Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#12921 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 14:43

Dziewczyna na gospodarkę

Czytam sobie i czytam wasze opinie. Generalnie nie zauważyłem na moim terenie kobiet wykonywujących pracę w polu czy jeżdżących ciągnikami. Wszystko to wykonują faceci. Kwestia ucieczki ze wsi do miasta i nie chęci zamieszkania dziewczyn z miasta na wsi to chyba również nie jest aż tak tragicznie. Wieś pod względem ekonomicznym dobrze stoi jeśli ktoś myśli głową. Mówię to z obserwacji moich okolicznych wsi i rolników. A mieszkam praktycznie w centrum kujaw.

popieram ziemia ziemia z glodu nie umżesz a w mieście jak stracisz robote to tynki będziesz jadł a robota na wsi wcale nie jest taka ciężka jeśli nie jestes sam kiedyś panienka w bikini jeździła mi traktorem jak belki woziłem miała frajde a pod sterta opalała sie na stogu jak my przyczepy rozładowywalismy nibt nic nie robiła a pomogła wiele i panienka z miasta była

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:04
  •  

#12922 Share Matei640

Matei640

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę Witam,

wdaniel czytając Twoje wypowiedzi można wnioskować, że wcale nie mieszkałeś z alkoholikiem i takie głupoty piszesz. Po jak jest kłopot w życiu to normalny człowiek próbuje go rozwiązać a nie zagląda do kieliszka po alkohol nikomu jeszcze nie pomógł w życiu jedynie firmom je produkujących a zwalenie winy na partnera/kę lub dzieci do jest tylko sposób alkoholików, aby oni byli niewinni. Po mam w okolicy kilku jeszcze takich i większość winę zwalają na rodzinę a tak naprawdę to tylko ich wybór był, aby pić zamiast rozwiązać problem.

Ja mieszkam z wujem alkoholikiem pod jednym dachem, rodzice przez wiele lat próbowali mu pomóc, ale bez skutku po zawsze wracał do nałogu i za każdym razem więcej pije aż rodzice dali sobie spokój. Po był nawet w stanie wyciąć nożem tabletkę, którą mu wszyli, aby tylko się napić.

#12923 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 18 lipiec 2013 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę

popieram ziemia ziemia z glodu nie umżesz a w mieście jak stracisz robote to tynki będziesz jadł a robota na wsi wcale nie jest taka ciężka jeśli nie jestes sam kiedyś panienka w bikini jeździła mi traktorem jak belki woziłem miała frajde a pod sterta opalała sie na stogu jak my przyczepy rozładowywalismy nibt nic nie robiła a pomogła wiele i panienka z miasta była

Miała frajdę bo dla niej jazda ciągnikiem to było nowe ciekawe doświadczenie, a robota nie ciężka to pomogła. Niech popracuje z tydzień przy małej hodowli bydła np. 10 mlecznic to ciekawe czy spodobało by się jej wstawanie o 5 rano aby wydoić krowy i zająć się cielętami w smrodzie i syfie, a potem znów o około 18 znów to samo, a zamiast bikini dresy i stomilowe buty :D
Wieczny kawaler ;)

#12924 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę no pewnie by tak było

#12925 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie tak........ale spokojnie może należało dać jej szansę.

#12926 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę trzeba dawać szanse a nawet i 2 ale niektórzy poprostu się nbie nadaja do takiej pracy

#12927 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Oj tak, zdecydowanie trzeba mieć końskie zdrowie

PS Fajny awatar... ciekawy

Edytowany przez baziula, 18 lipiec 2013 - 19:55.

#12928 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę no prawda nie ma czasu nawet chorowac świątek piątek czy niedziela zasuwać trzeba

miałem zmienić i zmieniłem :):)

#12929 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę :)

#12930 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę :D no nie ma wtedy świąt ale jak się ma zamiłowanie do tego to czasem to nie przeszkadza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12931 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Dlatego rolnictwo jest tylko dla ludzi z pasją

#12932 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę Nam jednego roku dosłownie w wieczór wigilijny byk ok 500 kg zadławił się ziemniakiem, ponad godzinę męczyliśmy się z weterynarzem aby go odratować. Szczęście, że weterynarz dał się uprosić i przyjechał i nie skasował nas na "świątecznej taryfie" ;)

3 sierpnia jadę na wieś matkę zastąpić w dojeniu krówek, bo w końcu po wielu latach postanowili wspólnie spędzić weekend we dwoje nad jeziorem także głupio byłoby odmówić :)

Edytowany przez samczyk1991, 18 lipiec 2013 - 20:29.

Wieczny kawaler ;)

#12933 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę A ja mam takie pytanie nie związane z wątkiem i no nie wiem czy mogę :D

#12934 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Jak do tego pytania pasuje inny temat to tam zapytaj :)

#12935 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę no wlaśnie nie wiem a dobra to się wstrzymam

#12936 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Emilka wam śmiało :D

Panie danielu alkoholik jest sam sobie winny temu ze tak ma jak ma. Poza tym straciłeś koleś cały szacunek i wszystko co można było w moich oczach, A na terapie sam sobie idź choć z tego co wiem jeszcze z głupoty nie leczą :rolleyes:
P. S. Gdyby przyjąć twoją chorą hipoteze ja już dawno z powodu ciężkiego życia, innych ludzi powinnam chlać na potęgę denaturat pfffff :rolleyes:

#12937 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę @emilia91 pytaj, ewentualnie mod przymkie oko(mam nadzieje)

#12938 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę A jak nie przymknie oka i co wtedy.. No dobra bedzie na was - bo ogolnie dowiedzialam sie ze przejmuje w przyszlym roku gospodarke :D i tak sie pytan nie wiecie moze czasem czy sa w ogole jacys faceci ci chcetnie by przysli na gospodarke... Wiem nie pasuje tu to pytanie ale moze ktos powie mi gdzie je zadac :) z gory przepraszam za klopot....

Edytowany przez Emilia91, 18 lipiec 2013 - 21:02.

#12939 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Jak to nie pasuje? Dziewczyna na gospodarkę na gwałt potrzebuje faceta :lol: Sorki jak ktokolwiek negatywnie to odebrał, ale pamiętam takie ogłoszenia w starej prasie i mi jakoś w głowie to utkwiło.

To pytanie pasuje do Agrorandki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12940 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę No tak sie pytam :) jakos akurat tu caly czas pisze i tak w inne nie zagladam wiem moj blad ;)

DZiekuje za informacje