Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#11581 Share krzysiudeere

krzysiudeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Różne...

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę Ja może i wygrywają ale co z tego że taki to zaraz wszystko przechleje i przeleci i nic z tego nie ma
cza inwestować jak się wygra

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:09
  •  

#11582 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę Racja wygra przehula i po kasie :lol:

#11583 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Ja na swój los nie narzekam prowadzę taką formę działalności że jeszcze zysk nawet spory jest, kredytu też nie brałem bo na razie go nie potrzebuję wystarczy mi to co mam no chyba ze się żonka znajdzie i będzie chciała coś więcej to nie ma sprawy zawsze można wziąć jakoś się odda. Co do zapier... nie powiem bo jak mi przychodzą miesiące kwiecień, maj, czerwiec to nawala się po 15 godzin na dobę ale tak muszę jak nie sprzedam towaru to nie będę miał kasy, powiem że nie wiem jak ludzie się utrzymują za 1500zł miesięcznie, ja bym nie dał rady. Nic trzeba pojeździć w teren może coś się znajdzie. Co do nieśmiałości też mam ten problem nieraz człowiek się zablokuję i koniec momentalnie brakuje mowy i tyle taka natura człowieka, czasem chciałbym aby to ona zrobiła pierwszy krok jak to się mówi :wub:

#11584 Share GrzesiekK4

GrzesiekK4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Często ludzie nie mający tak dużych pieniędzy po nagłym przypływie dużej sumy po prostu tracą głowę :mellow:

#11585 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę To ja myślałem że jestem nieśmiały ale jak widać nie tylko ja hehe

#11586 Share krzysiudeere

krzysiudeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Najpierw trzeba się ustawić na swoim a później można inwestować w dziewczyny które by chciały na gospodarce żyć i się jakoś utrzymywać

#11587 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę Już raz to pisałem ale powtórzę mnie jak dziewczyna się pyta czym się zajmuje To odpowiadam " Ze jestem prezesem a zarazem właścicielem firmy produkującej na najniższym szczeblu sektora rolno-spożywczego " :-) Resztę niech sama sobie dopowie:-)

#11588 Share krzysiudeere

krzysiudeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę ale i tak to prędzej czy później wyjdzie na jaw jaki jesteś naprawdę

#11589 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę A Rolnik to nieby nie jest najniższym szczeblem sektora rolno-spożywczego????

#11590 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Widzę że kolega ładnie wkręca dziewczyny że jest prezesem hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11591 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Troszke trzeba pewnie każdy tu troszkę wkręcał :-) A zwłaszcza jak się dziewczyna podobała:-) A z drugiej stony czy wkręca ??? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :mellow:

#11592 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Po pierwsze tak naprawdę nasze zainteresowanie druga osobą nie zależy ani od charakteru, ani od wyglądu, ale od feromonów. Ktoś nam się podoba i nie mamy na to wpływu :)
Po drugie ten kto szybko zdobędzie pieniądze, nie wie jak ma się zachować i wszystko traci (wyjazdy, alkohol, luksusy). Natomiast przedsiębiorcy, którzy dość długo pracowali na sukces, zarobione pieniądze nie wydają bez sensu (chociaż wiadomo, ze ich wymagania i zachcianki idą w górę), ale inwestują. To jest też zależne od wychowania w domu. Czytałam o tych różnicach w jakiejś książce, ale już nie pamiętam jakiej :D

Edytowany przez gofiaczek, 30 czerwiec 2013 - 21:44.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#11593 Share GrzesiekK4

GrzesiekK4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba sobie jakoś radzić w życiu :).

#11594 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Punkt widzenia ważna sprawa. A kolega z wlkp??????????

#11595 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 30 czerwiec 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Tak czytałem ostatnie wypowiedzi i różne myśli mi po głowie chodziły , i powiem szczerze że tak robię w polu i w lesie i tak dochodzę czasem do wniosku że na gospodarce można dorobici się tylko minimalnie , bo jak tak na trzeźwy rozum pomyśleci to w naszej branży inwestycja inwestycje goni , ale są też tacy że robią w polu bo robią i nic dalej nie mają , a są tacy że robią inwestują i mają już trochę lepiej ale inwestycjomi końca nie widaci , naprzykład prosta sprawa to paliwo trzeba oleje trzeba części do maszyn też trzeba i tak w kułko i kasa cały czas idzie , a żeby mieci coś dla siebie z tej roboty to trzeba wszędzie oszczędzaci , a najbardziej mnie rozwalają teksty jak ktoś mi gada a bo ty masz kombajn traktory maszyny i jeszcze unia ci daje a ty wiecznie jęczysz że jest ciężko noż kur.. tylko że taki cep niewie ile człowiek wiecznie do tego dokłada ale cóż jak ktoś ma do tego zamiłowanie to i tak mimo to robi dalej ;) A co do inego tematu to żeby żadnej pani nie obrazici to niektóre kobiety w dzisiejszych czasach to szukają frajera jelenia jak zwał tak zwał i nawet im gospodarka nie przeszkadza ale niech tylko będzie ci źle szło to powie ci nara i cię zostawi wciśnie jakąś bajke że coś tam nie tak było ale ok niech sobie gada , a są też takie że weszły by człowiekowi na głowe odrazu i najlepiej żeby chłop nic nie gadał tylko robił , może niektórzy mnie za to co teraz napisałem zbluzgają ale to zrozumiem bo to jedynie moje tylko moje przeżycia po części no i to co wiem od znajomych :)

Edytowany przez kasek, 30 czerwiec 2013 - 22:25.

#11596 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 04:50

Dziewczyna na gospodarkę co do jelenia to jest prawda nie które panie tak myślą złapać faceta niech na nią robi ale faceci też się tacy zdarzają, wiadomo gospodarstwo to nieustanna inwestycja, bo albo to by się z przydało albo tamto, niestety trzeba wydać pieniądze żeby ułatwić sobie życie. Także Prezesi najniższego sektora spożywczego trzymajmy się i się nie dajmy. Ps. Kończę na razie i idę rwać bób bo na giełdzie jeszcze cena dobra jest :D

#11597 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:24

Dziewczyna na gospodarkę Teraz dziewczyna patrzy by się ustatkować .
Dziewczyny teraz szukają atrakcyjnych , ustawionych i bogatych facetów.
jak jest ładna dziewczyna to się ceni i za byle jakiego faceta nie pójdzie.
Podobnie jest z facetami, jak facet przystojny to tez sobie byle jakiej dziewczyny nie weżmie tylko przebiera w najładniejszych.

Ogólnie to co się teraz wyprawia to szok.

To nie dawne czasy , jak chodziłem do podstawówki .
8 klas i inne zycie , pary dopiero powstawały gdzieś koło 18 roku życia.
A teraz? teraz to 15 lat mają i juz dzieci mają.
A w gimnazjum to już całowania i sex.

Moja chrześnica ma 15 lat a to co wyprawi to o pomste do nieba woła.
Jak jej zwróciłem uwage na fb , że się arogancko ubiera i że piersi ma na wierzchu to mnie usuneła i zablokowała :( :(
Za to na 18-tkę nie dostanie nic. :)

#11598 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:36

Dziewczyna na gospodarkę Zawsze tak było że mężczyźni szukają atrakcyjnych kobiet aby w późniejszym czasie mieć zdrowe i ładne potomstwo, natomiast kobiety szukają zdrowych, ułożonych i przystojnych mężczyzn aby zapewnili im byt i przekazali dobre geny dzieciom, natury nie oszukasz :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#11599 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę zależy jeszcze co ten pan prezes i przyszła pani prezesowa mają w głowach bo jak mają nie ten gatunek oleju co trzeba to na próżno szarpać i się użerać z gospodarkami bo predzej czy później i tak wyjdzie co z nich za gospodarze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11600 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę To co się teraz dzieje nie jest dla mnie szokiem , bo kiedyś nie było takiego dostępu do internetu nie było takich telefonów jak teraz są , a jak były to mieli je tylko niektórzy ale do setna sprawy dzisiejsza młodzież po prostu jest całkiem ina niż kiedyś piją palą i bóg wi co jeszcze :D Kolego jak jest ładna dziewczyna to ona tylko zmienia facetów bo to się jej po prostu podoba ale też nie mówię że każda taka jest ;) A facet jak wyglonda no ok też będzie przebierał ale jednak dalej to facet i tak ma pod górke :P No tak zetorlublin7341 życie musimy sobie ułatwiaci ale to kosztuje a są takie tęmpaki że tego nie rozumieją a myślą że my rolnicy żyjemy jak bogacze , ale powiedziałem paru gościom żeby zamienili się ze mną to się odrazu wycofali a w gadce to bochaterzy jak ciul ;)