Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35276 odpowiedzi na ten temat

#14141 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

Ale Ty @wdaniel, masz chyba żonę i dzieci, więc nie jesteś dobra osobą do dyskusji na takie tematy. Jeśli Ci się nudzi w pracy to lepiej zaplanuj jakiś romantyczny, wieczór. Kiedy ostatnio kupiłeś żonie kwiaty, bez okazji?????? Proponuje kwiaty, dobre wino i przypomną Ci się młode lata ;)

Tylko bez takich aluzji proszę, każdy ma tu prawo pisać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:45
  •  

#14142 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Słucham?????????bez takich aluzji.....to był żart, widzę,że ktoś mnie tu bardzo nie lubi :)
policja AF jest bezlitosna, @MAT912 czasy takiej cenzury już dawno się skończyły...

Wcześniej, czy później i tak byś mnie wyałtował, dlatego zabiorę Ci to przyjemność i sama opuszczę forum
Tylko z tego co się orientuje, to nie jestem pierwszą dziewczyną, która odeszła z tego tematu z takich powodów ^^
Pozdrawiam całą resztę :) Miło było :)

#14143 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2994 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę

Dzięki :) nie wszyscy faceci nie myślą nawet przez chwile co robią ; odnośnie tego jak chlop siedzi i jest mu bosko. apropos żeby niebyć gołosłownym moge dac na priv swój adres face'a/ bo trafia sie tacy co powiedzą gada tak a na pewno nie ma tak jak mówi

Przyślij ten adres na PW

A MAT tak się rozzłościł bo sam ma żonę i pomyślał że on też nie powinien czytać co by nie zgrzeszyć myślą, czy jak?

Jedne odchodzą, na ich miejscu pojawiają się nowe, koło się kręci. Lodzia nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy i sobie damy radę.

Edytowany przez damianzbr, 10 wrzesień 2013 - 21:45.

#14144 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:45

Dziewczyna na gospodarkę @Lodzia, ależ ja Cię bardzo lubię, nie mam powodu żeby Cię nie lubić :P To było tylko przypomnienie, bo wiem że złośliwie tego nie napisałąś i nie dałem przecież ostrzeżenia, także nie Masz się o co obrażać. A co do wyautowania, dlaczego tak sądzisz że mam taki zamiar, no jest mi przykro że tak o mnie myślisz. :(

Tylko z tego co się orientuje, to nie jestem pierwszą dziewczyną, która odeszła z tego tematu z takich powodów ^^

Zazwyczaj jak któraś zarobi ostrzeżenie, a jak już drugie to uważa że jej bardzo nie lubię, regulamin jest dla wszystkich taki sam, a co mają powiedzieć ci co mają po kilka ostrzeżeń, jakoś się nie obrażają.

#14145 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Mat nie przesadzaj, chyba dziś przewrażliwiony jesteś! Lodzia nie przejmuj się bo już parę dziewczyn odeszło z tego tematu przez wg mnie nie do końca przemyślane lub też pochopne decyzje modów że jeszcze trochę i nie będzie sensu tutaj zaglądać...

#14146 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę A powiedz mi w czym tak przesadziłem? i które to decyzje nie były przemyślane, a Wiesz o co się obraziły, bo ja nie. Jeśli kogoś bezpodstawnie urażę, to wystarczy mi powiedzieć, ja umiem przeprosić, nawet publicznie.

#14147 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Lodzia nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy i sobie damy radę.

Mocny tekst :D pozdrawiam ;)

Szczerze to uważam,że MAT nie nadajesz się na moderatora, nie chcę Cię obrażać, ale po prostu nie umiesz dobrze tego robić....
Ta uwaga, była zupełnie nie na miejscu, Ty tego dobrze nie przeczytałeś, a nie mowa o wczuciu się w sytuacje...

MAT od tego jest moderator,żeby był obiektywny.....a nie, żeby karał i przepraszał..

Edytowany przez Lodzia, 10 wrzesień 2013 - 22:12.

#14148 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę Mat wyskakujesz jak diabeł z pudełka i się dziwisz reakcji :rolleyes:

#14149 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę No może, ale jak moderatorzy tu nie zaglądali to też było źle.

Szczerze to uważam,że MAT nie nadajesz się na moderatora, nie chcę Cię obrażać, ale po prostu nie umiesz dobrze tego robić....

Chętnie bym posłuchał jak to trzeba dobrze robić. :P :D

#14150 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę

a lepsze bo po porodzie to on mówi że u nas w rodzinie to już będzie z 3 ciąża mnoga, a ona na niego czemu jej wcześniej nie uprzedził, dobrze że wszedł lekarz i powstrzymał rozlew krwi bo jej powiedział ze za ciąże mnogie odpowiada tylko kobieta. Najważniejsze że dzieci zdrowe. Migotka dobrze że nie walił ślepakami. teraz to tylko będzie się szykować ostre picie, pępkowe i takie tam, ach byle do soboty. Co , do wydatków to już leci zrzuta po rodzinie a jemu szef i koledzy ufundowali roczny zapas pieluch, gmina nową pralkę babcia nowy wózek, bardzo fajny ma z 1,5m długości, oczywiście teściowa już sciągnięta z emerytury, dziś widziałem cały dom sprzątają. Maluchy mają być w czwartek w domu. Jak go znam to odechce mu się figli z żonką na bardzo długo

ps piszcie co tam chcecie, zawsze miło poczytać tylko mi proszę MIGOTKI z małą MI nie mylic ,
pozdrawiam cieplutko MIGOTKA :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14151 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę Reakcja pozostałych forumowiczów powinna dać Tobie do myślenia... np to co prawda nie ostrzeżenie ale zwrócenie wg mnie bezpodstawnie uwagi Lodzi, jak chcesz to wcześniejszych też mogę poszukać ale to później bo teraz to ma co innego w i na głowie, bardziej chodzi mi o to żebyś czasami przemyślał swoje działania (nie mówię że wszystkie ale niektóre) trochę więcej zrozumienia i empatii, mimo wszystko moderatorzy są tutaj potrzebni ale nie powinni grać pierwszych skrzypiec

#14152 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Mat temat był daaaaawno temu, sami między sobą załatwiliśmy sprawę,a raczej Lodzia i wdaniel,generalnie w sumie nic nie było, każdy teraz o nim zapomniał a Ty wyskakujesz z ostrzeżeniem :huh: :rolleyes: wow :rolleyes:

Migotka i Mała Mi zawsze się różniły więc pomyłek nie będzie :)

#14153 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:37

Dziewczyna na gospodarkę Nie był dawno tylko dzisiaj, to raz, dwa - nie ma przedawnienia na forum, bo ja to akurat o tej porze odczytałem, trzy - a nie sądzisz że ktoś inny mógł by się też obrazić na taką aluzję @Lodzi.
Skończmy już ten wątek, mam takie prawo upomnieć i to zrobiłem.

#14154 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę Jak to nie ma przedawnienia? :o nawet w prawie karnym są a tu nie ma? :huh: :o
Prawo może i miałeś tylko czy konieczne było jego użycie...
Tą osobą byłeś Ty??

Zresztą dobra, kończymy wątek, wprowadzamy państwo policyjne albo III RP,a a raczej wprowadzajcie sobie bo ja idę spać, także róbta co chceta.

#14155 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę MAT nie zachowuj się przypadkiem w myśl zasady "pokażcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf". Prawo prawem ale czasami można i trzeba przymknąć oko a nie twardo egzekwować regulamin...

#14156 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę @WodnyElf i Xawier, czy Wy mnie wciągacie do kłótni? ZARAZ TO PRZESTANĘ TOLEROWAĆ, bo ewidentnie szukacie zadymy.

#14157 Share blinek

blinek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę siemanko ! Są tu jacyś ludzie z okolic Wałbrzycha, Świdnicy?:)

#14158 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę Oj i o to chodzi... nie myl dyskusji (dość otwartej i szczerej) z prowokacją. Ja zaglądam na to forum gdy potrzebuje merytorycznej informacji na dany temat a na Hyde Park wchodzę z czystej rozrywki i chęci dyskusji a nie z żądzy hejtownia czy też kłótni bo na kłótnie to mi szkoda klawiatury

#14159 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:54

Dziewczyna na gospodarkę Co "o to chodzi", to jest dyskusja na ten temat?, to jest forum, nie stosujesz się do poleceń moderatorów, to zostajesz ukarany i tyle, a nie jakieś pretensję, czy fochy, bo moderator śmiał zwrócić komuś uwagę. Każdy następny post tego typu i posypią się ostrzeżenia.

MAT od tego jest moderator,żeby był obiektywny.....a nie, żeby karał i przepraszał..

Ja mogę przeprosić jak kogoś uraże jak pisze jako użytkownik, a na pewno nie za to jak kogoś ukaże, na to nawet nie licz, bo nikt za nic ode mnie nie zostaje ukarany i daj sobie już spokój ażeby mnie uczyć czy ustawiać, bo i tak dosyć długo to toleruję, więc nie mów że Cię nie lubię. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14160 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:55

Dziewczyna na gospodarkę No już nie zamierzam się wdawać w dyskusję bo i tak jestem na straconej pozycji. Dużo ciekawsze są debaty w Małą Mi i Lodzią niż z Tobą MAT i tego będę się trzymał a i w ramach przypomnienia przeczytam tą waszą "świętą księgę" zwaną regulaminem. Dobrej nocy życzę :)

Edytowany przez Xawier, 10 wrzesień 2013 - 23:56.