Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#9241 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 19 kwiecień 2013 - 09:58

Dziewczyna na gospodarkę ładna ładna:) są regiony że każda ładna. Na bezrybiu i rak...:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:39
  •  

#9242 Share maciekc2

maciekc2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 10:49

Dziewczyna na gospodarkę oj ciezko z tym jest z kazdym pokoleniem dziewczyny uciekaja ze wsi a najsmniejsze jest to ze tu jest lepiej niz w miescie

#9243 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 751 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę Dla mnie to takie trochę głupie pytanie.

A jaka różnica będzie między wykształconą, a nie wykształconą ?

Taka, że jeżeli dziewczyna będzie chciała to jak wieś nie będzie atrakcyjna to wyjedzie tak czy inaczej, albo procować w kebabie albo w biurze.
W rolnictwie siła!!! :)

#9244 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6477 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 19 kwiecień 2013 - 12:14

Dziewczyna na gospodarkę każda ucieka ze wsi jeżeli tylko ma okazję.
Jak nie ma okazji to zostaje na wsi.
Często zdarzają się dziewczyny które lubią tereny podmiejskie lub tzw miasta sypialne czyli nie centrum ale biedronka tesco czy inny tani market pod ręką.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#9245 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 751 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie, że tak.

Ale w mieście każdy marzy o domku na wsi :) Ale rekreacyjnie, cisza, spokój, żaden tam traktor i robota :)
W rolnictwie siła!!! :)

#9246 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 854 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 19 kwiecień 2013 - 13:09

Dziewczyna na gospodarkę Jak się w tobie zakocha to zostanie na wsi

#9247 Share synproboszcza

synproboszcza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 13:30

Dziewczyna na gospodarkę U nas w okolicy jest dobrze bo 10 km do miasta więc wszystkie kobitki z miasta pchają sie na wieś :)

#9248 Share Lamborghinithebest

Lamborghinithebest

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 43 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę @miroM1984 chcesz powiedzieć, że ukończyłeś studia informatyczne i prowadzisz gospodarstwo ? Ja jestem dopiero na początku takich studiów ale też bardzo lubię jechać do dziadków pomóc bo wtedy człowiek jakoś potrafi mimo tego zmęczenia pracą na wsi odpocząć od miejskiego życia :)

#9249 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę Wykształcona kobieta na wsi... to zależy czy znajdzie na niej prace :)
To jest tak samo jak z wykształconym chłopem na wsi ( czy też niewykształconym)..:)
Powiedzmy niedługi będę wykształcona (jak tytuł lic, mgr czy jakikolwiek można uznać wykształceniem/ :D) i chociaż chciałabym nie zostanę na wsi bo niby co ja mam tutaj robić??? Gospodarstwo moje nie będzie więc musze szukać pracy w miescie.. Jak znajdę ją blisko może i na wsi zostanę, ale jak daleko pewnie nie..

A biorąc pod uwagę że pewnie myślicie o żonie :) To ja nie wiem, nie widzę żadnych problemów aby wykształcona żona na wsi została :)
Czasami mi się wydaje że w tych tematach piszą faceci, którzy nie spotkali jeszcze tej jedynej i wymyślają że nie spotkali bo dziewczyny na wsi nie chcą zostać.
Jak znajdziecie, pokochacie to nie powinno im robic problemu czy to na wsi czy w mieście ;)
Ew. zawsze ona może sobie pracowac w mieście a mieszkać na wsi.
Choć no znam przypadki że dziewczyny kategorycznie nie nadają się na wieś.., ale kto wie co by było gdyby znalazły chłopaka ze wsi i go pokochały, może by się im piorytety pozmieniały.

#9250 Share Bob

Bob

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 14:59

Dziewczyna na gospodarkę Moja żona ma cztery fakultety, typowa kobieta z miasta i jakoś nie ma problemów. Zrozumiała ten zawód, polubiła i co najważniejsze podziela moją pasję. Nie pracuje już w dużej korporacji a razem ze mną na gospodarstwie i jest ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9251 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 15:37

Dziewczyna na gospodarkę Jeżeli miałaby zosatć to musi umieć gotować żeby gotować mężowi, a w mieście nie musi ;) Musi też sprzątać pielegnować ogród pomagać przy zwierzętach wychować dzieci a w mięście nie musi więc to nie jest łatwa sprawa ;( (Ale polecą na mnie hejty od femin i feminów z tego forum) :lol: :lol: :lol: Przy okazji odsyłam do lektury pieśni świętojaniskiej o sobótce Jana Kochanowskiego tam jest opisane życie oracza i jego zony i piękne życie na wsi :) Ci co chodzili do LO może pamiętają.

Edytowany przez Runder, 19 kwiecień 2013 - 15:44.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#9252 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 kwiecień 2013 - 15:59

Dziewczyna na gospodarkę Pytanie autora jest jakieś niejasne, utożsamia wykształconą dziewczynę z miastem a całą resztę ze wsią ?
To nie jakiś Ciemnogród, gdzie "chłopki" nie musiały ani czytać ani pisać, bo po co im to, a te przywileje czy też umiejętności były tylko dla panien " z dworów".
Wiedza jest czymś koniecznym dosłownie wszędzie, bez jakichkolwiek podziałów.

Jak kojarzysz wieś z samymi gospodarstwami to jesteś w wielkim błędzie, na wsiach nie brak podmiotów gospodarczych a wiele wsi od miast różni tylko brak nadanych praw miejskich!
Zatem nie ma różnicy czy praca w firmie na wsi czy w mieście, różnica polega tylko na czerpaniu dochodów z innego źródła jak rolnictwo. Głównym bodźcem do migracji jest dostępność miejsc pracy.
W kwestii zatrzymywania dziewczyn z wykształceniem wyższym to niby jak można tego dokonać, siłą? Mamy wolność, idzie gdzie chce i pracuje gdzie chce, nikt nikogo nie zmusza do wyboru.

#9253 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę Racja jak można zatrzymać dziewczyne na wsi teraz to już nie altuale ;) Mamy równouprawnienie :lol: :D :lol:

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#9254 Share ggoosiaczek1212

ggoosiaczek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Jak dziewczyna zechce wyjechać do miasta to żadną siłą jej nie zatrzymasz, a wykształcenie nie ma tak dużego wpływu na to gdzie dziewczyna chce mieszkać. Sama mam licencjat, niedługo będę miała magistra i nie chcę się wyprowadzać do miasta.

#9255 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4277 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Trzy siostry wszystkie z mgr przed nazwiskiem, żadna nie wiązała przyszłości z gospodarstwem tzn aby wyjść za mąż na wieś (gospodarstwo), dziś wszystkie są na wsi, mają nie małe gospodarstwa.

Moja żona też twierdzi że "nigdy" nie myślała wyjść za mąż za rolnika ale stało się i twierdzi że jest lżej jak w mieście (nikt nad głową nie stoi, a pracować to wszędzie trzeba).

Wiadomo wszyscy na wsi nie zostaniemy.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#9256 Share Kapsel_TS

Kapsel_TS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę Moja żona jest mgr, ale jak już go robiła chciała zostać na wsi. Tak też się stało. Jesteśmy już trzy lata po ślubie, razem wojujemy i jest zadowolona. Myślę, że każdy powinien znaleźć swoje miejsce gdzie jest mu dobrze.

#9257 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Posiadacz małych włości, uwielbiający prace na wsi :D

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę

Bardzo chętnie tylko nie mam gdzie. Od zawsze mam takie plany ale nie sposób jest sobie kupić jakieś gospodarstwo w normalnej ludzkiej cenie.
Żeby jeszcze bardziej Ciebie zaskoczyć to powiem Tobie że jestem również inseminatorem. To chyba ewenement na skalę kraju

Na to akurat jest sposób, znaleźć odpowiednią kobietę z gospodarstwem :D
Miałbyś kochającą żone i pracę na wsi zarazem :D

#9258 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę I nie byłoby sporów gdzie mieszkać skoro byłoby jedno gospodarstwo:)

#9259 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 19 kwiecień 2013 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę Oj chciałbym żeby to było tak pięknie kolorowo jak piszecie. A z takimi dziewczynami to ciężka sprawa, ale jak to mówią wszystko się może zdarzyć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9260 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 20 kwiecień 2013 - 06:52

Dziewczyna na gospodarkę

Wykształcona kobieta na wsi... to zależy czy znajdzie na niej prace :)
To jest tak samo jak z wykształconym chłopem na wsi ( czy też niewykształconym).. :)
Powiedzmy niedługi będę wykształcona (jak tytuł lic, mgr czy jakikolwiek można uznać wykształceniem/ :D) i chociaż chciałabym nie zostanę na wsi bo niby co ja mam tutaj robić??? Gospodarstwo moje nie będzie więc musze szukać pracy w miescie.. Jak znajdę ją blisko może i na wsi zostanę, ale jak daleko pewnie nie..

A biorąc pod uwagę że pewnie myślicie o żonie :) To ja nie wiem, nie widzę żadnych problemów aby wykształcona żona na wsi została :)
Czasami mi się wydaje że w tych tematach piszą faceci, którzy nie spotkali jeszcze tej jedynej i wymyślają że nie spotkali bo dziewczyny na wsi nie chcą zostać.
Jak znajdziecie, pokochacie to nie powinno im robic problemu czy to na wsi czy w mieście ;)
Ew. zawsze ona może sobie pracowac w mieście a mieszkać na wsi.
Choć no znam przypadki że dziewczyny kategorycznie nie nadają się na wieś.., ale kto wie co by było gdyby znalazły chłopaka ze wsi i go pokochały, może by się im piorytety pozmieniały.

i tu sie zgodze z madzią...co prawda żone mam ze wsi ale mam starsza siostre ktora ma skoniczone studia bankowosc i finanse a wyszla nie dawno za rolnika z podst,wyksztalceniem.no cóż jej zrobic jak sie zakochała i to nie młoda i naiwna jak to nie ktorzy mowią.bo ma juz te 35lat. i co wy myslicie panowie...brac calować nie żałować