amory?? :D po prostu Baziula cały czas mi się kojarzy z tym soczkiem malinowym i tak jakoś to się ciągnie... :P piszę "co z tego" bo jak Baziula nie będzie chciała się wybrać (takiej opcji nie biorę pod uwage :P) to po co mamy gnać za Warszawę skoro podobno z samego podlasia są chętni :P
Jeśli podlasie to raczej Białystok jeśli południe się namyśli to coś w połowie drogi żeby było sprawiedliwie chyba że Baziula będzie chciała przenocować to zapraszam ha ha :D

Pedro jak już o skojarzeniach mowa, to po przeczytaniu twojego komentarza jakoś mi się ta piosenka skojarzyła :D ;)
http://www.youtube.com/watch?v=eTJPQ4TW4Jw

Hehhe Pedro nie boję się wyzwań. Trochę się odrobię i na pewno coś wymyślimy. Już coraz więcej weekendów mam luźnych więc spokojnie coś damy radę. Autko swoje mam, prawo jazdy mam - spikniemy się w pół drogi ;)

No w końcu @Baziula, jak @pedro2 to przeczyta, to szampana otworzy :lol:

#14599 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 może i tak, ale każdy upór ma swoje wady, Ja też jestem uparta ale na kompromis trzeba iść

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14600 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę

No w końcu @Baziula, jak @pedro2 to przeczyta, to szampana otworzy :lol:

E tam, co najwyżej soczek malinowy własnej roboty ....