Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37399 odpowiedzi na ten temat

#14041 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma inne upodobania... i całe szczęście że tak jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:04
  •  

#14042 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę

Włóczykij był super - wony, swobodny hehe ;)

Co ma na myśli... Nie mam 174 cm wzrostu, nie jestem bardzo szczupła, mistrzem kuchni też nie jestem,nie umiem tańczyć... do tego można dodać brak dlugich włosów...jednym słowem można to określić, że nie jestem interesująca no i wyglądem też nie zachwycam,ale już się do tego przyzwyczaiłam :)

Masz niską samoocenę i zbyt mało pewności siebie, z takim nastawieniem napewno zostaniesz starą panną . Do niedawna też tak mogłem o sobie powiedzieć. Pomogli mi kumple. Teraz się nie pier... i podbijam bez chwili zastanowienie. Nawet jak ma mnie spławić to wolę zaryzykować niż żyć ze swiadomością, że się nie spróbowało :(
Wieczny kawaler ;)

#14043 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę

No...haha. raczej Chłopak wiejski ;D Obuwia ? No jak to nie mam ;D Mam obuwie na każdą okazję. Ale w tym jest sęk że w gumowcach (no a najczęściej w tych z filcem) są też uprawiane sporty zimowe więc nie mogę ich określać ( błędnie) tylko obuwiem ogrodniczym :D No i przecież jak ktoś ubiera gumowce to nie po to żeby siedzieć w nich przed kompem :^ tylko coś konkretnego w nich robić, i już mamy sporty w ogrodzie. więc żadne treningi w siłowni nie zastąpią polskiej gospodarki:) A moje określenie było jak najbardziej trafne.;D Oto dowody :)

http://www.youtube.com/watch?v=QRSlDq41GqU

Może skończmy ten temat z tym nieszczęsnym obuwiem bo chodziło mi o konkretne prace wykonywane w nich a nie chodzenie non stop, a filmik całkiem ciekawy rozumiem że próbowałeś takiego sportu może i rekord pobiłeś a może to Twój rekord te 5,5 metra? :D muszę spróbować tylko z kont ja te filcaki wezmę muszę pomyśleć :rolleyes:

#14044 Share technikarolnicza

technikarolnicza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę ja to nie wiem co jest dziwnego w tym że dziewczyna chce pozostać na gospodarce albo szuka chłopaka który wiąże z tym przyszłość, ja jestem na kierunku związanym z rolnictwem kieruje wszystkim co ma kółka i nie jestem wcale brzydka jak ktoś złośliwy pewnie będzie chciał zaznaczyć:) więc do dzieła chłopaki takich dziewczyn jest więcej:P

#14045 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Tylko chwilę mnie nie było, a tu proszę jak ciekawie się zrobiło...film o FILCOKACH, pierwsza klasa :lol: trzeba spróbować zimową porą.
A co do moich połączeń to sama jestem ciekawa jak sprawy się mają, Xawier jak tak, byłeś u Gofiaczka?

Mała Mi widzę,że potrzebujesz prania mózgu i jednego dnia w galerii handlowej. Szpilki i masz długie nogi, a włosy nie muszą być długie,żeby wyglądać fajnie. Musimy się chyba wybrać razem na zakupy ;)

#14046 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę

Masz niską samoocenę i zbyt mało pewności siebie, z takim nastawieniem napewno zostaniesz starą panną . Do niedawna też tak mogłem o sobie powiedzieć. Pomogli mi kumple. Teraz się nie pier... i podbijam bez chwili zastanowienie. Nawet jak ma mnie spławić to wolę zaryzykować niż żyć ze swiadomością, że się nie spróbowało :(

Ha! w tym wieku co jestem to już nią jestem :ph34r:

Bystra może Mikołaj pod choinkę ci przyniesie filcoki :P ;)

Lodzia nie lubię szpilek, także dziękuję :)

#14047 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę Lodzia Gofiaczek raczej nie skorzystał z Twojej rady... Mala Mi skąd jesteś??

#14048 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę Z dalekiej Małopolski ;)

#14049 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę Mała Mi, żadnych szpilek? nie wierzę, znajdziemy takie,które polubisz, np. na grubszym obcasie, obiecuje,że będą wygodne :)

Xawier, no cóż strata Gofiaczka ;)

#14050 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę He he a dokładniej?? może być na priv ja aktualnie jestem w Poroninie do niedzieli a później ewentualnie mogę wpaść na jakieś ciasto;)
Lodzia no na siłę nic nie będę robił

Edytowany przez Xawier, 09 wrzesień 2013 - 21:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14051 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam, się Xawier z kobietami nic na siłę, a czasami lekki dystans, sprawia,że jeszcze bardziej nam zależy

#14052 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Taa taki obojętnie-zainteresowany typ was kręci?? Trzeba na tyle olac żebyście się zainteresowały ale też na tyle zainteresować żebyście Wy nas nie olały...

#14053 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę

Mała Mi, żadnych szpilek? nie wierzę, znajdziemy takie,które polubisz, np. na grubszym obcasie, obiecuje,że będą wygodne :)

Mam szpilki i to wygodne ale to i tak mnie nie przekonuje do ich częstego noszenia:) także nic na siłę, ale dziekuję za chęci :) Lepiej porozmawiajmy o czym innym ;)

#14054 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę skoro kolezanka napisala ze z dalekiej malopolski, to strasznie jestem ciekaw z ktorego rejonu tego nasego pieknego landu
PS pytam z czystej ciekawosci poniewaz sam jestem z tego rejonu

#14055 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę Coś w ten deseń :) jak jest tak cały czas kolorowo i cukierkowo, to szybko się nudzi...Ale to jest bardzo cienka granica, ostrzegam ;) No i na obojętnego typa, dziewczyny nie wyrwiesz, chodzi mi bardziej o związki, kiedy chłopak jest bardzo zaangażowany,a dziewczyna na początku też, a potem...i wtedy dobrze jeśli chłopak odrobinę się zdystansuje, dziewczyna doceni i sama przyjdzie. To tylko moje zdanie, bo czuję ,że posypie się krytyka :D

#14056 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę

skoro kolezanka napisala ze z dalekiej malopolski, to strasznie jestem ciekaw z ktorego rejonu tego nasego pieknego landu
PS pytam z czystej ciekawosci poniewaz sam jestem z tego rejonu

Hmmm... jakby to powiedzieć... w drugą stronę od Krakowa:)

#14057 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę

.i wtedy dobrze jeśli chłopak odrobinę się zdystansuje, dziewczyna doceni i sama przyjdzie.

Ale wtedy może już być za późno, bo znajdzie taką co nie będzie stroić jakiś foch. :P :D

#14058 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 09 wrzesień 2013 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanko bystra. nie to nie mój rekord ;D Ja nie mam odpowiedniego sprzętu do uprawiania tego sportu. jak zakupię takowy to postaram się pobić rekord: :^ Co do wzrostu to powiem że to nie ma znaczenia.no ale jak już wiemy ile kto ma wzrostu no to ja jestem głodny wiedzieć coś więcej ,coś innego,lepszego a wy Panowie? jakiś rozmiar ;D^^

#14059 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę Znasz taką co nie stroi, bo ja nie, a znam bardzo dużo kobiet?

Koleżanko bystra. nie to nie mój rekord ;D Ja nie mam odpowiedniego sprzętu do uprawiania tego sportu. jak zakupię takowy to postaram się pobić rekord: :^ Co do wzrostu to powiem że to nie ma znaczenia.no ale jak już wiemy ile kto ma wzrostu no to ja jestem głodny wiedzieć coś więcej ,coś innego,lepszego a wy Panowie? jakiś rozmiar ;D^^

Rozmiarami chcecie się chwalić...no to zaczynajcie, wy pierwsi :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14060 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę Mojego wzrostu nikt nie zna więc rozmiarów nie podam B)

Ale Wy Panowie możecie się pochwalić :D