Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37667 odpowiedzi na ten temat

#10361 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zwierzęta,psychologia,języki obce,kosmetyki,moda,kaczor donald,film,gotowanie,komputer

Napisany 23 maj 2013 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę Niebieskooka, o co Ci chodziło pisząc,że nie wyobrażasz sobie pana z trzodą chlewną tudzież krowy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:02
  •  

#10362 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 23 maj 2013 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę Po prostu boi się, że ten pan będzie poświęcał za dużo czasu krowom czy świnkom- może być zazdrosna :blink:

#10363 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę

Jak dla mnie to pan powinien być duży ( w sensie wysoki i dobrze zbudowany), silny i jak dla mnie najważniejsza rzecz - owłosiony na klacie :wub:

To szukasz szympansa, czy jak? :blink: takim zakładaniem z góry, jaki ma być, jesteś na bardzo dobrej drodze, do tego o czym pisałem wcześniej, jak takiego spotkasz, to choćby miał pusto pod sufitem, to nie będzie miało żadnego znaczenia, bo przystojny, niech zgadnę, będzie do wyboru dwóch, jeden ułożony, ale nie w Twoim typie, drugi oferma, ale przystojny i owłosiony :P którego wybierzesz ? bo ja już wiem :P :D

#10364 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zwierzęta,psychologia,języki obce,kosmetyki,moda,kaczor donald,film,gotowanie,komputer

Napisany 23 maj 2013 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem,jestem w lekkim szoku,że czytam tutaj-na forum rolniczym- rzeczy typu: "Bo czy kobieta śmierdząca krowim gównem jest pociągająca/sexowna? wątpię... Dla mnie jest to upokorzenie kobiety." lub "nie wyobrażam sobie pana mającego trzodę chlewną tudzież krowy" . Spodziewałabym się takich pustych tekstów na innych portalach.

#10365 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie, pan może nie mieć zwierząt, a za jakiś czas zmieni profil produkcji i co, rozwód? albo żona nie będzie nic robić żeby nie jechała zwierzętami, gościu np. zachoruje i zwierzaki muszą pozdychać, bo małżonka nie będzie seksowna. :P :lol:

#10366 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 23 maj 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z kolegą. Niektórzy sobie tutaj wyskakują z żałosnymi tekstami i to rolnicy o rolnikach piszą. Ostatnio to robi się tutaj śmietnik. Szkoda czytać, szkoda pisać.

Mój post odnosi się do ostatniej wypowiedzi @kruszo88farmer

Edytowany przez Karolcia, 23 maj 2013 - 21:08.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#10367 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Tak, tak Mat ,bo samym sexem człowiek żyje :D Reszta (praca ) to marny pył :lol:

#10368 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę :) no ja pracuję póki co w gabinecie dentystycznym,więc znajomi narzekają,że śmierdzę dentystą i źle im się kojarzy to ,więc nie wiem co gorsze:-D będę z pracy przyjeżdzać i śmierdzieć dentystą,po czym pójdę pomóc przy świnkach i będę capić świnkami z dentystą,co Wy na taką mieszankę:-D

#10369 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Każdy czyta, to co chce przeczytać. Według mnie takie wyrywane wypowiedzi w połowie niczego nie sugerują, a niektórzy forumowicze szukają ofiary, którą by zmieszać z błotem.

#10370 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Dajcie spokój już niebieskookiej, bo ją policzki będą piekły ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10371 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 23 maj 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

:) no ja pracuję póki co w gabinecie dentystycznym,więc znajomi narzekają,że śmierdzę dentystą i źle im się kojarzy to ,więc nie wiem co gorsze:-D będę z pracy przyjeżdzać i śmierdzieć dentystą,po czym pójdę pomóc przy świnkach i będę capić świnkami z dentystą,co Wy na taką mieszankę:-D

Niezłe połączenie zapachów i, ale zapachu dentysty nic nie przebije ;D

#10372 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Kolego
fineasz007

Ty byś na adwokata się nadał .... Każdy czyta co chce ,bo jak to mówią ''punkt widzenia zależy od punktu siedzenia '' .

#10373 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Ja nikogo nie chcę zmieszać z błotem, cytowałam wypowiedzi dwóch różnych osób,które mnie troszkę zbulwersowały i tyle.

#10374 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę Ja Was również pozdrawiam i powodzenia życzę. Może kiedyś zrozumiecie co tu napisałem, bo jak na razie to czytanie ze zrozumieniem nie jest Wasza mocną stroną. :)

#10375 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Meg5, kto wie, kto wie, może kiedyś. :)

#10376 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę

Ja Was również pozdrawiam i powodzenia życzę. Może kiedyś zrozumiecie co tu napisałem, bo jak na razie to czytanie ze zrozumieniem nie jest Wasza mocną stroną. :)

Nie mój drogi, my zrozumieliśmy, to raczej pisanie nie jest Twoją mocną stroną. :)

#10377 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę

Ja Was również pozdrawiam i powodzenia życzę. Może kiedyś zrozumiecie co tu napisałem, bo jak na razie to czytanie ze zrozumieniem nie jest Wasza mocną stroną. :)

A Ty może kiedyś na tyle dorośniesz by szanować ludzi pracujących na wsi . Ty na wsi wychowany ,a tak się wypowiadasz . Znasz powiedzenie ,że nie ma gorszego chama ,jak przejdzie z chłopa na pana ? Takich, to nawet typowy miastowy nie szanuje ,zapamiętaj to sobie . Bez urazy ;)

Edytowany przez Meg5, 23 maj 2013 - 21:51.

#10378 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę MAT912 jeśli chodzi o pisanie, to raczej Ty masz problem ze znakami interpunkcyjnymi :D Zbyt długie zdania robisz, popracuj nad tym :rolleyes:

#10379 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz, nawet nie zrozumiałeś o co mi chodziło, zarejestruj się na forum języka polskiego, jak nie odpowiada Ci mój styl pisania. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10380 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę

A Ty może kiedyś na tyle dorośniesz by szanować ludzi pracujących na wsi . Ty na wsi wychowany ,a tak się wypowiadasz . Znasz powiedzenie ,że nie ma gorszego cham ,jak przejdzie z chłopa na pana ? Takich, to nawet typowy miastowy nie szanuje ,zapamiętaj to sobie . Bez urazy ;)

Troszkę miarkuj się z z tym "chamem, panem" bo to lekko niestosowne i bezpodstawne, ponieważ jest zupełnie odwrotnie jak Ty piszesz.
MAT912 to nie jest styl pisania, tylko braki z języka polskiego. Jako moderator powinieneś świecić przykładem w tej kwestii.