Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38015 odpowiedzi na ten temat

#13001 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę święte słowa

Edytowany przez sebastian84, 19 lipiec 2013 - 17:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:38
  •  

#13002 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę Ale ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Prowadziliśmy ciekawą dyskusję, ale Ty musiałeś wtrącić swoje 3 grosze i wszystko spier...
Narobiłeś tylko kwasu, daj nam spokój człowieku.
Co do raportów, jak jesteś konfident to raportuj ;)

Ja się nie wpier... nachalnie tam gdzie mnie nie chcą ;)

Edytowany przez samczyk1991, 19 lipiec 2013 - 17:28.

Wieczny kawaler ;)

#13003 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:28

Dziewczyna na gospodarkę Tylko wiesz moje wychowanie to moja sprawa a nie Twoja.. Wiesz co już się nasłuchałam o takich co znają zasady dobrego wychowania - a tak naprawdę jak sobie za dużo wypiją to widać jacy są naprawdę.. Jestem kelnerką to spotykam różnych ludzi i czasem dziwię się jak można się tak zachowywać..

#13004 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę

dlaczego wyłamanie się z szeregu niesie w moją stronę jakąś patologiczną falę nienawiści

Kolego Fineasz, jak Ty się wypowiadasz krytycznie to tłumaczysz to wolnością słowa, a jak ktoś się z Tobą nie zgadza to odbierasz to za atak czy tam patologiczną falę nienawiści.
Nie rozumiem już tego podejścia

#13005 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę Widać ktoś lubi być w centrum uwagi :D

#13006 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę

@MAT912, nie prowokuje Cię, tylko nie rozumiem dlaczego wyłamanie się z szeregu niesie w moją stronę jakąś patologiczną falę nienawiści.

Podaj cytat postu gdzie patologicznie zieje nienawiścią z mojej strony względem Twojej osoby, lub zakończ ze mną tą bezsensowną konwersację.

#13007 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę Emilia.
Olej go całkowicie. Nie prowokuj go, a może odpuści ;)
Wieczny kawaler ;)

#13008 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Wiem wiem :D a tak się ciekawie robiło - ale dobrze posłucham Cię

#13009 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę

Ale ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Prowadziliśmy ciekawą dyskusję, ale Ty musiałeś wtrącić swoje 3 grosze i wszystko spier...
Narobiłeś tylko kwasu, daj nam spokój człowieku.
Co do raportów, jak jesteś konfident to raportuj ;)

Ja się nie wpier... nachalnie tam gdzie mnie nie chcą ;)

@samczyk1991, miałem inny pogląd na sprawę i według mnie niczego nie zepsułem, a już na pewno niechciany się nie wepchałem. Nie wiem od kiedy bycie w opozycji jest gorsze. Każdy ma prawo powiedzieć co chce. Na chwilę obecną większość krzyczy, abym sobie poszedł, a nawet nikt nie podjął próby konfrontacji na argumenty.
Nie wiem od kiedy raportowanie rażących uchybień jest konfidencją? Niezrozumiałe podejście wyniesione z czasów PRL.

@Emilia91, widzisz ja jedno, Ty drugie. Tam było jedynie zwyczajne porównanie, abyś uświadomiła sobie pewne zależności, a Ty przełożyłaś na swoją błędną interpretację. Poza tym nie lubię być obiektem zainteresowań, jednak nie muszę się o to prosić. Moja sprzeczność z opiniami innych wywołuję taką reakcję.

@KRISTOFORn, delikatnie przesadziłem z tym, co zacytowałeś. Chodziło mi bardziej, że w tych zarzutach w moją stronę jest więcej "idź stąd", które niczego nie wnoszą i można to odebrać jaką zwyczajną nienawiść niż zdrowych argumentów.

@MAT912, nie napisałem, że Ty do mnie ziejesz, a ogół. Część odpowiedzi na swoje pytanie znajdziesz w odnośniku do KRISTOFORn.

Edytowany przez fineasz007, 19 lipiec 2013 - 17:44.

#13010 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę Wytykałeś posty mało związane z tematem, a sam robisz jedno wielkie OT. Co z tematem mają Twoje ostatnie wypowiedzi ?
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13011 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę @samczyk1991, polecam dowiedzieć się od czego się zaczęło, a potem próbować rozmawiać.

#13012 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę Jak już prędzej napisałam po mnie to spływa.. Pisz co chcesz ale jak już trafisz w coś czego nienawidzę to będę o tym pisać ( bezpodstawne porównywanie i ocenianie - to jest coś czego nienawidzę. Tym bardziej jak się nie zna drugiej osoby. ) Ale to tylko moje zdanie

#13013 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:53

Dziewczyna na gospodarkę

@samczyk1991, polecam dowiedzieć się od czego się zaczęło, a potem próbować rozmawiać.

Poddaje się. Wygrałeś :(

Jak coś ciekawego poruszycie to chętnie powrócę do dyskusji :)
Wieczny kawaler ;)

#13014 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, na swoją reputację pracujemy cały czas. To że dzisiaj uważacie mnie za upartego gnoja, to nie znaczy, że za jakiś czas nie porozmawiamy w przyjaznej atmosferze. Coś na ten temat powinni wiedzieć dwaj moderatorzy, którzy zabrali głos w tej sprawie. Jeszcze jakieś 100 postów przed pisaliśmy zupełnie w innej atmosferze.

#13015 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:09

Dziewczyna na gospodarkę A czy ja uważam cię za gnojka no przepraszam bardzo... Czy ja coś takiego napisała nie więc może troszkę się opanuj z tym - ponoć można tu swoje zdanie napisać i każdy kto się z tobą nie zgadza pisze każdy stara się z kultura jak to cały czas zaznaczasz.. Ja napisałam z czym się nie zgadzam bo trafiłeś w coś czego nienawidzę - a najważniejsze ja się hamuje i to bardzo bo nie znam Cię i nie będę Cię oceniać nie mi to jest dane.. Staram się nikogo nie oceniać.. A jak bardzo przeszkadza to moje pytanie co zadałam dużo prędzej proszę niech zostanie usunięte.. Tylko ze jak faceci tu piszą że szukają kobiety na gospodarkę to nikt nic nie pisze tylko jak KOBIETA napisze to wielkie halo jest.....

Bo niby się nie szanuje...

#13016 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, nigdzie nie napisałem, że Ty mnie masz za gnojka. Więc absolutnie nikogo się o to nie czepiam. Sam wysnułem takie przypuszczenia, więc mogę mieć o to jedynie pretensje do siebie.
Poza tym zauważ jak bardzo sprzeczną osobą jesteś, z jednej strony uważasz, że spływa po Tobie moje zdanie, a teraz chcesz, aby ktoś usunął Twoją wcześniejszą wypowiedź. Dla mnie nie musisz tego robić, tylko czasami w młodym wieku robi się masę głupstw, a jak chce się tworzyć coś poważnego, to one przekreślają nieraz wymarzoną przyszłość. Twój przyszły wyśniony partner, ten wymarzony ideał, po zetknięciu się z taką informacją może nie zechcieć dalej brnąć. Nie miałabyś wyrzutów do siebie, gdyby przez takie głupstwo uciekłaby Ci największa miłość?

Co do samego oceniania, to nie ma się wzbraniać. Ocenić można od pierwszego wyrazu, od samego pojawienia się danej osoby. Zależy co oceniamy i jak się do tego przykładamy.

#13017 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Nie dzięki nie będę oceniać.. Po mnie spływa masz rację ale Tobie widocznie przeszkadza..A co w tym złego że zadałam to pytanie. Ponoć kto pytanie nie błądzi.. Wiesz nie mam wymarzonego ideału - bo one nie istnieją.. Każdy ma wady jak i zalety albo się zgadzamy na czyjeś wady albo nie.. Może jestem młoda ale nie głupia wiem co należy robić a jak by nie było każdy popełnia w życiu błędy - człowiek cały czas się uczy..

Każdy chce być w życiu szczęśliwy a w jaki sposób do tego dąży to chyba indywidualna sprawa tak mi się wydaje.

#13018 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, pozornie masz racje, tylko po co umyślnie popełniać błędy?

#13019 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę Ale nie zawsze się tak da że nie popełnimy błędu.. Nieraz chyba lepiej popełnić błąd i wiedzieć na przyszłość czego nie powinno się robić.. Taka kolej rzeczy - a jak by nie było nie ma na świecie ideałów. Choć by nie wiem jak człowiek się starał zawsze się popełni błąd

Tak samo są i wzloty i upadki.. Jak człowiek upadnie musi się wziąć w garść i się podnieść udowodnić sobie że potrafi coś zrobić..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13020 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Kolego fineasz007 :) Powiedz mi tak szczerze ...Nie męczy Cię ta cała etykieta ,te zasady itp? Chłopie wyluzuj ,bo zwariujesz na starość i zaczniesz jako starszy pan jeść rękoma ,pić z gwinta ,gdzieś mieć słowo ''przepraszam '' itp.. Takie ścisłe zasady ,morały w młodym wieku ? Ja szanuje ludzi mądrych ,kulturalnych ,ale bez przesady ,daj sobie czasem ''wolne '' ,bo to może chorobą się skończyć . ;)