Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37298 odpowiedzi na ten temat

#13681 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 27 sierpień 2013 - 10:34

Dziewczyna na gospodarkę

Morał jest taki że panowie nie szukajcie pięknosci , bo potem trza trzymać ja na sznurku , pilnować , tylko poszukać przecietna kobietke ,na taką nikt zabardzo nie poleci ,, proponuje tesz pomieszkać 1 rok bez ślubu , poznać sie /charaktery , cudowne zauroczenia nieraz szybko mijają a rozwody są szkodliwe dla zdrowia i pieniedzy . znam przykład po weselu okazało sie że żona nie może mieć dzieci , i koniec , takze szybkie związki odradzam,

Ja po ślubie zamieszkałem z żoną - chodziliśmy ze sobą 4 lata. Dziecko po ślubie jako prezent na rocznicę. A jak ty jesteś zdania, że jak kobieta nie może zajść w ciążę, to jej wina, to proponował bym przejść się do lekarza i zrobić badania, bo problem może właśnie być po stronie mężczyzny, a nie kobiety. Wytłumaczyć ci to chałpniczo - u kierowców, rolników jest to tym bardziej zagrożenie w dzisiejszych czasach, bo ciągłe siedzenie prowadzi do przegrzania jaj.
Teraz mój przykład z życia wzięty: moja mama też nie mogła mieć dzieci. 2 lata po ślubie, pojechała z ojcem na Górę Świętej Anny. Tam przy kaplicy Świętej Anny modliła się o dziecko. Tata stał z boku i się śmiał. Powiedział jej: i po co się modlisz, jak i tak nic nie będzie. Po 10-ciu miesiącach ja się urodziłem, a po mnie, po roku i 2 miesiącach - mój brat. Kolejne to były: poronienie w 7 miesiącu i narodziny dziecka w 8 miesiącu, które zmarło na drugi dzień.
A teraz coś z prawa kościelnego - jeżeli przed któryś z małżonków zataił ważny fakt (np. bezpłodność) przed współmałżonkiem, to można uznać ślub jako nieważny. Jeżeli osoba o swojej bezpłodności dowiedziała się po ślubie - obowiązuje przysięga, którą jako mąż i ojciec powinieneś znać...

Wybiorą wybiorą :) Nie tylko maszyny przyciągają :D

Jak będą piękne dziewczyny tańczyły przy tym ognisku, to oczywiście, że się zlecą...

Edytowany przez wdaniel, 27 sierpień 2013 - 10:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:22
  •  

#13682 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 10:45

Dziewczyna na gospodarkę

@WodnyElf '; u mnie nie ma tego problemu ,to przykład był z życia , ja dałem nażeczonej czas . najpierw dzieci potem ślub i sie zgodziła i jest dobrze .popełnia karygodne błedy w życiu ,ale zeby być w życiu razem trza na niekture sprawy oko przymknąć .tolerancja dla siebie, , a ślub był po tym jak ludzie wołali ;kotek miał ,,kotem miał,, i ksiądz sie czepiał ,

Piszesz tak niewyraźnie że aż ciężko pojąć o co chodzi :/ Jakiego problemu nie ma? Kto popełni karygodne błędy i dlaczego o tym piszesz? Poza tym interpunkcja i ortografią nie bolą, a naprawdę ułatwia to czytanie.

#13683 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

Ja znam pare osob z af , flownie studia bądź ludzie z okolicy ;)
Poza tym ciężko bylo by takie coś zorganizować bo są tu osoby z każdego zakątka Polski , chyba że jakieś wieksze targi i spot :)

Mozna bylo sie spotkac na pikniku lotniczym AIR SHOW w Radomiu

Mozna bylo popatrzec na samolotyi ich akrobacje i ten ich ryk, bylo tez co wypic i zjesc.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#13684 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę Nic tak nie integruje jak wspólne biesiadowanie :D

#13685 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 27 sierpień 2013 - 14:44

Dziewczyna na gospodarkę to gdzie i kiedy? i czy dziewczyny będą tańczyły przy ognisku?

#13686 Share aniasandomingo

aniasandomingo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 17:42

Dziewczyna na gospodarkę WodnyElf nie nie próbowałam ale dzięki napewno
coś na ten temat poczytam,będziemy próbować

#13687 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę Aniasandomingo wg mnie naprawdę warto spróbować, słyszałam same pozytywy na temat tej metody. Daj znać co i jak ;) Chyba że za bardzo chcecie to warto wtedy wyluzować ;) Trzymam za Was kciuki :)

#13688 Share drobny

drobny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Wszystkiego w życiu liznąć pragnę xD

Napisany 27 sierpień 2013 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Proponuje zrobic imprezkę na targach w Siedlcach 7-8 wrzesień.Ja stawiam :lol:

#13689 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Żebyś się kolego nie przeliczył

#13690 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę To co organizujemy te ognisko czy nie? Kto jest za?? i kto pomoże? Fajnie,że pojawiło się kilka propozycji spotkań, proponuje jeszcze podać charakterystyczny punkt i godz, żeby było łatwiej się spotkać, bo bez tego to ruletka ;) co do tańczących pięknych kobiet to wrzucam link do hitu tego lata, możecie sobie popodziwiać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13691 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę Teraz ludzie z niebywałą łatwością łamią przysięgi i nic sobie z tego nie robią. Dla mnie nie jest koniecznym do życia zawrzeć małżeństwo, mogłabym mieć tylko ślub cywilny albo nie mieć wcale, ale miło być nazywaną żoną (tak mi się wydaje :D)
Ale udany związek absolutnie nie zależy od tego czy jest się małżeństwem, czy żyje na "kocią łapę", ale tylko i wyłącznie od ludzi ich tworzących i trochę od otoczenia (którym absolutnie nie należy się przejmować).
Trzeba sobie ufać, szczerze rozmawiać i baaardzo ciężko pracować nad związkiem.

Zostawiać żonę tylko dlatego, że nie może mieć dzieci.. Co to za mężczyzna?! Przecież jest teraz tyle metod leczenia, a jeśli nie wyjdzie to adopcja. Jest tyle dzieci bez rodzin. Poza tym w większości sytuacji kiedy ludzie nie mogą mieć dzieci, "winny" jest mężczyzna, głównie przez współczesny tryb życia, ale czasem nawet bez badań oskarżają kobiety, że to z nimi jest coś nie tak, bo przecież oni są idealni...

@wdaniel ja mogę zatańczyć haha :D
Co do spotkania, to myślę, że i tak nic z tego nie będzie. Dużo ludzi z różnych regionów, trudno będzie dobrać czas i miejsce albo ze zwykłego lenistwa Chociaż mogę się mylić. ;)
Gdyby było niedaleko mnie to bym pomogła z chęcią, ale pewnie tak nie będzie ;)

Edytowany przez gofiaczek, 27 sierpień 2013 - 21:19.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13692 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 sierpień 2013 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Tak z czystej ciekawości ;)

http://www.ticketpro...r-orlando-.html

Wybiera się ktoś może do Moniek w piątek ? (bo trochę ludzi z Podlasia tu jest z tego co czytałam) ;)

#13693 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2339 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 28 sierpień 2013 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę Muzyka w moich klimatach ale brak czasu :) Choć mam rodzinę blisko :)

#13694 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 09:20

Dziewczyna na gospodarkę

Tak z czystej ciekawości ;)

http://www.ticketpro...r-orlando-.html

Wybiera się ktoś może do Moniek w piątek ? (bo trochę ludzi z Podlasia tu jest z tego co czytałam) ;)

A co jest w Mońkach ciekawego w piątek ? Bo ja mieszkam niedaleko i przyznaję się że nie wiem

#13695 Share techn

techn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 15:50

Dziewczyna na gospodarkę @gofiaczek jeśli to co piszesz to prawda to jesteś kobietą idealną (teraz)
Po ślubie wszystko się zmienia. No, my też się zmieniamy pod waszym wpływem (na lepsze oczywiście). A gdy się juz zmienimy na super-faceta jakiego potrzebujecie to ... po co wam pantoflarz ?

#13696 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 16:34

Dziewczyna na gospodarkę Chciałeś kolego być bystry, ale Ci nie wychodzi....

#13697 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę

@gofiaczek jeśli to co piszesz to prawda to jesteś kobietą idealną (teraz)
Po ślubie wszystko się zmienia. No, my też się zmieniamy pod waszym wpływem (na lepsze oczywiście). A gdy się juz zmienimy na super-faceta jakiego potrzebujecie to ... po co wam pantoflarz ?

Taa ozen się i czekaj aż się zmieni, sorki ze z innym frontem wieje tu, ale twierdze ze jakie narzeczeństwo takie małżeństwo... ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#13698 Share techn

techn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę @marcin974 chyba doświadczony :-)

#13699 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę Idealna…a ja myślałam,że jedyną idealną kobietą na świecie była Maryja ;) ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez ślubu, co to w ogóle ma być, jakaś otwarta furtka, jeśli będzie nam ze sobą źle to się rozstajemy i do widzenia, nic nas już nie łączy. Jeśli ktoś nie chcę ślubu to znaczy,że nie jest w 100% zaangażowany, ma chyba wątpliwości czy ta osoba jest na całe życie Co do plusów małżeństwa, to GPS na palcu, żeby żadna nie miała wątpliwości,że mój mąż jest wolny :P Poza tym to co z dziećmi, chcę żeby mieli normalną, zdrową rodzinę, mama z tatą to mąż z żoną. Szczerze nie widzę minusów, tylko same plusy, możecie mnie uświadomić w czym lepsze jest życie na kocią łapę od małżeństwa?Zakładam,że nigdy się nie rozwiodę nawet jeśli będzie bardzo źle i będę musiała dużo poświęcić. Póki co to tylko założenia, a życie zweryfikuję -znamy się na tyle na ile się sprawdziliśmy

@bystra, jest podany link z dokładnymi danymi o imprezie,może coś Ci nie chodzi na kompie

Edytowany przez miranda, 29 sierpień 2013 - 21:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13700 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę

możecie mnie uświadomić w czym lepsze jest życie na kocią łapę od małżeństwa?

A możesz mi powiedzieć koleżanko czym małżeństwo jest lepsze od życia na kocią łapę?