Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37133 odpowiedzi na ten temat

#11641 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:05

Dziewczyna na gospodarkę

Bazula, to tylko jego strata ,bo jak mu ''ferrari'' zardzewieje to zmieni zdanie :) Czasem tego chlebka trzeba trochę zjeść, by zamiast tylko wiedzieć jeszcze myśleć . Szacunek nie może być dozowany w zależności od walorów urody .Od co ....Człowieka się szanuje za inteligencje ,bo wyglądu nie można zdobyć ,to kwestia genów .

To akurat żadna nowość ,szlachta i tyle ...Bogaty i biedna to mezalians . Binek dobrze określił tą sytuację . Niech sobie tam dobrze między ''swoimi '' robią . Pewnym osobom myślenia nic nie zmieni ,tylko czy faktycznie niejednokrotnie taki człowiek może powiedzieć ,że jest szczęśliwy ?
Jest u mnie pan stary kawaler ,że tak brzydko powiem ,który twierdzi ,że nie ożeni się z żadną ,bo co ma do jego majątku należeć ..? :ph34r: .Po prostu żal mi go ,ograniczenie zaawansowane tylko niezdiagnozowane .

Z podejsciem do zycia tego pana starego kawalera przypomnialo mi sie jak znajomy pracowal w finlandii u rolnik ktory tez byl starym kawalerem....zapytany dlaczego sie nie ozenil odpowiedzial...pieniadze umiem liczyc sam, a jak bede chcial sobie po bzykać to jade do burdelu ,bo mam pieniadze.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:10
  •  

#11642 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:16

Dziewczyna na gospodarkę

Moderatorzy głos do was może by tak zrobić jakieś agro randki ktoś kto szuka może przy pomocy agrofoto ktoś się pozna i miedzy nimi jak to mówią za trybi.

To niby mamy w pary kojarzyć, czy za swatki robić, a może jeszcze wypróbować ażeby pewna była? :P

#11643 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2282 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:23

Dziewczyna na gospodarkę No już jedna para powstała tutaj ...więc wszystko idzie ku dobremu. :) :) :)
No i nie byle jaka para bo Moderator i forumowiczka-nowicjuszka :lol:

#11644 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Adka ale nie kiedy dziewczyna z posagiem jest jedyną możliwością na powiększenie powierzchni gospodarstwa
i nie to że by mi zależało bardziej na ha niż na dziewczynie lecz stwierdzam że są rejony w których nie ma jak zakupić już ziemię bo i niema jej na sprzedaż

#11645 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę

No już jedna para powstała tutaj ...więc wszystko idzie ku dobremu. :) :) :)
No i nie byle jaka para bo Moderator i forumowiczka-nowicjuszka :lol:

Tak się składa że ta forumowiczkę to ja znam już dobre 5 lat :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#11646 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2282 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę Tym lepiej, miłość będzie gorąca i bardziej namiętna. :D

#11647 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę Adka pisz co chcesz ja i tak jestem pewien że jeżeli znajdę dziewczynę z bogatej rodziny to napewno się dogadamy ;) Tak samo jak rolnik co ma 10 hektarów dogada się ze zwykłą dziewczyną ze wsi bez niczeg szczególnego. Szukajcie partnerów na swoim poziomie to znajdziecie..

Edytowany przez Runder, 02 lipiec 2013 - 15:10.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#11648 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1649 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 15:43

Dziewczyna na gospodarkę

To niby mamy w pary kojarzyć, czy za swatki robić, a może jeszcze wypróbować ażeby pewna była? :P

Mat ciekawa fucha Ci się szykuje . Degustator :rolleyes: :D
Edit:

Adka pisz co chcesz ja i tak jestem pewien że jeżeli znajdę dziewczynę z bogatej rodziny to napewno się dogadamy ;)

Na pewno ,to Ty masz już problem .Ty się trochę nie w tych czasach urodziłeś Paniczu . Niczego w życiu nie można być pewnym .

Edytowany przez Meg5, 02 lipiec 2013 - 15:48.

#11649 Share Adka

Adka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 15:50

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie... Jeżeli znajdziesz, jeżeli Cię zechce, a następna rzecz to jeżeli będziesz liczył się dla niej Ty a nie Twoje pieniądze.... Więc POWODZENIA chłopie, naprawdę powodzenia, a jeżeli Ty masz takie same podejście do szukania żony jak i do znajdowania znajomych to Ci Facet współczuję... A czasy gdzie książę nie mógł sobie wziąść za żonę służącej już się dawno skończyły...

To samo tyczy się @Jakuba... Abyś był szczęśliwy z tą przyszłą żoną którą będziesz szukał z nakazem podatkowym patrząc ile ma hektarów i to jeszcze jakich ziem....

#11650 Share Piotrus92

Piotrus92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 16:35

Dziewczyna na gospodarkę Koledze @Runder to ja bym wierzył raczej w co drugie słowo :ph34r:, od początku wiedziałem że gdzieś już ten awatar widziałem i się nie myliłem. Zresztą sami zobaczcie http://www.agrofoto....-gospodarstwie/
Swoją drogą ja zawsze myślałem że Ci z większych i lepiej prosperujących gospodarstw mają łatwiej znaleźć partnerką, atu wręcz na odwrót ;) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11651 Share nazwauzytkownika

nazwauzytkownika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę Runder, jak Ty gadasz od rzeczy...

Wiesz co Ci powiem? Z biednej rodziny nie pochodzę, ale takiego jak Ty to bym nie wzięła nawet jakbyś był ostatnim facetem na ziemi! I właśnie może dlatego panny nie możesz znaleźć.

Edytowany przez Marcin91, 02 lipiec 2013 - 18:19.
obrażanie innych użytkowników

#11652 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2282 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę :wacko: :wacko: :wacko: hehehehe dobre, dobre.
Czasem warto odwiedzić ten temat bo idzie się uśmiać.

#11653 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę Ruder żyjesz jeszcze hehe?!

#11654 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę Zakończmy ten temat ja napisałem to co myślę ;) Każdy ma swoje zdanie ja nadal uważam że osoby z bogatych gospodarstw łatwiej łączą się w pary i ich związki mogą przetrwac i tyle. Zresztą już nie mam czasu odpowiadać bo czekam na kilenta żeby prasę sprzedać miał dziś przyjechać :rolleyes:

Edytowany przez Marcin91, 02 lipiec 2013 - 18:21.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#11655 Share nazwauzytkownika

nazwauzytkownika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę Uuuu, odkryli przekręt maleństwa, maleństwo się speszyło i ucieka... :)

#11656 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 17:52

Dziewczyna na gospodarkę Jakie przekręt w tamtym pytaniu nie ma nawet avatara ???

Edytowany przez Marcin91, 02 lipiec 2013 - 18:21.

#11657 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę To jest niestety prawda............ bogaty chłopak nigdy nie zechce biednej dziewczyny, i odwrotnie.

#11658 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę

Jak było by to takie proste to by nie było tego tematu kolego. Co Ci da wychodzenie wieczorami jak nie wiesz gdzie wyruszyć.?

rozbrajasz mnie.... nie liczy się miejsce ale ludzie... wyruszasz gdzieś w świat poznajesz ludzi, oni mają znajomych i znajomi też mają znajomych tak poznajesz ludzi jak nie poznasz ludzi nie poznasz kobiety... proste. Nic nie dzieję się od razu

#11659 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę

To jest niestety prawda............ bogaty chłopak nigdy nie zechce biednej dziewczyny, i odwrotnie.

Czytając wszystkie wcześniejsze posty w tym temacie odnoszę wrażenie, że większość użytkowników AF z Tobą się nie zgodzi , ja też się z tym nie zgodzę.
Nie wiem gdzie jest granica między bogatym i biednym, może w ilości czasu i poświęcenia dla pracy, może w powierzchni gospodarstwa, no nie wiem.
Granice i bariery to sami sobie w głowach robicie, to nie pomoże w szukaniu uczucia, chyba ze to uczucie nie do kogoś a do czegoś .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11660 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Bo jak to sie u nas mowi, Nowobogackiemu nagle bogactwo z nieba spadlo to mu sie w d..... poprzewracalo.

I tak to jest, jak komus manna z nieba spadla, to wtedy sie wielki panicz robi,
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze