Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38015 odpowiedzi na ten temat

#7301 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę @ Heidi mam prośbę przyjedziesz pomóc mi myjką myć stanowiska? Po prostu nie chciał bym, żeby Kobieta w wieku 40lat nie mogła na krzyż.. wiem po rodzicach Ojciec bez Mamy do opszątku się nie ruszył zawsze mówił " Co ty siedzisz jeszcze idzim opszątać bo świnie krzyczo" A Dzisiaj Mama na rechabilitacje jeździ... Do mnie to Żona może przyjść jak się stęskniła na pole i może ze mną pojeździć Ciągnikiem nawet bym dał pojeździć,czy bym nauczył nawet orać i byśmy spędzali razem czas..Znjomego żona kosi sieczkarnią kuku na usługach i nie może w zaden sposób odegnac jej od tej pracy.Powiem Dziewczyna pojęta wie o co kaman i mówi że nie ma takej wygody jak w samochodzie;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:37
  •  

#7302 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę @magik0578 jak kobieta trochę popracuje w gosp , to jej tylko na zdrowie wyjdzie i spokojnie da rade wieczorem na kąpiel w bąbelkach z mężem . ;) A zresztą ,nie obiecuj gruszek na wierzbie ,bo pięknie się mówi ,tylko w życiu bywa różnie ... Ten 'magik' to nie bez powodu co ? :P

Edytowany przez Meg5, 20 listopad 2012 - 16:37.

#7303 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88, ja nie twierdzę kategorycznie, że tak jest, ale tak jak tu koleżanka wyżej napisała, nie możesz być tylko cieniem, bo jak od początku, nim będziesz, to już do samego końca.
@Meg5 i jak Tobie nie dać punktów, jak Ty czytasz w moich myślach :P a tak poważnie - bardzo rozsądnie piszesz. :)

#7304 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę U mnie to to tak naprawde jest... Musze nowe porządne konto założyć bo kiedys jak chciałem na forum się dopytać coś to na szybcika założyłem i taki login mi na myśl przyszedł; Co Myslisz @Meg o nazwie Lovelas hmm;?

#7305 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę

Musze nowe porządne konto założyć bo kiedys jak chciałem na forum się dopytać coś to na szybcika założyłem i taki login mi na myśl przyszedł;

Nawet nie próbuj, bo Ci je zamknę, jaki nick masz to już trudno.
A co do tematu, Ty myślisz, że jak Twoja żona pracować nie będzie w gospodarstwie, to na pewno nie zachoruje na kręgosłup?

#7306 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie to to tak naprawde jest... Musze nowe porządne konto założyć bo kiedys jak chciałem na forum się dopytać coś to na szybcika założyłem i taki login mi na myśl przyszedł; Co Myslisz @Meg o nazwie Lovelas hmm;?

To już lepiej niech ten ''magik''zostanie ,bo brzmi tajemniczo ,a lovelas to już z góry wiadomo, co za ziółko angielskie .... :D

#7307 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Jej Może zachorować każdy .Tylko nie chciał bym widzieć Kobiety noszącej pełne wiadra zboża czy tam śruty.... Po prostu Jak chce pomagać niech pomaga i nie chciał bym jej ze stropu zbijać...

#7308 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Nawet nie próbuj, bo Ci je zamknę, jaki nick masz to już trudno.
A co do tematu, Ty myślisz, że jak Twoja żona pracować nie będzie w gospodarstwie, to na pewno nie zachoruje na kręgosłup?

Dokładnie ,może dostać skrzywienia kręgosłupa od leżenia w złej pozycji przed tv :P
Dziękuje @ MAT za wyrazy uznania ... :)

#7309 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 19 listopad 2012 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam też bym nie podcinał skrzydeł! Jak chce to niech pomaga i tyle! W końcu kota nie odganiamy od myszy :)

#7310 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę

Po prostu Jak chce pomagać niech pomaga i nie chciał bym jej ze stropu zbijać...

Pod żadnym pozorem jak będzie stała na "stropie" to jej nie zbijaj :P , bo wtedy na pewno będzie po kręgosłupie. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7311 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Tak sie zastanawiam ile ma lat ten facet. Ale Jego podejscie jest co najmniej dziwne ale i madre. :rolleyes:

Jak nigdy nie mialas kontaktu ze zwierzetami to lepiej zebys sie niepchala do nich. Bo moze byc wiecej szkody niz pozytku. :P

Na poczatek proponuje zadomowic sie z tesciowa, :D

@magik wiesz ze jak sie rejestrowales to nie czytales regulaminu, nie wiem czemu. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7312 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę hahah @ Mat to taka przenośnia ;P ;]U mnie w domu w sumie są 3 Kobiety Mama, Siostra,i Dziewczyna i wam powiem że wg w okres prac polowych żniw wg nie chciał bym tak pracować jak one.. W kuchni jest Mama z Dziewczyną Maja dużo pracy sprzątanie. gotują obiad nie dla 1 osoby ale dla kombajnistów i traktorzystów. Dziwczyna potem jeszcze musi rozwieść na pole każdemu a na koniec kolacjia i znów sprzatanie. Tv oglądają bo jest na lodówce w kuchni;p W takim okresie zimowym jest luz ;) W ogóle ja nikogo na łańcuchu nie trzymam Moja robi wszystko co chce i kiedy chce.A jak by leżała do góry brzuchem i non toper oglądała tv to sam bym Ją wyrzucił z łóżka żeby sie przewietrzyła na świeżym powietrzu ;d

@banan575 Jeszcze żadnego regulaminu nie czytałem take długie,zawsze tylko akceptuje;P Ja to mam lenia heh

#7313 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę

hahah @ Mat to taka przenośnia

Jak byś napisał "nie będę jej zbijał z tropu", to była by taka przenośnia, ale jak piszesz "nie chciał bym jej ze stropu zbijać..." no to można by nawet pomyśleć, że na jej życie dybiesz. :P

#7314 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę hehe u nas tak się mówi ;P Ps Moja niema na siebie żadnych korzyści majątkowych żeby się targnąć na Ukochanej życie;P

#7315 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę

Tak sie zastanawiam ile ma lat ten facet. Ale Jego podejscie jest co najmniej dziwne ale i madre. :rolleyes:

Gościu przesadza, to co Heidi jest dzieckiem? nie mówię już o jakiś niebezpiecznych pracach, czy cięższych, ale grabienie? jak się da mu pod nogę, to już tak będzie i nikt mi nie wmówi, zawsze będzie wiedział najlepiej.

Na początku mimo tekstów typu "nie podchodź, nie wchodź, nie zbliżaj się, nie dotykaj, zostaw to, nie ruszaj

Dobrze, że jeszcze nie dodał "nie ruszaj, bo to moje" ale jeszcze może. :P

#7316 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Heidi jak mozesz to poszukaj sobie normalnej pracy, a gospodarke potraktuj hobbistycznie.

Inaczej ta gospodarka Ci bokiem wyjdzie. No ale jak tam wolisz.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7317 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi Masz jakiś zawód ?

#7318 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę @banan575 ,co rozumiesz przez zwrot ''normalna praca'' ? Rolnictwo jest dla nienormalnych ? Żeby właśnie, ta normalna praca nie wyszła bokiem :P

Edytowany przez Meg5, 20 listopad 2012 - 20:49.

#7319 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę A cos sie tak zbulwersowala???? Czy ja napisalam cos o nie normalnych?????? Bo mi sie jakos nie wydaje.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7320 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę Ależ mnie nic nie zbulwersowało ,zadałam Ci tylko pytanie ,co rozumiesz przez zwrot ''normalna praca'' .