Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37050 odpowiedzi na ten temat

#13981 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2013 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę Potrafi, ale prowokowana, a to jest różnica, sama jakoś nie przypominam sobie by zaczepiała.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:39
  •  

#13982 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:00

Dziewczyna na gospodarkę

Pyszałków tępię :) i kwita. :)

A Ty koleżanko Karolciu strasznieś święta, wręcz błogosławiona. Będziesz mi tu moje żarty o cieście marchewkowym wyciągać i sprzed wielu wielu tygodni sprawe kłótni kto gdzie pisze i w jakich tematach. Bardzoś pamiętliwa, powiem wręcz zawistna. Zwyczajnie wykorzystujesz okazję aby mi dołożyć, aż tak bardzo moje żarty ci przeszkadzają.????????????????? Połowe z tego co tu piszę to piszę w żartach i z ironią. Ale żeby ironię zrozumieć trzeba być inteligentnym.
Posłuchaj kolegi wyżej: Zawiść piękności szkodzi :) A i nabierz więcej dystansu, jak tu radzono.... mnie, ale chyba przez omyłkę :)

Wiesz nie przeszkadza mi że tutaj piszesz, że żartujesz i wcale nie chciałam Ci dołożyć bo to nie w moim stylu. Przykładem, który podałam chciałam tylko pokazać, że niepotrzebnie czepiasz się innych i źle podsumowujesz innych. Twoje słowa krytyki należy przyjmować ze zrozumieniem i w dodatku uznajesz je tylko za żart, ale broń Boże Tobie wytknąć jedną drobną rzecz to już musisz odreagować. Moim postem w niczym Ci nie ubliżyłam i w żaden sposób nie obraziłam, ale że posłużyłam się konkretnym przykładem to zaraz zarzut wobec mnie, że zawistna itd.
Sporadycznie piszę w tym temacie i bez emocji więc o stan swojej urody się nie martwię :)

Jestem wierząca praktykująca i chodzę do kościoła, Ty zresztą też, bo pisałaś o tym i powinnaś wiedzieć, że najpierw można być błogosławionym a potem dopiero świętym a nie na odwrót i w dodatku po śmierci a nie za życia ;)

Nie ja wyciągam co było. Tylko Karolcia. Ja się tylko do tej sprawy odniosłam.

Ja też tylko się odniosłam, bo nie lubię gdy ktoś kogoś ocenia nie znając go wcale. Lubię żartować, znam żarty, nie jestem sztywniakiem, ale nie lubię ironicznej kpiny, którą Ty nazywasz żartem.
Nie może być tak że z kogoś można się nabijać, ale z Ciebie już nie. Ktoś zrobił zwykłe porównanie o piesku to już było źle. Ty dzisiaj porównałaś się do żyrafki i jest dobrze.
Wielka zmienność i niezdecydowanie ;)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#13983 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę

Nie może być tak że z kogoś można się nabijać, ale z Ciebie już nie. Ktoś zrobił zwykłe porównanie o piesku to już było źle. Ty dzisiaj porównałaś się do żyrafki i jest dobrze.

Bo co innego jak ktoś zjadliwie porównuje cię do kogoś np. zwierzęcia, aby ci dogryźć i upodlić. A zupełnie co innego żartować z samego siebie.

Dziwię się że tego nie rozumiesz.

#13984 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:23

Dziewczyna na gospodarkę Ja to rozumiem naprawdę, ale może to też był bardziej żart niż chęć upodlenia? Może zwykła ironia, którą także trzeba głębiej zrozumieć? Jak to mi radziłaś więcej dystansu na pewne sprawy ;)

Hmm ciekawe ilu chętnych na te Bednary się znajdzie. Może tam by się zebrać i zobaczyć jak rozmowa wygląda na żywo :)

#13985 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Może lepiej zakończyć ta jałową dyskusję (a moża razcej festiwal nieuprzejmości) i przeprosić się nawzajem (chociaż źródłem tej jałowości jest niestety jedna osoba). Kłocenie się o takie pierdoły i co chwila odwracanie kota ogonem nikomu tu nie służy. Aha, a mądry nie ustępuje gdy jest mu wygodnie (w tym przypadku: bo nie może przedstawić już czegokolwiek do swojej obrony), on potrafi zauważyć ubytki nie tylko w cudzych poglądach, ale także w swoich i się do tego przyznać. Pozdrawiam i przepraszam za lanie benzyny w płonący las. :)

EDIT: a co do spotkań na wszelakich wystawach, to widziałem już takie jedno, w którym uczestniczył kumpel (poszedłem się wtedy przywitać z gronem), no cóż, tam mowa była srebrem, a milczenie złotem. :)

Więc już lepiej nie dolewaj

Edytowany przez MAT912, 08 wrzesień 2013 - 19:20.

#13986 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie byłam nigdy na takim spotkaniu w większym gronie. Jedynie jechałam do Minikowa na targi i tam szło się umówić z pojedynczymi osobami. W Bednarach jeszcze nigdy nie byłam dlatego mam chęć pojechać i ewentualnie spotkać się w dużym gronie społeczności AF i zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości kontakt w realu, ale zapewne może być tak jak piszesz ;)

Edytowany przez Karolcia, 08 wrzesień 2013 - 14:46.

#13987 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1635 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanko Baziula widzę ,że bardzo Cie zabolało pewne określenie . No cóż ,przepraszam ,wszak dałam się sprowokować ,aż do tego stopnia ,ale jeszcze raz Ci przypomnę ,że nie ja z Tobą zaczęłam . Mimo to przepraszam za wszystko i nie myśl o mnie, że jestem kłótliwą osobą ,bo kto mnie zna to na pewno tego nie powie .
Piosenka dla Ciebie ode mnie ... ;)
Wydajesz mi się osobą bardzo emocjonalną ,taką która popada ze skrajności w skrajność . Nie bież każdego napisanego tu słowa do siebie ,bo szkoda zdrowia . Pozdrawiam Meg :)

#13988 Share TomaszekLub

TomaszekLub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 16:08

Dziewczyna na gospodarkę O ja, tyle stron??ja nie będę tyle czytał wole nie być w temacie;-p;-)

#13989 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 16:35

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 czasami nie warto zabiegać o czyjeś wzgledy,chyba że zależy Ci na tym, Ja już nie raz dostałam pstryczka w nos na tym forum,i nie czekałam aż ktoś mnie przeprosi bo jestem kobietą. Mamy równo uprawnienie i trzeba pogodzić się z niektórymi faktami a tym bardziej opiniami na swój temat,a baziula młoda za jakiś czas bedzie inaczej pisać.tak myślę,i nie piszę to obrażliwie.

#13990 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę

co do swoich dzieci to mam nadzieje ze w przyszlosci trafie na madra kobiete co przekaże swoja madrosc zyciowa dziecku a ja bede ja w tym wspieral

@Cinek1808 coraz bardziej mnie przerażasz :blink: chcesz, żeby kobieta Ci dzieci wychowywała, a Ty będziesz ją w tym wspierał...Ty mówisz poważnie, czy żartujesz? Co się z wami dzieje chłopy (dzieci), to wasza robota wychowywać dzieci, a nie tylko je płodzić. Poza tym to nie wiem czy mądra kobieta zgodzi się wyjść za tak niedojrzałego faceta. Wszyscy sami byliśmy mali i chyba wiemy jak szczególnie w dzieciństwie potrzebny jest ojciec. Poza tym tylko ojciec potrafi wychować syna na mężczyznę. My kobiety po prostu tego nie potrafimy. Jesteśmy za miękkie, za delikatne, my wychowujemy w trochę inny sposób. Niektóre kobiety próbują same wychowywać syna i chyba wszyscy wiemy jak zniewieściałe, kaleki życiowe z tego wychodzą. My kobiety potrzebujemy facetów silnych, odważnych, odpowiedzialnych, wytrwałych, mądrych, nie koniecznie miłych, mających swoje zdanie, lubiących wyzwania. Takich mężczyzn, którzy w życiu walczą i nie boją się porażek. Nie ma nic gorszego niż bierny,letni facet, który liczy na to,że żona wszystko zrobi,a on będzie ją w tym wspierał.

No patrz Cinek1808 dopiero zauważyła,że jesteśmy ten sam rocznik :) a podejście do życia zupełnie różne...

O ja, tyle stron??ja nie będę tyle czytał wole nie być w temacie;-p;-)

@TomaszekLub myślę,że nikt tego wszystkiego nie czytał i nikt tu nie jest od początku, a temat zmienia się co stronę. Po prostu masz inne zdanie to wchodzisz w dialog i jesteś na forum

Edytowany przez Lodzia, 08 wrzesień 2013 - 17:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13991 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanko Baziula widzę ,że bardzo Cie zabolało pewne określenie . No cóż ,przepraszam ,wszak dałam się sprowokować ,

Nigdy nie odrzucam ręki wyciągniętej do zgody. Ja też nie byłam święta ( ani błogosławiona, wybacz Karolciu) i też ię przepraszam , jeżeli cię w czymś zdenerwowałam.

nie myśl o mnie, że jestem kłótliwą osobą ,bo kto mnie zna to na pewno tego nie powie .
:)

O sobie mogę powiedzieć dokładnie to samo.

Wydajesz mi się osobą bardzo emocjonalną ,taką która popada ze skrajności w skrajność . Nie bież każdego napisanego tu słowa do siebie ,bo szkoda zdrowia . Pozdrawiam Meg :)

Meg, gdybym to co tu czytam i piszę przeżywała inaczej niż uśmiechając się pod nosem , to siedziałabym już w psychiatryku. Może piszę emocjonalnie, może chcę aby to tak wyglądało. Ale to tylko forum. )

P. S. Zgodnie z radą Mata zgłosiłam już kilka postów do moderacji, jako podsycających do kłótni.( nie posty Meg)

Edytowany przez baziula, 08 wrzesień 2013 - 18:32.

#13992 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 776 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę lodzia w swoim posście poruszyła bardzo istotny temat i na czasie wiem bo moja siostra wychowuje sama syna i jest do niczego takie ciepłe kluchy ojciec powinien stanowić wzór dla swoich dzieci to raczej żona powinna wspierać męża w wychowywaniu dzieci

#13993 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2474 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę Nie do końca kolego rami masz rację mnie wychowywała tylko matka i radzę sobie w życiu dobrze ,wszystko zależy od danej osoby ,a w dzisiejszych czasach dzieciaki psute są przez internet ,telewizję i nie jest łatwo wychowywać nawet we dwoje.

#13994 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę @Tomasz78 mam nadzieje,że nie czujesz się urażony, pisałam o ogóle. A najbardziej chciałam trafić do chłopaków, którzy lekko myślą o życiu i bardzo łatwo się rozwodzą, zostawiając kobietę samą lub mężczyzn, którzy nie poświęcają czasu na wychowanie dzieci. Oczywiście są wyjątki od reguły i z chłopców wychowywanych przez kobiety są ludzie. Tylko przypuszczam,że miałeś jakieś wzorce męskości np. dziadek, wujek...?

Nie cytujemy poprzedniego posta

Edytowany przez MAT912, 08 wrzesień 2013 - 19:36.

#13995 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę popieram kolegę,moja mama wychowała nas trójkę sama i jakś nie czuję się ciamajdą, każdy inaczej na wszystko patrzy a duzo robi to iż mamy cudowny postęp,gdzie mamy by chciały mieć pełne konto w banku,gosposie,wypady co sobotę,modne ciuchy,itp. nie chcę przez moją wypowiedż kogos urazić bo każdy człowiek jest inny a wychowanie swoje wynosi się z domu i przekazuje dalszemu pokoleniu.

#13996 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę No cóż.....widzę,że odzew jest zupełnie z innej strony, a na pewno nie z tej, z której bym chciała żeby był. Chłopaki przepraszam was, może za dużo sobie pozwoliłam. Nie wiem dlaczego wychowywała was tylko mama i nie wnikam, życie potrafi być czasami okrutne i bardzo szanuje takie kobiety jak wasze matki. Jestem jednak pewna,że brakowało wam ojca i było wam przez to w życiu dużo trudniej.

#13997 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2474 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Nie spoko, każdy jest inny ,mnie się udało że wyrosłem na normalnego faceta , tak myślę ale trafiłaś w sedno wzorce czerpałem z dziadka .Wozak masz rację ten postęp młode pokolenie zgubi .

#13998 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Postęp, postępem....ludzie są tacy sami. Prawda jest taka,że to wszystko zależy od nas jakie są nasze rodziny. Jestem pewna,że każdy młody chłopak zrezygnuje z gry komputerowej, jeśli ojciec zaproponuje mu wspólną grę w piłkę. Tylko ilu ojców aktywnie uczestniczy w wychowywaniu dzieci, sama wiem ze swojego przykładu, że tata tylko wiecznie miał pracę....

Edytowany przez Lodzia, 08 wrzesień 2013 - 20:04.

#13999 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę lodzia wierze że odczułaś brak ojca w dziecinstwie,ale jak sama napisałaś pracował ale był może nie był zawsze obecny przy Tobie ale mama Twoja napewno mu mówiła co się dzieje w domu,wiec to duża różnica jak go wogóle nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14000 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie dzieci rodzą się "czyste jak kartka papieru" i przez cały okres dzieciństwa charakter kształtują rodzice, opiekunowie, rodzina, wychowawcy i cała społeczność. I niestety wolnego czasu na gospodarstwie jest nieraz jak na lekarstwo, ale to nie znaczy że ten czas nie można przeznaczyć dla rodziny.