Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37314 odpowiedzi na ten temat

#9361 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie to jest w tym wszystkim śmieszne, że ludzie uciekają przed sobą. Swego czasu, gdy zdarzało mi się odwiedzać inne gospodarstwa, a nie miałem wybranki serca, to gospodarza, czy gospodyni, w ramach rozluźnienia atmosfery pytałem, gdzie te córki schowali, oczywiście gdy wcześniej widziałem je krzątające się po domu lub podwórku, a potem gdzieś umykały wzroku na dłużej. Wtedy przywołanie rodzica równało się z poznaniem nowej niewiasty. Nie chodziło o to, że obsesyjnie szukałem dziewczyny, ale jednak śmiesznie było, widząc rumieńce na twarzy. Potem rozmowa o różnych rzeczach i pytanie o to, dlaczego uciekały - w sumie zawsze odpowiedź padała w jeden deseń, mianowicie że się wstydziły. Z czasem same jakąś herbatkę zrobiły, a nawet obiad podały. Generalnie jeszcze troszkę żartów i widać było, że to naprawdę sympatyczne osoby. Jednak jakoś więcej nigdy nie próbowałem z tego wykrzesać, bo takie relacje w zupełności mnie satysfakcjonowały. Wydaje mi się, że sporo chłopaków widząc daną kobietę, widzi w niej jedynie cel do zdobycia, co mija się z zdrowym rozsądkiem i raczej rozpoczęcie rozmowy od "Hej laska, co tam?" nie wróży rychłego sukcesu, bo takie które na to zareagują z sympatią, generalnie do bystrych nie należą. Wybaczcie, że piszę jakieś poradniki lub coś podobnego, ale próbuję gdzieś pokazać innym, że naprawdę się da. Według mnie ludzie nadający na tych samych falach po prostu zawsze będą mieli o czym rozmawiać, ale jeśli jest przepaść w wiedzy, mentalności i podejściu do życia, to raczej nie warto sobie specjalnie zawracać głowy daną personą. Generalnie tyle ode mnie, sukcesów w życiu prywatnym wszystkim życzę! :)

Pozdrawiam
Fineasz007

Edytowany przez fineasz007, 28 kwiecień 2013 - 13:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:11
  •  

#9362 Share gosia93

gosia93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę Fineasz bardzo dobrze mówi :) I na ortografii się zna, bo jak nieraz czytam te posty, w których aż roi się od błędów ortograficznych... ręce opadają.
Chłopaki, jeżeli chcecie poznać jakąś wartościową dziewczynę to pomyślcie, czy tam gdzie jej szukacie można taką znaleźć.
Bądźcie normalnymi facetami, a nie zwierzętami chcącymi upolować jakąś zdobycz na jakieś słabe teksty....kiedyś i tak ich baza się wyczerpie i będzie trzeba porozmawiać na jakiś konkretny temat.
Tak na koniec zalecam jeszcze czyszczenie paznokci....
Pozdrawiam :)

#9363 Share Szymekrolnik

Szymekrolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:15

Dziewczyna na gospodarkę @Elunia0113 jaki region województwa kujawsko-pomorskiego bo ja mieszkam na pograniczu w wielkpolsce?

#9364 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:35

Dziewczyna na gospodarkę W sumie ważną kwestię Gosia93 poruszyła, mianowicie higiena. Ludzie pracujący w gospodarstwie mają kontakt z różnymi środkami, od smarów po wszelkiego rodzaju pestycydy i herbicydy, a w sezonie zbiorów masą kurzu. Kąpiel to podstawa, a jednak zdarzają się jeszcze tacy ludzie, którzy chyba są uczuleni na wodę i jakieś mydło. Panowie i Panie, na tym nigdy nie warto oszczędzać, tak jak na praniu ubrań. Rozumiem, że w ciągu dnia pracy nie sposób się dwadzieścia razy przebierać, bo to nie pokaz mody. Jednak warto po skończonej pracy wyciągnąć sobie nowy zestaw na jutro. Nawet, gdy macie w sąsiedztwie fajną dziewuchę, to inaczej na was będzie patrzyła. Problem z dłońmi też da się rozwiązać, rękawiczki nie kosztują dużo, a już nie mówię o przycinaniu paznokci. Sam będąc na wsi nie siedzę, tylko zawsze pracuje, ale generalnie problemów z higieną nigdy nie miałem. Tak jak dba się o podwórko, aby ładnie i przyjemnie wyglądało, tak samo można o siebie. Nałożenie żelu na włosy, wypryskanie całego dezodorantu lub wylania perfum na siebie nic nie da, jeśli stronicie od kąpieli, czy prysznica. Rozpisuję się non-stop w tym wątku, jednak tak mnie wkurza fakt, że w miastach traktują pogardliwie rolników, niestety nie bez powodu. Sami pracujemy na naszą reputację. Zacierając przepaść między dwiema lokalizacjami, pomożemy wszystkim, tylko trzeba pokazać innym, że można to osiągnąć, a najlepiej zacząć zmieniać siebie. :)

Pozdrawiam
Fineasz007

Edytowany przez fineasz007, 28 kwiecień 2013 - 13:37.

#9365 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 28 kwiecień 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Gospodarstwo gospodarstwem, a o siebie trzeba dbać, bo wiadomo jak cie widzą tak cię piszą. Jak ktoś jest zadbany to od razu punktuje u drugiej osoby. Po drugie chyba każdy z nas się lepiej czuje jesli nie musi się wstydzić za samego siebie prawda??

Gosia 93 no masz racje trzeba spuscić z tonu i nie zachowywać sie jak zwierzęta, najważniejsze to być sobą.

Elunia0113 ciekawie kto by wygrał w takim wyscigu, :) :) :blink:

#9366 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2753 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 29 kwiecień 2013 - 12:46

Dziewczyna na gospodarkę Długo mnie nie było i widze calkiem inna ekipa sie zebrała ;D
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#9367 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 kwiecień 2013 - 13:00

Dziewczyna na gospodarkę Jak widzisz, stara ekipa znalazła ciekawsze zajęcia jak tylko pisanie :P

#9368 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 13:51

Dziewczyna na gospodarkę Hmm lepiej nie mówić co to za zajęcia :lol:

#9369 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 29 kwiecień 2013 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę Stara ekipa ciężko pracuje:) Też zauważyłam mnóstwo nowych osób, ale to bardzo dobrze:)

#9370 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2753 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 14:25

Dziewczyna na gospodarkę Wiecej opini ciekawszy temat ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9371 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 29 kwiecień 2013 - 15:20

Dziewczyna na gospodarkę Jesli o mnie chodzi to udzielałem się w tym temacie bardzo bardzo dawno temu, potem jakos tak czasu nie było. Od pewnego czasu znowu śledzę ten temat i postawnowiłem włączyc sie do dyskusji. Mam nadzieję że "stara" ekipa niema nic przeciwko.????

#9372 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 kwiecień 2013 - 16:33

Dziewczyna na gospodarkę oj tam , czasami ciężko , a czasami przyjemnie... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9373 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 29 kwiecień 2013 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę

Jesli o mnie chodzi to udzielałem się w tym temacie bardzo bardzo dawno temu, potem jakos tak czasu nie było. Od pewnego czasu znowu śledzę ten temat i postawnowiłem włączyc sie do dyskusji. Mam nadzieję że "stara" ekipa niema nic przeciwko.????

Spokojnie my nie gryziemy choć ja nie jestem aż taka znowu "stara" ekipa, bo w sumie to ponad miesiąc się dopiero aktywnie udzielam.
FINN to jest dopiero prawdziwa, stara ekipa:)

#9374 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 17:12

Dziewczyna na gospodarkę E tam nic sie nie zmienilo, dalej ten sam problem. jaka znalezc na gospodarke?

Nowe twarze i dalej ten sam STARY problem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9375 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę

E tam nic sie nie zmienilo, dalej ten sam problem. jaka znalezc na gospodarke?

Nowe twarze i dalej ten sam STARY problem.

No właśnie :rolleyes:

#9376 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 kwiecień 2013 - 17:28

Dziewczyna na gospodarkę Co ma się tu zmieniać innego? ludzie owszem zmieniają się na młodszych, ale rozterki pozostają ciągle takie same.
Powoli, ale jednak się starzejemy. :(

#9377 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę Jak tu pierwszy raz zagladnelam w 2008r to bylam piekna i mloda, a teraz stara d*pa jestem. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9378 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 kwiecień 2013 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę Tak o sobie nie pisz, jak to ktoś podłapie to dostanie w zęby ;)
Minęło zaledwie 5 latek .

#9379 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 29 kwiecień 2013 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny tylko uważajcie na takich w stylu "kurczaka zapłodowego", co wykorzysta i porzuci jak wysmarkaną chusteczkę do nosa, takich to ja i bym sam osobiście utylizował :)

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9380 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2753 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie co wam powiem to nie tak ze tylko na gospodarstwo brak chetnych osób tej ładniejszej strony ... kiedy gadam z kumplami to tez nie jest łatwo wyszukać prawdziwej dziewczyny z charakterem i w ogóle ... poprostu trzeba czekać ale tez mozna pomuc w czekaniu .. najwieksze historie miłosne zaczeły sie od byle zdania a zeby skonczyc sie na prawdziwym uczuciu ...