Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35276 odpowiedzi na ten temat

#7181 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę

kobiecie potrzebna jest praca jakies zajecie

Trochę mnie to rozbawiło, przypomniałem sobie konie, też jak nie miały pracy, to im się na zbytki zbierało, :lol: też im się marzył rozwód ze mną, tylko skutecznie im to zawsze wyperswadowałem. :P
Także Panowie, zanim jedną robotę skończy, już powinna mieć trzy następne zadane :P same tego chcą. :lol: :lol: ba jest im to wręcz potrzebne i niezbędne do szczęścia, no a my co? ano ręce w kieszeń i na piiiiiiiiwko. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:35
  •  

#7182 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Każda tak mówi że pieniądze są nie poczebne a zakupy!!!!!!!!!!!! :lol:

#7183 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę nowe futro by się przydało i tylko patrza jaką furą chłopaki jezdzą a co do pracy to każda może być moga rolnika aby tylko nie pracować

#7184 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę A jak jedzie rowerem to wogóle na niego sie spojrzą :D

#7185 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę chyba ze rower ukraina

#7186 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę Takie czasy tylko kobietą seks w głowie i pieniądze :P

#7187 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę z tym się zgodzę już się zdarza że dziewczyny zakładają się która więcej chłopaków zaliczy

#7188 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 16 listopad 2012 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę Są jednak wyjątki od tej złej reguły i tym trzeba się pocieszać. ;)

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#7189 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę Troche marne pocieszenie :lol:

#7190 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 16 listopad 2012 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę Mnie tam to pociesza, bo mi np. nie podobają się dzisiejsze nastolatki, ubrane w kolekcje "pod latarnie 2012/13", więc zależy kto co lubi. A zauważyłem dziwną tendencje do szmacenia się gatunku kobiecego. Jeżeli kobieta nie ma szacunku sama do siebie, to jak ja mam mieć do niej szacunek.
A chyba tak nosząca się kobieta to raczej nie target osoby szukającej towarzyszki na wieś? ;) Temat nie nosi nazwy "dziewczyna w sam raz na jeden raz". :D Chyba, że coś przeoczyłem. :lol:

Edytowany przez BukeR, 16 listopad 2012 - 22:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7191 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę Z pod lampy to tylko na jeden raz :mellow:

#7192 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 07:38

Dziewczyna na gospodarkę

Takie czasy tylko kobietą seks w głowie i pieniądze :P

A Ty Kolego co masz w głowie ...? Pewnie same szlachetne myśli ...? :ph34r:

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 07:40.

#7193 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 07:48

Dziewczyna na gospodarkę W głowie to mam tylko motocykle.!!!!!!! :D

#7194 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 08:01

Dziewczyna na gospodarkę

Mnie tam to pociesza, bo mi np. nie podobają się dzisiejsze nastolatki, ubrane w kolekcje "pod latarnie 2012/13", więc zależy kto co lubi. A zauważyłem dziwną tendencje do szmacenia się gatunku kobiecego. Jeżeli kobieta nie ma szacunku sama do siebie, to jak ja mam mieć do niej szacunek.
A chyba tak nosząca się kobieta to raczej nie target osoby szukającej towarzyszki na wieś? ;) Temat nie nosi nazwy "dziewczyna w sam raz na jeden raz". :D Chyba, że coś przeoczyłem. :lol:

Tak gatunek kobiecy się zaczyna szmacić ,a przybywa coraz więcej niełatwych mężczyzn :blink: ( moralność i te sprawy :lol: :lol: :lol: ) Poczytaj Kolego ,jest parę forów na temat "skromności " mężczyzn :wacko: Bo z Wami facetami to jest tak ,że większość z Was twierdzi, że znaczna część kobiet jest taka sama ( czyli kobieta w sam raz na jeden raz ) ,ale jakoś nie przeszkadza Wam je ciągle zmieniać ... U Was "zaliczanie " kobiet nie jest niczym złym no bo przecież taka natura ,a jak kobiety zaczynają z Wami pogrywać w ten sam sposób ,to już nie halo :huh: Kto tu się kieruje stereotypami ? :rolleyes:

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 08:03.

#7195 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 17 listopad 2012 - 11:23

Dziewczyna na gospodarkę

większość z Was twierdzi, że znaczna część kobiet jest taka sama ( czyli kobieta w sam raz na jeden raz ) ,ale jakoś nie przeszkadza Wam je ciągle zmieniać ... U Was "zaliczanie " kobiet nie jest niczym złym no bo przecież taka natura ,a jak kobiety zaczynają z Wami pogrywać w ten sam sposób ,to już nie halo :huh: Kto tu się kieruje stereotypami ? :rolleyes:

No tak, ale wszystko zaczyna się od was, kobiet. Gdyby nie było kobiet o obyczajach nie ciężkich, bez żadnych zasad to i pewnie nie byłoby mężczyzn, którzy opierają znajomość tylko o łóżko. "Jak suka nie da to i pies nie weźmie". :rolleyes: Przelotne romanse są jak najbardziej ok, ale w wypadku, gdy obie strony wiedza na czym stoją i akceptują taki układ.
I nie uważam, że mężczyźni taktujący kobiety przedmiotowo, którym zależy tylko na seksie są lepsi od kobiet nie szanujących się, tylko jakoś to tak się przyjęło w społeczeństwie, że facet zmieniający partnerki seksualne jak rękawiczki to "dobry samiec", a kobieta "szmata". Nie ja to wymyśliłem, nie propaguje tego poglądu, więc nie do mnie pretensje. :D :P

#7196 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 11:49

Dziewczyna na gospodarkę Faceci którzy zmieniają kobiety jak rękawiczki , będą chodzić zawsze w używanych ... B) Kolego twierdzisz ,że to kobiet wina ,że jak dają to się bierze . Wiesz ja ma zupełnie inny obraz tej sytuacji ,mianowicie jakby nie było popytu na kobiety lekkich obyczajów ,to by nie było podaży . Prostytucja ,galerianki ,jak myślisz czyja potrzeba to zrodził ,bo na pewno nie kobiet? Nie mówię teraz o wszystkich Panach ,bo wiadomo że są porządni z zasadami ,ale są niestety też tacy "kochający" mężowie ,tatusiowie i nie tylko , co szukają takich kobiet ,żeby zaspokoić swoje zryte fantazje,no ale wiadomo że nie za darmo . Ps dużo stereotypów się przyjęło w społeczeństwie ,czas z nimi kończyć ,bo każdy ma po jednym życiu, nieważne czy kobieta czy mężczyzna . A zresztą proces ten się już rozpoczął i mądre kobiety będą wiedziały co i jak ... ;)

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 13:40.

#7197 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 17 listopad 2012 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę Muszę przyznać Ci rację - jest popyt jest podaż. ;) No tak to już jest urządzone, że w każdym społeczeństwie są te gorsze jednostki, które za nic mają podstawowe wartości jakimi są rodzina, poczucie własnej wartości, wierności. Osobiście nic nie mam do młodzieńczych podbojów, czy wizyt singli u takich "Pań", ale jak ktoś podjął się odpowiedzialności założenia rodziny to no niestety trzeba trzymać się jakiś zasad. :huh:
Z tymi rękawiczkami to strzał w 10. :D Ja należę do tej grupy mężczyzn, która nie lubi przebierać w towarach z "drugiej ręki", więc wolę pozostać przy jednej partnerce. ;)
Ale mówiąc w poprzednim poście o "kobietach obyczajów nieciężkich" miałem raczej na myśli Panie, które raczej nie wiedzą co to stały związek, a do łóżka pakują się facetowi na 2 spotkaniu.

Stereotypów dużo funkcjonuje w społeczeństwie (szczególnie Polskim), ale raczej długa droga, żeby to zmienić. Poglądów ludzi nie zmienia się ot tak.

#7198 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 13:49

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście są takie kobiety co druga randka wystarczy do tego ,aby się bliżej poznać ,ale one robią dokładnie to co facecji ,wiec nie wiem co Cię tak bulwersuje . Tak wiem ,bo facetowi wszystko wolno ,a kobiecie mało co... :rolleyes:

#7199 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 17 listopad 2012 - 14:12

Dziewczyna na gospodarkę

,ale one robią dokładnie to co facecji

Ciągle odbijasz piłeczkę... Nie ma takich kobiet, nie ma facetów którzy z tego korzystają, ale nie będę się powtarzał. Przecież to oczywiste, że mężczyźnie ciężko z takich okazji nie skorzystać. ^^

Tak wiem ,bo facetowi wszystko wolno ,a kobiecie mało co... :rolleyes:

Skoro tak mówisz... :D :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7200 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę A skąd wiesz ,że kobieta nie korzysta właśnie też z okazji ..? Jak w piosence ...

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 14:23.