Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35386 odpowiedzi na ten temat

#13841 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 668 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę @Baziula to może w końcu wpadnę na to ciasto marchewkowe?? Bardzo jestem ciekaw smaku...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:35
  •  

#13842 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę Lodzia gratuluję pomysłu post był prześmieszny wreszcie coś zabawnego a nie ciągłe sprzeczki i przepychanka trzymaj tak dalej :D

#13843 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę Baziula ale ma misiaczkowo wyglądać czy się zachowywać pewnie ma być taki ciepły miły delikatny, ma wysłuchać, przytulić, pocieszyć, takich facetów jest pełno tylko boją się przyznać i grają macho przed dziewczyną, klata wypięta do przodu. Taki misiaczkowaty to dobry na zimę bo dobrze grzeje, także mrozy nie straszne.

#13844 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę Xawier.. ciacho super więc wpadaj.

Zetor.... ma misiaczkowato się zachowywać, zdecydowanie lubię ciepłych, delikatnych chłopaków.

#13845 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę ej lodzia to może o mnie coś napisz :) zawsze mnie mija coś zabawnego haha pozdrawiam :)(

#13846 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę czyli miśiaczkowaty wygląd odpada, to już zaweżyliśmy krąg poszukiwań to jakie wymagania jeszcze stawiasz , napisz coś może się coś znajdzie

#13847 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę Dzięki za miłe słowa :blush: B) Migotka, spoko z ciebie babka, ale z tego co się zorientowałam to masz już pod pantoflem swojego supermena Witka2010 ;) Chyba,że chcesz wymienić na lepszy model, to poszukamy :D :P

#13848 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę Witaj nowa użytkowniczko rolniczego forum :D Lodzia spokojnie nowsze modele dopiero się rodzą a Migotka ceni sobie prostotę budowy i obsługi także bardzo skomplikowane a takie są nowsze modele nie wchodzą w grę :P Przy okazji mi również podobał się Twój komentarz stronę wcześniej, jakbym był nauczycielem dałbym Ci 5+ :) Jakbym był księdzem powiedział bym o tym na ogłoszeniach ale teraz mogę tylko tutaj napisać to potwierdzam, że fajnie to napisane i każdemu się raczej spodoba. Pozdrawiam

Edytowany przez Witek2010, 01 wrzesień 2013 - 21:15.

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#13849 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 01 wrzesień 2013 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę hej dziekuję ;* niesamowita osoba z Ciebie haha
hmm supermena owszem, ale pod pantoflem ??? - nigdy !
a właśnie to zauważam w baardzo wielu związkach,
że zamiast cieszyc sie życiem, wspierac i dobrze bawić, zabrania sie wszystkiego tak,
że po pewnym czasie ma sie wrażenie że w jednym pomieszczeniu dla tych dwóch osób jest za mało powietrza,

pozdrawiam i dziekuję , kolejna pozytywna osoba tutaj , miło mi Cię poznać ;)

#13850 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Witam
Pochodzę z woj, podlaskiego i tak ostatnio się zastanawiałem czy to taki region czy inny problem, ale w przeszłości miałem kilka dziewczyn. Jednią miałem typowo rodem z krwi miastowa, niestety nie akceptowała moich częstych wyjazdów na wieś, (wówczas opiekowałem się starsza osobą oraz rodzicami), dochodziło często do kłótni i pretensji, niestety nie wytrzymałem i zostawiłem ją po miesiącu ////
Później zapoznałem się, z fajną dziewczyną która mieszkała 5 km ode mnie. Z nią tez rozstałem się dosyć szybko, ponieważ byłem zbyt zapracowany i często mnie nie było ....
Powiedzcie mi, czy ja jestem aż tak kiepski, czy po prostu szczęścia nie mam :(

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13851 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Lodzia wymiatasz :D a biały kozak w avatarze pierwsza klasa :lol: na reakcje Falconeyes poczekam, w końcu przez całą Polskę nie musi jechać ;) pozdrawiam :)

#13852 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Ja do klubów chodzę, owszem można potańczyć i dobrze się pobawić, ale raczej nie poznać nikogo na stałe, moze na wiejskich potańcówkach.
BMW kojarzy mi się z dresami albo emigrantami wracającymi z Anglii haha :D

Ja z kolei z myślę, że to mężczyźni są bardziej skomplikowani. Mimo to książek nie zamierzam czytać, ale biorę pod uwagę wcześniejsze doświadczenia. :D

Ha Lodzia, witaj na forum dzięki! haha :D Pięknie się obgaduje nieobecnych :P nom, ja czekam :)

Edytowany przez gofiaczek, 01 wrzesień 2013 - 21:42.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13853 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 wrzesień 2013 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę Oby więcej takich pozytywnych osób jak Lodzia :D Brawo za pomysłowość ;)

#13854 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 22:31

Dziewczyna na gospodarkę

Meg5 a ja rozumiem tommy66692 bo jak gościu jedzie BMW a drugi starym polonezem to na którego spojrzysz wiadomo? tak samo jest z dziewczynami blond laska z długimi nogami i pospolita dziewczyna nie wyróżniająca się z tłumu na którą zwróci uwagę facet? wiadomo Przecież ci pospolici mogą być super ludźmi ale kto na nich zwróci uwagę?

Zgadzam się w zupełności niestety prawda potrafi być okrutna...
Co do wypacykowanych blond lasek z długimi nogami to z tego co zaobserwowałem najczęściej są to "Pustaki" które można wyczuć po zachowaniu lub po krótkiej rozmowie... Mi podobają sie własnie te jak to nazwałaś pospolite dziewczyny do tańca i do różańca które się szanują z którymi można pogadać zarówno o przysłowiowej "d*pie maryni" jak i o bezlitosnym życiu o wszystkim dosłownie...

Już gdzieś to komuś mówiłem dla mnie dziewczyna nie musi wyglądać jak Miss Świata ale jak będę się z nią dobrze czuł będziemy się dogadywać będzie miała fajny charakter to będzie dla mnie tysiąc razy lepsza niż Miss Świata :)

Lodzia wymiatasz he he o i nawet koleżanka Karolina94 się przebudziła Pzdr :D ja też od dłuższego czasu śledzę ten temat i wygląda to jak jakiś serial ;)

Edytowany przez pedro2, 01 wrzesień 2013 - 22:50.

#13855 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę Mądrze piszesz . Bo co z tego jak ktoś patrzy tylko na wygląd? Na nic poza tym, to jest bezsensu . Ktoś taki chyba chce się tylko pokazać i jak takie coś może trwać długo ? Minie parę lat, potem starość a nagle temu komuś się odwidzi bo kiedyś nie było zmarszczek a teraz są to już nie chce dłużej z tobą być ...
Wygląd wiadomo odgrywa znaczenie ale chyba liczy się "to coś " jeszcze czego każdy/każda szuka w drugiej osobie. Do tego podobne charaktery, dogadywanie się między sobą , wspólne pokonywanie problemów tylko to wszystko musi być "dograne" i jeśli tak jest to się musi udać :) Wiem, że to nie takie proste i słabo napisane przeze mnie ale w bardzo małej pigułce chodziło mi o to, jak i koledze powyżej, że wygląd to nie wszystko i to jest święta prawda !
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#13856 Share blinek

blinek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę

Dobrze. zatem czekajmy. A ty Lodziu czuwaj nad obrotem spraw. :)

Wystosujmy ogłoszenie:

Uwaga, uwaga!

Pilnie poszukiwany mężczyzna z j*jami na forum AF.
Celem poskromienia rozbrykanej Baziuli.

Chętnych prosimy o rejestrację.
:D

No cześć ^^

#13857 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 07:12

Dziewczyna na gospodarkę

Wiem, że to nie takie proste i słabo napisane przeze mnie ale w bardzo małej pigułce chodziło mi o to, jak i koledze powyżej, że wygląd to nie wszystko i to jest święta prawda !

Oczywiście ,to co piszesz to prawda ,ale już mi tu nie pisz ,że wygląd szczególnie w dzisiejszych czasach nie ma znaczenia ? Ostatnio byłam na weselu i jakoś z tego co się zorientowałam ,to raczej nikt z panów nie patrzył na charakter pań ^^ :D Panowie o czym innych wspominali i co innego komentowali przy stole :rolleyes: :D
PS: Jak mężczyzna mówi, że wygląd nie ma dla niego ,aż takiego znaczenia ,to ja mu zwyczajnie w świecie nie wierze . ^^

#13858 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 wrzesień 2013 - 08:23

Dziewczyna na gospodarkę Witam po przerwie. Widzę, że be zemnie żeście się dobrze bawili, jak ocieplałem dom... To może dodam parę groszy w to, co mnie zaciekawiło:

myślę, że jak jest miłość ( nie zauroczenie) ale taka miłość z serca, z wyboru to nie zwraca się uwagi na jakieś drobne defekty fizyczne ( jak np. u kobiet po porodzie), chce się urozmaicić ten seks, chce się by ta druga osoba była zadowolona. Wtedy nawet po wielu latach jest fajnie.

Poruszyłaś temat, o którym nie pomyślałem, ale to dlatego, co już kiedyś tu napisałem - kochanego ciałka nigdy nie za dość ;)

A nawet jak ,to co złego jest w BMW ,czy tylko "debile '' tymi autami jeżdżą ,albo co złego jest w tym, że się ma konto na FB ,też tam tylko puści ludzie są ?

Masz rację - nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Nie mniej jednak swego czasu na 24.opole, gdzie są opisywane różne wypadki i inne zdarzenia w województwie forumowicze zaskoczeni byli, jak w jakimś zdarzeniu nie brało udziału BMW. Co do FB - jest takie powiedzenie: kto nie ma konta na FB, ten nie istnieje... a więc ja nie istnieję ;)

chyba raczej bmw =$

bmw: będziesz miał wydatki
bmw - bardzo mały wóz (maluch :lol: )
bmw - będziesz miał wypadek

popatrz a ja ani ładna ani zgrabna

kto ci takie głupoty nagadał?

co do niemieckich aut

to przyjeżdżają do Polski po 4 na jednej lawecie, po tygodniu spod młotka blacharza wychodzi przystanek autobusowy, a po 2 tygodniach piękny samochód, 3 letni, garażowany, nie bity, na liczniku 15tyś, bo nim tylko dziadek w niedzielę do kościoła jeździł...
Trochę tych szrotów się naoglądało, jak się jeździło ciężarówkami po Europie...

jak taka dziewczyna po przejsciach trafi do takiego gościa jak (XXX) - on się bedzie cieszył że znalazł porzadna i ładna

bez urazy, specjalnie wykasowałem nick kolegi, którego wpisałeś, bo to może każdego spotkać. Ale chciałem ci powiedzieć, że tak samo ktoś się będzie cieszył z takiej porządnej dziewczyny, jak z "niemieckiego auta", które kupił jako nie bite z małym przebiegiem, którym dziadek tylko do kościoła jeździł. Piszę tu o tym, bo kolega parę lat temu kupił też BMW jak wyżej opisałem. Cieszył się jak małe dziecko do momentu, kiedy po 2 latach mechanik mu nie powiedział, że w Polsce tego modelu nie dostanie bez bicia, a następnie pokazał mu rypniętą podłużnicę, która była przyczyną, że nie można było ustawić dokładnie zbieżności...
Nie żebym porównywał dziewczyny do aut, chociaż co niektóre same już takie przedziały tu na forum sobie zrobiły ;) Z pozdrowieniami dla wszystkich porządnych tu na forum dziewczyn, bo tu nie ma nie porządnych

#13859 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 09:32

Dziewczyna na gospodarkę

PS: Jak mężczyzna mówi, że wygląd nie ma dla niego ,aż takiego znaczenia ,to ja mu zwyczajnie w świecie nie wierze . ^^

Koleżanko tak wygląd też ma znaczenie nie da się ukryć ale na pewno (wg mnie) nie jest to podstawa do znalezienia "drugiej połówki" ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13860 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 11:00

Dziewczyna na gospodarkę Wygląd nie jest podstawą utrzymania związku ,ale właśnie w znalezienia drugiej połówki ma znaczenie . Przecież najpierw w jakiś sposób trzeba na siebie zwrócić uwagę ,a charakteru raczej przy pierwszym poznaniu nie zobaczysz . ;)