Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35828 odpowiedzi na ten temat

#7601 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:;)

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:03

Dziewczyna na gospodarkę własnie o to chodzi że nie wiem.
Tv nie oglądam więc programu który był sugerowany powyżej nie jestem w stanie zobaczyć ;)

wiem jak się podrywa napakowanych facetów w barach.. z solarką i toną brokatu na buzi .. w dopasowanych różowych bluzkach. oooo tym mam pojęcie ;) heh... tylko to nie dla mnie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:40
  •  

#7602 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę bądź sobą i tyle ;)

#7603 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2533 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:32

Dziewczyna na gospodarkę Twoim zdaniem czym moze sie rożnic chłopak ze wsi od tego z miasta?Mieszkasz w miescie,potrafilabys zaakceptowac wiejskie zycie gdzie pracuje sie czasem od rana do wieczora?

#7604 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Garaż
    Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę

własnie o to chodzi że nie wiem.
Tv nie oglądam więc programu który był sugerowany powyżej nie jestem w stanie zobaczyć ;)

wiem jak się podrywa napakowanych facetów w barach.. z solarką i toną brokatu na buzi .. w dopasowanych różowych bluzkach. oooo tym mam pojęcie ;) heh... tylko to nie dla mnie ;)

Pewnie podobnie jak napisałaś. Zamiast różowej dopasowanej bluzki dopasowane różowe taczki (z tej piosenki) z toną na nich czego tam tylko chcesz :D bez brokatu się pewnie obejdzie bo mają przecież dużo sztucznych nawozów to już nikogo taka chemia nie kręci :D :D :D

Sławek chłopak ten ze wsi jeździ starym BMW z ulatniającą się wonią gazu z instalacji a z miasta to już turbodiesel nie do spalenia :D

Edytowany przez Witek2010, 10 styczeń 2013 - 13:47.

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7605 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:48

Dziewczyna na gospodarkę facet ze wsi jak dla mnie ma inne wartości inne podejście do życia.. i dla niego rodzina i miłość wierność mają jakiś sens... jest zarady jest po prostu inny (zawsze sa wyjatki wiec nie wsadzam wszystkich do jednego worka)
faceci z miasta czesto nie potrafią nawet znależć/docenić pracy jaką maja.. są nauczeni przez mamusie, że robią wszystko za nich.
Wymagania mają typu: księżniczka, własne mieszkanie, wyksztalcenie, praca.. a on sam nie ma nic. a co gorsza w sobie nie ma nic ciekawego..
jedynie co... siłownia, d*pa i cycki. iść na impreze.. naćpać się, nachlać się.. porywyać d*py.. na końcu jakaś zaliczyć.. i dzień później chwalić się przed kumplami jaką ma super noc, chociaż i tak średnio pamieta bo tak był napity.

i podkreślam nie wszyskich można wrzucić do jednego worka. po jak chleją w mieście tak i chleją na wsi.. i pewnie też znajdzie się jakiś wyjatek co zalicza wszystkie panny z każdej pobliskiej wsi. wiec ogólnie problemy są podobne. tylko społeczności różne.. stąd inne wartości.

praca od rana do wieczora? w mieście jest to samo.. jak chce się coś osiągnąc to nie ma na nic czasu. rano się wychodzi wraca późnym wieczorem. sam dojazd do pracy potrafi zająć godzine/dwie... 8 godzin w pracy.. i powrót.. wiec jest to samo. tyle ze cholernie nie zdrowo. nie ma czasu na gotowanie, wiec sie je jakieś smieci na miescie.. nie ma czasu na zwiazki na rodzinę, bo trzeba pracować rachunki same się nie opłacą.
i zdaję sobie sprawę ze praca na roli nie jest prosta. i wymaga dużo siły i nie jeden mieszczuch miałby dosyć po 1 dniu.. ale to samo jest w drugą strone. życie w mieście wcale nie jest łatwe. jest po prostu inne.

a co do tego podyrwania ;) raczej piszę to z uśmiechem, z przymrużeniem oka. nikogo do niczego nie da sie zmusić. bajerowanie i pisanie jaka jestem najwspanialsza i najlepsza, jest bez sensu. bo wcale taka nie jestem ;)

Pewnie podobnie jak napisałaś. Zamiast różowej dopasowanej bluzki dopasowane różowe taczki (z tej piosenki) z toną na nich czego tam tylko chcesz :D bez brokatu się pewnie obejdzie bo mają przecież dużo sztucznych nawozów to już nikogo taka chemia nie kręci :D :D :D

psujesz mi moją bajkę.. ja tu liczyłam na słome z butów B) :D

#7606 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2533 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę patrzac na zdjecie profilowe to nie jednego chlopaka ze wsi bys oniesmielila swoja uroda.myslalby;ja do takiej laski?e nie ma szans.ja chlopak ze wsi ona laska z miasta

#7607 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:01

Dziewczyna na gospodarkę i to jest własnie głupie myślenie..
ale tutaj też wychodzi pewność siebie.
trzeba miec wartosc siebie i zawsze warto zaryzykować ;)
chociaz cwaniactwo już nie jest mile widzane ;)

ps, czyli mam zmienić zdjecie profilowe na coś w stylu 'szara myszka' ? gdzieś coś takiego chyba znajdę ;)

#7608 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Garaż
    Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:02

Dziewczyna na gospodarkę Słoma z butów to już chyba nie te czasy dlatego to pominąłem albo może tylko mi się tak wydaje :)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7609 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę pewnie sie jakiś wyjątek (jak zawsze) znajdzie ;)

#7610 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę

to.. jak się WAS podrywa? :)
jakieś rady? ;) ...

Jak piszą wyżej...bycie sobą i nie " cwaniakowanie"(tyczy to się i dziewczyn). Inaczej to taki chłopak sobie pomyśli (jak poniżej)...

http://youtu.be/3MhtQg6y5ic

Tak od siebie każdy szuka nie wiadomo czego(przepraszam kogoś) bo normalność odstrasza(w sensie rutyna,nudziarstwo...)a naprawdę to wszyscy do tego zmierzają do stabilizacji życiowej...
Marcin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7611 Share natienkaa

natienkaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, fotografia, finanse

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Tak to prawda.. ludzie mają coraz mniej czasu .. czasu na miłość..

#7612 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę http://www.sercenowegoswiata.pl/ zapraszam serdecznie ;)

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#7613 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli się żyje tylko pracą to jest mało czasu na miłość trzeba w sobie odnaleśc naturalny podział żeby zwiazek i miłość nie kolidowały z pracą

#7614 Share natienkaa

natienkaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, fotografia, finanse

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Albo zmienić pracę trzeba ;)

#7615 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1451 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę właśnie... jest czas na pracę i na odpoczynek... tylko trzeba go "zdrowo" podzielić... my , rolnicy , mamy tą przewagę , że sami sobie jesteśmy szefami i pracownikami... i jak to na gospodarce bywa... są dni, że się siedzi cały dzień i nic nie robi.... a jak jest sezon, to nawet człowiek nie ma czasu zjeść... a o spaniu nie wspomnę... sianokosy, zniwa, siewy.... kiedy liczy się każda minuta dobrej pogody i terminy gonia... wtedy świątek piątek i niedziela.... i nie ma że boli... ;) ale to trzeba lubić :) ale zawsze można sobie wygospodarować trochę czasu dla siebie, rodziny, dziewczyny... ;) wszystko mozna jakoś poukładać, wystarczy chcieć... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7616 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba się odpowiednio do tego zabrać praca pracą ziemia ziemią ale do ziemii się nie przytulisz w nocy nie zjesz z nią śniadania nie pojedziesz na zakupy ale jeśli ziemi nie obrobi się to też nie będzie do kogo się przytulać bo nie utrzymasz siebie i wybranki /dziewczyny nie zjesz śniadania bo nie będzie stać no i na zakupy też nie pójdziesz miłość miłością wiadomo ale ziemia odłogiem leżeć nie może ! coś za coś kilka dni w polu ale zapewnia to jakieś pieniądze na przyszłość a nie niepewność i tylko piękne oczy

#7617 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę Dla mnie musisz byc atrakcyjna i akceptowac ze przy zwierzetach nie ma wakacji...
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#7618 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1451 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę no , nie raz się zarywa noce orając tą ziemię, ;) i wtedy nie ma czasu na nic... sumując pare tygodni w roku wytężonej pracy ,a le daje jakieś uststkowanie w życiu no i dochody... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7619 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 10 styczeń 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę

to.. jak się WAS podrywa? :)
jakieś rady? ;) ...

(chyba najpierw trzeba pojechać na wieś ;P )

To lubisz chłopaków podrywać? Dużo jest takich co na to czekają, bo nieraz myślą ale fajna laska ale nie startuje bo i tak mi da kosza, a jak laska zagada to koleś w 7 niebie i nieraz można go okręcić na palcu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7620 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę pisałam już że ten tekst o podrywaniu należy traktować z przymrużeniem oka.. ;)
po co mi facet którego owinę sobie wokół palca.. że mam mu mówić co ma robić.. kierować i ustawiać.. ?
najlepiej.. ' Ty pracuj.. ja będę wydawać kase na swoje przyjemności' ? ...
Nie, nie i jeszcze raz nie ;) nie o to w życiu chodzi, przynajmniej moim ;)

co do pracy w dzień w nocy i cały czas.. na pewno jest to cięzkie. i jak było napisane... nie samą miłością się żyje. bo to kasy nie daje. ... ale.. gdy ma się tą ukochaną osobę przy sobie.. to wydaję mi się, że jest lepiej.. sama świadomość tego, że po ciężkich godzinach w polu.. wraca się do domu.. i czeka ta kochana kobieta by przytulić dać buzi i nakarmić.. ;)