Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#9701 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 10 maj 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

własnie, znajomość na realu jest bardziej obiektywna,

Głodnemu chleb na myśli :D :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:05
  •  

#9702 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Posiadacz małych włości, uwielbiający prace na wsi :D

Napisany 10 maj 2013 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę

Nie oszukujmy się, każda chciałaby bogatszego, ale i panowie też by chyba chcieli, żeby panna trochę wniosła.

Właśnie zależności co ta panna by wniosła :) Znam takiego rolnika z mojej miejscowości, dla którego każda wybranka była ,,za biedna,, . Na dzień dzisiejszy jest kawalerem do wzięcia po 50-ce ... :blink:

#9703 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę No tak posag być musi. Najmniej to dwa kubki i komplet obiadowy na dwie osoby i starczy, Reszte razem zapracują

#9704 Share piterr9

piterr9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę smierdzi drób,smierdzą świnie w końcu to wies a nie miasto.A dlaczeko na talerzu wam nie śmierdzi? :D

#9705 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 10 maj 2013 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę

Głodnemu chleb na myśli :D :P

Taa, głodny głodnemu zawsze wypomni. co lemysz1. Wgl co to za insynuacje.. :lol: :lol: . Daruj sobie. :wacko:

#9706 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę HAHA dobre... wesoło być musi tzn szport musi być

#9707 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3912 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę

smierdzi drób,smierdzą świnie w końcu to wies a nie miasto.A dlaczeko na talerzu wam nie śmierdzi? :D

W mieście też śmierdzi - szczególnie w zatłoczonym. Tyle że ludzie mają wybór: mieszkać na obrzeżach gdzie jest spokój bądź w centrum. Tak samo na wsi: kobitka przyjedzie zobaczyć co u gospodarza na podwórku - poczuje smród niemiłosierny i więcej przyjechać nie zechce bo życie jest tylko jedno. Na talerzu nie śmierdzi, pieniądze też nie śmierdzą ale jeśli mam wybór to wybieram świeże powietrze, grilla w sobotę i spokój.

#9708 Share Claass

Claass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 maj 2013 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę ludzie jak szukacie dziewczyny na gosp. i nie macie 50 na karku to najłatwiej znaleźć na studiach - zootechnika czy rolnictw - znają się, doradzą a nierzadko się zdarza że mają większą wiedzę teoretyczną od nas facetów

#9709 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 maj 2013 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę co mi z tego że moja przykładowo przyszła żona wniesie mi pole u nas niektórzy tak kombinowali i powiem że marnie skończyli sporo małżeństw które po roku nawet po połowie nie wytrzymali ze sobą najlepsza żona to taka która jest z tobą nie tylko w tedy kiedy jest dobrze ale też w tedy jak się wszystko wali i wspiera ciebie a nie tylko że ma pretensję, nie obiecuję złotych gór bo wszyscy widzą co się na świecie dzieje. Po drugie jak się chce coś dorobić w życiu to niestety ale trzeba pracować za darmo nic się nie dostanie. Niebieskooka niedaleko od Krakowa.

#9710 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 10 maj 2013 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę Skrzynka już trochę opróżniona.
Panowie, z Mazowsza proszę:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9711 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 10 maj 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie, z Mazowsza proszę :)

... i zamilkło towarzystwo...

;)

#9712 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 10 maj 2013 - 22:25

Dziewczyna na gospodarkę
Niebieskooka ale dlaczego tylko Mazowsze normalnie dyskryminacja ;) hehe

#9713 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 11 maj 2013 - 00:35

Dziewczyna na gospodarkę

Właśnie zależności co ta panna by wniosła :) Znam takiego rolnika z mojej miejscowości, dla którego każda wybranka była ,,za biedna,, . Na dzień dzisiejszy jest kawalerem do wzięcia po 50-ce ... :blink:

Z takim podejściem do życia to on już kawalerem pozostanie <_<

#9714 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 11 maj 2013 - 06:34

Dziewczyna na gospodarkę ja z wlkp , miałem kiedyś (tak mi sie przynajmniej wydawalo) "super panne" z drugiego kranca pl i w dodatku miłośniczka tego co wiejskie , tylko się po dluzszym czasie okazalo, ze strasznieee niezgodna, na szczescie wyszło szydło z worka na czas:) , to co to tam jak na obrotnego czlowieka jakies mazowsze:)

#9715 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 11 maj 2013 - 09:24

Dziewczyna na gospodarkę To teraz uważaj cała polska Twoja hehe ;)

#9716 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2741 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 11 maj 2013 - 17:01

Dziewczyna na gospodarkę do czegos fajnego nie ma znaczenia odległość
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#9717 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 11 maj 2013 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Witam, każdy u mnie na wsi narzeka na kobiety, że nie znajdzie i nie przyjdzie na gospodarstwo. Ja znalazłem jesteśmy ze sobą prawie 4 lata czy to w dobrych chwilach czy też złych. Mamy po 22 lata i dogadujemy się świetnie. Na początku było ciężko. Moja kobieta pochodzi z miasta i nie mogła zrozumieć co to jest gospodarstwo. Po jakimś czasie zaczęła rozumieć. Pokazałem jej jak to wszystko wygląda. Jak był gorący i największy okres pracy gdy było łapanie pogody w żniwa, nauczyłem ją prowadzić traktor pomagała przy zbieraniu słomy. Jak było koszenie to jeździła ze mną kombajnem nie przeszkadzał jej kurz ni nic. Mówiła mi, że najważniejsze tylko, że spędzamy czas razem. Teraz mam taki okres,że naprawiam kombajn to pomaga mi przy naprawach. Po prostu moja kobieta nie boi się niczego. Niewierze, że kobiety z miasta nie nadają sie na gospodarstwo. Po prostu jak dwoje ludzi się kocha to nie straszne im nic.Wie teraz jak wygląda ta praca. Na gospodarstwie jest najpierw prac a później przyjemności. Pozdrawiam serdecznie grabarz

#9718 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 11 maj 2013 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę Mnie się wydaje, że każdy tutaj mówi o ideałach, jakich sobie szuka. Generalnie nie da się trafić 100% wymarzonej osoby. Jednak te brakujące procenty przychodzą z czasem. Praca w rolnictwie do najlżejszych nie należy, ale przecież również podłe obowiązki wykonują mieszkańcy miast. więc wcale nie jest u nas tak najgorzej. Poza tym do wszystkiego idzie przywyknąć. Prawda jest też taka, że jak ktoś znajdzie wybrankę serca, to wszystko zrobi. Już razem, jako para, są w stanie z ruin zbudować piękny zamek. Wiadomo, że lekko zazwyczaj nie jest, ale kto nie próbuje, ten nie pije szampana. Ta odpowiednia połowa, naprawdę jest w stanie dużo zmienić w partnerze, zresztą on sam widząc, że coś z tego będzie stara się. Tylko tutaj priorytetem jest uczciwość od samego początku. Jeśli danej kobiety nie kocha się, a jest jedynie obiektem, który ma ładnie wyglądać i sprawnie pracować, to naprawdę można pogratulować rozumu i podejścia. Nie ma znaczenia lokalizacja, wybrankę serca trzeba szanować, doceniać, kochać, bo wydaje mi się, że nawet w przypadku totalnego wysiłku, gdy na koniec dnia usłyszy, że jest cudowna, bo dzięki niej tyle się zrobiło, to będzie miała mobilizację do dalszego działania. Zresztą, każdy chyba lubi być chwalonym. Nie chodzi tutaj o nadużywanie tego, ale za pyszny obiadek, pomoc, czy inne rzeczy, jeśli się podziękuje, pochwali, to od razu takiej ukochanej jest przyjemniej. Komplementy stosowane z umiarem naprawdę się sprawdzają. Właściwie to też nie warto tego robić z przymusu, bo taki zabieg nie będzie miał żadnego sensu. Osobiście staram się doceniać moją dziewczynę, mówić jej jak ją kocham, to nic nie kosztuje. Ona odwzajemnia mi wszystko i już od naprawdę dłuższego czasu trzymamy się razem.( Póki co ślubu nie planujemy z racji trochę bardziej liberalnego podejścia do życia.) Tak więc Panowie, to że mieszkamy na wsi nie zwalnia nas z obowiązku dbania o rodzinę, dziewczyny, narzeczone. To nie są roboty do pracy, a jedynie ludzie, którzy życiu nadają sens i chyba to powinien być dla nas wszystkich priorytet. :)

Pozdrawiam
Fineasz007

#9719 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 11 maj 2013 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę Witam, każdy u mnie na wsi narzeka na kobiety, że nie znajdzie i nie przyjdzie na gospodarstwo. Ja znalazłem jesteśmy ze sobą prawie 4 lata czy to w dobrych chwilach czy też złych. Mamy po 22 lata i dogadujemy się świetnie. Na początku było ciężko. Moja kobieta pochodzi z miasta i nie mogła zrozumieć co to jest gospodarstwo. Po jakimś czasie zaczęła rozumieć. Pokazałem jej jak to wszystko wygląda. Jak był gorący i największy okres pracy gdy było łapanie pogody w żniwa, nauczyłem ją prowadzić traktor pomagała przy zbieraniu słomy. Jak było koszenie to jeździła ze mną kombajnem nie przeszkadzał jej kurz ni nic. Mówiła mi, że najważniejsze tylko, że spędzamy czas razem. Teraz mam taki okres,że naprawiam kombajn to pomaga mi przy naprawach. Po prostu moja kobieta nie boi się niczego. Niewierze, że kobiety z miasta nie nadają sie na gospodarstwo. Po prostu jak dwoje ludzi się kocha to nie straszne im nic.Wie teraz jak wygląda ta praca. Na gospodarstwie jest najpierw prac a później przyjemności. Pozdrawiam serdecznie grabarz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9720 Share madas_szab

madas_szab

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 11 maj 2013 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę

Lepiej nie piszcie, fiskus ostrzy mocno zęby na każdy wystający z kieszeni skrawek zielonego papierka. Także u rolnika. Do niedawna czytałem o tym w gazetach, teraz zaczynam zauważać we własnym otoczeniu.

człowieku dopiero to zauwazyłeś pzeciez w nawym pięknymkraju to jak jesteś na vacie to swojego mleka do kawy nie możesz lac bo musisz je wyfakturowac chore ..

a co do kobiet na gospodarkę to szkoda że ideałów nie ma wtedy życie było by łatwiejsze ;D