Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#10961 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 20 czerwiec 2013 - 10:55

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 ten program akurat u Lisa wrednego był tak ustawiony, że nie dano mu swobody wypowiedzi bo każdy na niego jechał, także ja bym się tym nie sugerował. Jeżeli tylko te 2 materiały oglądałaś o Korwinie no to trudno, gdybyś oglądała, słuchała więcej tej osoby to może byś zrozumiała o co mu chodzi. Tak jak w prehistorii powinno być kobieta dba o porządek wychowuje dzieci a mężczyzna zapewnia jej schronienie, jadło i broni przed różnymi atakami, i tyle w temacie...

A kto wynalazł tampon? :D toż mężczyzna ;)

ja z Elfem się nie kłóciłem tylko merytorycznie wymienialiśmy swe poglądy ;)

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:33
  •  

#10962 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 11:24

Dziewczyna na gospodarkę

aaaa kozy koleżanka kiedyś doiła? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: to jest dopiero radocha. :D

W świetle coraz większego problemu z muzułmańskimi imigrantami w Europie to radocha z kóz ma coraz bardziej dwuznaczny charakter:D

#10963 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1607 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 11:58

Dziewczyna na gospodarkę

W zamierzchłych czasach pili oboje i potem prowadził on i w razie czego dostawał bęcki i wtedy było dobrze? Dziewczyna za kierownicą - nie dawno spotkałem taką na skrzyżowaniu prowadzącą TIRa i ten uśmiech :) od razu się człowiekowi humor poprawia i staje się bardziej tolerancyjny, w tym przypadku równouprawnienie jak najbardziej TAK.

Ja tu nie piszemy o patologii co ma problemy z alkoholem .
Mi nie chodzi dosłownie o to, kto pije drinki na imprezie ,tylko o sam fakt jak to wygląda ,bo się tak utarło . Ja jestem daleka od nadużywania alkoholu gdziekolwiek i przez kogokolwiek ,a tym bardziej prowadzenia auta po ...

Meg5 ten program akurat u Lisa wrednego był tak ustawiony, że nie dano mu swobody wypowiedzi bo każdy na niego jechał, także ja bym się tym nie sugerował. Jeżeli tylko te 2 materiały oglądałaś o Korwinie no to trudno, gdybyś oglądała, słuchała więcej tej osoby to może byś zrozumiała o co mu chodzi. Tak jak w prehistorii powinno być kobieta dba o porządek wychowuje dzieci a mężczyzna zapewnia jej schronienie, jadło i broni przed różnymi atakami, i tyle w temacie...

Wiesz co ,to dobrze ,że nie dano mu swobody wypowiedzi ,bo dopiero by nawydziwiał .
Nie,nie tylko ,te dwa materiały z tym panem obejrzałam ,ale nie będę forum zaśmiecać jego poglądami ,bo pewnie większość by tu się poczuła ,albo urażona ,albo zniesmaczona ...

Edytowany przez Meg5, 20 czerwiec 2013 - 11:59.

#10964 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 20 czerwiec 2013 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę Ano widzisz tylko te dwa materiały i od razu zdanie wyrabiasz o nim, a propo Andrzejek od krzyża okazał się agentem palikociarni, i jacy to ludzie mogą być fałszywi...

masz tutaj materiał i powiedz czy on kobiete swym zdaniem uraził czy nie?

Pan Mikke od kilkudziesięciu lat nie zmienia poglądów na tematy także z dłuższej perspektywy bym się mu przyjrzał a nie wywiadu w prorządowych mediach ;)

więcej informacji na PW

#10965 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 13:15

Dziewczyna na gospodarkę

W zamierzchłych czasach pili oboje i potem prowadził on i w razie czego dostawał bęcki i wtedy było dobrze? Dziewczyna za kierownicą - nie dawno spotkałem taką na skrzyżowaniu prowadzącą TIRa i ten uśmiech :) od razu się człowiekowi humor poprawia i staje się bardziej tolerancyjny, w tym przypadku równouprawnienie jak najbardziej TAK.

U mnie dziewczyna jeżdźi autobusem miejskim :) Nawet wywiad z nią był w gazecie :)

A co do wypowiedzi Meg5 to zgadzam się z jej słowami. Jak usłyszałam zdanie, że płcie zawsze się dogadywały to miałam aż obrazki w głowie kiedy to ON był panem i władcą, mógł wszystko nawet bić kobiete, a kobieta nie miała prawa głosu, ba! nie miała żadnych praw....była tylko do kuchni i rodzenia.... sama musiała wszystko robić... :rolleyes: Na szczęście można dziś liczyć na niektórych panów że pomogą w sprzątaniu czy innych domowych zajęciach :)

gregorius biustonosz też zawdzięczamy panom ;)

#10966 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 13:27

Dziewczyna na gospodarkę Rolnik powinien głosować na tych którzy będą reprezentować jego interesy. Głosowanie na osobę o abstrakcyjnych poglądach głoszących skrajny wolny rynek jest wg mnie zwyczajnie głupie podobnie jak głosowanie na PO czy Palikota. Jeżeli partie te mają swoich wyborców w głównie w miastach to zapomnijcie że przyłożą rękę do tego by cokolwiek pomóc rolnictwu. Wręcz przeciwnie będą szkodzić bo przecież na wsi jest tak świetnie. PSL jaki jest to jest a Piechociński wg mnie się na wodza nie nadaje tylko że obecnie nie ma innej partii która by się chociaż z kurtuazji pochyliła nad rolnikiem. Dodatkowo w czasach gdy (nie wiem jak u was przynajmniej u mnie) we wioskach rolników prawdziwych jest coraz mniej a coraz więcej to fikcyjni rolnicy oddający ziemię w dzierżawę na twarz i zgarniający dotację którzy właśnie głosują na partie "miejskie" że tak powiem to nie powinno się im głosów odbierać bo jak w końcu nie wejdą do sejmu (a z Piechocińskim to możliwe) to wtedy nawet słowa sprzeciwu nie usłyszycie przeciwko zmianom w KRUS czy innych.

Jak to mówi ludowe powiedzenie: nie wolno sr... w swoje gniazdo

Edit: no tak 19 lat. Przez głosujących po raz pierwszy to już jednego błazna z lewej strony mamy teraz propagowany jest błazen z prawej strony

Edytowany przez artursz89, 20 czerwiec 2013 - 13:29.

#10967 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1607 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę

Ano widzisz tylko te dwa materiały i od razu zdanie wyrabiasz o nim, a propo Andrzejek od krzyża okazał się agentem palikociarni, i jacy to ludzie mogą być fałszywi...

http://www.youtube.com/watch?v=b4a3Z6oQvxQ
masz tutaj materiał i powiedz czy on kobiete swym zdaniem uraził czy nie?

Pan Mikke od kilkudziesięciu lat nie zmienia poglądów na tematy także z dłuższej perspektywy bym się mu przyjrzał a nie wywiadu w prorządowych mediach ;)

Nie wstawiaj więcej materiałów z tym panem i nie zaśmiecaj forum ,ja też tego nie zrobię . Znam większość wypowiedzi tego pana ,więc daruj sobie .
Wiesz gdzie ja mam szacunek od takich mężczyzn jak on ...?
Mam nadzieje ,że on tylko na swoich blogach będzie się udzielał. <_<
Kończę już wywody na temat tego ''zacnego '' człowieka i tak stanowczo za dużo uwagi mu poświęciłam .
Za odbieganie od tematu przepraszam wszystkich .

#10968 Share martynamucha

martynamucha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Lokalizacja:Niedarczów woj.mazowieckie, Wrocław woj.dolnośląskie
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, maszyny rolnicze

Napisany 20 czerwiec 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Kolego KULAWA_KOZA, muszę się przyznać że kóz nie doiłam. Nie wiem czy coś straciłam z tego faktu czy nie, ponieważ nie mam gdzie sprawdzić :)

#10969 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę

Rolnik powinien głosować na tych którzy będą reprezentować jego interesy. Głosowanie na osobę o abstrakcyjnych poglądach głoszących skrajny wolny rynek jest wg mnie zwyczajnie głupie podobnie jak głosowanie na PO czy Palikota. Jeżeli partie te mają swoich wyborców w głównie w miastach to zapomnijcie że przyłożą rękę do tego by cokolwiek pomóc rolnictwu. Wręcz przeciwnie będą szkodzić bo przecież na wsi jest tak świetnie. PSL jaki jest to jest a Piechociński wg mnie się na wodza nie nadaje tylko że obecnie nie ma innej partii która by się chociaż z kurtuazji pochyliła nad rolnikiem. Dodatkowo w czasach gdy (nie wiem jak u was przynajmniej u mnie) we wioskach rolników prawdziwych jest coraz mniej a coraz więcej to fikcyjni rolnicy oddający ziemię w dzierżawę na twarz i zgarniający dotację którzy właśnie głosują na partie "miejskie" że tak powiem to nie powinno się im głosów odbierać bo jak w końcu nie wejdą do sejmu (a z Piechocińskim to możliwe) to wtedy nawet słowa sprzeciwu nie usłyszycie przeciwko zmianom w KRUS czy innych.

Jak to mówi ludowe powiedzenie: nie wolno sr... w swoje gniazdo

Edit: no tak 19 lat. Przez głosujących po raz pierwszy to już jednego błazna z lewej strony mamy teraz propagowany jest błazen z prawej strony

Dobra zakończmy temat polityczny, powiem swoje zdanie i koniec z polityką, ok? Dopóki banda czworga będzie rządziła PiS, PO, PSL i SLD i teraz jeszcze palikmiociarnia to zawsze będzie źle, wbrew pozorom wszyscy są tacy sami, Co PSL robi na pomorzu niby z ziemią miało być wszystko w porządku z ANR a co rusz czytam, że nic nie zrobili. PSL taki święty nie jest te wszystkie Kalinowski czy Żelichowskie to już tak się władzą dorobiły, że chłopa mają dopiero w poważaniu pół roku przed wyborami...

Gdyby były wybory i Ruch Narodowy wystawił by partię to na nich bym zagłosował, a takto zostaje jedynie KNP cóż pookrągłostołowy układ dalej dobrze się trzyma i to bardzo źle wpływa na Polskę...

A co wy tak wszyscy 19 lat i debil od razu, na dewiacje i poj..bańców nie głosuję to raz a Mikke startuje w każdych wyborach od pierwszego sejmu III RP a, że nie wchodzi to po części zawdzięczamy tym Czworga Baranom i pieprzonym mainstreamie rodem z komuny...
koniec wywodów...

Elf o proszę a o tym nie wiedziałem, to jednak facet też chce trochę kobiecie ulżyć, że takie patenty wynalazł, czyli nie jest jeszcze tak źle z nami :)

więcej informacji na PW

#10970 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Ano widzisz, podbudowałam Cię trochę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10971 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę Teraz tak poszukałem to nawet stringi i rajstopy brzydsza płeć wymyśliła, to ci spryciarze ;)

więcej informacji na PW

#10972 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę Dlatego to Was tak podnieca :P

#10973 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę No chyba wymyślili, żeby kobiety tak bardziej pożądliwie wyglądały, z tym się zgodzę w 100% :)
Musieli mieć w tym jakiś zuchwały cel :P

więcej informacji na PW

#10974 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

Kolego KULAWA_KOZA, muszę się przyznać że kóz nie doiłam. Nie wiem czy coś straciłam z tego faktu czy nie, ponieważ nie mam gdzie sprawdzić :)

Sprawdz na mojej zwie się Gacuś Dodany obrazek

#10975 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę @Kulawa_Koza

niezły troll z ciebie;)

@gregorius
Użycie sformułowania "Banda czworga" oznacza że już cię zindoktrynował JKM więc nie ma co faktycznie dalej rozkminiać o polityce. Znam te przypadki bo mam takich na roku i nie ważne co się im powie to wiedzą swoje.

Ja nie mówiłem że PSL jest idealny. Nie jest. To że o siebie dbają (ale to każda partia) to każdy wie. Ale jak ich zabraknie w parlamencie to przez sejm wszystko co dotyczy chłopów przejdzie bez słowa a dowiesz się jak ustawa wejdzie w życie... PSL wymaga odświeżenia ale prawdziwy rolnik powinien głosować na nich albo się obudzi z ręką w nocniku. To że oni mają 5% to jest porażka wsi bo nie ma silnej reprezentacji w Sejmie a rolnicy którzy zagłosowali na PO lub Palikota to niestety ale brak słów

#10976 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Skończcie już z tą polityką w tym temacie.

#10977 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma nic gorszego od polityki w czasie dyskusji.... :rolleyes:

Chyba, że założymy własną partię :D

#10978 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 20 czerwiec 2013 - 22:57

Dziewczyna na gospodarkę Najlepsza partia to PCHZ AF.
To partia z przyszłością. :rolleyes:

#10979 Share Jacolino

Jacolino

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Szeroko rozumiana technika rolnicza, systemy wspomagania rolnictwa przez GPS oraz systemy telemetryczne

Napisany 20 czerwiec 2013 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę Gdzieś kiedyś na AF czytałem o założeniu własnej partii. Chyba nawet w tym temacie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10980 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 21 czerwiec 2013 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Przepraszem ale tu musiało być ad vocem do artusz89....

Kolego a jak można ich nazwać jak nie bandą czworga, żądzą od tylu lat i nic w Polsce na lepsze nie zmienili, a PSL to taka cichodajka która z każdym do koalicji pójdzie byle być przy żłobie...

Rozumie PSL przedwojenny miał tradycje i wodza jak Witos czy Mikołajczyk, a teraz nie dziwmy się, że tyko w sytuacji podprogowej stoją jak nie mają nic do zaoferowania nam...

Sam na PSL bym głosował w samorządzie bo w gminie dzięki nim staje się lepiej, ale jako partia u góry rządząca to nie zachęca do głosowania na nich, nie umieją twardo postawić na swoim bo zaraz by PO z SLD czy palikmiotami sojusz zawarło, to co z tej koalicji ma, chyba tylko ministerstwa i pokaźne gaże...

Moim zdaniem jak polityk idzie do sejmu to powinien dbać o państwo głównie a nie o swój żłób..

"To że o siebie dbają (ale to każda partia) to każdy wie" i dlatego w Polsce jest jak jest, każdy dba ino tylko do kieszeni nabrać i do brzucha żarcie wepchać.....

My tu raczej powinniśmy rozmawiać o Paniach nie o polityce bo jakiś mod się wkurzy i posypie się co nie co :)
Czy jakaś Pani bierze czynny udział w KGW czy w ogóle istnieje takie coś u was? ;)

A co do organizacji to moim zdaniem jest fajny pomysł taki jak ten
https://www.facebook...obietyDlaNarodu

Edytowany przez gregorius, 21 czerwiec 2013 - 08:47.

więcej informacji na PW