Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37026 odpowiedzi na ten temat

#6941 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1634 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę @agrouki ja czytam Twoje wypowiedzi na temat kobiet ,to przestaje wierzyć w lepsze jutro ... :ph34r: Człowiek ,człowiek poznaje przez rozmowę ,jak mówi ,co mówi ... Ty jesteś jednym z tych co najprawdopodobniej swoją nieudaczność życiową próbuje zatuszować ,obrażając nas i obwiniać ,że ciągle nam wszystkiego mało . Część Panów takich jak Ty się z Tobą pewnie zgodzi ,ale na szczęście dla nas kobiet są też normalni facecji i chwał im za to . Dodam jeszcze ,że z takim podejściem i słownictwem ,nie dziwie się ,że spotykasz tylko tą gorsza część kobiet ,bo jak głosi pewna mądrość swój ciągnie do swego . Normalna inteligentna kobieta nie miałaby o czym Tobą rozmawiać ,a zresztą byś ją zaraz podejrzewał ,że ostrzy sobie pazurki na Twój majątek . Pewnie nie mieści Ci się w głowie jak to może tak być ,no bo przecież dziadek pracował na babcie ojciec na matkę ,a Ty co masz na obca babę robić ? :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:40
  •  

#6942 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 9112 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 01 listopad 2012 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę Albo po prostu ma złe doświadczenia w tym temacie i dlatego tak mówi. W sumie ja też mam, ale mam to gdzieś. Jak mój dziadek powiedział "w końcu i Ciebie ta gangrena(tzn żona) dopadnie" :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#6943 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę W dzisiejszych czasach trzeba umieć rozmawiać z dziewczynami, jak sama zagada grzecznie odpowiedzieć , dodać coś od siebie wtedy można dużo zyskać, bo nie wygląd jest ważny tylko charakter sie liczy.Dużo jest lasek co leca na kasę ale to idzie wyczuć juz po pierwszej rozmowie, wtedy można ją odpuścic sobie. Jak sie sami podobamy dziewczynom to uśmiech jest od nowej nieznajomej gdy przechodzimy obok niej można wtedy nawiązać rozmowę, ja nie widzę trudności żeby znaleść odpowiednią PORZĄDNA dziewczyne no tylko trzeba sie postarać.

#6944 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 01 listopad 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę

To poszukaj se z zarośniętą ,w czym problem?

w tym ze ja w takich nie gustuje zostawiam je tobie a po za tym od kiedy to takie pipy123 głos mają i sie wypowiadają ? @meg ale ja lubie chamskie i ostre laski a zarazem mądre

Napisałem Ci,że zarobisz ostrzeżenie i każdy ma prawo się wypowiadać, a Ty to usunąłeś !!!!!
Za poprawianie posta po moderatorze +1 punkt ostrzeżeń !!!!!

Edytowany przez MAT912, 01 listopad 2012 - 20:19.

#6945 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę

Dużo jest lasek co leca na kasę ale to idzie wyczuć juz po pierwszej rozmowie, wtedy można ją odpuścic sobie.

Myslalby kto ze jestes taki obtrzaskany w kobietach.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6946 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

W dzisiejszych czasach trzeba umieć rozmawiać z dziewczynami, jak sama zagada grzecznie odpowiedzieć , dodać coś od siebie wtedy można dużo zyskać, bo nie wygląd jest ważny tylko charakter sie liczy.Dużo jest lasek co leca na kasę ale to idzie wyczuć juz po pierwszej rozmowie, wtedy można ją odpuścic sobie. Jak sie sami podobamy dziewczynom to uśmiech jest od nowej nieznajomej gdy przechodzimy obok niej można wtedy nawiązać rozmowę, ja nie widzę trudności żeby znaleść odpowiednią PORZĄDNA dziewczyne no tylko trzeba sie postarać.

Nie zgodzę się z tobą. Wygląd liczy się, bo jest to pierwsza rzecz która decyduje czy dziewczyna jest tobą zainteresowana, jest to brutalne ale prawdziwe (może jakaś koleżanka potwierdzi?). Charakter się liczy ale nie tylko.
Co rozumiesz pod stwierdzeniem "umieć rozmawiać z dziewczynami" i "grzecznie odpowiadać"?
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#6947 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Do Banan575 nie jestem obtrzaskany w kobietach tylko większość dziewczyn patrzy na to by byla skóra, fura i komóra i nie chcę tym urazić zadnej panny, piszę to ogólnie. Ja nie lubię obgadywać ani plotkować jak większość na forum.Pozdrawiam wszystkie kobitki które czytają ten temat.

#6948 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę agrouki-Ograniczony człowiek wypowiada się w ten sposób.Kompleksy przytłaczają co,dużo szczekamy a tu pewnie nie dyga nawet.

Edytowany przez pipa123, 01 listopad 2012 - 20:19.

#6949 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę Do MariuszT odpowiadam na Twoje pytanie, wyglad się liczy ale nie w takiej mierze jak charakter , a grzecznie odpowiadać znaczy być miłym i okazywać swoja kulurę osobistą, a co nie którzy nazywaja dziewczyny wulgarnie każdy chyba się domyśla o jakie słowo mi chodzi to jest wedlug mnie brak wychowania tak nazywać płeć przeciwna chlopaki.

Edytowany przez jacu, 01 listopad 2012 - 20:24.

#6950 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę Czytając co niektórych użytkowników posty ( panów) odnoszę wrażenie jak by wiedzieli wszystko o kobietach, czytali im w myślach, wiedzieli czego każda pragnie itp. Kobieta to skomplikowane piękne "stworzenie" trzeba trochę czasu poświecić by poznać ją choć trochę, a nie tylko oceniać powierzchownie( choć i są takie, które na pierwszy rzut oka wiadomo jakie są)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6951 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę @maciejo to co wiem z własnego doświadczenia to wyrażam w swoich postach

#6952 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie ,kobieta to ZJAWISKO ale nie każdy potrafi to odkryć i docenić

#6953 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 01 listopad 2012 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Do kobiety bez worka cierpliwosci nie podchdzic :D my czegos nie widzimy a one wszystko zauważą i wtedy sie zaczyna rewolucja :P

#6954 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę @MariuszT po to jest forum by wyrażać swoje opinie, spostrzeżenia

Do kobiety bez worka cierpliwosci nie podchdzic :D my czegos nie widzimy a one wszystko zauważą i wtedy sie zaczyna rewolucja :P

no czasami i tak bywa... Ale teraz stanę po stronie Kobiet. To one muszą do nas czasami mieć większą cierpliwość :ph34r:

Edytowany przez Maciejo, 01 listopad 2012 - 20:38.

#6955 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę @Maciejo wiem i powiem ci, że nie należę do grona tych userów co są "doświadczeni" i przelewają poprzez klawiaturę komputera jakieś bajery wymyślone na poczekaniu

#6956 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 01 listopad 2012 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę

agrouki-Ograniczony człowiek wypowiada się w ten sposób.Kompleksy przytłaczają co,dużo szczekamy a tu pewnie nie dyga nawet.

pisnuj swojego interesu poo chyba tobie nie dyga widac to po twoim nicku co z ciebie za facet @mat912 ale ja nic nie zrobiłem cos ci sie pomyliło cofnij ten 1%

Zaraz zarobisz drugi, za obrażanie i prowokowanie do kłótni !!!!
Jak nic nie zrobiłeś? a kto po mnie post poprawił ?

Edytowany przez MAT912, 01 listopad 2012 - 20:48.

#6957 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Klawiatura wszystko przyjmie co się na niej wystuka. A tacy" pseudo maczo " są dla mnie śmieszni..... Nie sztuką jest poderwać dziewczynę na dyskotece, czy też w innym miejscu i na drugi dzień o niej zapomnieć. Sztuką jest poznać taką która nam się podoba i utrzymać ją przy sobie. Zakochać się założyć rodzinę itp.

#6958 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Nawet nie potrafisz się przyznać,widziałem wpis moda który potem edytowałeś .Więc po co pajacujesz?Wpisz w gogle pipa i reszty się dowiesz ograniczony człowieku bo szczekasz tylko o jednym.

Edytowany przez pipa123, 01 listopad 2012 - 20:51.

#6959 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Klawiatura wszystko przyjmie co się na niej wystuka. A tacy" pseudo maczo " są dla mnie śmieszni..... Nie sztuką jest poderwać dziewczynę na dyskotece, czy też w innym miejscu i na drugi dzień o niej zapomnieć. Sztuką jest poznać taką która nam się podoba i utrzymać ją przy sobie. Zakochać się założyć rodzinę itp.

Zgadzam się w zupełności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6960 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1470 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 listopad 2012 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę @pipa, nie żebym się czepiał, ale Ty też edytowałeś posta... ;) coś zmieniłeś , bo nie wiem czy coś mi umknęło ... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)