Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#10401 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 24 maj 2013 - 09:34

Dziewczyna na gospodarkę "Dziewczyna na gospodarke " - też zależy jaka gospodarkę, według mnie najciężej gdy ktoś ma krowy mleczne, uwiązanie największe z możliwych, równa godzina oprzetu i doju każdego dnia żeby sie nie zrobily problemy, znajomi maja opasy lub trzodę to niekiedy wstawaja o ktorej im się podoba, do krów juz nie wstaniesz 3 godziny poźniej. Łatwiej tez znaleść zastępstwo przypuśćmy na weekend do opasów niż do krów, w moim przypadku nie wyobrażam sobie by ktoś obcy przyszedl dojic krowy.
Tagże podsumowując do opasów to pani może byc nawet z bloków bez pojęcia o gospodarce, pójdzie sobie do pracy a jej mąż ogarnie robotę bo co to za robota:P
Przy krowach musi pracować oboje , i wakacje lub wolny weekend lub święta wyrzucić do śmietnika na kolejne 20 lat gdy urośnie potomstwo i zechce ich wyręczyć te 2 dni :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:50
  •  

#10402 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2975 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 24 maj 2013 - 09:37

Dziewczyna na gospodarkę No weź taki kominiarz, cały ubebrany sadzą i śmierdzący smołą to niby lepszy, albo sprzedawca środków ochrony roślin, mieszalnik lakierów. Też nos zatyka jak zapach idzie.

#10403 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 24 maj 2013 - 11:33

Dziewczyna na gospodarkę

"Dziewczyna na gospodarke " - też zależy jaka gospodarkę, według mnie najciężej gdy ktoś ma krowy mleczne, uwiązanie największe z możliwych, równa godzina oprzetu i doju każdego dnia żeby sie nie zrobily problemy, znajomi maja opasy lub trzodę to niekiedy wstawaja o ktorej im się podoba, do krów juz nie wstaniesz 3 godziny poźniej. Łatwiej tez znaleść zastępstwo przypuśćmy na weekend do opasów niż do krów, w moim przypadku nie wyobrażam sobie by ktoś obcy przyszedl dojic krowy.
Tagże podsumowując do opasów to pani może byc nawet z bloków bez pojęcia o gospodarce, pójdzie sobie do pracy a jej mąż ogarnie robotę bo co to za robota:P
Przy krowach musi pracować oboje , i wakacje lub wolny weekend lub święta wyrzucić do śmietnika na kolejne 20 lat gdy urośnie potomstwo i zechce ich wyręczyć te 2 dni :)

To prawda każdy co ma krowy to wie że pobudka jest o 3,i nie ma marudzenia tylko trzeba iść bo mleko musi jeszcze się schłodzić bo o 6-tej odbiór,

#10404 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 24 maj 2013 - 11:40

Dziewczyna na gospodarkę

Watek bardzo dobry, bo te wpisy o dziewczynie na gospodarke to byly takie smety nudne. :D

Niebieska widze ze jestes obtrzaskana w kazdej dziedzinie, jak wroce to zadam Ci pytanie. i mam nadzieje ze odpiszesz na nie. :rolleyes:

Aż się boję. Może lepiej napisz mi w takim razie na privie? A nie! Zapomniałam, że lepiej przy wszystkich komuś dowalać:)
Zgadzam się z Karolcią i jeszcze kimś kto zauważył, że z tego lekkiego tematu zrobiła się jatka kto komu dogryzie, jak najwięcej błędów ortograficznych wytknie albo chwyci za słowa wyrwane z kontekstu.
Proponuję wrócić do starych, dobrych czasów przyjemnej konwersacji.

#10405 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 24 maj 2013 - 11:51

Dziewczyna na gospodarkę Smutny jest fakt, że wątek ten stał się igrzyskami żądnymi krwi. Zamiast wspierania osób w ich poszukiwaniach, zaczyna się podśmiewanie, wytykanie różnych spraw i celowe dogryzanie. Oczywiście, każdy ma prawo wyrażać własną opinię, ale takie bez merytorycznego uzasadnienia, lepiej schować do kieszeni niż wdawać się w polemikę z osobami, które szastają argumentacją.

#10406 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 24 maj 2013 - 12:26

Dziewczyna na gospodarkę Ten wątek jeszcze niedawno był taki ciekawy, a teraz...

#10407 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 24 maj 2013 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę A teraz stał się wywodami mężatek,

A teraz dostaniesz ostrzeżenie za cytowanie poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez MAT912, 24 maj 2013 - 20:10.

#10408 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2013 - 12:33

Dziewczyna na gospodarkę Teraz będzie trzeba go odgrzać.
Co zrobić aby faceci byli tacy jakiego panny poszukują?
Było, że są leniwi, skąpi, nie dbający o siebie, nie mający dość czasu dla dziewczyny ... Znacie receptę aby ogólnym oczekiwaniom dogodzić?

#10409 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 24 maj 2013 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę Tak, powinni się ogarnąć.

#10410 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę Tyle wystarczy by taki kawaler mógł być Twój ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10411 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 24 maj 2013 - 12:44

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma zazwyczaj trochę większe wymagania, ale niestety często nawet podstawowego ogarnięcia się brakuje panom.

#10412 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 24 maj 2013 - 13:08

Dziewczyna na gospodarkę No robi się mieszanina bo jeden zajmuje się produkcją zwierzęcą a drugi produkcją roślinną .. Ale wracając do tematu ,według mnie to Szukając dziewczyny na "gospodarkę" trza szukać z gospodarki o profliu takim jaki my sam prowadzimy .Jest wtedy szansa na zgodę i dogadanie się jednym a drugim. Bo inaczej to było by ciężko. się dogadać ja tak tylko myślę :P chociaż jakaś nadzieja jest :D Ja to bym zrobił jakąś imprezę i zaprosił ludzi z gospodarkami :P było by o czym pogadać w końcu przy sobocie można %% ktoś chętny :??hah..

#10413 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2013 - 13:22

Dziewczyna na gospodarkę

Bo inaczej to było by ciężko. się dogadać ja tak tylko myślę

Można się dogadać, można,@Heidi jest tego przykładem :wub: Może niebawem się odezwie i opowie co nowego w Ich związku.

Edytowany przez KRISTOFORn, 24 maj 2013 - 13:23.

#10414 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 24 maj 2013 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę

Tak, powinni się ogarnąć.

To teraz poprzeczkę obniżyłaś

#10415 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2741 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 24 maj 2013 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę Oglądaliście film "sex terapia" ? ten temat jest bardzo podobny do tego filmu ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#10416 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 24 maj 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz będzie trzeba go odgrzać.
Co zrobić aby faceci byli tacy jakiego panny poszukują?
Było, że są leniwi, skąpi, nie dbający o siebie, nie mający dość czasu dla dziewczyny ... Znacie receptę aby ogólnym oczekiwaniom dogodzić?

Bądż sobą nie kieruj się czyjimiś sugestiami ,bo dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

#10417 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2013 - 14:33

Dziewczyna na gospodarkę To nie dla mnie są te rady :P One są dla tych, którzy nie wiedzą czego panny , a w zasadzie nasze userki oczekują ;)

#10418 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 24 maj 2013 - 14:48

Dziewczyna na gospodarkę

No robi się mieszanina bo jeden zajmuje się produkcją zwierzęcą a drugi produkcją roślinną .. Ale wracając do tematu ,według mnie to Szukając dziewczyny na "gospodarkę" trza szukać z gospodarki o profliu takim jaki my sam prowadzimy .Jest wtedy szansa na zgodę i dogadanie się jednym a drugim. Bo inaczej to było by ciężko. się dogadać ja tak tylko myślę :P chociaż jakaś nadzieja jest :D Ja to bym zrobił jakąś imprezę i zaprosił ludzi z gospodarkami :P było by o czym pogadać w końcu przy sobocie można %% ktoś chętny :??hah..

Na takie spotkanie to jednej soboty mało by było. Ledwo by się człowiek rozejrzał i koniec imprezy. Ze trzy dni by się przydały ;)

#10419 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 24 maj 2013 - 16:45

Dziewczyna na gospodarkę

To nie dla mnie są te rady :P One są dla tych, którzy nie wiedzą czego panny , a w zasadzie nasze userki oczekują ;)

Toskoro wiesz czego kobiety oczekują to po co pytasz,

Toskoro wiesz czego kobiety oczekują to po co pytasz,

A co do jak to nazwałeś usterek to każda panna ma inne wymogi i nigdy nie wiesz na jaką trafisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10420 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 24 maj 2013 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę

A co do jak to nazwałeś usterek to każda panna ma inne wymogi i nigdy nie wiesz na jaką trafisz.

Główne "wymogi " :rolleyes: my kobiety mamy takie same ,tylko diabeł tkwi w szczegółach ^^ :D