Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35273 odpowiedzi na ten temat

#13821 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 16:21

Dziewczyna na gospodarkę Chcesz bawić się w swatkę? Osobiście wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia tj od razu wiem czy coś z tego będzie czy nie warto zawracać sobie i tej drugiej osobie głowy... ale z czystej ciekawości można by spróbować;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:49
  •  

#13822 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 01 wrzesień 2013 - 16:36

Dziewczyna na gospodarkę

Bardzo błyskotliwe te Twoje spostrzeżenia

słuchaj jak chcesz możesz mnie pojechać , ale napisałem że jedynie to jest tylko moje zdanie :)

#13823 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Jestem tu nowa, jestem Lodzia B) i często podglądam te forum, lepsze od serialu tak raz na tydzień sobie poczytać, @Michalmeer, to co pobawimy się :P w układanie puzzli z użytkowników :lol: ,to tak proponuje, tylko się nie obrażajcie:
wdaniel i meg5-ale oni po ślubie :unsure: , zostaje tylko gorący romans :P
daniello123 i bystra- bystra, podaj mu wreszcie ten adres, chłopak tak napiera, tosz na paliwo dopłaty straci jak całe podlasie zjeździ, miej litość
Xawier i Gofiaczek, oboje do kościoła nie chodzą, bez ślubu mogą żyć, młodzi, piękni, no już spykać się
Miranda i Falconeyes, ci co do kościoła latają, Falconeyes proponuje randkę w bibliotece
Krisek i Karolina94, a tak jakoś roczniki pasują, 93 i 94
Zetorlublin7341 i Karolcia, dziewczyna jak lalka się marnuje, no już Zetor podrywaj,co ty bez okularów af oglądasz,że avatara nie widzisz
Agromajka i MAT912, ognista parka, ale mówią,że przeciwieństwa się przyciągają, majka moderatora patelnio wyałtuje
no i jeszcze stokrotka120, chłopaki macie deficyt panien w tym wieku dlatego musicie walczyć mickas092, tommy66692,Michalmeer i samczyk 1991, tylko ostrożnie nie w walcie w buźki, bo stokrotka nie zechcę takiego z poskładanym nosem
No i Baziulka, nasz gwiazdka forum, no cóż nadal czekamy na chłopa z silnym charakterem i zasadami, bo narazie żaden się nadaje,werbujcie kumpli na af
no bym zapomniała, jeszcze WodnyElfik taka fajna dziewczyna, a nie mogłam dobrać, brakuje jeszcze fajnych chłopów
Pozdrawiam z Mazur, Lodzia B)
ps. reklamacji nie przyjmuje
:ph34r:
Podejmijcie wyzwanie i ułóżcie to lepiej! :P

Edytowany przez Lodzia, 01 wrzesień 2013 - 18:19.

#13824 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę

Cinek a jak ty byś się czuł jakbyś się zakochał a na to dziewczyna wykorzystała cię tak jak ty mówisz na kilka nocy ciekaw jestem co byś mówił

w życiu miałem kilka akcji że byłem zakochany ale zawsze coś się musiało zepsuć i to nie z mojej strony zawsze i dlatego się teraz odgywam na dziewczynach za to co mi zrobiły. kiedyś chodziłem z dobra dziewczyna to jej matka mnie ganiała że ze wsi po co ci taki druga uciekła z wesela z drugim i dotego mi jeszcze najlepszy kumple mi odbił dobra dziewczyne

#13825 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę ......brawo lodzia!!!!!!!!!!
nareszcie troszeczke humoru "pozytywnego" w tym bardzo powaznym temacie (związki zdrada miłosc sluby itd)

#13826 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę A dziękuje, dziękuje :blush: B)

#13827 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę .....alez prosze!!!!!! cała przyjemnosc po mojej stronie :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#13828 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę @Lodzia gratuluję wytrwałości, pomysły ciekawe aczkolwiek w moim przypadku jechać przez praktycznie całą Polskę to trochę męczące będzie się spotkać ;) choć mimo wszystko poczekam co zrobi koleżanka @Gofiaczek (bądź co bądź w pt jadę na 7 dni do Poronina to aż tak daleko nie będzie;p)

#13829 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę Xawier, czego się nie robi dla miłości...i nie czekaj na Gofiaczka, bierz sprawy w swoje ręcę i podbijaj :D złota zasada"kobiety chcą być zdobywane, nie chcą zdobywać" to wasza działka rycerze! biały koń i dajesz choćby przez całą polskę! trzymam kciuki :lol: B)

#13830 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę

wdaniel i meg5-ale oni po ślubie :unsure: , zostaje tylko gorący romans :P

Koleżanko w którym poście ,lub postach dałam odczuć ,że mam się ku koledze wdaniel-owi ? :huh:
Ale za Twój post ,chylę czoła ,naprawdę zabawny ;) :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13831 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Ty Meg może nie dałaś, ale coś wisiało w powietrzu :lol: nie zaprzeczaj B)

#13832 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę

No i Baziulka, nasz gwiazdka forum, no cóż nadal czekamy na chłopa z silnym charakterem i zasadami, bo narazie żaden się nadaje,werbujcie kumpli na af

ZOstałam gwiazdką :wub: :wub: :wub: :wub: ale czemu tylko chłop z silnym charakterem i zasadami do mnie pasuje :blink: :( :( ...............jestem aż tak pyskata :( ?

#13833 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę

Ty Meg może nie dałaś, ale coś wisiało w powietrzu :lol: nie zaprzeczaj B)

Moim zdaniem nie ,ale ok ....pozdrawiam wnikliwą koleżankę ;) :D

#13834 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę

ZOstałam gwiazdką :wub: :wub: :wub: :wub: ale czemu tylko chłop z silnym charakterem i zasadami do mnie pasuje :blink: :( :( ...............jestem aż tak pyskata :( ?

Baziula, nie wpędzaj się sama w kompleksy, jesteś taka wyjątkowa, babka z charakterem, poczekamy, zobaczymy może jakiś się w końcu napatoczy B)

#13835 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze. zatem czekajmy. A ty Lodziu czuwaj nad obrotem spraw. :)

Wystosujmy ogłoszenie:

Uwaga, uwaga!

Pilnie poszukiwany mężczyzna z j*jami na forum AF.
Celem poskromienia rozbrykanej Baziuli.

Chętnych prosimy o rejestrację.
:D

#13836 Share zetor12741

zetor12741

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny
    No i rolnictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę popieram @nasil90
a i u nas też myślałem że nie ma takich dziewczyn co na gospodarkę chcą
ale się myliłem teraz przez wakacje nie jedną taką poznałem B)
nawet mam 2 kuzynki na wydaniu :P
Zetor Forterra 115, Ursus c-385+tur, Zetor 7745, Zetor 7211

#13837 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę Baziula rozbrykana? Co najwyżej od czasu do czasu potrafi pokazać pazurki. Silny charakter to dobra cecha;)

Edytowany przez Xawier, 01 wrzesień 2013 - 20:02.

#13838 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Baziula nie obraź się do ciebie trzeba ognistego chłopaka z temperamentem w stylu jakiegoś Hiszpana, albo coś, po za tym co to za przeszkoda te 1000km jak tam gdzieś czeka miłość życia nie. Ja też cały czas czekam i się nie załamuję dziś na ten przykład pomogłem pięknej dziewczynie rower naprawić. Wybrałem się z 80km od domu a tu taka niespodzianka. Życie cały czas zaskakuje. Dziadek mi opowiadał zawsze że mając 33lata też się szykował ze będzie sam. Był z zawodu szewcem. 24 grudnia w wigilię naprawiał buty bratu mojej babci. Jako że wujek nie miał czasu odebrać ich wysłał ją po nie. Babcia jak opowiadała wali w drzwi a nikt nie otwiera, weszła do domu do warsztatu i go budzi i mówi ze po buty przyszła a i jeszcze do niego z takim tekstem że co on myśli czy ona będzie go budzić całe życie. Tak zaiskrzyło miedzy nimi że za miesiąc następnego roku byli już po ślubie. Dzisiaj są już 58 lat razem. Są pierwszą parą w parafii w długości stażu. To dopiero jest miłość, dziś się już takie coś nie zdarza. Nawet dziś mówią do siebie miśiaczku czy kochanie, czasem to można się uśmiać jak sobie słodzą.

#13839 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę Witam drogie panie oraz panów :) Często zaglądam na AF lecz raczej nie wypowiadam się, bardziej czytam są odpowiedzi na prawie każde pytanie. Od jakiegoś czasu czytam ten temat, nie zastąpi go żaden serial TVP :ph34r: Wygląda to tak, że każdy kogoś by chciał lecz boi się oparzyć po raz kolejny co wcale mnie nie dziwi też tak mam. Do pań nie mam absolutnie nic szanuje i podziwiam, bez was ten świat nie miał by sensu a z tym chyba każdy się zgodzi. Cz mniejszym złem jest być samemu? Niż próbować dalej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13840 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę Piękna historia, trzeba wierzyć w miłość

Baziula nie obraź się do ciebie trzeba ognistego chłopaka z temperamentem w stylu jakiegoś Hiszpana, albo coś,

Czemu takiego? Przecież jestem miłą, inteligentną dziewczyną...... :( mnie się marzy taki misiaczek cieplusi......

Dzięki Xawier za słowa otuchy.

Edytowany przez baziula, 01 wrzesień 2013 - 20:13.