Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37302 odpowiedzi na ten temat

#11581 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Po pierwsze tak naprawdę nasze zainteresowanie druga osobą nie zależy ani od charakteru, ani od wyglądu, ale od feromonów. Ktoś nam się podoba i nie mamy na to wpływu :)
Po drugie ten kto szybko zdobędzie pieniądze, nie wie jak ma się zachować i wszystko traci (wyjazdy, alkohol, luksusy). Natomiast przedsiębiorcy, którzy dość długo pracowali na sukces, zarobione pieniądze nie wydają bez sensu (chociaż wiadomo, ze ich wymagania i zachcianki idą w górę), ale inwestują. To jest też zależne od wychowania w domu. Czytałam o tych różnicach w jakiejś książce, ale już nie pamiętam jakiej :D

Edytowany przez gofiaczek, 30 czerwiec 2013 - 21:44.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:50
  •  

#11582 Share GrzesiekK4

GrzesiekK4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba sobie jakoś radzić w życiu :).

#11583 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Punkt widzenia ważna sprawa. A kolega z wlkp??????????

#11584 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 30 czerwiec 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Tak czytałem ostatnie wypowiedzi i różne myśli mi po głowie chodziły , i powiem szczerze że tak robię w polu i w lesie i tak dochodzę czasem do wniosku że na gospodarce można dorobici się tylko minimalnie , bo jak tak na trzeźwy rozum pomyśleci to w naszej branży inwestycja inwestycje goni , ale są też tacy że robią w polu bo robią i nic dalej nie mają , a są tacy że robią inwestują i mają już trochę lepiej ale inwestycjomi końca nie widaci , naprzykład prosta sprawa to paliwo trzeba oleje trzeba części do maszyn też trzeba i tak w kułko i kasa cały czas idzie , a żeby mieci coś dla siebie z tej roboty to trzeba wszędzie oszczędzaci , a najbardziej mnie rozwalają teksty jak ktoś mi gada a bo ty masz kombajn traktory maszyny i jeszcze unia ci daje a ty wiecznie jęczysz że jest ciężko noż kur.. tylko że taki cep niewie ile człowiek wiecznie do tego dokłada ale cóż jak ktoś ma do tego zamiłowanie to i tak mimo to robi dalej ;) A co do inego tematu to żeby żadnej pani nie obrazici to niektóre kobiety w dzisiejszych czasach to szukają frajera jelenia jak zwał tak zwał i nawet im gospodarka nie przeszkadza ale niech tylko będzie ci źle szło to powie ci nara i cię zostawi wciśnie jakąś bajke że coś tam nie tak było ale ok niech sobie gada , a są też takie że weszły by człowiekowi na głowe odrazu i najlepiej żeby chłop nic nie gadał tylko robił , może niektórzy mnie za to co teraz napisałem zbluzgają ale to zrozumiem bo to jedynie moje tylko moje przeżycia po części no i to co wiem od znajomych :)

Edytowany przez kasek, 30 czerwiec 2013 - 22:25.

#11585 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2186 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 04:50

Dziewczyna na gospodarkę co do jelenia to jest prawda nie które panie tak myślą złapać faceta niech na nią robi ale faceci też się tacy zdarzają, wiadomo gospodarstwo to nieustanna inwestycja, bo albo to by się z przydało albo tamto, niestety trzeba wydać pieniądze żeby ułatwić sobie życie. Także Prezesi najniższego sektora spożywczego trzymajmy się i się nie dajmy. Ps. Kończę na razie i idę rwać bób bo na giełdzie jeszcze cena dobra jest :D

#11586 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2283 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:24

Dziewczyna na gospodarkę Teraz dziewczyna patrzy by się ustatkować .
Dziewczyny teraz szukają atrakcyjnych , ustawionych i bogatych facetów.
jak jest ładna dziewczyna to się ceni i za byle jakiego faceta nie pójdzie.
Podobnie jest z facetami, jak facet przystojny to tez sobie byle jakiej dziewczyny nie weżmie tylko przebiera w najładniejszych.

Ogólnie to co się teraz wyprawia to szok.

To nie dawne czasy , jak chodziłem do podstawówki .
8 klas i inne zycie , pary dopiero powstawały gdzieś koło 18 roku życia.
A teraz? teraz to 15 lat mają i juz dzieci mają.
A w gimnazjum to już całowania i sex.

Moja chrześnica ma 15 lat a to co wyprawi to o pomste do nieba woła.
Jak jej zwróciłem uwage na fb , że się arogancko ubiera i że piersi ma na wierzchu to mnie usuneła i zablokowała :( :(
Za to na 18-tkę nie dostanie nic. :)

#11587 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:36

Dziewczyna na gospodarkę Zawsze tak było że mężczyźni szukają atrakcyjnych kobiet aby w późniejszym czasie mieć zdrowe i ładne potomstwo, natomiast kobiety szukają zdrowych, ułożonych i przystojnych mężczyzn aby zapewnili im byt i przekazali dobre geny dzieciom, natury nie oszukasz :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#11588 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę zależy jeszcze co ten pan prezes i przyszła pani prezesowa mają w głowach bo jak mają nie ten gatunek oleju co trzeba to na próżno szarpać i się użerać z gospodarkami bo predzej czy później i tak wyjdzie co z nich za gospodarze

#11589 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę To co się teraz dzieje nie jest dla mnie szokiem , bo kiedyś nie było takiego dostępu do internetu nie było takich telefonów jak teraz są , a jak były to mieli je tylko niektórzy ale do setna sprawy dzisiejsza młodzież po prostu jest całkiem ina niż kiedyś piją palą i bóg wi co jeszcze :D Kolego jak jest ładna dziewczyna to ona tylko zmienia facetów bo to się jej po prostu podoba ale też nie mówię że każda taka jest ;) A facet jak wyglonda no ok też będzie przebierał ale jednak dalej to facet i tak ma pod górke :P No tak zetorlublin7341 życie musimy sobie ułatwiaci ale to kosztuje a są takie tęmpaki że tego nie rozumieją a myślą że my rolnicy żyjemy jak bogacze , ale powiedziałem paru gościom żeby zamienili się ze mną to się odrazu wycofali a w gadce to bochaterzy jak ciul ;)

#11590 Share Domowy

Domowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Moim największym zainteresowaniem jest praca na moim małym gospodatstwie rolnym. Zastanawiam się czy można by to potraktować jako główny zawód, bo obecnie pracuję jako doradca kredytowy.

Napisany 01 lipiec 2013 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę U mnie raczej nie ma takiego podejścia, że rolnicy to bogacze. U mnie raczej niestety jest na odwrót. Ludzie traktują rolników trochę z góry, sądzę że jesteśmy brudasami, tylko w gnoju i ze zwierzętami - strasznie mnie takie podejście denerwuje!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11591 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę No to widzisz u cb jest inaczej , u nas czasem ktoś tam głupio palnie z brudasem ale przeważnie jest temat unia hajs i że tylko narzekamy :P

#11592 Share MatiRol92

MatiRol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 568 postów
  • Zainteresowania:Tworzenie muzyki

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:04

Dziewczyna na gospodarkę i co są te dziewczyny na gospodarkę ?? :P

#11593 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę Ale się ostatnio ożywiliście w tym temacie :)Czytam Wasze refleksje i myślę, że zawsze trudno było znaleźć druga połówkę , a w rolnictwie dochodzi problem kontynuacji dorobku pokoleń i obawa w jakie ręce to pójdzie.Wy się martwicie, ale Wasi rodzice to dopiero mają problem...
Mogę Was tylko pocieszyć, że prawdziwe uczucie może przezwyciężyć wiele przeszkód , niestety nie wszystkie :(

#11594 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:49

Dziewczyna na gospodarkę Chciałam zapytać tych, którzy tak zgrabnie oszukują dziewczyny czy też mają taki zamiar: na serio tak robicie bądź będziecie robić? Przedstawiać się jako quasi - biznesmeni? Bo mam nadzieję, że to taka ironia i żart był, ale jakoś nie jestem pewna. Oczywiście biznesmen to jest równie dobrze ktoś kto ma mały sklepik, bo to też działalność gospodarcza, ale w moich oczach taki koleś, który robiłby z siebie nie wiem jakiego biznesmena zostałby skreślony przez:
1. za objawiającą się już na początku słabość do mitomanii
2. kompleksy - ktoś musi się dowartościować na pewno je ma
3. za uważanie potencjalnej dziewczyny za pazerną na kasę
4. zwykłe oszukiwanie.
Może zamiast kłamać warto byłoby stać się rolnikiem - biznesmenem z prawdziwego zdarzenia? Na pewno znacie takich rolników, którzy mają dużo pieniędzy - chcieli, pracowali i doszli do tego celu. Zresztą chyba można się też dorabiać razem czyż nie? Chyba nawet poniekąd większą wartość ma dziewczyna, która zechciała danego chłopaka kiedy nie był zbytnio przy kasie, ale razem z nim się dorobiła niż taka, która zechciała wtedy kiedy już miał kasę, oczywiście nie tylko z tego względu, ale istnieje wtedy spore prawdopodobieństwo, że pieniądze były głównym wyznacznikiem wyboru tego pana.

A jeszcze propo, że kobiety nie chcą rolników to zależy jaki to jest rolnik. Kiedyś, ze 3 lata temu musiałam stawić się w ARiMR w Warszawie, żeby dodatkowe dokumenty zanieść, które się okazały potrzebne. Poszłam z koleżanką, która aż się obraziła na mnie za sugestię, że jakiegoś fajnego rolnika może tu spotkać. Cóż, znam ją jeszcze z LO więc darowałam ten przytyk, choć jej, rodowitej warszawiance to istotnie chłopak - rolnik był jak z innego świata. W każdym razie czekałyśmy w tej sali i wszedł ON: młodsza i przystojniejsza wersja Michaiła Chodorkowskiego (https://www.google.p...fnVE4avO7_fgIAF , wysoki, dobrze zbudowany, elegancki, bardzo uprzejmy - z wyglądu marzenie. Na dodatek rozmawiał z tą panią o wniosku na zakup Fendta (wytłumaczyłam koleżance niezwykłość i cenę tej marki) i jak wypatrzyłyśmy odjechał Mercedesem CLS z nr rejestracyjnym wskazującym na mieszkanie blisko stolicy. Myślę, że obok takiego rolnika mało która przeszłaby obojętnie. Oczywiście niestety miał obrączkę, ale może tylko w celach odstraszających? :)

Edytowany przez Niebieskooka, 01 lipiec 2013 - 12:53.

#11595 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:10

Dziewczyna na gospodarkę niebieskooka - masz rację. Ja zawsze zgrywałem bardziej biednego, niż jestem, choć bogatym też nie jestem. Wyszedłem z założenia, że ma mnie pokochać, a nie kasę. Rolnictwo, to moje hobby i swoje 10 hektarów uprawiam z przyjemności po godzinach pracy. Normalnie to pracuję w firmie i starcza mi utrzymać żonę studentkę i małą córeczkę... Nie żyjemy rozrzutnie, ale na wszystko starcza

#11596 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze, że wspomniałeś o rozrzutności. Niektórzy uważają jeszcze, że bycie biznesmenem polega na wzięciu mnóstwa kredytów na ekstra maszyny, samochód, dom, itp., a nie o tym, że trzeba to jeszcze spłacić. Biorą na zasadzie, że jakoś się spłaci, a potem jest dramat, bo się chce wieszać, bo na raty nie ma, a chciał bogacza zgrywać.

#11597 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę Jak rolnik jest bogaty ma wszystko ładne dom obejście maszyny samochód to bez problemu znajdzie dziewczyne np. z jakiejś też zamożnej rodziny rolniczej ;) To jest najlepsze i najpewniejsze rozwiązanie.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#11598 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę jak chcesz dziewczynę na kasę złapać i na majątek, to powodzenia, że będzie ci wierna...

#11599 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2283 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę

Zawsze tak było że mężczyźni szukają atrakcyjnych kobiet aby w późniejszym czasie mieć zdrowe i ładne potomstwo, natomiast kobiety szukają zdrowych, ułożonych i przystojnych mężczyzn aby zapewnili im byt i przekazali dobre geny dzieciom, natury nie oszukasz :P

Mateusz tego nigdy nie przewidzisz.
Bo czasem rodzice zdrowi a dziecko chore.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11600 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę Własnie nie na kase bo dziewczyna musi być z innej bogatej rolniczej rodziny żeby troche się orientowała w gospodarce ale nie zależało jej na pieniądzach ;) Jak wiadomo bogaty z bogatym zawsze się dogada.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............