Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37314 odpowiedzi na ten temat

#6321 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 17 lipiec 2012 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę Ja lubię zwierzęta i się nimi zajmuję u siebie. Zdarza się że wolę towarzystwo zwierzaków niż ludzi. A że śmierdzi? Przecież mam ubranie na zmianę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:00
  •  

#6322 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 12:51

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie co ,z tego co tu mozna wyczytać,to rola kobiety waszym zdaniem ogranicza się do rodzenia dzieci,zajmowania się domem,itd...
A rzeczywistość jest całkiem inna w grucie rzeczy.Na gospodarce jest stale zajęcie,a to czy kobieta chcę pomóc męzowi to druga sprawa.Kwestia charakteru.
Praca na gospodarce kosztuję dużo pracy,ale daję również dużo satysfakcji,
Ja mogę się pochwalić,że umiem jezdzić ciągnikiem i kombajnem ,bo co w tym trudnego, wszystkiego da się nauczyć.I to nie jest wstyd,a zjawisko :P jak kobieta siedzi jako operator maszyny.I świenie sobie daje rade.Bydło tez oprzątam,zadnej trudnośći w tym nie widze.Wystarczą chęci i zaparcie do roboty,i połowa sukcesu.

#6323 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1663 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:18

Dziewczyna na gospodarkę A ja powiem tak ,dobrze by było ,żeby rola kobiet ograniczała się do prac domowych ,ogródka itp. :rolleyes: Prawda jest tak ,że my kobitki chcąc żeby to wszystko jakoś prosperowało musimy umieć robić w tym gosp. prawie wszystko ,a nie patrzeć tylko na męża . Kolega wyżej nie mógł sobie wyobrazić kobiety pracującej ciągnikiem w polu ,a mnie to nie dziwi ,jest to u mnie dość częsty fenomen jak, np. sąsiadka zasiada za kółkiem 914 i zapiernicza z pługiem ;) Ja się nie będę wychwalać czym umiem jeździć albo co robić w gosp. bo nie o to tu chodzi ,ale na pewno nie jeden Pan by się zdziwił . Inny kolega napisał ,że w dobie mechanizacji rolnictwa praca na wsi wygląda dziś inaczej jak dawniej i tu się zgadzam ,bo kto by nie chciał popracować sobie np. fajnym ciągnikiem ,dla mnie czysta przyjemność ,męża wygnam do garów :ph34r:

#6324 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:28

Dziewczyna na gospodarkę i on idzie do tych garów... ;) bez żadnych oporów?? ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6325 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę Tu nie chodzi ażeby kobieta robiła za męża,a on będzie siedział sobie pod sklepem, ale różne są sytuacje, jedno powinno bez najmniejszych oporów zastąpić drugiego w razie takiej potrzeby.
Jak żona pomaga i dba o męża to on też tak samo powinien robić - nawet zrobić za nią pranie,sprzątanie itd. itp. w razie choroby czy coś takiego, a nie że uwłacza to jego godności.

#6326 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:17

Dziewczyna na gospodarkę o kurde jakaś rewolucja to moją nażyczona jest chyba jakaś inna :D ona zajmuje się podwórkiem i domem i w żniwa jak nie ma rąk do pracy to zboże do kosza przejęciowego wpycha łopatą, raz się zdażyło że z bratem musieliśmy za granice wyjechać no to dała świnią paszy :D kurde teraz wprowadziliście mnie w myślenie :P
ja jeszcze ie widziałem żeby kobieta np orała :D jedynie co to po wiosce z mężem nowym traktorkiem się przejedzie :D
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6327 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę Nie ważne co robi, jak nie musi, to nie musi, ale najważniejsze, że ma chęci i Wiesz, że w każdej sytuacji możesz na nią liczyć, a w życiu sytuacje są na prawdę różne. I tak samo powinna liczyć na Ciebie.

#6328 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę o to to jestem pewien ze jak by coś mi sie stało np to by wszystko zrobiła ;) ja sie tego nie wstydze i nie ukrywa bo naczynia myć umiem znaczy myje czasem i z głodu też nie umre bo też gotuje czasem :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6329 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę No i już masz u mnie plus za gotowanie,ale nie mów ze zupki z torebki :P :D

Panowie przyznać się bez bicia ,ktory gotuję? :P

Edytowany przez ania25, 17 lipiec 2012 - 17:43.

#6330 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę nie no co ty :D umiem naleśniki, spagetti w sosie na B ale nie wiem co dalej :D i ziemniaki ale tu sos z paczki bo nie umiem samemu zrobić :D

jajecznice jeszcze potrafie XD

Edytowany przez fergusonki, 17 lipiec 2012 - 17:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6331 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:45

Dziewczyna na gospodarkę wow,to się wproszę na naleśniki,ale jadalne :P :D

#6332 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę jak najbardziej jadalne :D dla cb specjalnie zrobię te grube takie one są najpyszniejsze tylko pół dnie się je robi :D

#6333 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę :lol: :lol: jak pół dnia,to nie wiem czy będąjadalnę ;)
A tak po za tym lubię cienkie,takie co W-we widać,grube tuczą :D

#6334 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę no bo trzeba blenderem nabuzować ciasto i 3 godziny w lodówce musi stać :D
no to zrobimy cienkie jak wolisz, ale jak bym dał tobie grubego to byś zmieniła zdanie :D założę się że kilogram więcej by Tobie nie zaszkodził :D

#6335 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę nie zakładam się :D
"dał grubego" :lol: :lol:

#6336 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę bo dobrze o tym wiesz :D
Trochę dwu znacznie zabrzmiało B)

#6337 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę Myslimy i mówimy o naleśnikach :P :D i niech tak zostanie B)

#6338 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę jak by inaczej:P gdzie ja o czymś takim :ph34r:

#6339 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę O.... ale minka :blink: przyczajony tygrys,ukryty smok :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6340 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę hahah :Da co do tych naleśników... :D