Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#13861 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę

bmw: będziesz miał wydatki
bmw - bardzo mały wóz (maluch :lol: )
bmw - będziesz miał wypadek
kto ci takie głupoty nagadał?
to przyjeżdżają do Polski po 4 na jednej lawecie, po tygodniu spod młotka blacharza wychodzi przystanek autobusowy, a po 2 tygodniach piękny samochód, 3 letni, garażowany, nie bity, na liczniku 15tyś, bo nim tylko dziadek w niedzielę do kościoła jeździł...

bmw- będziesz miał wzięcie
i jeszcze niemiec płakał jak sprzedawał a jedyny minus w tym samochodzie to ten od akumulatora

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:47
  •  

#13862 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 wrzesień 2013 - 12:20

Dziewczyna na gospodarkę Oj Meg - tu się mylisz. Ja patrzę raczej nie tyle co na wygląd, co na zachowanie, sposób bycia itp. Dziewczyna z papierosem w gębie + piwo w ręku + łacina na ustach = dla mnie dziękuję, nawet jak by to była miss uniwersum. Zresztą nawet łacina na ustach to też dla mnie = do widzenia. Ubrana wyzywająco? - jest dobra na 5 minut, ale do łóżka, bo na spacer bym z taką nie poszedł, gdyż chciałbym iść z moją dziewczyną, a nie dziewczyną każdego, który ją rozbiera wzrokiem...
Każda dziewczyna jest ładna, tylko musi się odpowiednio ubrać. Każda też wie w czym jej ładnie, w jakich kolorach itp. Jak ktoś tego nie potrafi, to ma pecha. No i jeszcze jedno - miejsce tapety jest w domu na ścianie...
EDIT:

bmw- będziesz miał wzięcie

- ale kogo? Takich, które cię wydoją z kasy, zostawią w długach i pójdą do drugiego jelenia... A Niemiec jak sprzedawał to płakał, bo rozwalił auto na które oszczędzał aż 2 lata...

Edytowany przez wdaniel, 02 wrzesień 2013 - 12:24.

#13863 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1627 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę Wdaniel ,TY chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i podajesz tu skrajne przypadki .Ty jak poznałeś swoją żonę to nie patrzyłeś na wygląd ? :huh: Wyżej jak tak opisujesz, że chyba jednak patrzysz na wygląd ,ponieważ wymieniasz co w kobiecym wyglądzie i zachowaniu ją wyklucza u Ciebie . Napisze najprościej jak się da ,że jak poznajemy kogoś, to najpierw patrzymy ,dopiero potem poznajemy charakter itp. Odnośnie zachowania ,to też można się pomylić co do danej osoby ,bo czasami pozory mylą .

#13864 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę Nie patrzyłem za bardzo na wygląd, bo bym jej nie wybrał - bardziej z wyglądu mi jej koleżanki pasowały ;) Dostrzegłem jednak niespójność w mojej i twojej interpretacji "patrzenia na wygląd". Styl dla mnie to nie wygląd. Wygląd to: szczupła - gruba, twarz, nogi, piersi itd...
Z drugiej strony - skromna dziewczyna w ogrodniczkach z widłami w rękach stojąca przy ścianie... Ach!... rozmarzyłem się...

#13865 Share Opcio

Opcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę Poszukuję dziewczyny która bez wahania zamieszka na wsi, nie musi się martwić o pracę w gospodarstwie ja wszytko ogarniam,musi tylko umieć dobrze gotować. Preferowany wiek 20-24.

#13866 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2744 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:20

Dziewczyna na gospodarkę Najgorsze jest to fajna dziewczyna widać ze dosyć "ułożona?" ładnie sie rusza zgrabny tyłek ;) i już sie ma ochote zagadać a tu wyjmuje lm i pali ... uuuu ii d*p... u mnie to nie przechodzi chociaz ostatnia moja dziewczyna paliła troche chociaż nie przymnie bo szkoda jej było fajek wyrzuconych przezemnie ;D niestety to co fajnie nic nie trwa wiecznie ale nie ma co sie poddawać

Show must go on ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#13867 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę jednego czego nie lubię u dziewczyny to że pali papierosy to jakoś tak dziwnie wygląda

#13868 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:38

Dziewczyna na gospodarkę Jak pali to nie kandytka na matkę dla naszych dzieci- tak ja to postrzegam. Popielniczki nie lubię buśkować... hihi

#13869 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę kandydatka na matkę, jak na matkę, ale jeszcze stodołę z dymem puści...

#13870 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:49

Dziewczyna na gospodarkę A Wy tak cały dzień na forum? Nie macie roboty? Jedną z najgorszych wad faceta jest lenistwo ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13871 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę widzisz pogoda dzisiaj typowo butelkowa...
Nie ludzie sa stworzeni dla pracy tylko odwrotnie
W takie deszczowe dni można posiedzieć nad papierologią a w wolnej chwili na AF

Edytowany przez lemysz1, 02 wrzesień 2013 - 13:59.

#13872 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę Pogoda, pogodą....mało to jest roboty niezależnej od pogody ^^
No chyba,że papierologia....to jest wytłumaczenie :D

Edytowany przez miranda, 02 wrzesień 2013 - 14:04.

#13873 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1456 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:58

Dziewczyna na gospodarkę więc z dwojga złego to lepiej siedzieć przy kompie na forum niż przytulać butelki... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#13874 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1728 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:59

Dziewczyna na gospodarkę

Wygląd nie jest podstawą utrzymania związku ,ale właśnie w znalezienia drugiej połówki ma znaczenie . Przecież najpierw w jakiś sposób trzeba na siebie zwrócić uwagę ,a charakteru raczej przy pierwszym poznaniu nie zobaczysz . ;)

Odpowiedź na to zdanie podał kolega Wdaniel i tak jak ja pisałem wcześniej wystarczy spojrzeć chwile poobserwować jak się zachowuje i juz trochę wiadomo a po krótkiej rozmowie można wyczuć człowieka...

Masz racje że pozory mylą ale nie wiem może mam jakiś dar jasnowidzenia że potrafię to ocenić :lol:

kandydatka na matkę, jak na matkę, ale jeszcze stodołę z dymem puści...

He he to by dopiero zabolało stodoła by poszłaaa :lol:
Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

#13875 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:10

Dziewczyna na gospodarkę

A Wy tak cały dzień na forum? Nie macie roboty? Jedną z najgorszych wad faceta jest lenistwo ;)

Ja teraz pracuję. Jak o 16 skończę pracować, to wrócę do domu do roboty. Dziś ocieplenie domu planuję, a raczej to, co mi zostało do wyklejenia styropianem. Później kołkowanie, siatka i przeniosę robotę na pole do wykopków B)

#13876 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1627 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę

Dostrzegłem jednak niespójność w mojej i twojej interpretacji "patrzenia na wygląd". Styl dla mnie to nie wygląd. Wygląd to: szczupła - gruba, twarz, nogi, piersi itd...

Hmm widzę ,ze kolega bardzo małostkowy .Jak widzisz kobietę atrakcyjną czyli ładna twarz ,zgrabna i ładnie ubrana itp. to co myślisz o takiej osobie ''ma fajny styl '' czy ''ładnie wygląda ''? Dla mnie wygląd to całokształt czyli i styl i to co natura dała jak rysy twarzy ,sylwetka . Także faktycznie jest mała rozbieżność między nami ,a podobno mamy się ku sobie :lol:
Edit:

Dziś ocieplenie domu planuję, a raczej to, co mi zostało do wyklejenia styropianem. Później kołkowanie, siatka i przeniosę robotę na pole do wykopków B)

W taką pogodę , to sobie odpuść ,bo i tak Ci te płyty styropianu wiatr pozabiera :D Chyba że u Ciebie nie wieje ,bo u mnie strasznie ? ^^

Edytowany przez Meg5, 02 wrzesień 2013 - 14:21.

#13877 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę No chyba,że tak ;) @wdaniel zwracam honor :) ja w buwie siedzę i do egzaminu się uczę i ciężko mi to idzię :unsure: A co do tych ciź z cienkimi fajkami, to w wawie jest tego mnóstwo, i one myślą,że są przy tym takie ponętne i seksowne. A tu proszę facetów to nie rusza :D

#13878 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam zaraz facetów nie rusza... Parę osób tylko poparło moje zdanie, a ci, co nie popierają, to się boją odezwać, bo myślą, że są sami nie chcą dostać po pysku :D
EDIT: Czasy egzaminów fajnie się wspomina. Ostatnie to miałem w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie... Muszę znowu jakąś szkołę wyszukać, za którą mi znowu pracodawca zapłaci parę tysięcy, bo za chwilę zapomni, że ma mnie jako pracownika...

Edytowany przez wdaniel, 02 wrzesień 2013 - 14:35.

#13879 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:38

Dziewczyna na gospodarkę Małe sprostowanie czasy studiów dobrze się wspomina, czasy sesji nie ;) a w szczególności poprawkowej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13880 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1627 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę

Muszę znowu jakąś szkołę wyszukać, za którą mi znowu pracodawca zapłaci parę tysięcy, bo za chwilę zapomni, że ma mnie jako pracownika...

Wybierz szkołę ''nauczanie skromności '' bo widzę że w kobietach, to sobie cenisz ,ale sam tym nie grzeszysz . Rozumiem ,że ta wypowiedz wyżej to żart ,a nie przechwalanie się ,bo właśnie tej cechy u panów nie cierpię "...