Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#14201 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 10:20

Dziewczyna na gospodarkę Długie włosy..... Któryś z Panów ma inne zdanie?:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:08
  •  

#14202 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę Mała Mi pewnie, że długie ! Penie nie każdy tak powie ale zdecydowana większość. Tylko jest malutkie ale nie raz potrafią przeszkadzać i łaskotać co bywa zabawne, lecz każdy facet dla długich włosów gotów to znosić i nie pisnąć słowa o tym bo długie są po prostu fajne. Nawet gdy zdarza się je prawie zjeść podczas przytulania....

#14203 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 698 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 12:43

Dziewczyna na gospodarkę Całkiem długie to dla mnie nie bardzo ale i krótkie to też nie bardzo... Trochę dłuższe niż do ramion były by w sam raz aczkolwiek ważne żeby nie naturalne tj. nie farbowane, ogólnie lubię dziewczyny naturalne bez tapety (ew bardzo delikatny)

#14204 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 12 wrzesień 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę

Trochę dłuższe niż do ramion były by w sam raz aczkolwiek ważne żeby nie naturalne tj. nie farbowane, ogólnie lubię dziewczyny naturalne bez tapety (ew bardzo delikatny)

Coś chyba edycja nie wyszła ;) A miejsce tapety jest na ścianie, a nie na twarzy dziewczyny - więc popieram

#14205 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę Edit:

Uwaga-coś na temat-tylko dla pełnoletnich ! :) [link usunięty]-ciekawe ile gromów się posypie ? :)

Sens tych wypowiedzi jest prawdą ,tylko zastanawiam się czy nie można było użyć innych słów ? Wszak ,czytałoby się o wiele przyjemniej bez tych epitetów ,a tak odnoszę wrażenie ,że to są wypowiedzi jakiś prostaków z pod monopolowego . Po takim słownictwie ,to przechodzi ochota na wszytko .

Edytowany przez KRISTOFORn, 12 wrzesień 2013 - 15:00.

#14206 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:08

Dziewczyna na gospodarkę @Jaro nie wiem co chciałeś pokazać tym linkiem, ale jak już wiesz te wypowiedzi są niesmaczne i nie na poziomie.
Weź to grzecznie usuń jak masz w sobie coś kultury i powagi.

#14207 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3698 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:14

Dziewczyna na gospodarkę W galerii fotografie półnagich kobiet są akceptowane, a żale kolesia który nie pociąga swojej kobiety już nie?

#14208 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę Wcale się nie dziwię ,że nie pociąga swojej kobiety ...Naprawdę wcale się nie dziwie ... :ph34r: Można się żalić ,tego nikt nie zabrania ,tylko tu chodzi o słownictwo ,które jest.... :wacko:

#14209 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:56

Dziewczyna na gospodarkę

Uwaga-coś na temat-tylko dla pełnoletnich ! :) [link usunięty] -ciekawe ile gromów się posypie ? :)

Bardzo dobry tekst, każda dziewczyna powinna przeczytać, nawet jeśli się trochę zgorszy językiem.
Ja jestem, za tym,żeby nie usuwać.

Edytowany przez Lodzia, 12 wrzesień 2013 - 15:46.

#14210 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Moi drodzy, post i link usunąłem, nie dość,że nie jest na temat to nie nawiązuje bezpośrednio do wątków tu poruszanych.
Proszę o zachowanie kultury w tym co piszecie i w tym co wstawiacie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14211 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:15

Dziewczyna na gospodarkę Przecież napisałem wyraźnie "tylko dla pełnoletnich" .Owszem tekst był napisany dosyć wulgarnym językiem ale konia z rzędem temu kto takim się nie posługiwał :D .

Przecież napisałem wyraźnie "tylko dla pełnoletnich" .Owszem tekst był napisany dosyć wulgarnym językiem ale konia z rzędem temu kto takim się nie posługiwał :D .

#14212 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę W mojej ocenie wielu normalnych ludzi właśnie takim językiem się nie posługuje ,a tym bardziej zamieszcza to w internecie . Takie wypowiedzi świadczą o kulturze człowieka i tyle .

#14213 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę Droga @Meg - ja jestem z pokolenia które zostaje daleko z tyłu za tym "dzisiejszym" jeżeli chodzi o wulgaryzmy a mimo to zamieściłem ten tekst bo jeżeli poczyta się go "między wierszami" to widać że :
a)-człowiek który go sprokurował nie spędza raczej życia pod budką z piwem
B)-zawiera sporo prawd uniwersalnych :D
c)-ludzie na wsi często posługują się słownictwem daleko cięższego kalibru :D -a chyba jest to forum rolnicze ?

#14214 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:40

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz dlaczego używają takiego słownictwa? Ponieważ nie potrafią zabłysnąć czymś mądrym i godnym naśladowania :P.
Chyba nie chcesz by i Ciebie kojarzono z takimi osobami

#14215 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:42

Dziewczyna na gospodarkę Drogi @ Jaro ,już pisałam,że ta wypowiedz zawiera sporo prawdy ,ale nie o sens mi chodziło tylko o sposób przekazu .
Człowiek ,który napisała to ,być może nie siedzi bezpośrednio pod monopolowym ,ale na pewno stamtąd ma słownictwo ,bo raczej nie ze szkoły .
Odnośnie'' bukietu słów '' ludzi na wsi ,masz rację ,sporo jest ''tych umiejących się odezwać '' :ph34r: . Ubogo na wsi ze wszystkim jak widać . :unsure:

#14216 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 16:39

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś czytałam, że przeklinanie oznacza osobę szczerą... chodź nie do końca się z tym zgadzam bo właśnie częściej spotyka się osoby, które przeklinają bo mają ubogie słownictwo.

#14217 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3698 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę Z czym się nie zgadzasz? Chciałaś powiedzieć że osoby które mają ubogie słownictwo nie koniecznie są szczere?

#14218 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę Panowie bo zamiast mowic KULWA MAC :D lepiej jest powiedziec PITA DE MERDA, to to samo znaczy i jest lagodniejsze w wymowie :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14219 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz dlaczego używają takiego słownictwa? Ponieważ nie potrafią zabłysnąć czymś mądrym i godnym naśladowania :P.
Chyba nie chcesz by i Ciebie kojarzono z takimi osobami

Dlaczegóż by nie ?-ja tam nie jestem z tych co się wstydzą znajomych tylko z tego powodu że są gorzej wykształceni lub nienachalnie inteligentni :D .Potrafię dogadać się jednakowo z magistrem jak i z żulem spod budki z piwem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14220 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę I to mi sie w @Jaro podoba, ale takich ludzi to z gromnica szukac
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze