Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.
Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38155 odpowiedzi na ten temat

#10701 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 31 maj 2013 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie, tylko, ważne, żeby zostały użyte we właściwym momencie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:20
  •  

#10702 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Najlepszym sposobem na poderwanie jest cytowanie samego siebie. Korzystanie z cudzych pomysłów na podryw zazwyczaj nikomu nie sprzyjało, chociaż inteligentnie wrzucenie jakiegoś cytatu zawsze może wyjść na plus. ;)

#10703 Share Lukasz007

Lukasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę "A tak swoją drogą to zawsze swoim kolegom polecałam, żeby przeczytali "Przeminęło z wiatrem", bo można wiele o kobietach się dowiedzieć z tej powieści.
Tekst niezły."
Tylko że jak facet zacznie za bardzo rozumieć kobiety to jest z nim coś nie tak. W filmach często były takie sceny które pokazują z jakimi facetami najlepiej dogadują się kobiety.
@banan twój tekst na podryw jakoś nie bardzo zadziałał.
Ps. sory za takie cytowanie, ale coś przekombinowałem i nie umiałem naprawić, a nie chciało mi się odnowa pisać.

Edytowany przez Lukasz007, 31 maj 2013 - 21:49.

#10704 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Drugiego człowieka nie da się poznać w 100%, często sami siebie nie znamy tak dokładnie. Pewne ludzkie reakcje wyzwalają się w nietypowych sytuacjach, czyli nie podczas dziennej rutyny. :) Jednak jeśli mąż zna dobrze swoją żonę, to tylko pozytywnie świadczy o ich związku. Generalnie łatwiej jest im pogodzić pewne sprawy, podjąć decyzje i zrobić masę innych rzeczy.

#10705 Share Lukasz007

Lukasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę Jak tak pomyśleć to sam nie wiem jakbym się zachował w niektórych sytuacjach. Czyli jak już się tak zastanawiać to ja sam sobie nie umiem zaufać. To jak wtedy zaufać drugiej osobie?

#10706 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem jak inni, ale ja sobie ufam. Jeśli chodzi o inne osoby, to u mnie działa taka zasada "Zaufanie buduje się schodami, a niszczy windą.". Mam swoje wartości, których się trzymam. :)

#10707 Share Lukasz007

Lukasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Nie wszystkie sytuacje są czarno-białe i czasami trzeba wybrać ten "złoty środek ".

#10708 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 31 maj 2013 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę Wtedy należy inwestować w to, co wygeneruje wyższy przychód. :)

#10709 Share pawelllll

pawelllll

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 31 maj 2013 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę ja swoją panne [juz narzeczoną] poznałem przez fun skan
po 4 miesiacach po zabiegu bylem ruszyc sie z wyra nie mogłem a ona mi 10 bykow obrzadzała przez tydzien prawie i co wy na to ?

#10710 Share Sianek

Sianek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 31 maj 2013 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę Cóż, trzeba mieć farta.

Edytowany przez Sianek, 13 czerwiec 2013 - 20:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10711 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:18

Dziewczyna na gospodarkę Ależ skąd ja bardzo lubię dostawać kwiaty...........zwłąszcza BEZ OKAZJI.

#10712 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:29

Dziewczyna na gospodarkę Dobra tak gadamy o tym i jeśli juz znajdzie sie dziewczy na czy chłopak .. fajni i w ogóle i co dalej chodzi mi o sprawy materialne .. głownie o intercyze ? ufaliscie by sobie bez granicznie czy jednak taki papier musiał by być ?
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#10713 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1707 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę Słowo ''intercyza '' często budzi negatywne emocje i kojarzy się z brakiem zaufania do drugiej osoby . Ale czy tylko tak ,należy to odbierać ? Myślę ,że nie ,bo często właśnie ,ta intercyza wprowadzając rozdzielność majątkową chroni jednego z małżonków przed długami męża czy żony ,np . w przypadku niewypalonego interesu . Także intercyza ,nie jest tylko dla ludzi którzy sobie nie wierzą ,ale przede wszystkim, też dla tych ,którzy próbują przewidzieć przyszłość i się odpowiednio zabezpieczyć ...Ja bynajmniej tak to rozumie . ;)

Edytowany przez Meg5, 01 czerwiec 2013 - 10:47.

#10714 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:44

Dziewczyna na gospodarkę Ja jestem za intercyzą.

#10715 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę Ja też .... co jak co ale swoje interesy trzeba zabezpieczyć ....

#10716 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:50

Dziewczyna na gospodarkę Jeżeli chodzi o "niewypalony interes" to nie ma co wchodzić w biznes dużymi krokami, bo można tego nie przeskoczyć. Wszystko wymaga sporych przemyśleń.

#10717 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę nigdy nie wiadomo raz 5 lat jest spokój a potem sie zaczyna i nic nie wnosi a chce polowe ... duzo gospodarstw juz tak poszło

#10718 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1707 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

Jeżeli chodzi o "niewypalony interes" to nie ma co wchodzić w biznes dużymi krokami, bo można tego nie przeskoczyć. Wszystko wymaga sporych przemyśleń.

Tylko Ci pogratulować samych trafnych decyzji i przemyśleń ,tylko że w życiu bywa różnie ''kwadratowo i podłużnie'' ^^

Edytowany przez Meg5, 01 czerwiec 2013 - 11:42.

#10719 Share jelonek2012

jelonek2012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 czerwiec 2013 - 11:48

Dziewczyna na gospodarkę Hej chłopcy!!!
Nie bądźcie takimi pesymistami. Mój obecny mąż startował z gospodarką jakieś 2 lata po tym jak się poznaliśmy. Do wszystkiego dochodziliśmy razem. Polubiłam tą pracę. Obecnie potrafię obsługiwać wszelaki sprzęt a moim ulubieńcem jest JOHN DEERE :-) . Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie życia bez tych naszych hektarów :-) Uważam że praca na gospodarce nie jest czymś hańbiącym dla kobiet i to, że jakaś kobieta jest rolnikiem wcale nie oznacza że traci klasę a wręcz przeciwnie bo taka praca jest tylko dla silnych i odważnych kobiet. Dziewczyna na roli nie oznacza wieśniary tj. mówią niektórzy. Jestem rolnikiem ale w pełni czuję się kobietą.
Pozdrawiam :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10720 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę Meg, ja nie oczekuję żadnych gratulacji, bo napisałem to o ogóle społeczeństwa. Każdy powinien mieć głowę na karku i kierować się własnym rozumem, a nie wtopić sporo kasy, a potem kredyt kredytem poganiać...