Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#6361 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 09:05

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Siwy zaraz rolnicy z pochodzenia się obruszą. Trochę w tym prawdy jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:13
  •  

#6362 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 09:14

Dziewczyna na gospodarkę Co ma do tego z kąd się wychodzi Panowie,nie ma to znaczenia,czy gospodarstwo czy miasto.Kwestia wychowania,jak to mowią czego Jaś się nie nauczy ,tego nie bedzie umiał.

#6363 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 19 lipiec 2012 - 09:28

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny mają rację, Siwy, ogólnie pisałam :) Jeśli faktycznie jesteś wyjątkiem, to Monia ma rację - w ramki oprawić i wozić po odpustach ;D Pewnie że są tacy faceci, zdarzają się :) Na przykład mąż mojej kuzynki robi z nią wszystkie prace domowe, a zmywa jeszcze częściej niż ona... pozazdrościć kobietom takich facetów :)

#6364 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 10:14

Dziewczyna na gospodarkę Niestety wszystko trzeba z umiarem nie można was też z wszystkiego wyręczać bo zamocno byście w piorka obrosły i wtedy to już od garów byśmy nie odeszli.
Można pomóc, wyręczyć raz na jakiś czas tak by Was do wartościować lecz prawda jest taka, że każdy swe miejsce w życiu znać musi i robić to co do niego należy.
Bywa i tak, że to kobieta pracuje, zarabia na życie a facet ogarnia cały dom i rodzinę to już niestety inna pieśń.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6365 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 10:32

Dziewczyna na gospodarkę Dwoje osób ,jesli ma spedzić ze sobą reszte zycia,muszą się akceptować takimi jakimi są.W przeciwnym razie ich wspolne zycie moze okazać się jedynie pasmem rozczarowań i cierpień.Idealny mąż według mnie to taki co jest silny(nie chodzi o siłe mięśni),odpowiedzialny,cierpliwy,czuły,delikatny dla żony,ale jednocześnie powinien wiedzieć kiedy uderzyć w stół.Dobrze jak czasem będzie zazdrosny(ale w granicach rozsądku).Z pewnością musi umieć zadbać o rodzinę.Bez wstydu powinien czasem pozmywać naczynia,lub zrobić pranie.Nie mówię ze stale,bo jakby nie patrzył to były,są i będą obowiązki kobiet,ale miło jak ta druga strona się stara wyręczyć kobiete w tych obowiązkach.
Ale każda ma swój indywidualny gust.Kazda ma inne potrzeby

A co do gotowania,to rola kobiety w ognisku domowym,było by lekką przesadą juz, by facet gotował,chyba ze chcę i lubi :P

Edytowany przez ania25, 19 lipiec 2012 - 10:45.

#6366 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę No to twoje potrzeby i gust już znamy @Ania 25.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6367 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:24

Dziewczyna na gospodarkę To czy ktoś sprząta gotuje , zmywa to albo lubi albo życie go zmusiło lub do kobiet pracujących w gospodarstwie , w mojej wiosce facet zachorował na stwardnienie rozsiane i teraz gospodarstwem zajmuje sie żona z córkami . Za dobrych czasów nigdy jej nie widziałem w polu lub obejściu teraz robi wszystko.
Rozpatrując na moim przypadku gdzie mieszkam sam to kto ma sprzątać i gotować i naprawde mi to nie przeszkadza. A mając kobietę to ja jej nie potrzebuje do prania i sprzątani czy do pracy w gospodarstwie tylko to ma być moja ozdoba.

#6368 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę @bezeta10 nie składaj obietnic, których i tak nie dotrzymasz, bo po prostu choć byś nie wiem jak się starał, akurat na przeciętnym gospodarstwie się nie da tego zrobić.

#6369 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:43

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Mat wiem co pisze kolego moje gospodarstwo to akurat moje hobby i miłość do ziemi , nie jest to żródło utrzymania

#6370 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę Kolego @bezeta, obawiam się, że jednak nie wiesz, znam takich, co już składali takie deklarację i zapewniam Cię, że źle na nich wyszli, ale Twoja Wola.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6371 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:57

Dziewczyna na gospodarkę Kolego co znaczy że żle na tym wyszli???

#6372 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 13:27

Dziewczyna na gospodarkę To znaczy, że później im to wypominały, że przecież wziąłeś mnie tylko do kochania, to teraz rób wszystko sam, no i piekiełko gotowe.

#6373 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę Najwazniejsze to to jak dwoje ludzi potrafi ze sobą porozmawiać,podzielić się swoimi oczekiwaniami względem partnera i wtedy nie ma niedomówień

#6374 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 lipiec 2012 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę dla tego mam taką zasadę że nie obiecuję nic czego nie jestem pewien na 1001%... i za dobrze na tym nie wychodzę... <_< Ale cóż.. taki już jestem i na pewno tego nie zmienię... przynajmniej mam czyste sumienie wtedy, a że komuś to nie odpowiadało to jego/jej sprawa...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6375 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę @ania bajki opowiadasz dwoje ludzi jest ze soba dopóki są pieniadze i szczescie a jak sie cos wali to kazdy razem i z osobna spier...byle jak najdalej

#6376 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę @spokokoko niemusisz wcale mieć racji bieda potrafi scalać jak nic innego tylko trzea mieć oparcie w drugiej osobie i się nie poddawać. Nie ma takich pieniędzy których niedałoby się zarobić i wydać na wszystko trzeba czasu, siły i zangażowania.
Materializm w człowieku widac gołym okiem a wtedy jest wybór czy z takim kimś sie wiązać czy nie.

#6377 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę to tylko kwestia trafienia na odpowiednią osobę... a jak wiadomo błądzić jest rzeczą ludzką... ;) i czasami jest tak jak mówi @spokokoko, jak jest dobrze to jest pięknie ładnie, a jak zaczyna się pod górkę to wtedy jedna ze stron stwierdza, że ona/ on tak nie chce... i idzie tam gdzie jest zabawa i nie ma problemów ani zmartwień...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6378 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę I co myślisz ze pięniądze dają szczęscie,w zyciu i miłości.A bez nich szczęscie nie istnieje?
Niewątpliwie pieniądze są bardzo ważną częścią ludzkiego zycia.Zapewniają one stabilizację finansową,i pewność godnego życia.Z pewnością są i będą ludzie dla ktorych kasa będzie najwazniejszym celem w zyciu.Za które mozna kupić sztuczne,a nie prawdziwe szczęście.Ja uważam,ze pieniądze nie dają szczęscia.Wszelkie bogactwa nie zapewnią człowiekowi zdrowia,nie da się go kupić,bo jest ono wartością bezcenną.Podobnie jest z miłością,przyjaznią,bo prawdziwych uczuć nie da się kupić za żadne pięniądze świata.
Tak samo jest z przyjaciólmi,są dopóki czerpią korzyści materialne.
Pięniądze dają stanowią jedynie chwilową satysfakcję ,a kiedy juz są zdobyte i nie mamy z kim ich dzielić,pozostaje pustka.

#6379 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę siwy kiedys tez tak myslałem jak ty ale realia są inne a co najgorsze dziewczyny ze wsi nawet takie są . ania jakos twoje argumenty nie przemawiaja do mnie wiec darój sobie ja mam swoje zdanie oparte na faktach i ich nie zmienie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6380 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę @bezeta-"A mając kobietę to ja jej nie potrzebuje do prania i sprzątani czy do pracy w gospodarstwie tylko to ma być moja ozdoba."-napiszę teraz coś paskudnego, sorry dziewczęta ale jak to mówią "kobieta ma tyle lat na ile wygląda a facet tyle na ile się czuje..." -no i jakoś tak to jest że dosyć szybko (szczególnie na gospodarstwach !) kobiety zaczynają się starzeć.
No i po ozdobie...