Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37682 odpowiedzi na ten temat

#14161 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 11 wrzesień 2013 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę

Z pewnymi jego działaniami się nie zgadzam. Wydaje mi się że mam takie prawo.

Masz takie prawo, jak każdy ma prawo z czymś się nie zgadzać. Ale uważam, że jak ktoś się z czymś nie zgadza, to powinien napisać na priv o sprostowanie. Ze mną i moimi poglądami też nie wszyscy się zgadzają, ale to jest problem indywidualny każdego człowieka. Mat - jak sam zauważył - wdając się w dyskusję tylko podsycił ogień. A teraz, to na jaki temat pogadamy, bo "atak na moderatora" już się robi nudny i trzeba zmienić zabawę zanim się pobijemy o piasek w piaskownicy :D

EDIT:

Ekhm - to ja zwróciłam moderatorowi uwagę, że problem sami rozwiązaliście.

Tak tak - Migotko, zauważyłem. ^^ Ale to tak już jest w piaskownicy, że o foremkę do "babek" się dzieci pobiją, a później dojdą do porozumienia i razem do jednej foremki piasku nasypią i odwrócą by zrobić babkę :D

Poza tym jeśli już to Mat zachował sie jak nadgorliwy policjant.

myślę, że chciał przypomnieć tym dzieciom, że nie ma co się kłócić, bo piasku starczy dla każdego. W przeciwnym razie dał by po klapsie :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:21
  •  

#14162 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę Ta wdaniel masz rację ,sporo tu ''dzieci'' na tym forum. O byle co potrafią się obrazić i straszyć odejściem z forum . Takie Wasze prawo ,jak nie potraficie rozmawiać, tylko się obrażać ,bo ktoś Wam uwagę zwrócił ,że pewne stwierdzenie nie było zbyt miłe .
Ostatnio w tym temacie, to jakiś wysyp tych co deklarują, że odchodzą z tematu czy forum,w przekonaniu niesprawiedliwości i zaszczucia . Pojawiają się na chwilę i znikają ,bo dostały się miedzy wrony ,a te nie chcą krakać jak i one -_-

Edytowany przez Meg5, 11 wrzesień 2013 - 13:37.

#14163 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę

Masz takie prawo, jak każdy ma prawo z czymś się nie zgadzać. Ale uważam, że jak ktoś się z czymś nie zgadza, to powinien napisać na priv o sprostowanie. Ze mną i moimi poglądami też nie wszyscy się zgadzają, ale to jest problem indywidualny każdego człowieka. Mat - jak sam zauważył - wdając się w dyskusję tylko podsycił ogień. A teraz, to na jaki temat pogadamy, bo "atak na moderatora" już się robi nudny i trzeba zmienić zabawę zanim się pobijemy o piasek w piaskownicy :D

EDIT:
Tak tak - Migotko, zauważyłem. ^^ Ale to tak już jest w piaskownicy, że o foremkę do "babek" się dzieci pobiją, a później dojdą do porozumienia i razem do jednej foremki piasku nasypią i odwrócą by zrobić babkę :D myślę, że chciał przypomnieć tym dzieciom, że nie ma co się kłócić, bo piasku starczy dla każdego. W przeciwnym razie dał by po klapsie :lol:

Chyba Mała Mi bo Migotka to inna osoba ale bądź co bądź z tej samej bajki :)

#14164 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:09

Dziewczyna na gospodarkę Sorki Mała Mi i dzięki Xawier. Ale tak to już jest, jak sobie nuciłem: "Muminki się cieszą..."

#14165 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:16

Dziewczyna na gospodarkę Ah Muminki... czasy dzieciństwa wracają... jeszcze Smerfy i Gumisie;) na wieczór chyba włączę coś na YT i sobie poprzypominam te beztroskie czasy...

#14166 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę

Ta wdaniel masz rację ,sporo tu ''dzieci'' na tym forum. O byle co potrafią się obrazić i straszyć odejściem z forum . Takie Wasze prawo ,jak nie potraficie rozmawiać, tylko się obrażać ,bo ktoś Wam uwagę zwrócił ,że pewne stwierdzenie nie było zbyt miłe .
Ostatni w tym temacie, to jakiś wysyp tych co deklarują, że odchodzą z tematu czy forum,w przekonaniu niesprawiedliwości i zaszczucia . Pojawiają się na chwilę i znikają ,bo dostały się miedzy wrony ,a te nie chcą krakać jak i one -_-

Pojawiają się i czasami tu wracają.....Meg znacznie lepiej, czyta się komentarze tych "dzieciaków" z pozytywnym nastawieniem, niż twoje starszej pani, przepełnionej żółcią.

#14167 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę Starszej Pani ? :huh: Przepełnione żółcią ? Faktycznie dziecinada tu ,nie dość że nie znają znaczenia używanych słów ,to jeszcze są ''pozytywnie'' nastawieni ... :rolleyes: .Szacun za trafną wypowiedz .. :ph34r:

Pojawiają się i czasami tu wracają.....

Jak bumerang ? :D Tylko po co ,bo ja tu nie widzę pozytywnego nastawienia .To co do następnego focha agroMAJKA ? :lol:

#14168 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:30

Dziewczyna na gospodarkę

Tak tak - Migotko, zauważyłem. ^^

NIe jestem Migotką ;[

Tia, "Muminki się cieszą (razem z Mi) jak wdaniela powieszą tralala" :ph34r: Czy ktoś zna jeszcze jakieś głupie przyśpiewki z dzieciństwa?

Och, Meg, bez kapelusza, rękawiczek i eleganckiej laseczki już nie możesz wychodzić z domu ;)

Edytowany przez WodnyElf, 11 wrzesień 2013 - 13:36.

#14169 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:30

Dziewczyna na gospodarkę Oj chyba Mat powinien zadziałać...( w sumie to ciężkie życie masz z nami Modzie...)

#14170 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:34

Dziewczyna na gospodarkę

Och, Meg, bez kapelusza, rękawiczek i eleganckiej laseczki już nie możesz wychodzić z domu ;)

Podobno ...To za tą teściową pewnie ....No cóż wszak co dzień starsza jestem ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14171 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:36

Dziewczyna na gospodarkę Meg mam pytanie innej natury - znasz może przepis na herbatę z imbirem? :)

#14172 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę Niestety nie ,nie pijam takich wynalazków . ;) Ale pewnie ten imbir by się takiej'' starszej pani ''jak ja przydał ,bo podobno poprawia krążenie. :D

Edytowany przez Meg5, 12 wrzesień 2013 - 06:32.

#14173 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę Ponoć dobry na przeziębienia i trawienie też :) Szukam właśnie przepisu bo niby na necie tego pełno ale dobrze by było mieć jakiś sprawdzony :)

#14174 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz co na przeziębienie ,to najlepiej się z chłopem grzać ,a i pewnie metabolizm się poprawi od tego grzania :rolleyes: Przeziębiłaś się ? Jak tak ,to nie jesteś sama ,ja też. ;)

#14175 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę No to ta pogoda widocznie tak działa (u mnie deszcz). Każdy się chce kłócić o byle co takie prawdziwe nic. Tu potrzeba jakiegoś fajnego tematu do pogadania., Lodzia -- ty? (Według mnie Bardzo silna psychicznie Kobieta) chcesz opuszczać to forum >? Nie rozumiem was kobiety !!! :D Najpierw zgadzacie się z kobietą mówiącą ( tutaj był raz filmik zamieszczony) o tym że mężczyznę można owinąć w około palca, a tylko jedno zdanie moderatora i się znikacie. CZEMU? WTF? ;D

#14176 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz co na przeziębienie ,to najlepiej się z chłopem grzać ,a i pewnie metabolizm się poprawi od tego grzania :rolleyes: Przeziębiłaś się ? Jak tak ,to nie jesteś sama ,ja też. ;)

Nie dla mnie szukam ale rada dobra :) Dużo zdrowia w takim razie :)

#14177 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:59

Dziewczyna na gospodarkę

No to ta pogoda widocznie tak działa (u mnie deszcz) . Każdy się chce kłócić o byle co takie prawdziwe nic. Tu potrzeba jakiegoś fajnego tematu do pogadania., Lodzia -- ty? (Według mnie Bardzo silna psychicznie Kobieta) chcesz opuszczać to forum >? Nie rozumiem was kobiety !!! :D Najpierw zgadzacie się z kobietą mówiącą ( tutaj był raz filmik zamieszczony) o tym że mężczyznę można owinąć w około palca, a tylko jedno zdanie moderatora i się obrażacie i znikacie. CZEMU? WTF? ;D

Prrrrryyy..Hola Hola Folguję :) tak się rozpędziłem że zamiast edytować swoje posty to ja cytuję.;P

#14178 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę

NIe jestem Migotką ;[

Tia, "Muminki się cieszą (razem z Mi) jak wdaniela powieszą tralala"

właśnie to sobie nuciłem o powieszeniu - czytasz w moich myślach i między wierszami. A za tą migotkę, to przepraszam... Jest mi tak bardzo przykro, że bym ci z przyjemnością osobiście napój imbirowy przyrządził...

Starszej Pani ? :huh: Przepełnione żółcią ?

No i widzisz Meg za kogo nas tu mają? Chyba naprawdę będzie trzeba utworzyć nowy temat na tym forum "tylko dla skazanych... przez młodzież"

Ah Muminki... czasy dzieciństwa wracają... jeszcze Smerfy i Gumisie;)

Lepszy Wilk i Zając, Żwirek i Muchomorek, Krecik, Rumcajs, Sąsiedzi i parę innych...

#14179 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 14:31

Dziewczyna na gospodarkę Jak znasz przepis to podaj :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14180 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 14:38

Dziewczyna na gospodarkę W ramach przeprosin - dla ciebie wszystko, choć nie było łatwo go zdobyć: http://wizaz.pl/kuli...-na-dwa-sposoby :rolleyes: