Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38120 odpowiedzi na ten temat

#11541 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1707 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę Mariusz328 ,ja już słucham tego spokojnie ,ale wiem jak to jest ...Dziś mam męża ,mojego ''lekarza serca ''... :rolleyes: Czas leczy rany ,tylko że one czasem naprawdę wolno się goją ...Pozdrawiam i życzę Ci ,byś odzyskał radość życia . :)

'' Nic nie dane jest na zawsze ,nawet niebo ponad głową ma swój kres .
Nic nie dane jest na zawsze ,pokochajmy to co dzisiaj jest ...''

Edytowany przez Meg5, 30 czerwiec 2013 - 14:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:31
  •  

#11542 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 15:55

Dziewczyna na gospodarkę A ja Wam powiem ze Wam brakuje pewnosci siebie.

Zapytajcie rodzicow jak sie zeszli, 20lat temu nie bylo internetu nie kazdy mial tel stacjonarny, a ludzie sie poznawali i zyja do dzisiejszego dnia.

A dzis macie wszystko ( internet, telefon, komorki, auta itp) zeby poznac druga osobe, to zawsze cos nie pasuje to odleglosc, to sie nie nadaje na gospodarke, to za gruba, to za paskudna.

Panowie Wy macie znalesc taka co bedzie Was kochac i szanowac, a nie czy nadaje sie na gospodarke, na gospodarke do roboty zatrudnia sie ludzi jak jest taka potrzeba i kupuje maszyny.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#11543 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2445 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 30 czerwiec 2013 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę No ciekawe banan czy była byś z takim co Cię kocha a jest gruby i brzydki. :blink: :wacko: :unsure:
Ja np. nie był bym z dziewczyna która mi się nie podoba.
A takie pitolenie ze najważniejszy jest charakter a wygląd nie , to można sobie dziecku wmawiać.
By ktoś był z kimś musi być uczucie a jak uczucie to jedna drugiej osobie musi się podobać.
Mam kolegę z poprzedniej pracy który ożenił sie z dziewczyną która mu się nie podoba , bo powiedział ze dla niego najważniejszy jest charakter.
Finał tego taki ze w pracy rozgląda się za innymi i flirtuje z nimi.
A jak idą drogą oboje to zamiast trzymać się za ręcę to idą jak Flip i Flap na metr od siebie.
Nie wiem jak wy ale ja nie był bym z kims jak ta osoba by mi się nie podobała.
Ja bym się zakochał w dziewczynie zawsze kierowały mną 3 punkty.
Jeśli ich nie ma nie ma szans bym się zakochał.
Obecna dziewczyna posiada te punkty. :wub:

#11544 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Macie rację z dlatego że jesteśmy rolnikami dziewczyny nie pchają się do nas drzwiami i oknami, Ale jest druga strona medalu osobiście jestem bardzo nieśmiały nie chce się nikomu narzucać, większość moich rówieśników -rolników tak ma a jeśli panowie nie będziemy spotykać się z dziewczynami i rozmawiać to ciężko będzie trafić na tę która jest dla nas. I znowu problem o czym znimi rozmawiać oglądałem taki serial daleko od szosy i tam bohater główny miał dziewczynę z miasta , która go pokochała pomimo tego że był prostym chłopakiem i potrafiła go zmienić.. My nie chcemy zmian swoją przyszłość wiążemy z pracą na roli.. a co ma robić nasza kobieta pilnować domu? A jak znajdziemy tę wybraną to niech dobrze się przyjrzy z kim się wiążę żeby nie było za późno. A nie że jakoś to będzie .
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#11545 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Mnie jak dziewczyna pyta jaki mam zawód mówię że rolnik to się śmieje że jestem d*pa że takich to tylko omijać z daleka :( I jak tu być szczęśliwym rolnikiem bo ja nie wiem?

#11546 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę Radzę tobie omijać z daleka takie dziewczyny :) Jak to moja znajoma mówi " z miastaśćie? a d*pa -ście" Są pewne stereotypy że jak ktoś najgłupszy w rodzinie to zostaje na polu. Praca na wsi zmieniła się diametralne przez te lata dzisiaj rolnik to przedsiębiorca pracuje na swoim majątku a nie w korporacji gdzie za parę lat zmieni się szef i można wylecieć , nie u prywatnego przedsiębiorcy który robi z pracownikami co mu się podoba z wykorzystywanie włącznie... Jesteśmy u siebie pracujemy nie tylko dla siebie ale i dla swoich przyszłych pokoleń... Pozostawiamy coś po sobie , niezależność i operatywność to jest to czego nam -rolnikom nikt nie odbierze ..
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj

#11547 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę święte słowa :)

#11548 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę ja rowniez sie z tym zgadzam, rolnik jest prezesem wlasnej firmy :) i nie musi zasuwac po 8 godzin dziennie za marne grosze.

#11549 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3255 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę moja dziewczyna znow uwaza ze w czlowieku najwazniejsze sa oczy bo tylko one do konca zycia pozostaja niezmienne.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#11550 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę Rolnik to musi zasuwać po 14godzin jak jest taka potrzeba a te 8godzin to chyba w Niedziele

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11551 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę no tak ale jak juz sie nazapier...sz to chociaz mam z tego konkretne pieniadze

#11552 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę tak ale te pieniądze to idą na spłatę kredytu i wiele z tego interesu nie zostaje :rolleyes:

#11553 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę ale Ty marudzisz. to sprobuj utrzymac rodzine w miescie za tysiac zlotych miesiecznie....

#11554 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę to prawda cały ten kram opiera się na kredycie ,i gzie tu czysty zysk

#11555 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3255 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę jeszcze sietaki nie urodzil co by wszystkim Polakom dogodzil :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#11556 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1707 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę Za tysiąc faktycznie nieciekawie ,ale zaproponuj tym miastowym pracę w gosp. za lepsze pieniądze, to i tak większość podziękuje .

#11557 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 769 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę co wy ludzie robicie tylko kasa się liczy dla was, i tak wszystko zabierze czas

#11558 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Jesteśmy kowalami swojego losu i wszyscy odpowiadamy za swoje czyny. A poza tym pieniądz nie teściowa kiedyś się do człowieka uśmiechnie. A czy jakbyście mieli 1 milion złotych na koncie zmienilibyście branżę ??? myślę że nie Bo ja nie pasuje mi to co robię:)

#11559 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Ja tylko mówię jak jest to czemu miasto nie chce robić ma gospodarce? Tylko gadają jacy to rolnicy bogaci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11560 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 769 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę kolego na co ci ten milion starczy na budowe domu i samochod takie czasy pieniadze nie maja wartosci