Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37682 odpowiedzi na ten temat

#13481 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

może i prawda ale człowiek dąży do czegoś, chce mieć ładny dom i też żeby gospodarstwo miało ręce i nogi, jeżeli niektórzy mają czas to tylko pogratulować im dobrego samopoczucia, może i przepalę swoją szansę no ale jak przetracę swoją szansę to już trudno się mówi i żyje się dalej, ale z drugiej strony nie tracę nadziei że trafi się taki pracuś jak ja. No patrz by pokręciło jestem z drugiego końca Polski jeżeli ci nie przeszkadza może bym odwiedził twoje strony, ok Majka

Aha ,to Twoim zdaniem ,Ci co kończą prace o 19 czy tam 20 ,to nie mogą się niczego dorobić,a gosp. wygląda ,tyle o ile ? Wierz mi ,że nie ....A życie tak zasuwa ... i po pewnym czasie ,usiądziesz ,popatrzysz na to wszystko i powiesz sobie tak.... ''Czy warto było i czy mnie to cieszy ?''

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:23
  •  

#13482 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę

''Czy warto było i czy mnie to cieszy ?''

Meg , On jeszcze tego nie wie, ale ja już wiem co by Ci odpowiedział za X lat. :P

#13483 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę

daniello123 szukaj takich na Podlasiu a tak ciut dokładniej to w centrum przejedziesz w szerz i wzdłuż to na pewno się spotkamy. Pozdrawiam wszystkie pracujące panie trzymajcie się :D

'''''w szerz i w wzdłuz to podlasie "długie"- długo bede szukał (cos blizej????????????)

#13484 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę

Meg , On jeszcze tego nie wie, ale ja już wiem co by Ci odpowiedział za X lat. :P

Wiem Mat ,że Ty wiesz ...Po prostu każdy musi coś tam przeżyć ,by coś zrozumieć ...Ja powiem tylko od siebie tyle ....PRZESADNE AMBICJE PRECZ ...KOCHAM CIĘ ŻYCIE ...

#13485 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę No podobają mi się krajobrazy, u na s górki i pagórki a u was majka podobno same niziny, czy za x lat powiem że będę żałował ja już teraz mam wątpliwości czy człowiek dobrze robi, ale człowiek się już przyzwyczaił do takiego trybu pracy, nie wiem może jestem uzależniony, czy myślicie że nie chciałbym się ustatkować, powiem ze tak ja się małżeństwa nie boję tylko rozchodzi mi się o to że nie ma z kim. pocieszam się że jeszcze 2 miechy i będzie fajrant, towar w chłodniach, tunele dopiero od marca to się będę byczył przez 4 miesiące w tedy pracuję tylko 4 godziny na dniówkę, książki zbierają się już na kupce to będziemy nadrabiać zaległości. Sporo sadzę takich roślin gdzie liczy się ręczna robota bo za taką jeszcze są pieniądze, sami byście zrozumieli jak się sprzedaje bób np wczesny to cena np 13 zł jest góra 3 dni to jak jest około np 5 ton to sie chce sprzedać szybko, ci co sadza truskawkę to wiedzą o co mi się rozchodzi, pewnie ci co mają np 100 ha zboża to się mogą śmiać bo kombajny, maszyny co szybko uprawią a i pieniądze są z dopłat. A ja mam 3,4ha i muszę się utrzymać z tego, to staram się pole wykorzystać jak się da, weźcie kombajnem zbierzcie rzodkiewkę, albo koper, że o sałacie nie wspomnę. Widać też niektórzy z was nie wstawali by o 4 w nocy ciąć kalafiora. Majka podrzuć jakiegoś maila może pogadamy jak chcesz a jakbyś była w okolicach małopolski to wpadaj na kawę o każdej porze dnia i nocy. A szukam dziewczyny na weselę (oczywiście jeszcze nie moje, a szkoda że nie) na 7 września, chętne panie proszę niech piszą. Mam kłopoty z tańczeniem ale jak dziewczyna umie prowadzić to ja się dostosuję. Z natury jestem spokojny, nie palę, piję sporadycznie najczęściej na imprezach i w piątki na próbach.

Edytowany przez zetorlublin7341, 18 sierpień 2013 - 20:48.

#13486 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę napiszę coś jak to mówią z innej beczki,mieliśmy wczasowiczów bardzo chcieli nam pomóc w gosp. i pyta się gdzie mam grabki a za chwile trzyma widły i mówi że już znalazła grabki

#13487 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę :lol: :lol: :lol:Dobre ...Takich pomocników nam trzeba ,ale do tego by się częściej śmiać ...ale się uśmiałam ...dziękuję :lol: :lol: :lol:

Edytowany przez Meg5, 18 sierpień 2013 - 20:56.

#13488 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę To byś się uśmiała jak u sąsiada przyjechała rodzinka z ameryki i ciotka doiła krowę a jej kuzynka że ona też chce, to ciotka ok tam stoi wiadro i stołek ta wzięła i zaczęła doić po jakiejś minucie tekst kuzynki że jej nic nie leci a ciotka na to żeby rytmicznie pociągała i ściskała, na to ona że to wymię się robi coraz większe i dłuższe a ciotka jak się odwróciła to z wrażenia wylała mleko. Oj to chyba była najprzyjemniejsza chwila w życiu byka :D

#13489 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę ...a powiedzcie mi drodzy (starzy)bywalcy tego tematu -co sie stało z "niebieskookom"-zagineła po 500setnej stronie?????

#13490 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 sierpień 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie truskawki ją pochłonęły. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13491 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę '''''tez tak myslałem do tej pory ale ilez mozna truskawki obierac!!!!!!

#13492 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę

No podobają mi się krajobrazy, u na s górki i pagórki a u was majka podobno same niziny, czy za x lat powiem że będę żałował ja już teraz mam wątpliwości czy człowiek dobrze robi, ale człowiek się już przyzwyczaił do takiego trybu pracy, nie wiem może jestem uzależniony, czy myślicie że nie chciałbym się ustatkować, powiem ze tak ja się małżeństwa nie boję tylko rozchodzi mi się o to że nie ma z kim. pocieszam się że jeszcze 2 miechy i będzie fajrant, towar w chłodniach, tunele dopiero od marca to się będę byczył przez 4 miesiące w tedy pracuję tylko 4 godziny na dniówkę, książki zbierają się już na kupce to będziemy nadrabiać zaległości. Sporo sadzę takich roślin gdzie liczy się ręczna robota bo za taką jeszcze są pieniądze, sami byście zrozumieli jak się sprzedaje bób np wczesny to cena np 13 zł jest góra 3 dni to jak jest około np 5 ton to sie chce sprzedać szybko, ci co sadza truskawkę to wiedzą o co mi się rozchodzi, pewnie ci co mają np 100 ha zboża to się mogą śmiać bo kombajny, maszyny co szybko uprawią a i pieniądze są z dopłat. A ja mam 3,4ha i muszę się utrzymać z tego, to staram się pole wykorzystać jak się da, weźcie kombajnem zbierzcie rzodkiewkę, albo koper, że o sałacie nie wspomnę. Widać też niektórzy z was nie wstawali by o 4 w nocy ciąć kalafiora. Majka podrzuć jakiegoś maila może pogadamy jak chcesz a jakbyś była w okolicach małopolski to wpadaj na kawę o każdej porze dnia i nocy. A szukam dziewczyny na weselę (oczywiście jeszcze nie moje, a szkoda że nie) na 7 września, chętne panie proszę niech piszą. Mam kłopoty z tańczeniem ale jak dziewczyna umie prowadzić to ja się dostosuję. Z natury jestem spokojny, nie palę, piję sporadycznie najczęściej na imprezach i w piątki na próbach.

Dzięki za zaproszenie na kawę, jak będę w tych rejonach to dam znać :D A jeśli chodzi o wesele, to ja nie dam rady, ale apel do dziewczyn szczególnie z małopolski! napisz na priv czy się udało, jeśli nie to postaram się namówić taką koleżankę ryzykantkę :D

#13493 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 sierpień 2013 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę

postaram się namówić taką koleżankę ryzykantkę :D

No nie mów że pójście z kolegą z AF na wesele, może być aż tak ryzykowne. :P bo zapewniam nawet ze znajomym, może być bardziej niż z nieznajomym.

#13494 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę Widać dziewczyny się czegoś obawiają, z mojej strony pełna kultura, i dobre zachowanie.

#13495 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 sierpień 2013 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę Wierzę @zetorlublin7341, ja osobiście poczuł bym się urażony, "namówię koleżankę ryzykantkę" to już lepiej było nic nie napisać.Wiadomo to jest internet, ale nie wszyscy tu są jacyś zboczeńcy. ;[ Jak koleżanka trafi na zboczeńca, to jej problem, a jak na porządnego to jej go odbiję, może i takie mają podejście. ;[

#13496 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 867 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę No kobietki to sól tego forum chciało by się powiedzieć jak sól tej ziemi. Karolcia boryka się z rzepakiem chwała jej za to.
Jednak pozycja rolnika w walce o kobietkę jest z automatu spalona. Z autopsji wiem że córkę to najlepiej wydać dobrze za mąż do miasta. Za inżyniera, lotnika, fizyka najlepiej jakiegoś lekkoducha. Niech ma lżej w życiu niech nie doi, nie orze, nie sieje. To ciężki chleb.
Dzisiaj mieliśmy święto chleba. Wielu mieszczuchów „warszawiaków” przyjechało odwiedzić ojcowiznę i na to święto. Spuściznę tego narodu. Święto chleba. Wielu prędko zapomniało jak wyglądają grabie nie wspominając o tym jak by odróżnić gęś od łabędzia.
Z oddali patrzyłem na swych dawnych kolegów z wielkimi brzuchami, na pewno wielu z nich jest kierownikami nie tylko w biedronce bo to byli zdolni ludzie. Dobrze się powodzi.
Szkoda tylko że ta nasza praca jest tak nie doceniana. N święcie byli witani posłowie, marszałkowie, burmistrzowie, piekarze. A ja się pytam a gdzie rolnicy. A z czyich rąk i potu i pracy powstał ten chleb.
Dlatego nie dziwmy się że tak trudno o kobietkę dla rolnika w tym dziwnym kraju – delikatnie to ujmując.

#13497 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 18 sierpień 2013 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę Niestety, specyfika tej pracy jest taka iż człowiek nie mam wolnych weekendów czy świąt. Sam doświadczyłem tego przed klikoma dniami. Wywiozłem rodzinę nad morze po czym przyjechałem w nocy do domu aby z rana iść do krów i dokończyć żniwa. Kobiety boją się wiązać z rolnikami bo wiedzą o tym iż poza wyjazdem do ARiMR dalej mogą już nie wyjechać.
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#13498 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 07:19

Dziewczyna na gospodarkę

Wierzę @zetorlublin7341, ja osobiście poczuł bym się urażony, "namówię koleżankę ryzykantkę" to już lepiej było nic nie napisać.Wiadomo to jest internet, ale nie wszyscy tu są jacyś zboczeńcy. ;[ Jak koleżanka trafi na zboczeńca, to jej problem, a jak na porządnego to jej go odbiję, może i takie mają podejście. ;[

Czy ty próbujesz nas skłócić? Uważam,że ryzyko jest nawet jeśli @zetorlublin7341 okazałby się najporządniejszym człowiekiem na ziemi i jestem ciekawa czy z taką samą pewnością wysłałbyś swoją córkę, na drugi koniec polski, na nocleg w pokoju gościnnym faceta poznanego w internecie. Ryzyko maleje jeżeli dziewczyna jest miejscowa i odwozi ją do domu, dlatego napisałam do dziewczyn z małopolski. Może byłam niedelikatna, ale za to ty okazałeś się chamem pisząc,że odbijam zajętych chłopaków, możesz mi napisać na podstawie którego mojego komentarza wysnułeś takie wnioski? I jeszcze dobra rada od młodszej koleżanki, nie doszukuj się dziury w całym, bo szkoda życia Lecę na pole, miłego poniedziałku!

A moja rada, opanuj język +1 punkt ostrzeżeń za obrazę

Edytowany przez MAT912, 19 sierpień 2013 - 22:24.

#13499 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 09:24

Dziewczyna na gospodarkę

'''''w szerz i w wzdłuz to podlasie "długie"- długo bede szukał (cos blizej????????????)

chyba na tyle się nie znamy żebym podawała mój adres a po za tym dla chcącego nic trudnego ja byś poszukał to byś znalazł powodzenia!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13500 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 10:33

Dziewczyna na gospodarkę

To byś się uśmiała jak u sąsiada przyjechała rodzinka z ameryki i ciotka doiła krowę a jej kuzynka że ona też chce, to ciotka ok tam stoi wiadro i stołek ta wzięła i zaczęła doić po jakiejś minucie tekst kuzynki że jej nic nie leci a ciotka na to żeby rytmicznie pociągała i ściskała, na to ona że to wymię się robi coraz większe i dłuższe a ciotka jak się odwróciła to z wrażenia wylała mleko. Oj to chyba była najprzyjemniejsza chwila w życiu byka :D

:lol: hahaha o mało kawą monitora nioe oplułam :D