Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#7041 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 listopad 2012 - 00:06

Dziewczyna na gospodarkę

prawda jest taka ze to popęd seksualny nas zmusza do szukania dziewczyny

No to jeśli tylko w tym celu Masz szukać dziewczynę, to chyba dla takiej błahostki nie będziesz ryzykował spalenia nowo zakupionej patelni. :P :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:37
  •  

#7042 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 listopad 2012 - 00:58

Dziewczyna na gospodarkę

No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czy oby na pewno mówisz to szczerze i nie robisz tego by coś osiągnąć? Dobra nie wnikam, mam tylko radę. Dziewczyna zdobyta na przyjaciela, szybko zmieni Cię na inny model. Podobna sytuacja jest z psem obronnym. Może na początku byś skusił się na potulnego misia bo i taki coś tam obroni a i przytulić się można, ale kiedyś w końcu zrozumiesz że 100% bezpiecznie to możesz się czuć tylko przy rottweilerze wtedy misio pójdzie w odstawkę.

Są też wyjątki, bierzesz pieska potulnego misia i sam stajesz się jego obrońcą. Ale to tylko wyjątki, bo nie każda kobieta ma tak twardą rękę jak nasze koleżanki z forum. O tak twardą jak w ,,miodowych latach,, Danusia i Tadzik. to była fest baba.

Witam,
obyś się nie znał na laskach jak na psach,z rottweilerem to możesz sobie co najwyrzej do potoka skoczyć jeśli go odpowiednio nie przygotujesz i nie nauczysz go agresji.
dla twojej wiadomości jednym z najlepszych pseów strórzujących jest wbrew pozorom podhalański pies pasterski,jego nie da się wyszkolić ma tak silny instykt stadny by go bronić między innymi że to wystarcza i broni aż do śmierci.

prawda jest taka ze to popęd seksualny nas zmusza do szukania dziewczyny no bo przecież teraz faceci są bardziej zaradni gotują piorą itp wiec po co kopciucha do kuchni wpuszczac jak one teraz to tylko patelnie przypalą i taka jest naga prawda

chcesz powiedzieć że rączka kasia załatwia sprawę :lol: bo szkoda porysowanych garów?? :lol: :lol:

#7043 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 08:41

Dziewczyna na gospodarkę ja widzę że co drugi to filozof życiowy bynajmniej na forum znam takich poza domem co to nie on a przy żonie czy dziewczynie to taka d*pa że szkoda słów

Edytowany przez misiek38, 03 listopad 2012 - 08:42.

#7044 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 09:04

Dziewczyna na gospodarkę No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czy oby na pewno mówisz to szczerze i nie robisz tego by coś osiągnąć? Damian dlaczego tak uporczywie chcesz to udowadniać ? Ja nie rozumie takiego podziału kto mądrzejszy czy mężczyzna ,czy kobieta . Czasy gdy mężczyźni siedzieli w karczmach ,a kobiety pracowały w domu już minęły bezpowrotnie .Traktujesz kobiety jak ,gorsza części społeczeństwa , a na pewno głupszą . Ciężko Ci będzie w życiu ,ponieważ z takim myślenie będziesz wszędzie widział tylko te złe cechy u kobiet ,a dobrych wcale . Nie rokuje to na przyszłość ,wierz mi . A to na poprawę nastroju ;)
http://www.demoty.pl...-mezczyzn-51427

Edytowany przez Meg5, 03 listopad 2012 - 09:17.

#7045 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 03 listopad 2012 - 09:43

Dziewczyna na gospodarkę

prawda jest taka ze to popęd seksualny nas zmusza do szukania dziewczyny no bo przecież teraz faceci są bardziej zaradni gotują piorą itp wiec po co kopciucha do kuchni wpuszczac jak one teraz to tylko patelnie przypalą i taka jest naga prawda

No cóż nie każdy tak jak Ty sprowadza to tylko do popędu.Jest jeszcze wiele pięknych zjawisk które się z tym łącza np. rodzina ,przyjażni czy obce Ci zjawisko bycia ojcem.Długa i ciężka droga przed Tobą z takim podejściem,kup se lale dmuchano nie będzie Ci gderać ani brudzić garów.

#7046 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 03 listopad 2012 - 10:00

Dziewczyna na gospodarkę lale dmuchane zostawiam tobie co do przypalania patelni to sie pomyliłem sory mój błąd patelni teraz nie da sie przypalic bo są teflonowe wiec nawet najwieksza guła sobie poradzi, nie ma czegos takiego jak przyjaźn miedzy facetem a kobietą

#7047 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 10:08

Dziewczyna na gospodarkę Wróć do szkoły i poćwicz pisownię bo oczy bolą jak się czyta ten groch z kapustą.

#7048 Share mawrik83

mawrik83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 10:51

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr jeśli Ty naprawdę wyznajesz teorię że mężczyźni są ponad kobietami to nie dziwię się że nie znalazłeś tej drugiej połówki. Ja nie rozumię takiego podejścia do kwestii płci. Nie można wszystkich do jednego wora pakować. Ja już Ci tutaj ktoś pisał w każdej społeczności są jednostki bardziej wybitne i te tak zwane czarne owce. Zmień podejście do życia lub otoczenie i będzie lepiej.

#7049 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę

Wróć do szkoły i poćwicz pisownię bo oczy bolą jak się czyta ten groch z kapustą.

tylko od tego grochu z kapusta nie wzdymaj sie bo cie ktoś bedzie przebic i daruj sobie te pisownie bo to kazdy tak pisze jak nie wie co powiedziec wiecej rozumu jak coś piszesz bo to nudne jak kazdy to samo pisze jak nie wiesz co powiedziec powiedz stare chinskie przysłowie

#7050 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 14:39

Dziewczyna na gospodarkę Zlituj się popraw te wypociny,bo ani sensu ani składu .Też chętnie bym się pośmiał ale to żałosne żeby w ten sposób dyskutować , gdzie ty się uchował człowieku?Co mają myśleć o nas jako mężczyznach kobiety jak czytają taką chińszczyznę ?

bez odbioru poddaje się :D

Edytowany przez kozulek2, 03 listopad 2012 - 14:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7051 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3185 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 15:48

Dziewczyna na gospodarkę

Witam,
obyś się nie znał na laskach jak na psach,z rottweilerem to możesz sobie co najwyrzej do potoka skoczyć jeśli go odpowiednio nie przygotujesz i nie nauczysz go agresji.
dla twojej wiadomości jednym z najlepszych pseów strórzujących jest wbrew pozorom podhalański pies pasterski,jego nie da się wyszkolić ma tak silny instykt stadny by go bronić między innymi że to wystarcza i broni aż do śmierci.

Jest to temat o dziewczynach, odnosząc się do niego użyłem moim zdaniem trafnego porównania. A po co tak dokładnie wnikasz w specyfikę konkretnej rasy tego nie rozumiem. Następnym razem bardziej się postaram by Cię nie urazić.

Zmień podejście do życia lub otoczenie i będzie lepiej.

Miło mi że się martwisz, tylko nie potrzebnie. Zmieniał nie będę, bo nie narzekam.

ja widzę że co drugi to filozof życiowy bynajmniej na forum znam takich poza domem co to nie on a przy żonie czy dziewczynie to taka d*pa że szkoda słów

Nie prawda. On był całe życie d*upą, tylko na jaw wyszło to dopiero przy żonie, wcześniej gdy się obsmarkał zapewne mamusia zdążyła go wytrzeć. A teraz żona zamiast mu pomóc będzie zastanawiać się czy jest sens dalej brnąć w to bagno z tą d*pą.

Zlituj się popraw te wypociny,bo ani sensu ani składu .Też chętnie bym się pośmiał ale to żałosne żeby w ten sposób dyskutować , gdzie ty się uchował człowieku?Co mają myśleć o nas jako mężczyznach kobiety jak czytają taką chińszczyznę ?

bez odbioru poddaje się :D

I weź tu broń swojej racji, jak kobiety nawet nie muszą zmieniać forum ani tematu by dać dowody i postawić na swoim.
Chyba też się poddaje. :wacko:
EDIT:

No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czasy gdy mężczyźni siedzieli w karczmach ,a kobiety pracowały w domu już minęły bezpowrotnie . będziesz wszędzie widział tylko te złe cechy u kobiet ,a dobrych wcale . A to na poprawę nastroju ;)
http://www.demoty.pl...-mezczyzn-51427

Od razu moim zdaniem. Zbieram wszystkie za i przeciw, później przeanalizuję i dopiero wtedy wyrobię swoje zdanie. A zakładasz się że nie minęły te czasy? Jedziemy do baru w Twojej czy mojej miejscowości by porównać ilość panów w stosunku do pań tam przebywających? Jak to będę widział złe, ja zawsze najpierw widzę złe cechy. Może jest to czymś spowodowane, kto wie, kiedyś słyszałem o przypadku molestowania mężczyzny przez kilka kobiet, a zły dotyk boli całe życie, nie można było by mu mieć za złe że widzi u kobiet gorsze cechy. Tak, demotywator całkiem w porządku, ale ja już wiem że kobiety potrafią kupić wszystko, za jedną cenę.

Edytowany przez damianzbr, 03 listopad 2012 - 16:47.

KUPIĘ:                      ----- 460 / 85 R38      18.4 R38 -----                    KUPIĘ KOMPLET 2 szt. 40% - 70% lub lepsze      

#7052 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 16:39

Dziewczyna na gospodarkę poddajesz sie bo cienias jestes koluzek czy jak tam sie wabisz

#7053 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 16:52

Dziewczyna na gospodarkę Skonczta te swoje racje.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7054 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę dobra koncze ze soba już baj baj

#7055 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4169 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę

Co mają myśleć o nas jako mężczyznach kobiety jak czytają taką chińszczyznę ?
:D

Też o tym pomyślałem.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7056 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę sadek jak tez tak pomyslałes jak koluzek to moze sie w pare połączycie jak rozumiecie sie tak dobrze, ha ha koluzek jak mi sie odgraża na pw ale ci musiałem dopiec

Edytowany przez agrouki, 03 listopad 2012 - 19:07.

#7057 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę No to w klej niech wszyscy zobaczą jaki tchórz z ciebie że się skarżysz.

#7058 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Jak zostałam Agentką.... http://www.pulshr.pl...kura,16219.html

Napisany 03 listopad 2012 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę

Też o tym pomyślałem.

jak to co...

wyglądem zwracasz uwagę
osobowością zatrzymujesz
i jeszcze trzeba wzbudzać zainteresowanie aby został/ została

z mądrą osobą : pomilczeć... też warto;)

Edytowany przez wwiol, 03 listopad 2012 - 19:18.

#7059 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę

Co mają myśleć o nas jako mężczyznach kobiety jak czytaja taka chinszczyzne

No na moje oko to malo kto czyta co tu sie wypisuje. Kobieta na gospodarce to niema czasu czytac bo ma taki zapierdziel wkolo gospodarki

A taka co gospodarki niema to niema czasu na glupoty bo woli sie rozerwac czym innym niz internetem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7060 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3185 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę Ja kiedyś wkleiłem i dostałem % .
MAT nie zapomnę Ci tego jak słowo ,,centymetrów,, uznałeś za wulgarne i dałeś mi % ;[, :P

EDIT: Banan A Ty do której grupy się zaliczasz jak masz czas tu pisać bo nie zapierdzielasz wkoło gospodarki, ani nie rozrywasz się w innym miejscu ;)

Edytowany przez damianzbr, 03 listopad 2012 - 19:30.

KUPIĘ:                      ----- 460 / 85 R38      18.4 R38 -----                    KUPIĘ KOMPLET 2 szt. 40% - 70% lub lepsze