Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#6661 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 12:10

Dziewczyna na gospodarkę Stasiu nie jesteś przypadkiem niepełnosprawny intelektualnie <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 04:40
  •  

#6662 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 12:54

Dziewczyna na gospodarkę Czyżbyś szukał bratniej duszy, że takie pytania zadajesz?

#6663 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę nie, nie tylko pytam bo czytając twoje wypowiedzi coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu. Twój narcyzm przybrał już tak skrajną formę, że to może być niebezpieczne dla ciebie.

#6664 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę Dopóki nie poznałem tego forum też tak myślałem. Czytając posty niektórych stąd, to ja mogę się od nich uczyć narcyzmu.

#6665 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1456 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 sierpień 2012 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę Stasiu, jak mi brakowało Twoich konwersacji z innymi użytkownikami forum... :) aż miło sie czyta , no i wesoło sie robi :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6666 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 23 sierpień 2012 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę FINN masz rację, wrócił StasiekS i od razu na forum robi się ciekawie :)

#6667 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 23 sierpień 2012 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę Raczej śmiesznie niz wesoło!
Zetor Team.

#6668 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1456 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę a na jedno wychodzi... tak czy siak ja mam dobry ubaw z czytania waszych wypocin :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#6669 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Konie,konie i jeszcze raz konie ;)

Napisany 23 sierpień 2012 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem co jest az tak zabawne w tym,ze uzytkownicy najeżdżaja na siebie ale kazdego smiesza inne rzeczy....;)
Tak,wielki Pan powrócił,składam pokłony
Macie,posmiejcie sie.

#6670 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2012 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę

Ale taka cieniutka,zeby poczuł.. ;)

No właśnie i gdzie jest ta trzcinka?
Nie daj się koleżanko, ktoś musi utrzeć im nosa. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6671 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Konie,konie i jeszcze raz konie ;)

Napisany 24 sierpień 2012 - 00:30

Dziewczyna na gospodarkę MAT912-Sens tego forum gdzieś chyba zaginął.Każdy próbuje pokazac jaki to jest ważny i ze ma racje,a to nie o to chyba chodzi.Swoje już powiedziałam i nie chce dalej ciagnac rozmowy o NICZYM.Równie dobrze mogłabym cytowac każde zdanie i odpowiadac na nie, ale akurat na to nie mam czasu a tym bardziej chęci.Może znajdzie się ktoś, kto sie tym zajmie i zapewni(marną) rozrywkę innym czytającym. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu tej drugiej połówki ;) ;)

#6672 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 sierpień 2012 - 07:33

Dziewczyna na gospodarkę Oj chłopaki, chłopaki, takim zachowaniem, to ta druga połówka, może przejść obok Was a Wy nawet tego nie zauważycie ;) {oczywiście nie wszyscy}

#6673 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 sierpień 2012 - 07:51

Dziewczyna na gospodarkę

nie chce dalej ciagnac rozmowy o NICZYM

@stables koleżanko nie poddawaj się,powalcz o swoje zdanie :) .
I pamiętaj ten sie śmieję ,kto się śmieje ostatni. ;)

#6674 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 13:36

Dziewczyna na gospodarkę mamy garstkę dziewczyn na forum z tej garstki jeszcze mniejsza garstka wypowiada się i chwała im za to. Dobrze wiedzieć jak co niektóre sprawy wyglądają z drugiej strony tzn.z damskiej i niestety mamy naczelnego przysrywacza Staśka który to cytuje wyrywki i próbuje udowadniać w 2-3 słowach jak ciemna jest ta osoba a on światły i wspaniały. Mało tego są osoby które Staśka mają jako swoiste guru i czekają z podnieceniem na każdy jego wywód - przykre to, ale róbcie tak dalej z tym że temat zatytułujcie ''Bal starych samców'' bo dziewczyny to już tu żadnej nie zobaczycie. Osobiście temat ''Dziewczyna na gospodarkę'' mam dawno za sobą poradziłem sobie w wieku 21lat i nie potrzebowałem do tego internetowego forum niemniej jednak zawsze interesowały mnie relacje damsko-męskie i lubię poczytać jak na co niektóre rzeczy patrzą kobiety a jak mężczyźni, gdzie się zgadzamy, gdzie się spieramy. Niestety jest jedna osoba która wie wszystko najlepiej i po temacie.

#6675 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1456 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę @binek, skoro masz ten temat już dawno za soba to może pochwal się jak to Tobie sie udało, przecież to właśnie temat o tym... a nie rzuciłeś jedno zdanie na ten temat i juz... a na pewno koledzy w forum chciała by sie dowiedzieć jak to się udało tobie...

#6676 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 24 sierpień 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę

mamy garstkę dziewczyn na forum z tej garstki jeszcze mniejsza garstka wypowiada się i chwała im za to. Dobrze wiedzieć jak co niektóre sprawy wyglądają z drugiej strony tzn.z damskiej i niestety mamy naczelnego przysrywacza Staśka który to cytuje wyrywki i próbuje udowadniać w 2-3 słowach jak ciemna jest ta osoba a on światły i wspaniały. Mało tego są osoby które Staśka mają jako swoiste guru i czekają z podnieceniem na każdy jego wywód - przykre to, ale róbcie tak dalej z tym że temat zatytułujcie ''Bal starych samców'' bo dziewczyny to już tu żadnej nie zobaczycie. Osobiście temat ''Dziewczyna na gospodarkę'' mam dawno za sobą poradziłem sobie w wieku 21lat i nie potrzebowałem do tego internetowego forum niemniej jednak zawsze interesowały mnie relacje damsko-męskie i lubię poczytać jak na co niektóre rzeczy patrzą kobiety a jak mężczyźni, gdzie się zgadzamy, gdzie się spieramy. Niestety jest jedna osoba która wie wszystko najlepiej i po temacie.

masz racje!stop celebrytom ;[
Zetor Team.

#6677 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę Witam po dluższej przerwie co nie znaczy że nie czytałem. Forum to tak bardzo odbiegło od tematu , że powinno być zamknięte. Gdzie administrator a może moderator no gdzie? Uzytkownikom za byle co się dowala - punkty a to forum to jakiś wyjątek.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6678 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę Panowie o kobiety musimy dbać bo to jest coś najpiękniejszego co spotyka faceta w życiu przeciwieństwo samotności a nikt nie chce być samotny chce znaleść ta drugą połówkę która wprowadzi radości do tego życia ;)

#6679 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę

@binek, skoro masz ten temat już dawno za soba to może pochwal się jak to Tobie sie udało, przecież to właśnie temat o tym... a nie rzuciłeś jedno zdanie na ten temat i juz... a na pewno koledzy w forum chciała by sie dowiedzieć jak to się udało tobie...

bardzo prosto: maczugą od tyłu nie za mocno tak żeby ogłuszyć, potem za włosy i do jaskini i już jest twoja :D
a tak serio to więcej realu mniej wirtualu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6680 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1456 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę aa dziękować , dziękować dobry człowieku... ;) pewno wielu kolegom taj jakże cenna rada może się przydać... ;)
A tak na serio...
To masz rację , że więcej na żywo w 4 oczy niż ciągle wirtualnie... ale nie powiem ,że wirtualnie mozna sobie pomóc, ale nie mozna się tylko do tego ograniczać... bo wtedy to juz nie jest zdrowe...