Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#9861 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Zainteresowania:FB https://www.facebook.com/damian.woszczek?ref=tn_tnmn

Napisany 13 maj 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę w mojej okolicy jest tak ze rodzice nie dali sie dziewczynie spotykać z gościem bo kryminalista i wesela żadnego nie dadzą zrobić i wymyślili ze sobie "wpadną" i muszą zrobić wesele :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:22
  •  

#9862 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 13 maj 2013 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę A już to wesele było czy nie bo zawsze mogą córkę z domy wyje??ć. I wtedy wesela nie muszą robic. Ja bym tak zrobił i wtedy dostała by nauczkę że jak z kryminalista chcę to ja nie chcę mieć nic wspólnego.

Edytowany przez jonkszi, 13 maj 2013 - 19:38.

#9863 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę

@Niebieskooka powiem Ci, że mój kolega został tak ,, złapany'. Chciał iść na studia a tu nic z tego. Teraz musi na żonę i dziecko zarabiać.

Złapany ? Hmm, a to kolega nie wiedziała skąd się dzieci biorą ? Dajcie już spokój z pisaniem tych bredni ,że kobiety takie złe i wyrachowane ,bo do tanga trzeba dwojga ... Już nie róbcie z siebie ofiary losu panowie ... :huh:

#9864 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę równie dobrze córcia może sobie nawiac z domqu do wybranka i nie musza pozorowac wpadki i pisac na sile życiowego scenariusza, niech pomieszkaja ze soba rok ,dwa i zobacza co i jak i wtedy wpadywać sobie do bólu

#9865 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2013 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Na kogoś trzeba zwalić, jak końcówka rozpylacza źle ustawiona i "leje" :P

#9866 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę tak sie składa ze to moja kumpela tak sie zakochała dziewczyna ze nic tylko che za niego wyjsc ale nie ma kasy to mowi rodzica ze chce wesele- oni mowie ze absolutnie - to ona mówi ze i tak zrobią i tak zrobią :) zakochała sie ale wszyscy mówią ze będzie tego żałować... wesele za tydzień :)

#9867 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę no a ten jej boy jak taki ch*jrak, to niech jej fundnie wesele i bedzie od starszych niezalezna...

#9868 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Też uważam ,ze będzie tego żałować ,ale szczerze życzę jej bym to własnie ja się myliła . Dziecko nie scali związku ,a nawet jak to na chwilę ... Do rodzicielstwa potrzeba dorosłych dojrzałych ludzi, nie robić sobie dziecko ,bo taki mam kaprys, czy to jakieś tam wyjście z danej sytuacji .To,że ona wybrała takie wyjście ,tylko świadczy o jej dojrzałość emocjonalnej ,ale jak wyżej napisałam ,obym się myliła ...szczerze .............

Dosłownie variotta ,masz racje ,tylko że taki to jej właśnie fundnął brzuch(na jej zresztą życzenie ), a co dalej ,czas pokarze ...Potem się tylko widzi czy słyszy o samotnych matkach i dzieciach niechcianych ,traktowanych jak zło konieczne . -_-

#9869 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę on by jeszcze od nich wziął bo to goło..piec :)

#9870 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2013 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Aha, to wiemy o co chodzi, większość dziewczyn wychodzi z założenia, że musi mieć męża, choć o jednym oku, byle tego roku. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9871 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę @ Mat straszne to co napisałeś ,ale taka niestety prawda na to wygląda :wacko:

#9872 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę @Meg5 ja wcale nie robię z nas facetów ofiar losu, tylko, że po prostu czasem tak wyjdzie... Ani też nie twierdze, że Wy kobiety jesteście złe i wyrachowane ;p
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

#9873 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę Przepraszam ,ale z powyższych postów co niektórych forumowiczów takie wnioski wysnułam ...Ja na tyle znam życie ,że mogę powiedzieć z czystym sumieniem ,że jak bawisz się zapałkami to licz się z pożarem ... ;)

#9874 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę sa ludzie i ludziska... jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wie co dobre a co złe nie ma się co przejmować :)

#9875 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę

@ Mat straszne to co napisałeś ,ale taka niestety prawda na to wygląda :wacko:

Raczej żałosne Meg, dziewczyny, oczywiście nie wszystkie, ale gro, wychodzi z założenia, że już nikt lepszy może się jej nie trafić i czepia się jak bluszcz czegoś, co nawet nie zasługuje najmniejszej uwagi, nie mówiąc już o kandydacie na męża, albo, że koleżanki szlag trafi na miejscu jak za niego wyjdę, no i skutki potem są zazwyczaj opłakane.

#9876 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1669 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz co ,ale czasem CI odpowiedzialni ,ułożeni i zawsze na czas , też po nosie dostają od losu ,także sama nieraz nie wiem jak to rozumieć ...No nic ,żyć tak by spojrzeć w lustro ,tylko tyle ... -_-

Edytowany przez Meg5, 13 maj 2013 - 20:27.

#9877 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę najlepszy powod wczesnego ozenku : to na zlosc rozdzicom to mnie rozbraja

#9878 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę to jest chyba najgłupsze, co można zrobić w tych sprawach =D
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

#9879 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz co ,ale czasem CI odpowiedzialni ,ułożeni i zawsze na czas , też po nosie dostają od losu ,także sama nieraz nie wiem jak to rozumieć ...No nic ,żyć tak by spojrzeć w lustro ,tylko tyle ... -_-

Starsi odemnie nówili tak że pracowici i zaradni muszą pracować na leniwych
a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9880 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 maj 2013 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę tak już jest na tym świecie że najpierw się robi a potem myśli, u nas babka no już z 10 lat temu tak złapała faceta na brzuch, on miał wielką gospodarkę ciągników, maszyn, ale całością rządził jego ojciec, młody nawet nie wiedział co mają w chlewie, po tym okresie syf i bieda że nie wiem co, ojciec się wyprowadził bo synowa zaczęła domagać się kasy ale nie chciała nawet palcem ruszyć, teść postawił sobie dom, żyje sobie spokojnie, a młodzi co miesiąc ganiają po zapomogę. Nie chce osądzać kobiet ale większość jak tylko ich koleżanki wyjdą za mąż to od razu ona też nawet po 2 miesiącach znajomości na siłę chce ślub, nie wiem czy się boją ze zostaną starymi pannami. Ja nie mam dziewczyny, a bardzo chciałbym mieć, dzielić się radością i smutkiem, żyć razem. Mimo że mam już na karku 25 lat to mam jeszcze nadzieję że spotkam na swojej drodze tą jedyną która zechce takiego gościa jak ja.