Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37399 odpowiedzi na ten temat

#13661 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę ?!?! Czyli że co?! Żona wybrakowana bo nie może mieć dzieci?!
Poza tym stosowaliście lub próbowaliście naprotechnologi Rogaczu??????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:52
  •  

#13662 Share aniasandomingo

aniasandomingo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Rogacz opowiem ci moją historie.poznałam męża na czacie wp.pl jest mechanikiem
maszyn rolniczych 3 lata po ślubie jesteśmy kazdy myślał ze w ciąży jestem
bo pół roku po poznaniu wzięliśmy slub a tu nic

Mąż mnie wspiera i wierze w to ze będzie ze mna na dobre i złe

Nie mogę mieć dzieci

#13663 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 sierpień 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Witam. Piszę tu chyba po raz drugi ale czytam ten temat w miarę możliwości. Jakby poczytać ten temat cały to jest tu masa ale to masa sprzeczek często takich bezsensownych, że czytając można się pogubić o co ona była i o co chodzi a potem zupełnie wszystko odbiega od tematu ale nie uważam, że to jakieś zło straszne odbieganie od tematu i nikogo nie osądzam bo sam nie jestem lepszy. Bywa też, że następuje cisza na parę dni a potem ktoś zacznie od nowa coś i tak dookoła .

Na poprzednich stronach nawet kolega jeden trochę się wkopał i już tylko czekać jak zaczną się "sprzeczki" tutaj ale wierzę i dlatego piszę, że może będzie teraz inaczej. Pisząc tutaj bądźcie nastawieni pokojowo (no chyba, że jakieś dwunastolatki piszą coś ) to może będzie ten temat normalniej wyglądał i będzie ciągle na temat a nie raz "o chlebie raz o niebie".
To jest właśnie najgorsze tutaj na tym forum, że często się coś przeczyta a to pisało jakieś dziecko a najgorzej jak to jest w temacie gdy ktoś coś szuka aby np. naprawić jakiś ciągnik, maszynę itp. Ale teraz to ja piszę nie na temat i przyznaję się do tego bez bicia.

Nazwa tego tematu to "Dziewczyna na gospodarkę" czyli teoretycznie powinno tu znajdować się wszystko o idealnej dziewczynie na gospodarkę a przecież każdy dobrze wie, że życie układa się często w sposób trudny do przewidzenia i będąc przy temacie nie zawsze ktoś kto chce może spotkać na swej drodze akurat tę "dziewczynę na gospodarkę". I teraz w takim przypadku to według mnie zależy od obydwu stron czy będzie to dla nich jakiś problem (wydaje mi się, że będzie jak nie na początku to po czasie) i czy zdołają się jakoś dogadać w tej właśnie kwestii. Trudno jest czasem nie odbiec od tematu dlatego może wybaczy każdy kto to czyta. Nie będę pisał więcej o "dziewczynie nie na gospodarkę " bo temat brzmi inaczej. :)

Teraz spróbuję trochę bliżej tematu. Wieś kiedyś wyglądała zupełnie inaczej a co za tym idzie ludzie w niej żyjący również. Myślę, że kiedyś ludzie mieli jakieś wartości, szanowali się na wzajem, mieli większą kulturę osobistą a nawet byli na pewno bardziej pracowici. I tak jak tu ktoś wczoraj chyba podał link do demotywatora w którym było napisane, mniej więcej, że kiedyś starało się wszystko naprawiać a teraz wymienia się na nowe i niestety ludzie chyba robią tak nie tylko ze sprzętem domowym, maszynami itd.
Niektórzy ludzie potrafią być tacy fałszywi, że to aż trudno sobie wyobrazić, jeśli np. dla pieniędzy potrafią się kimś bawić i wykorzystywać w ten sposób kogoś . Może być tu mowa o dziewczynie ale i o chłopakach również,. Ale skoro temat jest taki to jeśli dziewczyna jest z kimś dla pieniędzy a on o tym dowiaduje się po jakimś czasie to ja współczuje każdemu kto takie coś przeżył... i nawet nie ma co się dziwić, że ktoś taki może powiedzieć "że wszystkie są takie same" tak mocne oparzenie się może pozostać na długo raczej a może nawet komuś z tego forum się to zdażyło czyta ten temat ale nic nie pisze tylko.

Nie wiem czy to tak jest wszędzie ale jeśli ja miałbym coś powiedzieć o niektórych a raczej większości dziewczyn ze wsi to chyba czasem lepiej to przemilczeć i zmienić temat i wierzyć, że gdzieś ta jedyna, normalna dziewczyna jeszcze z zasadami swoimi istnieje. Ja to nazywam cudem jeśli ktoś taką osobę w dzisiejszym świecie znajdzie , mi się taki cud zdarzył - 8 cud świata i zawsze będę dziękował za to co mnie spotkało. Życzę tego każdemu ale nie będę lepiej zaczynał opisywać co mnie pięknego spotkało bo to zajmie tyle, że nikomu się nie będzie chciało nic czytać tutaj.

Najgorsze jest to jak ktoś ze wsi jest co jest przecież rzeczą normalną i nie wiem czego się można wstydzić a powinno być właśnie wręcz odwrotnie a za wszelką cenę próbuje udawać kogoś innego i to też tyczy się do dziewczyn jak i chłopaków zarówno. Nie wiem po co udawać kogoś kim się nie jest do tego masa kłamstw a potem załamania jakieś bo się nie udało, bo się skończyło, nie wyszło i obrażenie się na świat. Ale chyba nic się nie da na to poradzić w tym kraju bo są tacy i takie co niestety wstydzą się wsi . Dlaczego w innych krajach europejskich słowo "rolnik" budzi taki szacunek a w Polsce mlekiem i miodem płynącej jest odwrotnie. :( Ale to też temat bez dna...

Wracam do tematu. Dużo osób tutaj pisze, że nie ma dziewczyn dla nich a jak już ktoś zauważył (ale to było może ze 100 stron wcześniej albo jeszcze dalej) to w jaki sposób one mogą być jak ktoś nawet nie chce wyjść poza swoje ogrodzenie chociaż patrząc z drugiej strony to i bez wychodzenia z domu w dzisiejszych czasach może to być możliwe. :)
Piszecie też dużo w tym temacie, że na dyskotece można poznać najłatwiej ( "poznaliśmy się bardzo nietypowo - >na dyskotece :D ) ale według mnie nie twierdze że wszędzie ale ciężko tam poznać kogoś wartościowego niestety ... Ale życzę powodzenia może akurat ktoś tam pozna swoją wybrankę.

A w ostatnim czasie temat się kręci wokół ślubu, zaręczyn , rezerwacji kogoś :blink: - > tak to straszne, że ktoś traktuje kogoś jak rzecz ale oby każdy przed ślubem się mógł zorientować, że tak nie jest. To kiedy ktoś się zaręcza i po jakim czasie bierze ślub od tego momentu powinno być chyba sprawą tylko tych obojga ludzi sobie przeznaczonych to oni powinni o tym decydować a nie pół wsi albo ktoś z rodziny. Pisał też ktoś o "bujaniu się" i też się z tym zgadzam bo jeśli ktoś przez kilkanaście lat tak bez ślubu bez niczego to może i jest to bujanie się od odpowiedzialności za tę drugą osobę. Przecież jak ktoś jest przekonany o tym, że chce z kimś być to ma być z tą osobą na dobre i na złe a nie tylko gdy jest wszystko pięknie dobrze i się układa a gdy zaczną się problemy ( bo ich raczej nie da się uniknąć w życiu) to wtedy znika bez śladu a druga osoba zostaje sama np. w chorobie . Takie coś jest nie pojęte dla mnie i oby nikogo z czytających tutaj nie spotkało coś takiego. O byciu z kimś na pokaz albo dla pieniędzy to lepiej nie pisać nic bo to już jest całkowita zabawa kogoś kosztem i szkoda chyba sobie nawet myśleć o takim czymś i podnosić ciśnienie :lol:

Lepiej już skończę pisać bo to mój drugi raz tutaj i nie wolno za bardzo szaleć tak mi się wydaje
A co do moich litań powyższych pisałem ogólnie do całego tematu w takim skrócie w pigułce. I pewnie trochę nie na temat się znajdzie ale musiałem chyba utrzymać tradycję tego tematu Życzę szczęścia w poszukiwaniu tej drugiej połówki jabłka i szczęścia, które gdzieś tam na was czeka uwierzcie mi na pisemne słowo :D Pozdrawiam czytających ten temat i siedzących cichutko jak ja do tej pory :) udzielających się też pozdrawiam bo to dzięki wam są Ci milczący i nawet milczące co może akurat teraz założą sobie konto na agrofoto i ktoś spotka swoje szczęście :)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#13664 Share aniasandomingo

aniasandomingo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Co najlepsze pracuje razem z mężem juz nawet
potrafie sama naprawiać silniki Fergusona:)
i nie tylko*)

Idę spac branoc wszystkim:)

#13665 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę

Rogacz opowiem ci moją historie.poznałam męża na czacie wp.pl jest mechanikiem
maszyn rolniczych 3 lata po ślubie jesteśmy kazdy myślał ze w ciąży jestem
bo pół roku po poznaniu wzięliśmy slub a tu nic

Mąż mnie wspiera i wierze w to ze będzie ze mna na dobre i złe

Nie mogę mieć dzieci

Naprotechnologii próbowałaś? Pytam gdyż wiele, wiele osób naprotechnologia wyleczyła z bezpłodności tzn. z tego co tą bezpłodność powodowało :)

#13666 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę Witem bardzo fajny komentarz i dużo szcześcia dla ciebie i twojej wybranki! Jestem tu nowa i mam pytanie czy organizujecie jakieś spotkania af-ów, typu duże ognisko min. 50 osób lub jakiś inny wspólny wypad, czy tylko tak gadacie na forum i na żywo się nie znacie? Czyta i czytam i dochodzę do wniosku,ze jest mnóstwo osób poszukujących drugiej połówki i za wiele nic w tym temacie nie robią...może jakieś duże, wspólne spotkanie by pomogło, co o tym myślicie?

#13667 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę Jakieś dożynki należałoby zrobić

#13668 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2384 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Ja znam pare osob z af , flownie studia bądź ludzie z okolicy ;)
Poza tym ciężko bylo by takie coś zorganizować bo są tu osoby z każdego zakątka Polski , chyba że jakieś wieksze targi i spot :)

#13669 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę Może być kilka spotkań w różnych regionach, trudno? dla chcącego nic trudnego...pytanie tylko ile osób by pomogło to zorganizować i ile by przyszło?

#13670 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2384 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę @miranda z jakiego woj. jesteś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13671 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę http://www.agrofoto....lot-agrofotopl/
Często organizowane są tez spotkania na różnych targach bądź pokazach ale to nie to samo co dobra impreza :)
Wkrótce może ruszymy jakiś temat spotkania AF :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#13672 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę podlaskie

#13673 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2384 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Teraz niedługo w czestochowie jakies targi , siedlce , bednary :)

#13674 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Ten temat ciągnie się już ładnych parę lat i aż dziw bierze że nie wypaliło jakieś wspólne parodniowe spotkanie.
A wystarczą tylko chęci, ustalenie lokalizacji, zrzutka, wynajęcie pokoi - coś na wzór imprezy firmowej :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#13675 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę Targi, targami ,mi chodziło o trochę inne spotkanie :) ale coś czuje,że faceci na same ognisko się nie wybiorą, chyba,że dodatkowo będzię pokaz fenda czy classa ;)

#13676 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2384 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Wybiorą wybiorą :) Nie tylko maszyny przyciągają :D

#13677 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

Ten temat ciągnie się już ładnych parę lat i aż dziw bierze że nie wypaliło jakieś wspólne parodniowe spotkanie.
A wystarczą tylko chęci, ustalenie lokalizacji, zrzutka, wynajęcie pokoi - coś na wzór imprezy firmowej :P

Może dlatego,że parodniowe...większość z nas nie może sobie pozwolić na parodniowy wypad z oczywistych względów, ale na popołudnie i wieczór można sobie zorganizować zastępstwo

Wybiorą wybiorą :) Nie tylko maszyny przyciągają :D

Skoro tak mówisz :D

#13678 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 26 sierpień 2013 - 22:38

Dziewczyna na gospodarkę Jak już o Wypadach i spotkaniach to szczególnie ludzi z terenów małopolski Zapraszam Do Świętowania Już w Niedziele ;D Info niżej : ^^

Załączone miniaturki

• msw_6fdsd.jpg

#13679 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 07:25

Dziewczyna na gospodarkę

Przecież jak ktoś jest przekonany o tym, że chce z kimś być to ma być z tą osobą na dobre i na złe a nie tylko gdy jest wszystko pięknie dobrze i się układa a gdy zaczną się problemy ( bo ich raczej nie da się uniknąć w życiu) to wtedy znika bez śladu a druga osoba zostaje sama np. w chorobie . Takie coś jest nie pojęte dla mnie i oby nikogo z czytających tutaj nie spotkało coś takiego.

Na Twoim miejscu byłabym ostrożna w takich deklaracjach . Jesteś na etapie wielkiego zakochania i myślisz ,że nawet jakby dotknęło Cię jakieś nieszczęście ,to byś podołał nie odszedłbyś od ukochanej . Być może nie odszedłbyś ,ale jaki toby miało wpływ na Twoją psychikę ,to już inna sprawa . Jestem ciekawa co by tu napisał ktoś ,kto doświadczył takiego losu , gdzie żona /mąż zachorował/ła nieuleczalnie i nie ma z nim/ą kontaktu (bo żyje w swoim świecie ) . W mojej gminie jest Pan ,którego żona zaraz po porodzie zachorowała (stała się osobą niepełnosprawną i wyłączona całkowicie ze świata ). On zastał sam z małym dzieckiem i żoną do opieki . Trwała to wszystko kilkanaście lat ,był alkohol ,była depresja i nie wiem co tam jeszcze było u niego . Dziś już żona nie żyje kilka lat ,a on nadal nie potrafi cieszyć się życiem ,mogę nawet powiedzieć że chyb nie lubi ludzi ,jest złośliwy . Sama miałam z nim stracie na stacji paliw ,naskoczył na mnie choć nie miał racji . W pierwszej chwili też się zdenerwowałam ,ale później przypomniało mi się co przeżył i puściłam , to w niepamięć . Nadal mówię mu dzień dobry ,bo jak mało kto na to zasłużył .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13680 Share rogacz152

rogacz152

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 09:00

Dziewczyna na gospodarkę @WodnyElf '; u mnie nie ma tego problemu ,to przykład był z życia , ja dałem narzeczonej czas, najpierw dzieci potem ślub i sie zgodziła i jest dobrze, popełnia karygodne błedy w życiu ,ale zeby być w życiu razem trzeba na niektóre sprawy oko przymknąć, tolerancja dla siebie, a ślub był po tym jak ludzie wołali ;kotek miał ,,kotem miał,, i ksiądz sie czepiał

Błędy i pisownia, a poza tym i tak nie wiadomo o co Ci chodzi. +1 punkt ostrzeżeń za błędy

Edytowany przez MAT912, 27 sierpień 2013 - 11:25.