Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#13621 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2332 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 24 sierpień 2013 - 15:16

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie znaleźć drugą polówkę ? Wszędzie się da , zależny kto kogo szuka ;) Jeśli dla kogoś priorytetem jest dziewczyna ze wsi która jest "rolniczką " to można i do śmierci szukać :D To zależny też od charakteru - trzeba nie bać się zagadać , wziąć numer telefonu :) Może akurat się uda :P

@anarosa - widzę że ten sam kierunek studiujesz ;) Tylko specjalizacja inna :)

Edytowany przez mickas092, 24 sierpień 2013 - 15:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:57
  •  

#13622 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 24 sierpień 2013 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę

Ostatnio kuzynka mi powiedziała że taki facet jak ja to TYLKO nadaje się do małżeństwa a zanim do tego dojdzie to dziewczyny/faceci muszą się wyszaleć z takimi jak wcześniej pisałem. A tacy normalni to jak pobędą dłuższy czas sami to im w tych mądrych główkach zaczyna się rysować lekkie 'skrzywienie' i strach przed tym że może sami zostaną i chwytają się za wszelką cenę pierwszej lepszej okazji. A później to tylko się ta lepsze połówka 'marnieje'. Taka jest niestety prawda. Na prawdę lubię i kocham swoją pracę. Chciałbym poznać osobę która też kocha rolnictwo.Która. podobnie jak koleżanka Migotka (BTW uwielbiam Muminki, witaj ponownie po dłuższym czasie) zadba o swoją drugą połówkę. Jeśli ta nasza luba/nasz luby nas kocha to odwdzięczy się podwójnie a nawet potrójnie. Na tym właśnie polega miłość, choć tą prawdziwą, niestety, ciężko znaleźć...

Drogi kolego, jesteś właśnie jednym z nielicznych którzy mądrze piszą, bo to prawda... ,
dlatego jeszcze raz powtarzam, że nie ma sensu szukać na siłę i ulegać presji otoczenia,
prędzej czy później znajdzie się ktoś dla nas, lepiej być dłużej samemu, niż "pakować się"
w związek bez sensu i otrzeźwieć dopierto po ślubie, bo to o wiele za późno, jeśli ktoś ma
odrębnie różne pasje, zainteresowania, priorytety to taki związek ma szanse na przetrwanie
jedynie wtedy gdy jedna ze stron jest bardzo uległa i zgadza się na wszystko ..
ale jak długo można przeczyć sobie? całe życie nie da sie byc podporządkowanym,
nie można nikogo ograniczać, zabraniać czegoś.

Zdrowy i prawdziwy związek jest wtedy gdy obie strony są spełnione, gdy nie rezygnują
ze swych pasji, gdy maja czas na spotkanie i piwo z przyjaciółmi, gdy moga sobie ufać.

Być z kimś to nie znaczy przebywać z nim 24 godziny na dobę , być z kimś to znaczy :
* dobrze czuć się w jego/jej towarzystwie;
* móc spędzać miło czas;
* pomagać sobie w różnych sytuacjach;
* dzielić się radością i troskami;
* realizować swoje pasje, zadania i czuć w tym wsparcie tej drugiej osoby;
* mieć czas dla siebie, nie osaczać drugiej osoby sobą !
( mało kto zwraca na to uwagę, ale dopóki jest się samemu ma sie czas dla siebie, robi sie to co lubi, spędza się wolny czas w taki sposób który uważa za najlepszy, a gdy znajduje się drugą osobę, wiele osób porzuca swoje ulubione zajęcia, zapomina o sobie..., a gdy dochodzi do rozstania(którego oczywiście nikt z nas nie chce) wydaje się nam że cały świat runął bo poza tą osobą nie było nic ważniejszego ) - być może macie inny tok myślenia , ale ja przedstawiłam to z kobiecego (mojego ) punktu

#13623 Share stajniaadmiral

stajniaadmiral

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę Ja jako kobieta podpisuję się pod tymi słowami-AMEN B)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez MAT912, 24 sierpień 2013 - 20:43.

#13624 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 24 sierpień 2013 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę dziękuję kolejna piękna przedstawicielko :)

#13625 Share katecafe

katecafe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Dorzucam do przepisu jeszcze:

*zaufanie

#13626 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę bez zaufania, to nie ma wogóle mowy o byciu z kimś (...)

#13627 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 681 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę

dlatego jeszcze raz powtarzam, że nie ma sensu szukać na siłę i ulegać presji otoczenia,
prędzej czy później znajdzie się ktoś dla nas, lepiej być dłużej samemu, niż "pakować się"
w związek bez sensu i otrzeźwieć dopierto po ślubie, bo to o wiele za późno

Do tego wniosku już dawno sam doszedłem. Mimo wszystko lepiej być samemu (nie mylić z byciem samotnym) niż męczyć się w związku który z różnych względów nie ma przyszłości. Nie ma też sensu dawać tej drugiej osobie złudnej nadziei jeśli wiemy że dla nas na dłuższą metę nic z tego nie będzie a jesteśmy tylko dlatego że osiągamy jakieś własne korzyści (chodzi mi i takich samolubów co tylko jedno im w głowie). Trochę 'boli' gdy widzi się takich lovelasów którzy co tydzień z inną dziewczyną, którzy dobrze się bawią aczkolwiek zazwyczaj ich związki są płytkie- do czego zmierzam, chodzi mi o to że zawsze warto trochę poszukać, poczekać na tą wyjątkową drugą połówkę by później wspólnie przez całe życie iść wspólnie wspierając się w tych trudnych chwilach jakie nas spotykają. By nasze dusze się połączyły i byśmy rozumieli się bez słów (ach ten romantyzm chyba rzucił mi się na te moje ostatnie szare komórki;p)

#13628 Share katecafe

katecafe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Migotko, znam taką parę co to żyją ze sobą już jakieś 8 lat, ale zaufania to u nich nie ma za grosz (kontrole itp.) :huh: więc teoretycznie można - tylko po co?

#13629 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2172 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 24 sierpień 2013 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę Popieram koniec z molestowaniem i mobingiem ze strony otoczenia. Jak ma się ktoś trafić to się trafi. Lepiej być trochę samemu niż taki na ten przykład rozwód po trzech miesiącach albo całe życie w niedogadaniu . Najgorsza jest babcia a ożenił byś się to ja z kim ona a znalazł byś se kogoś, to ja kogo jak żadna nie chce i tak w koło macieju.

#13630 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 08:17

Dziewczyna na gospodarkę

Trochę 'boli' gdy widzi się takich lovelasów którzy co tydzień z inną dziewczyną, którzy dobrze się bawią aczkolwiek zazwyczaj ich związki są płytkie

Kolego i po co Cię takie coś ''boli' ? Jedni chcą czegoś trwałego inni żyją chwilą .
A jakie ich związki majom być ,jak co tydzień inna /inny ? Tylko płytkie .,bo tu nie ma mowy o głębszym uczuciu . Dodam jeszcze ,że ja takiego epizodu bym nie nazwał związkiem tylko co najwyżej przygodą .
.

Edytowany przez Meg5, 25 sierpień 2013 - 08:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13631 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 25 sierpień 2013 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze mówicie :)
nie długo dożynki to będzie czas na poznanie kogoś o podobnych zainteresowania ;)

#13632 Share cypisek

cypisek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem.

Napisany 25 sierpień 2013 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę Chętnie umówię sie na kawusię lub harbatke z farmerką z podlasia. Czy jest może jakaś na tym forum?

#13633 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:13

Dziewczyna na gospodarkę Widzę że tylko nie ja słyszę takie teksty, o szybkim ożenieniu się ; ) Już czasami ma się tego dość, ale nie ma co być jakimś tam desperatem. Staram się poznawać nowe dziewczyny, a jak się trafi jakaś to będzie super, a jak nie to trudno. Byle się nie poddawać panowie a musi ( i będzie) być dobrze.

#13634 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:15

Dziewczyna na gospodarkę To może wszyscy napiszmy skąd jesteśmy i skąd szukamy :)
wschodni koniec mazowsza.

#13635 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2332 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:28

Dziewczyna na gospodarkę No u mnie 2 dni chrzestna była , siostra matki i też im sie zeszło " michał kiedy się żenisz , ja w twoim wieku juz 2 dzieci miałam" :D
Tylko zeby się żenić to trzeba mieć z kim i za co :)

#13636 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2172 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:42

Dziewczyna na gospodarkę Małopolska okolice Krakowa, piękne tereny i krajobrazy, chętne panie odwiedzenia zapraszam na kawę i ciasteczko :rolleyes:

#13637 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 13:02

Dziewczyna na gospodarkę marchewkowe?

Co do prędkiego ożenku ze względu na...... Jestem zupełną przeciwniczką. Metryka nie może być powodem, że niby ktoś bierze byle co byle sie tylko ożenić.... bo już wypada, bo ma się tyle i tyle lat.... NIE NIE. Nie dajcie się zwariować. Choć presja otoczenia : "bo to wiek, a tu jeszcze trzeba spłodzić dzieci" jest ogromna, zwłaszcza na wsi.

Ludzie powinni się żenić z przekonania, z miłości, z chęci bycia razem a nie dlatego, że "rodzice nalegają", albo "ludzie gadają", albo "ma się już te lata i nic lepszego się nie trafiii". Choć zapewne rodzice chcą dobrze. Ale to nie rodzice będą musieli potem trwać w tym związku najbliższe 30 -40 lat.... codziennie. :) Więc powtarzam - podejmujcie samodzielne decyzje. Bo jakiego sobie piwka nawarzycie takie potem wypijecie :) ......... samiiiiiiiiiiiiiii

Poza tym trzeba się też czuć dojrzałym, na tyle , żeby wiedzieć, że wielu a właściwie większości późniejszych problemów małżeńśkich i nie tylko nie da się przewidzieć, Choć znam takich, którzy twierdzą odwrotnie. Dlatego myślę że ta dojrzałość to nie tyle poczucie że z tą dziewczyną/chłopakiem nie będę mieć probemów co bardziej ....nawet jeśli będę mieć jakieś problemy to wspólnie je pokonamy.

O to chyba chodzi.... o wspólne pokonywanie problemów, a nie o ucieczkę przed nimi.

Pozdrawiam,
baziula

Edytowany przez baziula, 25 sierpień 2013 - 13:18.

#13638 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 14:03

Dziewczyna na gospodarkę

No u mnie 2 dni chrzestna była , siostra matki i też im sie zeszło " michał kiedy się żenisz , ja w twoim wieku juz 2 dzieci miałam" :D
Tylko zeby się żenić to trzeba mieć z kim i za co :)

Ci co późno się żenią to już maja za co się żenić :)
wschodni koniec mazowsza.

#13639 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 25 sierpień 2013 - 14:03

Dziewczyna na gospodarkę Czemu od razu wychodzicie z założenia, że trzeba się żenić. Widzę, że co niektórzy nawet nie mają partnerki, czy partnera i już myślą o ślubie. Może to dziwnie zabrzmi, ale nie wiem jak inaczej to nazwać. Jak wytrzymacie z "drugą połówką" choć ze 2-3 lata w związku to już będzie sukces i można by dopiero powoli myśleć o ślubie, a nie teraz. Mam kuzyna który wziął ślub bo dziecko zrobił, to już jest kompletny idiotyzm. Są ze sobą i się kochają, ale gdyby ich dziecko nie zmusiło do ślubu ciekawe czy dalej byliby parą ;)
Ja tam wychodzę z założenia, że można się oświadczyć, żeby partnerka była przekonana, że naprawdę to ona jest dla mnie najważniejsza i żeby inni adoratorzy widzieli, że ma "GPS'a na palcu". A co do ślubu, nie ma co za wcześnie się wyrywać. Mam trochę znajomych co, żyją bez ślubu wiele lat i są szczęśliwi ^^
Mój młodszy brat chciał koniecznie znaleźć sobie dziewczynę. spotykał się z nimi nawet przez portal sympatia i dłużej jak miesiąc nie wytrzymywali. Nawet stwierdził po kilku partnerkach, że daje sobie dość. A przypadkowo w towarzystwie poznał fajną pannę. Są już 3 miesiące i są na razie szczęśliwi. Nawet postanowił już niedługo przedstawić ją naszym rodzicom także chyba naprawdę ma poważne plany :rolleyes:

Edytowany przez samczyk1991, 25 sierpień 2013 - 14:05.

Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13640 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 14:12

Dziewczyna na gospodarkę Życie bez ślubu wiele lat ( i to nie ważne jaki ślub czy kościelny czy cywilny ( w przypadku osób niewierzącch)) to zwykłe bujanie się od odpowiedzialności. Ja nie mówię by zaraz po poznaniu się pędzić do ołtarza, ale taki model związku jako sposób na życie.... niestety nie da mnie.