Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#7821 Share pete1388

pete1388

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo ;) to całe moje zycie ;)

Napisany 23 styczeń 2013 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę właśnie dokładnie tak jak mówisz. Jeśli ktoś po prostu nie jest tym zainteresowany to udawanie nie ma sensu teraz jest tak ze steka ze rolnictwo itp. a nie daj boze po slubie co może być?? tylko koniec swiata i pieklo na ziemi wiec czasem po takich rozczarowaniach wole sobie w dzierzawe wziasc 2 ha pola przynajmniej mniej nerwow heheh może za kilka lat bd miał z tysiąc ha hihi ale niestety samemu zyc nie można wiec trzeba jakos znaleźć ta 2 polowe ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:26
  •  

#7822 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę Lepiej niech się sama znajdzie przy 2 ha, ta jedyna z czystego serca będąca przy Tobie, bo jak będziesz miał ten tysiąc to przygotuj się że dziewczyny będą ustawiać się w kolejce do Ciebie ale to już nie wiadomo co taką będzie kierowało hehe ot taki żart :P

#7823 Share pete1388

pete1388

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo ;) to całe moje zycie ;)

Napisany 23 styczeń 2013 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę .hehehe ;) oby znalazła się taka zwariowana co ze mna wytrzyma hehehe. oj czkowiek rano chciał by się mieć dla kogo budzic ;)

#7824 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 25 styczeń 2013 - 09:44

Dziewczyna na gospodarkę Masz racje ale jeszcze masz czas zeby szukac :-) Szczeze też mi dokucza samotnośc i niepewnośc czy sie uda druga cześc siebie znaleśc ale co nam pozostaje jak nie liczyc na to ze sie uda wcześniej czy puźniej musi sie udac :-) Kto szuka ten znajdzie:-)

#7825 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę Mój brat tez marudzi że ciężko mu będzie znaleźć dziewczynę na gospodarkę i rodzice się ty martwią..
I po części jak nawet wyżej kolega napisał mają rację - bo żeby taka powiedziała że jedzenia nie przyniesie na pole to masakra...
Ale na pewno są wyjątki i drodzy panowie znajdziecie takie :)

A tak co do wontów.. miałam koleżankę z gospodarki ale nigdy ją tak nie interesowała jak mnie, znalazła chłopaka z gospodarki i zawsze marudziła że późno do niej przyjeżdżą ( co i tak robił codziennie) , że ciągle musi w polu robić itd... Więc jak widac nie tylko taka z miasta się czepia :)
Co do koleżanki, dzisiaj są małżeństwem i robią, lub tylko on robi na gospodarce..jak żyją i jak się ona z tym pogodziła nie mam pojęcia :)
Dla mnie nie byłoby problemu...
Ale wczoraj byłam gdzieś w Polsce za kombajnem (który udało mi się kupić:) ) i facet ma jakoś 50krów mlecznych i jakieś tam jeszcze inne i oni to dopiero mają zapiernicz... a żona razem z nim wstaje idzie do krówek, i po południu to samo.. dziennie to te min.7h spędzaja tam.. to dopiero jest praca, a jak się ma tylko hektary i zwierzyny nie za bardzo to przecież no prawie że laba :D

#7826 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 26 styczeń 2013 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę ..

Edytowany przez Migotka, 26 styczeń 2013 - 20:41.

#7827 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2641 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę migotka ale sie rozpisalas.

#7828 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 642 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2013 - 23:38

Dziewczyna na gospodarkę Sławek chyba Ci się strona nie załadowała . Przecież napisała wszystko , wyraźnie bez błędów i po polsku. :)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7829 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 26 styczeń 2013 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę o mam adwokata i Rutkowskiego w jednym haha :P
dziękuję :)

#7830 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 642 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2013 - 23:47

Dziewczyna na gospodarkę Proszę bardzo zawsze do usług o każdej porze dnia i nocy :) Ale przecież wiesz o tym. Co do wypowiedzi Panny Migotki nastąpiła pomyłka a kropki można w łatwy sposób odczytać to jest taki szyfr. Trochę tylko myślenie włączyć i już.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7831 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 27 styczeń 2013 - 00:00

Dziewczyna na gospodarkę haha dokłądnie , tylko ludzie obdarzeni szczególnym darem potrafią przeczytac ta prostą wypowiedź :D

Można to także przytoczyc do aktualnej sytuacji na ów forum {gospodarka może schodzić na psy , ale żeby gorum rolnicze... ? }
miałam nadzieje że nie doczekam tego wieku :P

#7832 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 07:35

Dziewczyna na gospodarkę @Migotka to Ty jeszcze mało widziałaś i słyszałaś ,jeszcze nieraz Cie wiele zagadnień w życiu zaskoczy . ;)

#7833 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 10:15

Dziewczyna na gospodarkę No wreszcie Kobiety się wzięły za temat to i może ton wypowiedzi spadnie jak temperatura w styczniu..
A może i coś sensownego w koleinych postach sie pojawi, nie to żeby się tu czepiać, ale ostatnio trochę poziom tu poleciał i osób jakby mniej.
Nie chodzi o to by na forum zaraz dyskutować o filozoficznym podejściu do życia, czy o tym jak teroria ma się do praktyki, ale dobrze jakby od czasu do czasu znalazła się pełna wypowiedź nawiązująca do tematu przewodniego . Samo bicie piany nie wszystkim służy dobrze, a w myśl zsady "po owocach ich poznacie" niech to miejsce swobodnej wypowiedzi pomaga ludziom oczyścić swe umysły, podzielić się wnioskami i poszukać drogi do celu...
Na to i inne działania : Niech moc będzie z wami

Pozdrowił..

#7834 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę Ja tu tez bywam tylko niekiedy bo jak mówisz poziom spadł...
Ale z drugiej strony ile można gadać o dziewczynie na gospodarkę poważnie jak już chyba prawie że wszystko w tym temacie zostało wyczerpane :)
Chyba że ktoś będzie miał nowe spostrzeżenia

#7835 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę

Ja tu tez bywam tylko niekiedy bo jak mówisz poziom spadł...

A czemu poziom spadł? bo jak mówisz, tylko niekiedy bywasz. :P

#7836 Share MrsMadzia

MrsMadzia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę Postanowiłam dodać coś od siebie. Coś w tym kraju nie jest tak jak powinno być. Piszecie tutaj, że poziom spadł ( nie wiem wczoraj trafiłam tutaj dużo jeszcze nie przeczytałam) a w Polsce coraz więcej ludzi jest po studiach. To albo Ci po studiach tym tematem się nie interesują albo taka ciemnota się robi w tym pięknym kraju... :) Pozdrawiam.

#7837 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę @MrsMadzia sto lat życzę i zdrówka :)

często ludzie idą na studia po tzw. papierek, żeby poprawić sobie mniemanie o sobie, że jest bardziej wykształcony, a tak na prawdę studia traktują jako zwyczajną zabawę, Ci studenci którzy się angażują w nauke, chcą do czegoś dojść to zazwyczaj im się udaje, jeśli dobry kierunek wybierze a wiadomo jak było mocno napędzany marketing i zarządzanie zrobiły swoje :)

a co do ciemnoty nie oglądajmy dzienników w tv i będziemy mięli spokój

pozdrawiam ;)

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#7838 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 2125 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę Madziu w pięknym powinno być w cudzysłowie ... Bo przez naszych rządzących on już się nie robi piękny ... :/ Moim zdaniem właśnie Ci rządzący to jest jedna wielka ciemnota która ciągnie tylko do swojej kieszeni nie patrząc na innych ... Ludzi po studiach jest cała masa... Tylko co z tego jak nie ma dla nich pracy?? A co niektórzy pokończyli takie kierunki o których się "fizjologom nie śniło" .... Ale wracając do tematu mieszkam na wiosce gdzie mieszkają same dziewczyny ... Żadna nie pracuje w gospodarstwie ... z reguły wszystkie albo bawią dzieci albo pracują gdzieś tam w sklepach ... Jak gadałem z koleżanką ostatnio i zapytała się czemu nie chce tutaj zostać to odpowiedziała że tu nie ma przyszłości... i nie ukrywam że się z nią zgadzam ... I chociaż jej rodzice mają 50 krów i zautomatyzowane wszystko to mi się osobiście tez nie chciało by się pracować ... Pomóc owszem ale nie mieć wolnego weekendu czy urlopu? Troszkę po tych gospodarstwach przejeździłem i młodzieży w oborach nie widziałem ...

#7839 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:11

Dziewczyna na gospodarkę Luke toć to u Ciebie Eldorado z tymi pannami... :D 50 krów,pełna automatyzacja...i nie mieć wolnego weekendu B) a gdyby na ten czas taka osoba miała iść do pracy na te 8-10h za nędzną najniższą krajową???
Mi tam daleko jeszcze do takiego gospodarstwa jak to opisane przez ciebie,ale nie zamieniłbym bym tego co mam na nic innego....wiadomo najlepiej mieć i nic nie robić-tylko,że tak się nie da.Poczekaj jak ta twoja koleżanka postarzeje się o te kilka lat ...i wtedy z nią na ten temat porozmawiaj -ciekawe czy na oczy przejrzy???
Co do studiów to się zgadzam.Tylko co z tego ,że dziś jest coraz więcej osób po studiach jak przedwojenna matura była na wyższym poziomie jak te dzisiejsze studia.
Sam nie mam skończonych studiów -bo są one mi akurat nie potrzebne.Jak musiałem podnieść kwalifikacje to poszedłem na szkołę policealną i teraz mogę się szczycić tytułem Technika Rolnika :P .Jeżeli nadal będę musiał podnosić kwalifikacje to wtedy się wybiorę na wyższą uczelnię i na pewno jako któryś tam z rzędu nie zasilę grona bezrobotnych filozofów, teologów czy innych mgr. administracji.

Edytowany przez Cinek8541, 27 styczeń 2013 - 12:21.

Marcin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7840 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 2125 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:23

Dziewczyna na gospodarkę Cinek ale ja ją tylko jako przykład podałem ... Chłopaszek w wieku 34 lat z żoną mieli z 40 sztuk w tym momencie z 5 byków on pracuje i byłem ostatnio u byków kółka zakładać i powiedział że nigdy więcej nie wróci do krów ... Woli pracować za 2 tysie i mieć gospodarkę w tyłku... Kolejny rolnik trójka dzieci ma z 35 sztuk i robi tylko sam w oborze w której nie ma ani wyciągu ani dojarki przewodowej... Trójka dzieci nic kompletnie nic mu nie pomaga w tym 2 synów (18 i 20 lat), o żonie nie wspomnę ... Nie znam osoby w przedziale wiekowym od 18 do 30 lat która by została na gospodarce... Sam nie chce a co dopiero inni mają powiedzieć... Jak ja nie widze przyszłości tutaj?? I jak mi firma nie będzie szła to spadam do DE do rodziny ...

P.S. Studiów też nie mam lecz technika i z jednej strony fajnie by je mieć lecz ja przez 5 i pół roku więcej się nauczę praktykując jak na tych zasmarkanych studiach...

Edytowany przez Luke16, 27 styczeń 2013 - 12:26.