Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35831 odpowiedzi na ten temat

#14101 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:31

Dziewczyna na gospodarkę

wdaniel,każdy patrzy na to inaczej,Ty jesteś żonaty a lodzia panna,jest wychowana inaczej po Bożemu że tak nazwę i krępuje Ją to bynajmniej Ja to tak odbieram.

A to już jest zakaz rozmowy Panny z Żonatym i na odwrót? Skoro po Bożemu, to w którym miejscu w Piśmie Świętym o tym pisze? Pan Jezus też rozmawiał z zamężnymi, z wdowami, co więcej - z cudzołożnicami i grzesznicami.
No, chyba, że ktoś rozmawia tylko z zamiarem matrymonialnym...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:27
  •  

#14102 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:32

Dziewczyna na gospodarkę Wdaniel chyba z zamiarem seksualnym a nie matrymonialnym :rolleyes:

#14103 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:40

Dziewczyna na gospodarkę No tak, może i seksualnym... Ale z tego, co wyczytałem, to ty @wozak, też zamężna - to co? na to wygląda, że musimy to forum panieńsko - kawalerskie opuścić i założyć dla zamężnych i żonatych? Myślałem, że jak już, to mnie wnuki na boczny tor odstawią, ale żeby parę lat młodsi przez wzgląd na to, żem żonaty... :unsure: Będę płakał... :(

#14104 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę Nie płakać tylko trzeba się cieszyć, że ktoś Cię chciał :P

#14105 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:44

Dziewczyna na gospodarkę wdaniel, dobrze wiesz co maiłam na myśli,a Ty piszesz co znajduje się w bibli,

#14106 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę teraz to mnie najbardziej chce moja córeczka :P To ona czeka, przy drzwiach, jak przyjeżdżam do domu. To ona chce się ze mną bawić i to ona chce ze mną być :P

#14107 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:46

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie ;) , tu jest miejsce dla Wszystkich, wystarczy tylko zmienić temat.....
Elfie, Twoje komentarze mnie rozwalają :D

@wdaniel, to powtarzaj tej małej dziewczynce,że jest dla Ciebie najpiękniejsza na świecie,każda dziewczynka tego potrzebuje od ojca, gdzieś to wyczytałam w dobrej książce... :)

Edytowany przez Lodzia, 10 wrzesień 2013 - 13:50.

#14108 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:52

Dziewczyna na gospodarkę No to zmienimy na... naturalne metody planowania rodziny :D

#14109 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę @wdaniel, stosujesz? :D przybliż tematykę, chętnie się zagłębie

#14110 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:05

Dziewczyna na gospodarkę Na twoje życzenie: chodzi o to, że zamiast kalendarzyka stosować obserwacje, a więc codzienne mierzenie temperatury, gęstość śluzu...

EDIT:

to powtarzaj tej małej dziewczynce,że jest dla Ciebie najpiękniejsza na świecie

A co robię? Na pytanie: kim jesteś dla mamy, odpowie: Aniołek. A dla taty - kotek. A dla babci - serdusko... I to sama powie, a jeszcze nie ma 2 latek. Jak przyjadę, to i tak wszystko powie co się działo w domu, co robiła, co mama robiła itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14111 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:10

Dziewczyna na gospodarkę To wcale nie jest taki głupi pomysł, przypuszczam,że bardzo scala małżeństwo...
A ojcem widzę,że jesteś niezłym, tylko się nie popsuj...
Swoją drogą...co z kwiatami dla żony, będą dziś?

#14112 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:28

Dziewczyna na gospodarkę głupi pomysł nie jest, tylko wymaga czasu. Jak na ten temat prowadziłem lekcję w 3klasie liceum, to na następnej dziewczyny chciały, by im więcej poopowiadać i dać więcej przykładów - na pierwszej były przeciwniczkami, bo metody obserwacji swojego ciała wymagają czasu (codzienne poświęcenie czasu, zapisywanie wyników obserwacji itp. przez co najmniej 6 miesięcy, by coś można było określić), a one chciały zaraz wiedzieć, kiedy mogą bez żadnych zabezpieczeń poddać się rozkoszom prokreacji. Metody obserwacji wykażą nawet bezpłodność.
A z tymi kwiatami, to starczy raz w miesiącu ;)

#14113 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:40

Dziewczyna na gospodarkę Bardzo ciekawe..... Co reszta mężczyzn na forum o tym myśli? Bylibyście w stanie, codziennie tak dokładnie badać swoją żonę? :D

#14114 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:46

Dziewczyna na gospodarkę mój mąż napewno

#14115 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:56

Dziewczyna na gospodarkę

Bylibyście w stanie, codziennie tak dokładnie badać swoją żonę? :D

ale to kobieta ma się badać :D No, chyba, że będzie co dziennie rano ją budził o jednej godzinie i podawał termometr do buzi (już nie mówię, że musi być do pochwy, czy odbytu, bo nie musi), by nie musiała wstawać, bo zalecane jest, by jak naj mniej ruchów wykonywała. Oczywiście śluz też może badać. Taka współpraca fajnie wygląda. Szkoda, że facet nie jest tak skonstruowany, by w domowy sposób badać jego płodność...

#14116 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 15:03

Dziewczyna na gospodarkę wdaniel masz dużą wiedzę w tym temacie

#14117 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie @wdaniel, wiem,że to kobieta ma być badana.... :P :) ale słyszałam, kiedyś o przypadku, gdzie mąż się tym zajmował i całkiem nieźle podobno mu to wychodziło...dlatego tak zapytałam....

#14118 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę

Elfie, Twoje komentarze mnie rozwalają :D

Tzn, dlaczego? Przepraszam, nie chciałam :(

głupi pomysł nie jest, tylko wymaga czasu. Jak na ten temat prowadziłem lekcję w 3klasie liceum, to na następnej dziewczyny chciały, by im więcej poopowiadać i dać więcej przykładów - na pierwszej były przeciwniczkami, bo metody obserwacji swojego ciała wymagają czasu (codzienne poświęcenie czasu, zapisywanie wyników obserwacji itp. przez co najmniej 6 miesięcy, by coś można było określić), a one chciały zaraz wiedzieć, kiedy mogą bez żadnych zabezpieczeń poddać się rozkoszom prokreacji. Metody obserwacji wykażą nawet bezpłodność.

Parę lat temu jak na pewnym forum był podobny temat - ciało kobiece czyli moje własne bo to było damskie forum i jego obserwacja to doznałam szoku i do tej pory jestem, a dlaczego? Prawie wszystkie wypowiadające się dziewczyny ledwo zaczęły miesiączkować albo nawet co poniektóre nawet jeszcze nie a już zaczęły brać tabletki antykoncepcyjne :o wcale nie znały swojego ciała, tego jak reaguje, jak się zmienia, co tam w nim zachodzi, coś w stylu "a to śluz jest różny?jak to?" i były zdziwione jak można swoje ciało znać :huh:

Poza tym też jestem ciekawa zdań Panów - czy na taki temat głuchną, uciekają czy też są w stanie się z nim zmierzyć?:)

#14119 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście, pozytywnie rozwalają, przez Ciebie, śmiałam się dzisiaj kilka razy na głos... ;)
A jeśli chodzi o dalszą część Twojego komentarza, to się zgadzam.....ale to głównie wina ginekologów,którzy bez większego namysłu przepisują dziewczynom tabletki, mimo,że te wcale nie chcą rozpoczynać współżycia, wystarczy nieregularny cykl i od razu recepta. Ale od takich tematów ,są inne fora, wątpię ,żeby to chłopaków interesowało...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14120 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę A trochę powinno chłopów interesować, może dzięki temu niektórzy by się nie dziwili skąd ciąża ;)