Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35273 odpowiedzi na ten temat

#1101 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:22

Dziewczyna na gospodarkę Dla mnie najważniejsze w zwiazku jest szczerosc i zaufanie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:17
  •  

#1102 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę

Co Ty człwowieku w ogole gadasz?! Jezelu moj pomysl by wypalił to miałbym na tyle kasy zeby przekupic ten polski je*any rzad i wprowadzic w polsce wielozenstwo :D :D :D masz 3 zonki kazda po 50 ha :D ktoras sie wku*wi idziesz do innej :D zycie jak w MADRYCIE jednym slowem mowiac :D haha

a jak wszystkie 3 cię wkur..ią to poszukasz sobie 4 hahaha :lol:

#1103 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2002 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 styczeń 2011 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę @Stasieks , czyli ktoś kto nie jest po studiach to od razu gorszy ???
Wiem z doświadczenia że wielu osobom z tej mądrości (uważają się za inteligentów bo skończyli studia ) to się w d*pach porzewracało ... A nie jeden / jedna po zawodówce ma więcej życiowego podejścia do codziennych spraw niż ludzie którzy może na studiach zdobyli dużo wiedzy ale albo jest im w życiu nie potrzebna albo nie umia z niej korzystać .
Moim zdaniem w człowieku najważniejsza jest szczerość , zaufanie i bycie sobą .
Przepraszam , już wam nie pozwalam tematu :P

#1104 Share ice2006

ice2006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ekologia,sport,technika rolnicza i nie tylko

Napisany 30 styczeń 2011 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę powiem tak zalerzy jakie jak Ładna to ucika do miasta jak troszke pasztecik to morze zostać ja wole Ładną to jestem sam

#1105 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2011 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 30 styczeń 2011 - 17:22

Dziewczyna na gospodarkę Ona nie ,,ucika" po prostu na wsi jej nic nie trzyma a jak ma możliwość to się po prostu wynosi, a towar drugo rzutowy zawsze zalega na pułkach :lol:

#1106 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:38.

#1107 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 styczeń 2011 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę @roltech mądre słowa.. ale wiesz jak kązdy z nas szuka tego piękna, co bedzie każdego z nas zachwycało.. ale i tak jak dal tych missek znajdą sie adoratorzy , to i tak samo na te, jak to kolega okreslił "paszteciki" też... bo kazdyz nas ma inne okreslenie na piękno... a jak nie którzy sięz zgodz a,ze mna to piękno też może krzywdzić...
ja osobiscie szukam normalnej dziewczyny, nie za ładnej nie za brzdkiej.. poprostu...naturalnej..
a co do samego piekna to wiadomo że ono z wiekiem przemija...
ja lubie u dziewczyn piękne oczy, hipnotyzujacy głos, bo te spojżenie sie nie zmieni, i nawet jak bede miał 60 lat i ona tez to zawsze kiedy bym patrzył jej w oczy to chciałbym w nich tonąc tak samo jak wtedy kiedy miała 20 lat...:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1108 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę Dla każdego jego dziewczyna bd piękna są gusta i każdy ma swoje jeden lubi jak to mowicie paszteciki jeden chude a jeden na chuda popatrzy i powie ze na takiej to se ***** podziera... takie są fakty. Każda kiedyś znajdzie tego swojego księcia... Ja osobiscie teraz poznałem dziewczynę z naturalnym pięknem i chciał bym żeby coś z tego było ona jest piękna sama w sobie i nie musi tego podkreslać żadnymi dodatkami a do tego ma cudowny charakter który dla mnie też się liczy bo wyglad kiedyś przeminie a osoba z którą bd i tak bedzie w moim sercu najwazniejsza z powodu charakteru i tego że rozumimy się bez słów...
Tyle panowie i panie :D

#1109 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę Tak tak tak , macie rację kobiety gdy są młode to oczywiście są piękne , a potem? ???hm????? tylko zapomnieliście o jednej rzeczy.
że Mężczyźni zawsze nie będą też przystojni i młodzi,
To działa w dwie strony.

#1110 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1111 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę To pewnie przez to ze jestesmy ta brzydsza plcia i my urody nie tracimy :lol: Popatrzcie na zdjecia slubne swych dziadkow i babc jacy byli piekni i mlodzi czy wytrzymali by ze soba tyle lat tylko ze wzgledu na urode, no moze razem te urode tez stracili.Wyglad moze tylko pomoc zeby dana osoba zwrocila na nas uwage ale to czy bedziemy razem bedzie zalezalo od cech charakteru

Edytowany przez andrzej261082, 31 styczeń 2011 - 19:19.

#1112 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę

Hm może mężczyźni mają inny tok myślenia niż kobiety?

Ja znam pewien przykład. Mój wujek jak był młody też wybierał w kobietach. A ta ma za duży brzuch ,a inna za małe piersi, aż w końcu obudził się mając 54 lata i dopiero po tylu latach stwierdził że miłości się nie wybiera i nie patrzy się na wygląd tylko na to co czuje się do drugiej osoby. jego narzeczona ma w tej chwili 55lat i nie liczy jej ile ma dziś fałdek na brzuchu czy ile ma zmarszczek. Ważne aby było się razem.
Bo żyć w samotności to chyba nie zbyt ciekawe życie.

Hm może mężczyźni mają inny tok myślenia niż kobiety?

Ja znam pewien przykład. Mój wujek jak był młody też wybierał w kobietach. A ta ma za duży brzuch ,a inna za małe piersi, aż w końcu obudził się mając 54 lata i dopiero po tylu latach stwierdził że miłości się nie wybiera i nie patrzy się na wygląd tylko na to co czuje się do drugiej osoby. jego narzeczona ma w tej chwili 55lat i nie liczy jej ile ma dziś fałdek na brzuchu czy ile ma zmarszczek. Ważne aby być razem.
Bo żyć w samotności to chyba nie zbyt ciekawe życie.

Edytowany przez weronika, 31 styczeń 2011 - 18:51.

#1113 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę To ze mamy inny tok myslenia to jest juz udowodnione naukowo :rolleyes: .Znajomy ozenil sie majac 35 lat z... sasiadka tak wiec niekiedy potrzeba czasu aby odnalesc ta jedyna nawet jak zna sie ja od dziecka i jest pod nosem :)

#1114 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1420 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę czyli mówiąc krótko... musi byc ta chemia, lub te coś miedzy dwojga ludzmi... :)
tylko tutaj pojawia sie mały problem... trzeba to znaleść... ;)
co stego że bedziemy mieli w koło siebe pełno kobiet.. skoro nie bedzie w śród nich tej na całe zycie...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#1115 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę A żeby znaleźć to w tłumie przeważnie wypatrzy się tą jedyną po wyglądzie a ona musi zatrzymać charakterem i koło się zamyka... A jeśli się znajdzie obiekt zainteresowań to trzeba pobawić się w chemika i stworzyć chemię... :P

#1116 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 22:59

Dziewczyna na gospodarkę W tej dziedzinie bawienie sie w chemika jest niewskazane bo mozna stworzyć bąbe z opóznionym zapłonem i będzie wielu rannych,lepiej zabawić sie w elektryka albo iskrzy albo nie i w najgorszym wypadku cie pokopie:-). Dlaczego jest tak ze osoby z którymi my chcemy być nie chcą być z nami,a ci którzy chcą nas to nie odpowiadają nam,czyźby wszyscy mieli zawyzone wymagania

#1117 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę dokładnie jak kolega napisał "Dlaczego jest tak ze osoby z którymi my chcemy być nie chcą być z nami,a ci którzy chcą nas to nie odpowiadają nam,czyźby wszyscy mieli zawyzone wymagania" po prostu każdy szuka ideału a cięzko znaleźć 2 połówki idealnie pasujące. A kolego miłość to jest takie coś jak bomba albo jestes dobrym elektrykiem i chemikiem i dasz rade ją rozbroić albo ona po trosze wybucha i tracisz wiarę w samego siebie i całą miłość i przeznaczenie.

Więc morał z tego któtki i niektórym znany albo rozbroimy bombe albo zostaniemy
SAMI :D

Edytowany przez petes, 31 styczeń 2011 - 23:38.

#1118 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1420 postów

Napisany 01 luty 2011 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę tylko,ze nawet najlepszy elektryk i chemik czasami sie myli i popełnia błędy... a jak popełni błąd.. to wiadomo co wtedy... <_<
ja to wole być sobą, a nie jakimś "fachowcem"... ;)
choć z doswiadczenia wiem ,że bycie soba w dzisiejszych czasach nie jest w modzie.. i mozna nieżle dostać po 4 literach... no ale moze ja jestem wyjątkiem ;)

#1119 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4467 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę co niektórzy to odstraszają dziewczyny ogłaszając im przy pierwszym spotkaniu jakie to mają ambicje wobec rolnictwa ;)

moze lepiej sie nie przyznawac w dzisiejszych czasach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1120 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 01 luty 2011 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę A ja myślę, że lepiej powiedzieć czym się zajmujemy niż owijać w bawełnę.
Jeśli mnie jakiś chłopak zagadał np. na dyskotece i pytał czym się zajmuję zawsze mówiłam, że mam gospodarstwo i jakoś złej reakcji nie było. Znaleźli się nawet tacy, którzy próbowali doradzić co mogłabym robić żeby było bardziej opłacalnie :P
Osobiście stawiam na szczerość i zrozumienie i nigdy nic na siłę.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)