Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37402 odpowiedzi na ten temat

#13421 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie tak naprawdę czego oczekujecie od tej wybranki która ma z wami prowadzić te gospodarstwo czy ona ma was wspierać i pomagać czy ładnie przy was wyglądać bo już się pogubiłam

Powiem tak, może za wszystkich - biorę Ciebie, to będę kochał i ładnie ubraną i rozczochraną, tylko przy mnie bądź jak druga ręka jednego ciała, jeśli jednej będzie ciężko, to druga odruchowo jej pomaga, nie oczekując nic w zamian, a doczekamy do końca naszych dni razem. Myślę że większość kolegów się ze mną zgodzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:50
  •  

#13422 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 04:59

Dziewczyna na gospodarkę Mądre słowa i tak powinno być w życiu dwojga ludzi wtedy przez góry można wspólnie iść.

#13423 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę Ja i tak uważam że większość z was woli te podrasowane panny ale miło jest czytać że są i tacy co doceniają naturalne piękno a miłość taka ja Twoja MAT912 to zdarza się raz na milion bo po upływie czasu jedno drugiemu powie nie jedno przykre słowo podczas kłótni i miłość pryska zostaje tylko przyzwyczajenie.

#13424 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 16 sierpień 2013 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wam ze kiedy kładziesz sie spać z wytapetowaną dziewczyną do łóżka to rano zome być mały szok ! dlamnie tylko i wyłącznie liczy sie naturalność a delikatne piegi na nosku np to tylko wisieńka na tym torcie szalenstwa ;p dziekuje ;p
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#13425 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 14:34

Dziewczyna na gospodarkę Bystra czyżbyś doświadczyła już przykrości ? Miłosć jest jak róża .kóra ma ciernie, cały czas jakbyś miała same ochy i achy,to by było zbyt monotonnie,irutyna by wdarła się w związek.

#13426 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę Tapeta rzeczywiście brzydko i nienaturalnie wygląda, ale delikatny makijaż kiedy się wychodzi wskazany :)
Oczywiście jeżeli dziewczyna ma ładną cerę to nie jest konieczne, no ale....

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13427 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1671 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie tak naprawdę czego oczekujecie od tej wybranki która ma z wami prowadzić te gospodarstwo czy ona ma was wspierać i pomagać czy ładnie przy was wyglądać bo już się pogubiłam

Wierz mi ,że jak kobieta chce ,to i pomoże, ba nawet pracuje w gosp. i może dość ładnie wyglądać. Oczywiście nie mam tu na myśli ,.aby odstrzelić się w mini oraz szpili i iść doić krowy ,bo to tylko kontuzją może się skończyć u kobiety lub jej faceta :P Dziś jest taki wybór w ubraniach itp. że naprawdę tylko chęci i jeszcze raz chęci .. ^^

Powiem wam ze kiedy kładziesz sie spać z wytapetowaną dziewczyną do łóżka to rano zome być mały szok !

A znasz taką co w makijażu poszła spać ? :huh: To ona ma coś z głową ,ponieważ już nie chodzi o to ,że jej facet rano może ''zejść '' jak ją zobaczy ,ale podstawowa spraw jest taka ,że mimo jak najlepszych kosmetyków ,to jest chemia i nie można tego mieć stale na twarzy . Takim postępowaniem przyspiesza się proces starzenia .

Edytowany przez Meg5, 16 sierpień 2013 - 20:23.

#13428 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę wozak jaką przykrość masz na myśli? Jeśli chodzi o taka miłość z och i ach to nie doznałam. Chciałabym żeby mój partner docenił mnie z wadami i zaletami a i nie kiedy wadę zamienił w zaletę i nie planował naszej przyszłości bez mojej wiedzy czy to duże wymagania?

#13429 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 zgadzam się z Tobą w 100%, która normalna dziewczyna idzie spać w makijażu :lol: A faceci nie udawajcie niewiniątek,że wam się tylko "natural look" podoba, którego nie kręcą podrasowane kocie oczka?

#13430 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Bystra, hm w dzisiejszych czasach,ciężko chyba ze będziesz mieć worek pieniędzy,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13431 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Z facetami jest tak - każdy powie że woli naturalność a tak naprawdę to bez delikatnego makijażu chociaż nie ma co im się pokazywać. Nawet tutaj panowie wklejając zdjęcia po chwaleniu naturalnego wyglądu wkleili zdjęcie pani wymalowanej (nie za mocno, taki z lżejszych makijaży a jednak) i każdy z panów się nią zachwycał :rolleyes: to było w tym czy innym wątku zaraz na samym początku.

Poza tym zgadzam się z Meg5 - wystarczą chęci i można dobrać taki roboczo-domowy strój, że się wygląda kobieco :)

Edytowany przez WodnyElf, 16 sierpień 2013 - 21:41.

#13432 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 07:20

Dziewczyna na gospodarkę Drogie panie Meg5 i WodnyElf zapraszam do mnie na gospodarstwo pomożecie mi i się postroicie. Przecież nikt nie chodzi w worku ani w łachach porwanych ale dżinsy podkoszulka i czapka z daszkiem to mało pociągający widok

#13433 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1671 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 07:52

Dziewczyna na gospodarkę

dżinsy podkoszulka i czapka z daszkiem to mało pociągający widok

A kto tak powiedział ? Jak ubranie gustownie dobrane i dopasowane i do tego regularnie prane ,to moim zdaniem w sam raz . Mini ,szpilki na wychodne zostaw ,zawsze, to dla Twojego faceta będzie miła odmiana . Tylko żeby właśnie nie zapominać o tym ,że my kobiety na wsi jesteśmy nie tylko od roboty ,ale jeszcze by męża przyozdobić .... ;) Wierz mi ,będzie zadowolony ,a i jak żonka zadbana, to i bardziej przez męża zauważana i dopilnowana :D Żart oczywiście ,ale trochę w nim prawdy jest .... ;)

Edytowany przez Meg5, 17 sierpień 2013 - 11:43.

#13434 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 08:49

Dziewczyna na gospodarkę Tutak muszę się zgodzić z @bystrą... Na co dzień ciuchy są jakie są i niekoniecznie mówię tu o brudnych łachach czy dziurawych.
Ale nikt nie będzie prał ciuchów codziennie, nie oszukujmy się :D
Hm, jakiegoś super ubrania szkoda na co dzień, szczególnie do prac przy zwierzętach lub maszynach.

Łatwo powiedzieć, że kobieta musi o siebie dbać, żeby podobać się mężowi. Jeżeli jest dużo pracy w gospodarstwie to nie ma na to na co dzień siły, czasu ani chęci... Ale też należy pamiętać, że dużo też zależy od męża :)

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13435 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 17 sierpień 2013 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę A ja podzielam zdanie @Meg5 odnośnie ubioru do pracy. Faktycznie jeśli któraś założy dżinsy i koszulkę czy t-shirt i to o dwa rozmiary za duże, ale zakłada bo po co ma to leżeć w szafie to rzeczywiście nie ma na co patrzeć. Jednak, gdy założy się dobrze dopasowane dżinsy a latem spodenki i do tego fajna bluzka np. na naramkach i też odpowiednio dopasowana to już wygląda o niebo lepiej. Pracując w polu w takim stroju letnim jedynie można się nieco zakurzyć, ale to chyba nic w porównaniu z kurzem jaki musi znosić większość kombajnistów ;) Zresztą co tam kurz skoro wieczorem i tak się myjemy.

Mini i szpilki to nie tylko na wychodne bym założyła, ale bardziej na miłe zakończenie dnia i wieczór we dwoje z moim mężczyzną :rolleyes:

Dodam też, że to niemożliwe, aby na codzień nie mieć czasu o siebie zadbać. Prysznic a potem jakiś balsamik to codziennie a raz na tydzień długa odprężająca kąpiel to nie problem przynajmniej dla mnie i nie powiem że jestem zaniedbana mimo codziennej pracy ;)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#13436 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1671 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 10:13

Dziewczyna na gospodarkę

Ale nikt nie będzie prał ciuchów codziennie, nie oszukujmy się :D

A dlaczego by nie ,jak jest taka potrzeba ,to się pierze i codziennie . Latem ,szczególnie teraz gdy kurz ,upał piorę często ,bo naprawdę ubranie z jednego dnia nie nadaje się czasem już na następny .

Hm, jakiegoś super ubrania szkoda na co dzień, szczególnie do prac przy zwierzętach lub maszynach.

Moje pytanie znowu . Kto tu mówi o super ubraniach noszonych w oborze ? Jeszcze raz powtórzę ,że dziś za 50 zł można kupić fajny dres ,lub jakiś inne gustowne sportowe wdzianko i wyglądać ładnie i mieć przy tym wygodnie .

Łatwo powiedzieć, że kobieta musi o siebie dbać, żeby podobać się mężowi. Jeżeli jest dużo pracy w gospodarstwie to nie ma na to na co dzień siły, czasu ani chęci..

Wieczorem ,po tej robocie można wyglądać jak kobieta .....wystarczy chcieć . Nie wiem ,co Wy dziewczyny za prace wykonujecie ,że aż te dbanie o wygląd jest takim problemem ?

Edytowany przez Meg5, 17 sierpień 2013 - 10:14.

#13437 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 10:52

Dziewczyna na gospodarkę wieczorem najładniej się wygląda zwłaszcza w pidżamie :)

#13438 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1671 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę W piżamce jak w piżamce ...moim skromnym zdaniem koszulki nocne są odpowiedniejsze i nie mam tu na myśli tych pod samą szyje i do kostek :D

#13439 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1663 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 17 sierpień 2013 - 13:46

Dziewczyna na gospodarkę przecierz ubran dzisiaj nie brakuje to czemu nie wygladac ladnie,,,nawet krowy doic wymogi mowia by w bialym fartuchu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13440 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Też nie rozumiem w czym problem - dżinsy, podkoszulek w swoim rozmiarze i już się dobrze wygląda :)

Ja tam lubie piżamki :)

Rozbawiło mnie stiwerdzenie, że dbanie o strój do pracy typu dżins i podkoszulek to jest strojenie się :D

Edytowany przez WodnyElf, 17 sierpień 2013 - 19:03.