Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35365 odpowiedzi na ten temat

#6961 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę Czytając co niektórych użytkowników posty ( panów) odnoszę wrażenie jak by wiedzieli wszystko o kobietach, czytali im w myślach, wiedzieli czego każda pragnie itp. Kobieta to skomplikowane piękne "stworzenie" trzeba trochę czasu poświecić by poznać ją choć trochę, a nie tylko oceniać powierzchownie( choć i są takie, które na pierwszy rzut oka wiadomo jakie są)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:21
  •  

#6962 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę @maciejo to co wiem z własnego doświadczenia to wyrażam w swoich postach
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#6963 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie ,kobieta to ZJAWISKO ale nie każdy potrafi to odkryć i docenić

#6964 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 01 listopad 2012 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Do kobiety bez worka cierpliwosci nie podchdzic :D my czegos nie widzimy a one wszystko zauważą i wtedy sie zaczyna rewolucja :P

#6965 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę @MariuszT po to jest forum by wyrażać swoje opinie, spostrzeżenia

Do kobiety bez worka cierpliwosci nie podchdzic :D my czegos nie widzimy a one wszystko zauważą i wtedy sie zaczyna rewolucja :P

no czasami i tak bywa... Ale teraz stanę po stronie Kobiet. To one muszą do nas czasami mieć większą cierpliwość :ph34r:

Edytowany przez Maciejo, 01 listopad 2012 - 20:38.

#6966 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę @Maciejo wiem i powiem ci, że nie należę do grona tych userów co są "doświadczeni" i przelewają poprzez klawiaturę komputera jakieś bajery wymyślone na poczekaniu

#6967 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 01 listopad 2012 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę

agrouki-Ograniczony człowiek wypowiada się w ten sposób.Kompleksy przytłaczają co,dużo szczekamy a tu pewnie nie dyga nawet.

pisnuj swojego interesu poo chyba tobie nie dyga widac to po twoim nicku co z ciebie za facet @mat912 ale ja nic nie zrobiłem cos ci sie pomyliło cofnij ten 1%

Zaraz zarobisz drugi, za obrażanie i prowokowanie do kłótni !!!!
Jak nic nie zrobiłeś? a kto po mnie post poprawił ?

Edytowany przez MAT912, 01 listopad 2012 - 20:48.

#6968 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Klawiatura wszystko przyjmie co się na niej wystuka. A tacy" pseudo maczo " są dla mnie śmieszni..... Nie sztuką jest poderwać dziewczynę na dyskotece, czy też w innym miejscu i na drugi dzień o niej zapomnieć. Sztuką jest poznać taką która nam się podoba i utrzymać ją przy sobie. Zakochać się założyć rodzinę itp.

#6969 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Nawet nie potrafisz się przyznać,widziałem wpis moda który potem edytowałeś .Więc po co pajacujesz?Wpisz w gogle pipa i reszty się dowiesz ograniczony człowieku bo szczekasz tylko o jednym.

Edytowany przez pipa123, 01 listopad 2012 - 20:51.

#6970 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Klawiatura wszystko przyjmie co się na niej wystuka. A tacy" pseudo maczo " są dla mnie śmieszni..... Nie sztuką jest poderwać dziewczynę na dyskotece, czy też w innym miejscu i na drugi dzień o niej zapomnieć. Sztuką jest poznać taką która nam się podoba i utrzymać ją przy sobie. Zakochać się założyć rodzinę itp.

Zgadzam się w zupełności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6971 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1437 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 listopad 2012 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę @pipa, nie żebym się czepiał, ale Ty też edytowałeś posta... ;) coś zmieniłeś , bo nie wiem czy coś mi umknęło ... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6972 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie co to forum to jedno wielkie bagno tu się nie da normalnie porozmawiać bo już tu zostalem nazwany przez Maciejo "PSEUDOMACZO"i co by się nie napisało to zawsze jakiś mędrca skrytykuje. Myślałem że to forum jest dla normalnych ludzi ale tu sie nie da kulturalnie pisać, więc ja nie będe sie licytowal z innymi bo coś im nie pasuje. Za dużo tutaj jadu jest i strasznie kąsa.

#6973 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 listopad 2012 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

@pipa, nie żebym się czepiał, ale Ty też edytowałeś posta... ;) coś zmieniłeś , bo nie wiem czy coś mi umknęło ... ;)

Ale nie poprawiał po moderatorze.

#6974 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę

@pipa, nie żebym się czepiał, ale Ty też edytowałeś posta... ;) coś zmieniłeś , bo nie wiem czy coś mi umknęło ... ;)

No ja na razie ostrzeżenia nie dostałem ,kolega edytował post i usunął ostrzeżenie moda.

#6975 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę ale cos ci sie pomyliło albo nieswiadomie to było bo nie wiem o co ci chodzi albo boisz przyznac sie do błedu? i gdzie pipe obraziłem jak on ma taki nick i o dyganiu to on tez pisał i sam prowokuje do kłótni czepiasz sie i tyle

#6976 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę heh taki kozak a tak się tłumaczy,porażka.

#6977 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 listopad 2012 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę Piszcie już na temat, można dyskutować o wszystkim, ale jakoś kulturalnie, @agrouki przeczytaj lepiej co napisałeś, a potem mniej pretensje, bo na razie dostałeś ostrzeżenie tylko za poprawianie posta po moderatorze.

#6978 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę

To i tak jesteś dość pobłażliwy bo do tych z paznokciami to ja nawet nie podchodzę. One nie pozwalały by jej efektywnie pracować w gospodarstwie.

Nie wierzę co czytam. Szukacie w dyskotekach? Przecież to jest najgorsze miejsce do poszukiwań. To źle świadczy o dziewczynach w takich miejscach. Zamiast marnować czas na zabawach mogłyby go inaczej spożytkować np. zrobić obiad, umyć ciągnik czy wydoić za nas krowy abyśmy my mogli, po ciężkim dniu, iść właśnie na dyskotekę.

#6979 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę pewnie ze sie tłumacze bo nie wiem o co chodzi a tepie tylko takie @pipa123 jak ty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6980 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę

Wiecie co to forum to jedno wielkie bagno tu się nie da normalnie porozmawiać bo już tu zostalem nazwany przez Maciejo "PSEUDOMACZO"i co by się nie napisało to zawsze jakiś mędrca skrytykuje. Myślałem że to forum jest dla normalnych ludzi ale tu sie nie da kulturalnie pisać, więc ja nie będe sie licytowal z innymi bo coś im nie pasuje. Za dużo tutaj jadu jest i strasznie kąsa.

Witamy wśród ludzi. Dobrze, że zwierzęta nie potrafią mówić.
Z Damianem się zastanawiamy czy nam pochwalisz się dziewczyną.

Edytowany przez StasiekS, 01 listopad 2012 - 21:18.