Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37331 odpowiedzi na ten temat

#9501 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 maj 2013 - 16:44

Dziewczyna na gospodarkę Propo gangów był ktoś może na pierwszomajowym pochodzie?:) Żart oczywiście, nie wiem po co to komunistyczne święto jeszcze istnieje, ale mam teorię, że właśnie po to, aby był długi weekend na początku maja:) W Święto Pracy powinno się wyrabiać 200 % normy, a nie leniuchować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:38
  •  

#9502 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2753 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 01 maj 2013 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę Robili juz 200% normy i dobrze im to nie wyszło ;D
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#9503 Share kramer316

kramer316

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla, technika rolnicza, budownictwo, maszyny budowlane, prawo, polityka,...i oczywiście KOBIETY!!! :)

Napisany 01 maj 2013 - 17:45

Dziewczyna na gospodarkę Z tym zakochaniem się w rolniku kobiety nie powinny mieć problemów, gdyż obecnie ta branż jest dobrze postrzegana pod względem finansowym- dla banków najbardziej wiarygodnym klientem jest dzisiaj: prawnik, lekarz i rolnik....kobiety też to zauważyły:)
Do niedawna byłem romantykiem i wierzyłem w miłość, ale ostatnio przeczytałem ciekawą książkę i już wiem, że kierują nami zakorzenione od pokoleń instynkty dla zachowania gatunku....jesteśmy samcami i samicami rasy ludzkiej i nic tego nie zmieni!....a miłość to tylko chwilowe zmiany chemiczne w mózgu....ale jak wtedy jest pięknie!!!! :)

Edytowany przez kramer316, 02 maj 2013 - 14:04.

#9504 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 01 maj 2013 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę Taa... tylko później zmiany się odwracają i trzeba szukać kolejnej samicy/ samca żeby znowu się zakochiwać- i tak w kółko. Moim zdaniem to do niczego nie prowadzi poza wysokimi alimentami.
Choć w rzeczy samej trochę jest racji w tym co piszesz.

Niebieskooka: 1-szy maja to nie do końca święto komunistyczne. Też mi się tak kojarzyło ale po zgłębieniu tematu okazuje się że nie. Polecam wiki.

pzdr

Edytowany przez hin, 01 maj 2013 - 18:40.

#9505 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 01 maj 2013 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę ja z kolei poznał bym jakąś odważną rolniczke z okolic dolnegośląska :P :D

#9506 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów

Napisany 01 maj 2013 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę a ja bym chetnie poznal niekoniecznie odwazna z okolic malopolski
i to nie w celach matrymonialnych, tylko tak poprostu, bo nie spotkalem jeszcze zadnej dziewczyny z ktora moznaby sensownie porozmawiac o gospodarce

#9507 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1663 postów

Napisany 02 maj 2013 - 07:06

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz ,nie poznałeś i kto wie czy poznasz ,bo przyznanie się przez kobietę ,że większość prac w rolnictwie i nie tylko nie jest jej straszne ,może spotkać się z krytyką, a nie z uznaniem ,baaaaa nawet podważeniem jej kobiecości ... @Binek ja tu nie pije do Ciebie ,nie ,nie ..(ja staram się szanować Twoje poglądy ).Tak po prostu piszę co widzę ,słyszę i czuje ...

#9508 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1546 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 02 maj 2013 - 07:09

Dziewczyna na gospodarkę kukurydze to juz sieja tam w waszych rejonach?

#9509 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 02 maj 2013 - 07:32

Dziewczyna na gospodarkę Sieja ale myślę że to nie jest temat na takie rozmowy.

a ja bym chetnie poznal niekoniecznie odwazna z okolic malopolski
i to nie w celach matrymonialnych, tylko tak poprostu, bo nie spotkalem jeszcze zadnej dziewczyny z ktora moznaby sensownie porozmawiac o gospodarce

Jest tu taka jedna, jak dobrze poszukasz to znajdziesz :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#9510 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 02 maj 2013 - 08:29

Dziewczyna na gospodarkę Noo ale ona bardzo wstydliwa i niezdecydowana :D
Nie ma jak odwazna dziewczyna i wiedzaca czego chce od zycia :P , a nie taka która ma utopioną głowe w piasku jak struś :lol:
Teraz będą festyny wiejskie imprezy więc dziewczyn do wyboru do koloru :rolleyes:

Miro mam koleżankę z Bochni taką Monike , jak chcesz to pogadam z nią może kiedyś jaki placek weselny z waszego wesela zjem :rolleyes: , fajna dziewczyna , ładna i normalna.
Ma 25 lat-Monika.

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 02 maj 2013 - 08:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9511 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 02 maj 2013 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę

siema !!!
chłopaki ja myślę że dziewczyny na gospodarkę to wymarły gatunek ja miałem dziewczynę 5 lat a jak przyszło co do czego to po szła w ... i jestem sam teraz szukam dziewczyny,która ze mną by poprowadziła gospodarstwo, i ciężka sprawa a jak tam może macie siostry? :rolleyes:

o kolego, skąd ja to znam, jedyny ratunek dla Ciebie to chyba tylko zlikwidować krowy albo robota zamontować innej opcji nie widzę żeby jakaś się skusiła hehe, a tak poważnie to tak cieżki temat że szok, dziewczynę można znaleźć ale każda ma już w głowie plan że przekona chłopaka do odwrotu od gospdodarstwa że to jednak on pójdzie za nią, a potem dramaty rozstania heh

#9512 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 02 maj 2013 - 09:09

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie.
Teraz 95% dziewczyn to mysli tylko o pracy i karierze a nie zawracamiu sobie d...y gospodarstwem.
Teraz jak ktoś poznaje dziewczynę to BROŃ BOŻE NIE WSPOMINAJCIE O GOSPODARSTWIE bo od razu będziecie skresleni.
Dziewczyny boją się gospodarki jak woda ognia.
--Niestety taka prawda.
Ale wiem jedno ze jak dziewczyna naprawde pokocha faceta i bedzie jej na nim NAPRAWDE!!!!!!!! zależało to pomoże mu na tej gospodarce , może nie charujac jak wół ale zawsze troszkę pomoże , bo przeciez to nie taka ciężka praca np. przytrzymać facetowi worek,czy chodzby pojechać traktorem, albo usiąść na jakiejś maszynie.

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 02 maj 2013 - 09:10.

#9513 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 02 maj 2013 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę HIN - dla mnie jako dla zwolenniczki wolnego rynku i prawdziwej demokracji świętowanie najbardziej komunistycznego z możliwych święta jest nie do przyjęcia. Oczywiście fajnie, że jest dzień wolny, ale wszystkie relikty komunizmu powinny zniknąć z przestrzeni publicznej. Nie piszę, żeby zburzyć Pałac Kultury i Nauki czy rzeczy pobudowane za Gierka, bo jednak nie tylko złe rzeczy PRL po sobie zostawił, ale jak dawna UB sobie wesoło maszeruje i cieszy, że mimo tego co zrobili wpada im do kieszeni ogromna, w porównaniu do reszty emerytów, emerytura to szlag mnie trafia. PRL na pewno bardzo dobrze wspominają nasi rodzice, bo to ich młodość, a ten czas jeśli nie ma jakichś strasznych zdarzeń jest dobrze wspominany przez wszystkich. Nasza demokracja jest bardzo nieudolna, również przez nieusunięcie reliktów PRLowskiej przeszłości w postaci polityków lewicy, którzy po 89' powinni zniknąć raz na zawsze, a mimo tego są - tak jak Kwaśniewski i nawet "niedyspozycja goleni" uchodzi im na sucho choć w innym kraju ich kariera powinna być skończona.
Przepraszam za polityczny offtop, ale mnie to wzburzyło:)

#9514 Share pry123

pry123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 maj 2013 - 09:47

Dziewczyna na gospodarkę kombajne to nie chodzi mi o dokaemianie kur kogótow itp

kombajna dziewczynie nigdy niedam

#9515 Share tusiavd

tusiavd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 maj 2013 - 09:57

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam- ja całe życie wychowywałam się w mieście, a chętnie związałabym swoje życie z rolnikiem i nie straszna mi praca, ani przy dzieciach, domu, ani w polu- uszy do góry Panowie- znajdą się:D

#9516 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 02 maj 2013 - 09:58

Dziewczyna na gospodarkę Kur i kogutów ani żadnych zwierząt to nigdy bym nie chciała mieć w gospodarstwie, ale to pewnie przez to, że całe życie tylko do roślin jestem przyzwyczajona.
Kombajna nie dasz? To ja nie wiem czy któraś Cię zechce:)

#9517 Share kramer316

kramer316

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla, technika rolnicza, budownictwo, maszyny budowlane, prawo, polityka,...i oczywiście KOBIETY!!! :)

Napisany 02 maj 2013 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę Jak nie będzie kur, to z czego mężowi usmażysz jajecznicę?...co by miał siłę - nie tylko do roboty :)
Kombajnu nie mam , ale dam Tobie pojeździć moim Kramerem 316 - to taka super koparko-ładowarka z hydrostatycznym napędem...teraz już mnie chcesz? :)

#9518 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1546 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 02 maj 2013 - 11:09

Dziewczyna na gospodarkę da ci kombajna da

#9519 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 02 maj 2013 - 11:17

Dziewczyna na gospodarkę Kramer, to za mało informacji, żeby wiedzieć czy coś z tego będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9520 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 02 maj 2013 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę ej ej a nie ma moze gdzies w pomorskim?