Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37298 odpowiedzi na ten temat

#5561 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 16 kwiecień 2012 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę ehhh moge tylko napomknąć, iż regulamin wyraźnie zakazuje posiadanie więcej niż jednego konta na AF... ale to już nie moja sprawa :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:16
  •  

#5562 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę

2) mućka , której juz nie mam musialaby jeszcze raz rąbnąć mnie

I wszystko jasne. Czyli te wszystkie piękne opowieści o tym, że studiujesz aż dwa kierunki czy pieczesz dobre ciasta są po prostu zmyślone. Śmiem twierdzić, że może jesteś nawet mężczyzną. Teraz transseksualizm jest dość modny.

#5563 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3529 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę

Lubię To!

Ale co, ziółko, upokorzenie, zemstę, czy bycie wykorzystanym?

KUPIĘ:                      ----- 460 / 85 R38      18.4 R38 -----                    KUPIĘ KOMPLET 2 szt. 40% - 70% lub lepsze      

#5564 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę haha StasiekS ---> "nie strasz, nie strasz ,bo się ... "
hmm jak chcesz to moge cie zamknąc u mnie w piwnicy , przemyślisz, przeprosisz połowę tego świata, uklękniesz na kolanka, wtedy pogadamy haha

#5565 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę Może jeszcze z kwiatami i dobrym winem jednocześnie pokazując skruchę i usilnie prosząc o wyznaczenie pokuty za tak nieodpowiedzialne i szczeniackie zachowanie?

Ale co, ziółko, upokorzenie, zemstę, czy bycie wykorzystanym?

Ziółko i zemstę. I lubię być wykorzystywany w tak słusznych sprawach.

Edytowany przez StasiekS, 16 kwiecień 2012 - 22:02.

#5566 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

I wszystko jasne. Czyli te wszystkie piękne opowieści o tym, że studiujesz aż dwa kierunki czy pieczesz dobre ciasta są po prostu zmyślone. Śmiem twierdzić, że może jesteś nawet mężczyzną. Teraz transseksualizm jest dość modny.

Kochany terrorysto --> przykro mi to mówić, ale albo okularki , albo oczy, albo rozumek zawodzi, jesli nie doczytałeś, że nie mam krówek, tylko kozy, musze niestety chyba jeszcze sie z toba pomeczyc bo moje dobre serce mowi ze trzeba isc z toba albo do okulisty, albo do pana od chorób głowy ;;;)

#5567 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę

2) mućka , której juz nie mam musialaby jeszcze raz rąbnąć mnie,

Droga Migotko, z tego zdania można wywnioskować, że miałaś krowę która sie nad Tobą w dzieciństwie znęcała. Dlatego można się pokusić o wniosek, że skutkiem tych przeżyć są Twoje zmyślone opowieści.

#5568 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3529 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę

Ziółko i zemstę. I lubię być wykorzystywany w tak słusznych sprawach.

Jaką masz pewność co do słuszności sprawy?

Edytowany przez damianzbr, 16 kwiecień 2012 - 22:09.

KUPIĘ:                      ----- 460 / 85 R38      18.4 R38 -----                    KUPIĘ KOMPLET 2 szt. 40% - 70% lub lepsze      

#5569 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę haha stasiek - ps nie lubie wina , widac slaby jestes kiepsko sie znasz , kwiaty ? hmm lubie, ale nie od ciebie, moze zaproponuj je twojej nowej kolezance ktora upiecze ci makowiec ? to chyba dobry pomysł ;) mućka ? - była, fakt, miłe zwierzątko, przywiązuje się do człowieka, i daje sie lubić / kochać -- nie to co ty fuuu ;/ uderzyła i co ? za to jestem uśmiechnieta i lekko kopnieta, ale nie żałuje, mnie rąbneła krówka , a ciebie byk i to gdzie.... uuuu pewnie bardzo bolalo ,,,,

DOMINIKZIEMNIAK ----------> dziękuję :* ;*
jakby nie ty to by mnie tu nie było ^^

Edytowany przez Migotka, 16 kwiecień 2012 - 22:13.

#5570 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę A nie ma za co migotko :P Polecam się na przyszłość.... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5571 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę DOMINIK---> na przyszłość ??? ja sie zastanawiam jak tu przeżyć te "poduszki", a ty mówisz o przyszłości... haha ;)

StasiekS --> nie obrażaj , się naprawdę, ja nie chciałam żebyś przeze mnie płakał ... :( przepraszam, że Cię zasmuciłam, wiem że jestem wredna, ale tak już mam.., ale prosze, przestań już płakusiać ... chcesz to dam ci chusteczki ok ? :)

#5572 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Teraz taka miła. A jak prosiłem chociaż o kawałek makowca to wypięłaś się na mnie tyłkiem. Tylko nie wiem czy ładnym czy nie.

#5573 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3529 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę

a ja głupi myślałem że powód naszego rozstania był inny... Ale JD to miałem na wypasie, prawda?
Kolego, opanuj się trochę!

Dlaczego mam się opanować? Co jest w tym dziwnego że ,,*****,, kolegi @malopolanin64 ****************************? Może nic, ale to że kolega malopolanin64 w prywatnej wiadomości z własnej inicjatywy opisuje mi swoje genitalia jest już dość mocno nienormalne. Więc nie rozumiem dlaczego zabraniasz mi użycia ironicznego stwierdzenia że głupota jest tak samo duża jak wspomniana ,,********,,? Po za tym mam pełne prawo do wyrażania swoich opini, jeśli ją poprawnie sformułuje, choć to prawo moralne nie konstytucyjne, tak jak w tym przypadku. Rozumiem że to jest ograniczenie wolności słowa?

No to już jest lekka przesada !!!!!!!!!! +10% za wulgarne zwroty

Każde z wymazanych słów, znalazłem w najzwyklejszym słowniku języka polskiego z małą ilością haseł. Więc wątpię by były wulgarne. Wiesz co to jest lekka przesada? Jest to uznanie np. słowa ,,centymetrów,, za słowo wulgarne.

Edytowany przez damianzbr, 17 kwiecień 2012 - 19:07.

#5574 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę

Jaką masz pewność co do słuszności sprawy?

Nie mam. Bo dla Ziółki jest to słuszna sprawa, więc dlaczego nie pomóc. Ja tu tylko jestem narzędziem.

#5575 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz taka miła. A jak prosiłem chociaż o kawałek makowca to wypięłaś się na mnie tyłkiem. Tylko nie wiem czy ładnym czy nie.

--->szczeście całe że co jak co,ale tego nigdy nie sprawdzisz

dlaczego jestem miła ? bo nie chce by została ci po mnie taka trauma jak po tym ciosie, który otrzymałeś od byka...
jakby to potem, wyglądało ?- "StasiekS, zaczął się jąkać, moczyć,itp przez Migotke"..

#5576 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę

--->szczeście całe że co jak co,ale tego nigdy nie sprawdzisz

Żałuj. Chyba, że się czegoś wstydzisz. Jeżeli tak to dobrze robisz. Byłbym wtedy bezlitosny.

dlaczego jestem miła ? bo nie chce by została ci po mnie taka trauma jak po tym ciosie, który otrzymałeś od byka...
jakby to potem, wyglądało ?- "StasiekS, zaczął się jąkać, moczyć,itp przez Migotke".

Dobrze, że pozbyliście się tej krowy bo miała na ciebie zły wpływ. Czytając ciebie można dojść do wniosku, że się jeszcze nie wyleczyłaś z tej traumy. Ale się nie martw, czas goi rany(tak mi mówiła koleżanka z psychologi, jednocześnie informuje, że nie byłem jej pacjentem). Może zakochasz się w innej krowie i będziecie żyć długo i szczęśliwie.

Edytowany przez StasiekS, 16 kwiecień 2012 - 22:36.

#5577 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę ps StasiekS - strone wczesniej napisales że mi oddasz z nadwiązką... - nie byłabym tego taka , pewna... co jak co ale jak jedynym twym sposobem jest straszenie biciem, to troszke mi cie szkoda... , zaczynam sie o ciebie martwić... nie dośc że nie dowidzi to jeszcze z zaburzeniami ... oj chyba posiedze z toba dlugo w poczekalnie do specjalisty ;/

jak mi bedziesz chciał oddać, to wynajme jakiegos kolege z af , dobrze zaplace i zrobi pozadek hahaa

haha no jak nic trzasne w palnik ciebe haha ;p
musze sie zakochac haha
hmm no to jak nic chybajedziemy do Wrocławia ...

#5578 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3529 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę

Nie mam. Bo dla Ziółki jest to słuszna sprawa, więc dlaczego nie pomóc. Ja tu tylko jestem narzędziem.

Nie zrozumiałeś mnie, mówisz że lubisz być wykorzystywany w słusznych sprawach...
Więc pytam, jaką masz pewność że ziolka-i sprawa jest słuszna? Może jest zupełnie inaczej niż mogło by ci się wydawać i zostaniesz wykorzystany w niesłusznej sprawie, a tego przecież nie lubisz jak wspomniałeś... Widzisz, gdybym cię nie otrzeźwił został byś wydymany przez ziolkę... Oj bracie, piwo mi wisisz za tą przysługę.

#5579 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:48

Dziewczyna na gospodarkę A kto zaczął mnie straszyć nożem? Ja tylko zastosowałbym obronę konieczną.

jak mi bedziesz chciał oddać, to wynajme jakiegos kolege z af , dobrze zaplace i zrobi pozadek hahaa

Napisz jeszcze, że zapłacisz w naturze to ci jeszcze pola szpadlami przekopią.

haha no jak nic trzasne w palnik ciebe haha ;p
musze sie zakochac haha
hmm no to jak nic chybajedziemy do Wrocławia ...

Jak nie będzie to dla ciebie problemem, napisz nam jak od kuchni, wyglądała miłość lesbijska między Tobą a tą krową? Nie miałyście obaw co do przyszłości? Czy zaakceptują Was rodzice? Czy będziecie w stanie się utrzymać? Czy byłabyś w stanie trzymać ją za racicę w rzeźni aby chociaż trochę ją podnieść na duchu?

Nie zrozumiałeś mnie, mówisz że lubisz być wykorzystywany w słusznych sprawach...
Więc pytam, jaką masz pewność że ziolka-i sprawa jest słuszna? Może jest zupełnie inaczej niż mogło by ci się wydawać i zostaniesz wykorzystany w niesłusznej sprawie, a tego przecież nie lubisz jak wspomniałeś... Widzisz, gdybym cię nie otrzeźwił został byś wydymany przez ziolkę... Oj bracie, piwo mi wisisz za tą przysługę.

Zależy dla kogo jest to słuszna sprawa. Dla ciebie nie jest ale ziółka uważa inaczej. A ja jako narzędzie nie zastanawiam się nad tym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5580 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę haha to ty sie boisz noża ? on taki malutki, a ty ?? haha

nie martw sie mlody rolnik jestem, wiec zapłace banknotami, ps. za taki tekst , na żywo juz dawno byś oberwał - uwierz..., a tak, chowając sie za ekranikiem, myśle ze masz te 5 cm i sie chwalisz nie wiem czym , na żywo bałbyś sie podejść do kogokolwiek z nas .... (a taki ktoś, kto jest mocny tylko w buzi , na odległość obraża i drażni wszystkich nie ma dla mnie i zapewnie dla niektóych na tym forum zerowego uznania...)

hmm jeśli chodzi o krówkę, to musze cię zmartwić , nasze relacje były jak najbardziej na miejscu, świetnie sie dogadywałyśmy, mogłysmy na siebie liczyć, mogłam do niej mówić, dawała mleko z którego można było robić pyszne ciasta, maslo i pić schłodzone z kawałkiem drożdżówki czy innego wypieku, moi rodzice ?- jak najbardziej nas akceptowali, nie musisz sie o to bać, niestety, wszystko co dobre szybko sie konczy , bo juz jej nie ma ...,
ale co ty o tym możesz wiedzieć ?
w tym momencie mówie jak najbardziej serio - ktoś taki jak ty , kto zwierzatka pewnie widzi w telewizji, nia ma zielonego pojecia o niczym, bo czlowiek przywiązuje sie do zwiarząt, tak samo osoba, która kocha konie, psy, krowy czy inne zwierzątka -

ciebie to głupio śmieszy , ale mnie akurat nie, bo jak cos lubisz to tak samo zgadzasz sie na to by za to odpowiadac, i tak samo musisz karmić, pielęgnowaćć, wyrzucac obornik, ale czy ty o tym masz jakies pojecie ?
wydaje mi sie ze nie masz go ani w dziedzinie rolnictwa , ani w kontaktach z kobietami, bo tak samo jest z ludzmi, jeśli kogoś lubisz, czy kochasz, to idziesz na kompromis, starasz sie zaakceptowac pewne, wady, niedociągnięcia...

Edytowany przez Migotka, 16 kwiecień 2012 - 23:18.