Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#12821 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 17 lipiec 2013 - 14:48

Dziewczyna na gospodarkę Odpowiadam:
- nie skasowałem "idem per idem", tylko dodałem jeszcze kolejne zdanie poniżej rozbudowując moją wypowiedź :P
- nie jestem the best.
- logika i podzielność uwagi w rozumieniu naukowym, a nie teorii - posadzę dziecko 10-letnie i też to zrobi...
EDIT:
- co do docenianiaprzez kobietę, to doceniamy się wzajemnie, a że koleżanki w pokoju miały mnie dosyć i poszły na urlop, to muszę się gdzieć wygadać będąc w pracy B) Ale już nie długo, bo pracuję do 16 :rolleyes:

Edytowany przez wdaniel, 17 lipiec 2013 - 14:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:10
  •  

#12822 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 14:57

Dziewczyna na gospodarkę

nie skasowałem "idem per idem", tylko dodałem jeszcze kolejne zdanie poniżej rozbudowując moją wypowiedź :P

Fakt ,przepraszam moja nie uwaga ,ale to wina bardziej netu ,bo mi czasem dziwnie edytuje posty ...

- nie jestem the best.

Oj jak nie ,nie popadaj w skrajności w skrajność . ;)

- co do docenianiaprzez kobietę, to doceniamy się wzajemnie, a że koleżanki w pokoju miały mnie dosyć i poszły na urlop, to muszę się gdzieć wygadać będąc w pracy

Nie było tak od razu pisać .Człowiek musi się wygadać ,ja Cię doskonale rozumiem ... :D Ale teraz już zmykam do moich ''rogaczy '' :lol:

Edytowany przez Meg5, 17 lipiec 2013 - 15:10.

#12823 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 17 lipiec 2013 - 15:06

Dziewczyna na gospodarkę Nie popadam ze skrajności w skrajność, bo poprostu robię to, co robię, a to, co robię, to robię tak, jak tylko najlepiej potrafię (to się nazywa błąd logiczny :D ). Jestem zwolennikiem i podpisuję się obiema rękami pod stwierdzeniem, że człowiek całe życie się uczy, a itak głupi umrze. Im więcej wiesz, tym masz wrażenie, że wiesz mniej - skąd takie przekonanie? Bo powstają nowe pytania, podążasz za tym, by znaleźć na te pytania odpowiedzi, a tu ZONK! - te odpowiedzi wzbudziły więcej pytań...

#12824 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 16:23

Dziewczyna na gospodarkę

Pamiętam jak w wakacje przed 6 klasą podstawówki czyli dokładnie 9 lat temu woziłam 3P przyczepy z kostkami słomy do stodoły to ludzie dzieci z drogi zabierali:)

Śmieszy CIę to? .... przykre....

#12825 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:25

Dziewczyna na gospodarkę Co do logiki i mądrości i zdolności- najwięcej mają kobiety pracujące na kasach w supermarketach :P Która jej nie posiadała odpadała po tygodniu :P

#12826 Share iwusia61

iwusia61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Owszem śmieszy. Miło powspominac. A dzieci 5-tetnie nie powinny same na drodze sie bawic obojętnie kto prowadzi ciągnik czy samochód

#12827 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:33

Dziewczyna na gospodarkę No jeśli Tobie miło wspominać brawurę i przykro to mówić bezmyślność Twoich rodziców/opiekunów to oczywiście Twoje prawo. Zagrożenie stanowiłaś dla siebie i dla innych. Co do dzieci na drodze zgadzam się oczywiście. Co nie zmienia mojego zdania.

Wodny Elfie - żadna praca nie hańbi. Czasem po prostu tak ułoży się życie, że trzeba złapać się tego co jest.

Edytowany przez baziula, 17 lipiec 2013 - 18:38.

#12828 Share iwusia61

iwusia61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Bardzo dziękuję za Twoją opinię

#12829 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę NIe musisz mi dziękować.( czyżby ironia :)) Po to jest to forum aby każdy mógł wyrazić swoją opinię. Niestety moja na ten temat nie mogła być pochlebna.

#12830 Share iwusia61

iwusia61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Jak najbardziej szczerze dziękuję. każdy ma prawo sie wypowiedziec

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12831 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę Proszę.

jasne sa i takie kobiety nie przecze ale np w mojej okolicy takie kobiety wygineły a reszta to tylko kase ciagnie i do spa

Niby tak..... a zwrócisz uwagę na dziewczynę w zwykłych dżinsach i koszulce..... z włosami upiętymi w koński ogon...?

Czy popatrzysz za d.....pą w mini i na szpileczkach?

Wysyłacie nas na traktory i do ciężkiej pracy.... a potem narzekacie, że jesteśmy nieatrakcyjne, niekobiece itp.

Edytowany przez baziula, 17 lipiec 2013 - 18:50.

#12832 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście każdy ma do tego prawo. Nie lepiej być wzorem dla innych?
Nie dziwią mnie zatem częste akcje KRUSu przypominające o bezpieczeństwie w gospodarstwach.@iwusia61 nie popieram takiej postawy Twoich opiekunów, a to co opisałaś nie może cieszyć się ani zrozumieniem ani pochlebną opinią.

#12833 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę

Proszę.

Niby tak..... a zwrócisz uwagę na dziewczynę w zwykłych dżinsach i koszulce..... z włosami upiętymi w koński ogon...?

Czy popatrzysz za d.....pą w mini i na szpileczkach?

Wysyłacie nas na traktory i do ciężkiej pracy.... a potem narzekacie, że jesteśmy nieatrakcyjne, niekobiece itp.

oj przepraszam u mnie kobieta nie bedzie jeżdzic na traktoże ani cięzko pracować gospodarstwo to ja se sam obrobie a moja przyszła żonka powinna miesć prawko żeby woziła dzieci do i ze szkoły no i żeby zajeła sie domem,a co do dziewczyn w dżinsach z końskim ogonem jesli jest szczupła nie mam nic przeciwko wole taka kobiete rozważna i szanujaca siebie niż te lale które tylko kase widzą

Edytowany przez Robson123, 17 lipiec 2013 - 19:03.

#12834 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę I to mi się podoba :D ;)

Żeby wszyscy myśleli podobnie.

Edytowany przez baziula, 17 lipiec 2013 - 19:15.

#12835 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę bo taka prawda ja taki jestem i nic na to nie poradze jak widze fajne dziewczyny jak się męcza a ich faceci leżą i pija to zastanawiam się co w zyciu robie nie tak nie pije nie pale jestem pracowity uczciwy i szczery dobrze wychowany a dziewczyny sobie nie moge znaleść

#12836 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Chyba tak to już jest, że te piękne dziewczyny ciągnie do tych lekkoduchów, może mają lepszą tzw. "gatkę" potrafią lepiej oczarować słowami. A wiesz, niestety większość dziewczyn wierzy w to co chce wierzyć, w obietnicę, w bajerę. Potem to życie weryfikuje, z pustych słów nic nie pozostaje..... ale jest już najczęściej za późno.
Sama nieraz dawałam się nabrać... Nie umiesz bajerować, to musisz poczekać na tę normalną, fajną dziewczynę która Cię pokocha.

#12837 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę Robson123 Ty zmień awatar ,bo porządną już tym zniechęcisz .Wiadomo co się facetom podoba ,ale czy to koniecznie trzeba zaraz dobitnie pokazywać . Porządny pan ,by raczej tej części ciała nie wstawił jako swój awatar ....Taka mała sugestia z mojej strony ,ale oczywiście zrobisz co zechcesz . ;)

#12838 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę No zgodzę się z tobą co do wyboru dziewczyny nie ma łatwo, ponieważ nie można też oceniać po wyglądzie jaki kto jest..Widzimy dziewczynę na ulicy szczupłą, dość wysoką skąpo ubraną z ładnie zrobioną fryzurą i myślimy od razu że to nie jest kandydatka dla nas,ta dziewczyna nie nadaje się na wieś szkoda ją bajerować. i odpuszczamy. A tu możemy się kolosalnie mylić, i przepada nam okazja do poznania..Co do kobiet umiejących jechać ciągnikiem czy kombajnem to prawda że rzadkość ale naprawdę są jeszcze takie:) Rok temu w niedzielę kolega pojechał do dziewczyny z myślą ze z nim pojedzie na zabawę.a tu zaskoczenie bo jak zajechał to ona leżała pod kombajnem i coś tam naprawiała głupio mu się zrobiło i też tam się położył pod tym kombajnem koło niej:) A co było dalej to już mi nie chciał powiedzieć ;d Tak że od wszystkiego są wyjątki..

#12839 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę U mnie na wiosce to ciągnikiem jeździć umiem ja i jeszcze jedna laska z tego co wiem i widzę :D no może nie umiem aż tak super jeździć ale jadę :D nie można narzekać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12840 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę może po prostu nie widzę siebie w takiej roli... leżącej pod kombajnem .... czy siedzącej na kombajnie... Jakoś dla mnie to miejsce dla mężczyzny. Wszelkie naprawy, ciężkie prace związane z dźwiganiem itp. Nie mówię aby nie pomóc jakoś okazjonalnie... ale nie. Kuchnia, sprzątanie, ogród, prawo jazdy mam i jeżdżę od kilku lat, zadaje świniom , wyrzucam obornik itp... ale pewne zadania są zarezerwowane dla mężczyzn,.