Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38155 odpowiedzi na ten temat

#13101 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:10

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego? Bo życie było by zbyt proste (niestety) to nie działa na zasadzie dobrzy z dobrymi źli ze złymi, życie jest zbyt skomplikowane i nic na to się nie poradzi. Nie przesadzajmy, jak da cmoka to jest niemoralna ale trzeba także zauważyć że komuś musi go dać i co? On też jest niemoralny? Wszystko jest dla ludzi przecież. Tylko też są pewne granice. Jeśli da się cmoka komus raz na rok to jest różnica jeśli robi sie to co tydzien z kim innym. Gdzies jest granica i każdy sam powinien sobie ją określić

Edytowany przez Xawier, 19 lipiec 2013 - 23:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:04
  •  

#13102 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę

Czy rzeczywiście u wszystkich facetów tak jest że jak da cmoka przed ślubem to niemoralna jest? i na nic już nie zasługuje?

Ale cmoka, czy kroka, bo to różnica? :P nie to nie tak, to wszystko zależy w jakich sytuacjach, cóż z tego że osobiście też mam dosyć konserwatywne poglądy, ale wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy czasami błędy, a zresztą na miłość nie ma rady. :P Czemu wyrozumiałe nie mogą nikogo znaleźć?

#13103 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma swój indywidualny kodeks moralny. Tylko podczas tworzenia rodziny chcemy jak najwięcej od drugiej połowy. Np. faceci chcą współżyć codziennie z inną, ale jak już mają w planach ustatkowanie się, to szukają dziewicy, jako matki ich dzieci. Trochę hipokryzja, bo dlaczego ma wymagać od kogoś czystości, skoro sam jej nie dochował? Oczywiście, jeśli znajdzie partnerkę, która sprosta jego wymaganiom i oboje się zwiążą, to wyłącznie ich sprawa.

#13104 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę Nie uogólniam, że wszyscy faceci ale większość. I zastanawia mnie dlaczego... Podobnie jak zastanawia mnie takie zjawisko, że facet dla jakieś tam figury, długich nóg czy biustu jest w stanie na wszystko byle by tylko z taką dziewczyną być nie patrząc że twarz ma szpetną, wystające zęby ect.... Naprawdę to ich nie razi mimo że są wzrokowcami....

#13105 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę Może co niektórym wzrok nie sięga tak wysoko?

#13106 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
Czemu wyrozumiałe nie mogą nikogo znaleźć?

Myślałam że Ty mi powiesz :P

#13107 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę Szczerze mówiąc, o gustach się nie dyskutuje, a sugerowanie się jedynie cielesnością podczas wyboru partnera, czy partnerki nie zwiastuje długowiecznego związku. Uroda przemija, a w głowie pozostaje, to co się miało, jeśli jest tego mało, to na długo nie wystarczy. Ot cały sekret.

#13108 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę

. Podobnie jak zastanawia mnie takie zjawisko, że facet dla jakieś tam figury, długich nóg czy biustu jest w stanie na wszystko byle by tylko z taką dziewczyną być nie patrząc że twarz ma szpetną, wystające zęby ect.... Naprawdę to ich nie razi mimo że są wzrokowcam

Na to jest prosta odpowiedź - bo w pewnym wieku, zazwyczaj młodym, myśli się zazwyczaj nie tą częścią ciała co zwykle. :P Ale po tym "kroku" zazwyczaj otwierają się oczy, tylko że jest już za późno, a nie mogą znaleźć, bo to one mają właśnie wygórowane ambicje chyba. :D

#13109 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę No dokładnie Fineasz007, uroda przemija a żyć trzeba dalej... aż do śmierci (zabrzmiało przerażająco i romantycznie zarazem, przynajmniej dla mnie)

#13110 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier, niektórzy nie mają konserwatywnych poglądów, więc różnie z tą śmiercią bywa. Jednak ja tylko w ten sposób myślę, chwilowe przygody absolutnie nie wchodzą w grę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13111 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:30

Dziewczyna na gospodarkę No przecież nie mówimy o chwilowych przygodach, bo też tego nie toleruję.

#13112 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:36

Dziewczyna na gospodarkę Wydaje mi się, że WodnyElf pytała/pytał w tym kontekście, czy jeśli dana kobieta przed ślubem sobie hasała beztrosko, to nie zasługuje na wiele w oczach facetach. Jeśli się mylę, to proszę o korektę. Jeśli jednak mam rację, to u mnie niestety nie przeszłoby to.

#13113 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę Chyba sami konserwatyści zostali... Gdy przyjdzie myślenie właściwą częścią ciała to czlowiek zazwyczaj budzi sie z ręką w nocniku. Hasała beztrosko czyli ile wg Ciebie Fineasz007 partnerów/partnerek to beztrosko??

Edytowany przez Xawier, 19 lipiec 2013 - 23:39.

#13114 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:41

Dziewczyna na gospodarkę Dobra chopy, daliście se po razie, teraz setka na dobitke i spać a jutro tu już ma być spokój ;)
A kolega F sobie przemyśli też co nie co i już nie będzie koleżanek obrażał.

Dobranoc :)

P.S.

Wydaje mi się, że WodnyElf pytała/pytał w tym kontekście, czy jeśli dana kobieta przed ślubem sobie hasała beztrosko, to nie zasługuje na wiele w oczach facetach. Jeśli się mylę, to proszę o korektę. Jeśli jednak mam rację, to u mnie niestety nie przeszłoby to.

Nie mam i nie miałam na myśli chwilowych przygód czy też swobodnego zmieniania partnerów w tym jednym konkretnym celu. Więc racji nie masz.

#13115 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę A co miałaś na myśli?

#13116 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:45

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier, ciężko powiedzieć, zależy czy od tak hojna była, czy z ex miłościami.

@WodnyElf, spokojny zawsze byłem i nikogo nie obrażałem, jedynie mój pogląd się różnił. Dobranoc!

Edytowany przez fineasz007, 19 lipiec 2013 - 23:46.

#13117 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:49

Dziewczyna na gospodarkę

A co miałaś na myśli?

Dobrze.
A więc takie cóś - jestem z kimś, jest miłość, uczucie, jest związek, stały można powiedzieć ect a więc się z tą osobą kocham.... Wiem dla konserwatystów nie do przyjęcia a dla mnie to po prostu rodzaj równouprawnienia z facetami.
Czyli - nie że co dzień to z innym tylko pisałam i myślałam o związkach i typowych relacjach damsko - męskich.
Jest to zrozumiałe czy coś jeszcze wytłumaczyć?

Edytowany przez WodnyElf, 19 lipiec 2013 - 23:51.

#13118 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę Jest dużo zmiennych żeby jednoznacznie określić, każdy musi sam wiedzieć jaką przeszłość partnera/partnerki jest w stanie zaakceptować. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia, u konserwatystów nie przejdzie a liberałowie nie mają z tym problemów...

#13119 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem, osobiście dziwnie bym się z tym faktem czuł. Raczej bym tego nie przełknął.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13120 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:57

Dziewczyna na gospodarkę

A więc takie cóś - jestem z kimś, jest miłość, uczucie, jest związek, stały można powiedzieć ect a więc się z tą osobą kocham.... Wiem dla konserwatystów nie do przyjęcia a dla mnie to po prostu rodzaj równouprawnienia z facetami.

Jeżeli kogoś kochamy, czujemy sie pewnie i bezpiecznie przy tej drugiej osobie, oboje tego chcemy to dlaczego nie mamy się kochać, to jest wtedy takie dopełnienie związku wg mnie. I chyba taki konserwatyzm religijny miałby cos przeciwko współżyciu prze ślubem, ewentualnie jakiś staroświecki konserwatysta ale czasy się zmieniają i poglądy również

Fineasz007 wybacz osobiste pytanie ale mam rozumieć że Ty i Twoja małżonka mieliście swój pierwszy raz dopiero w noc poślubną?