Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37049 odpowiedzi na ten temat

#14101 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:28

Dziewczyna na gospodarkę głupi pomysł nie jest, tylko wymaga czasu. Jak na ten temat prowadziłem lekcję w 3klasie liceum, to na następnej dziewczyny chciały, by im więcej poopowiadać i dać więcej przykładów - na pierwszej były przeciwniczkami, bo metody obserwacji swojego ciała wymagają czasu (codzienne poświęcenie czasu, zapisywanie wyników obserwacji itp. przez co najmniej 6 miesięcy, by coś można było określić), a one chciały zaraz wiedzieć, kiedy mogą bez żadnych zabezpieczeń poddać się rozkoszom prokreacji. Metody obserwacji wykażą nawet bezpłodność.
A z tymi kwiatami, to starczy raz w miesiącu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:05
  •  

#14102 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:40

Dziewczyna na gospodarkę Bardzo ciekawe..... Co reszta mężczyzn na forum o tym myśli? Bylibyście w stanie, codziennie tak dokładnie badać swoją żonę? :D

#14103 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:46

Dziewczyna na gospodarkę mój mąż napewno

#14104 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 10 wrzesień 2013 - 14:56

Dziewczyna na gospodarkę

Bylibyście w stanie, codziennie tak dokładnie badać swoją żonę? :D

ale to kobieta ma się badać :D No, chyba, że będzie co dziennie rano ją budził o jednej godzinie i podawał termometr do buzi (już nie mówię, że musi być do pochwy, czy odbytu, bo nie musi), by nie musiała wstawać, bo zalecane jest, by jak naj mniej ruchów wykonywała. Oczywiście śluz też może badać. Taka współpraca fajnie wygląda. Szkoda, że facet nie jest tak skonstruowany, by w domowy sposób badać jego płodność...

#14105 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 15:03

Dziewczyna na gospodarkę wdaniel masz dużą wiedzę w tym temacie

#14106 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie @wdaniel, wiem,że to kobieta ma być badana.... :P :) ale słyszałam, kiedyś o przypadku, gdzie mąż się tym zajmował i całkiem nieźle podobno mu to wychodziło...dlatego tak zapytałam....

#14107 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę

Elfie, Twoje komentarze mnie rozwalają :D

Tzn, dlaczego? Przepraszam, nie chciałam :(

głupi pomysł nie jest, tylko wymaga czasu. Jak na ten temat prowadziłem lekcję w 3klasie liceum, to na następnej dziewczyny chciały, by im więcej poopowiadać i dać więcej przykładów - na pierwszej były przeciwniczkami, bo metody obserwacji swojego ciała wymagają czasu (codzienne poświęcenie czasu, zapisywanie wyników obserwacji itp. przez co najmniej 6 miesięcy, by coś można było określić), a one chciały zaraz wiedzieć, kiedy mogą bez żadnych zabezpieczeń poddać się rozkoszom prokreacji. Metody obserwacji wykażą nawet bezpłodność.

Parę lat temu jak na pewnym forum był podobny temat - ciało kobiece czyli moje własne bo to było damskie forum i jego obserwacja to doznałam szoku i do tej pory jestem, a dlaczego? Prawie wszystkie wypowiadające się dziewczyny ledwo zaczęły miesiączkować albo nawet co poniektóre nawet jeszcze nie a już zaczęły brać tabletki antykoncepcyjne :o wcale nie znały swojego ciała, tego jak reaguje, jak się zmienia, co tam w nim zachodzi, coś w stylu "a to śluz jest różny?jak to?" i były zdziwione jak można swoje ciało znać :huh:

Poza tym też jestem ciekawa zdań Panów - czy na taki temat głuchną, uciekają czy też są w stanie się z nim zmierzyć?:)

#14108 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście, pozytywnie rozwalają, przez Ciebie, śmiałam się dzisiaj kilka razy na głos... ;)
A jeśli chodzi o dalszą część Twojego komentarza, to się zgadzam.....ale to głównie wina ginekologów,którzy bez większego namysłu przepisują dziewczynom tabletki, mimo,że te wcale nie chcą rozpoczynać współżycia, wystarczy nieregularny cykl i od razu recepta. Ale od takich tematów ,są inne fora, wątpię ,żeby to chłopaków interesowało...

#14109 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę A trochę powinno chłopów interesować, może dzięki temu niektórzy by się nie dziwili skąd ciąża ;)

#14110 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę Bo chlop jak siadzie i jest mu bosko :D to juz nie patrzy czy zaleje czy nie, a potem jest zdziwiony :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14111 Share technikarolnicza

technikarolnicza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę

Otóż nie ma w tym nic dziwnego, dziwne są dziewczyny które nie chcą być na gospodarstwie (często mylą przeszłość- zacofanie z obecną sytuacją w rolnictwie). Takich dziewczyn co pragną być na wsi jest coraz mniej, twierdzą że bycie z rolnikiem to coś co ich poniży, wolą jechać za granicę KIBLE CZYŚCIĆ albo szparagi u Niemca zbierać. Tam są popychadłem i nikim, a jak przyjadą do kraju to tak wysoko głowy podnoszą że nawet sąsiada zza płotu nie poznają, bo ona karierę zrobiła, 2 tys euro zarobiła....

zgodze się jak najbardziej, ale patrzac na moich kolegów i czasem ich posłuchac to wychodzi na to że wolą taką miastowa ślicznotke niz dziewczyne co od dzieciaka pomaga rodzicą, smutne ale prawdziwe

#14112 Share Stachowy

Stachowy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę wszedłem pierwszy raz na ten temat i muszę się przyznać ze tematy macie tu ciekawe :D ha ha :D ja np studiuję pracuję ale i tak kocham gospodarkę (w której prowadzeniu wciąż pomagam dziadkom a, do których mam 30 km ) i nie ukrywam że jako główne źródło utrzymania na moich ziemiach gospodarka nie ma sensu (chcę jednak trochę pożyć) ale gdyby teściowie mieli gospodarkę z miłą chęcią i na ile pozwoli mi czas pomogę :)
Łukasz (23-letni kawaler do wzięcia z centralnej Polski :P)

#14113 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę nie wytrzymałem , musiałem napisać, moja przyszła żona (bo za rok ślubujemy)wygląda pięknie nikt nie powiedziałby że jest ze wsi a już na pewno nie z gospodarstwa , a też pomaga rodzicom jak może , ale wygląd to też kwestia dbania o siebie , i to działa w dwie strony czyli można? można!, a wy drodzy koledzy jak chcecie coś osiągnąć, albo poznać kogoś kto wam się podoba dążcie do tego i wierzcie ( nie mylić z natręctwem),a swoją drogą do kolegi @wdaniel napisze na priv , jego wiedza może mi (nam) się przydać
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#14114 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę

Bo chlop jak siadzie i jest mu bosko :D to juz nie patrzy czy zaleje czy nie, a potem jest zdziwiony :D

Też ;) ale niektórzy to jakby nie wiedzieli skąd się biorą dzieci ;)

Piciaj gratuluję :)

#14115 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Dzięki :) nie wszyscy faceci nie myślą nawet przez chwile co robią ; odnośnie tego jak chlop siedzi i jest mu bosko. apropos żeby niebyć gołosłownym moge dac na priv swój adres face'a/ bo trafia sie tacy co powiedzą gada tak a na pewno nie ma tak jak mówi
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#14116 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę

Też ;) ale niektórzy to jakby nie wiedzieli skąd się biorą dzieci ;)

Piciaj gratuluję :)

Bo niby skad maja wiedziec, niby tacy szkoleni i po studiach a taka w nich tepota ze glowa boli.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14117 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę zmieńcie temat

#14118 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę No to zmieniam...@Wozak i @Banan575 może zdradzicie nam jak poznałyście swoich mężów i czy od razu wiedziałyście,że to ten jedyny? Temat może banalny, ale banału w życiu nigdy dość..

#14119 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę WodnyElf spokojnie my wiemy skąd sie biorą dzieci. Aż tak zle to z nami nie jest. A tak wogóle to witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej przerwie. Dużo się tutaj działo gdy mnie nie było na forum, mam nadzieję ze nie przeszkodze w dyskusji.??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14120 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę hm,niby banalny,poznałam swojego męża na weselu u kuzynki. Nigdy Lodzia się od razu nie wie,że to ten na całe życie. ..potrzeba czasu,ale jego zachowanie i stosunek do kobiety wskazywał iż można względem jego osoby mieć poważne plany