Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37667 odpowiedzi na ten temat

#5481 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Sorry że się wtrącę ale jak ktoś ma 100 dojnych sam dopilnować (mimo owych dojarek itd) to naprawdę kobieta nie jest mu potrzebna-a właściwie taki ktoś nie jest potrzebny kobiecie-bo co komu ktoś kogo nie ma na okrągło w domu ?100 dojnych to 100 cieląt i 100 młodzieży-kobieta tego ktosia na sam początek powinna twardo postawić sprawę-Rysiek ale do łóżka muszę kogoś mieć ! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 04:22
  •  

#5482 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę A Rysiek
Poczekaj, idę po sąsiada :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5483 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę ale ten sąsiad to chyba po to aby krów dopilnował ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5484 Share ziolka1224

ziolka1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim chów - hodowla zwierząt i ogólnie rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę Ja poznałam kiedyś chłopaka podobało mu sie , to że lubię pracować w gospodarstwie to mu się podobało , ale jak już zaczęłam z nim rozmawiać o rolnictwie to okazał się w tym temacie mniej zorientowany niż ja noo i nie ukrywam troszke zacofany... póżniej dowiedziałam sie że jest strasznie leniwy i tak naprawdę dziewczyny szukał tylko do roboty... a laski wyrywa na john deera .. totalny wieśniak

#5485 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę No toć chyba nie do łóżka :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5486 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę @jaro-jak ten ktoś ma sto dojnych to już te dwa "cycki"nie robią różnicy.

#5487 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3835 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę

Ja poznałam kiedyś chłopaka podobało mu sie , to że lubię pracować w gospodarstwie to mu się podobało , ale jak już zaczęłam z nim rozmawiać o rolnictwie to okazał się w tym temacie mniej zorientowany niż ja noo i nie ukrywam troszke zacofany... póżniej dowiedziałam sie że jest strasznie leniwy i tak naprawdę dziewczyny szukał tylko do roboty... a laski wyrywa na john deera .. totalny wieśniak

a ja głupi myślałem że powód naszego rozstania był inny... Ale JD to miałem na wypasie, prawda?
Kolego, opanuj się trochę!

Edytowany przez danielhaker, 16 kwiecień 2012 - 20:09.

#5488 Share ziolka1224

ziolka1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr wręcz przeciwnie troche się już rozsypywał :P a wiesz ja i tak wolę FENDTA

#5489 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3835 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę że się rozsypywał to się rozsypywał, ale laski na niego leciały i to się liczy. I nie bajeruj tu na forum że zostawiłaś mnie bo byłem zbyt leniwy. Mniej honor i przyznaj się że odeszłaś z Mietkiem tylko dlatego że miał fenda.

#5490 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę To teraz wyrażenie "słaby w łóżku" ma nowy synonim, że tak o lenistwie piszecie?

Edytowany przez StasiekS, 16 kwiecień 2012 - 19:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5491 Share ziolka1224

ziolka1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę miał fenda , a teraz kupuje claasa tukana...
ale twe lenistwo było głównym powodem, lecz nigdy nie zapomne Ci tego że na sprzęt dla mnie(widły i szypa) kasy troche sypnełeś i wygodnie się nim pracowało , co widać po efekcie (ogromne bicepsy) ...

#5492 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę Ogień nie kobieta :). A jak na inne marki się zapatrujesz?

#5493 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS-cicho-teraz tu się rozsypana para wykłóca,nie przeszkadzaj-nic ciekawszego i śmieszniejszego nie wymyślisz :lol:
publiczna kłótnia-pełen wypas :D

#5494 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę E tam. Pewno ściema.

bullet_black.png

#5495 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę to pewnie pod choinke jej kupil widly i lopate
:lol:
Zetor Team.

#5496 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę Nie no bosko :)

Jaka fajna sprzeczka :)

Co do związku na odległość ma przyszłość, ale tak jak mówiłam kiedyś rozmawiajcie ze sobą o wszystkim, nie uciekajcie od niezręcznych tematów. Skończyło się, no cóż tak bywa... Ale ani ja ani @FINN nie żałujemy tego co między nami było. Dużo wyciągnęliśmy z tego związku na przyszłość. A w sumie to oboje jesteśmy uparciuchy i byśmy się pewno pozabijali :P hehe

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#5497 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę

miał fenda , a teraz kupuje claasa tukana...
ale twe lenistwo było głównym powodem, lecz nigdy nie zapomne Ci tego że na sprzęt dla mnie(widły i szypa) kasy troche sypnełeś i wygodnie się nim pracowało , co widać po efekcie (ogromne bicepsy) ...

Może Pani podać nazwę producenta tych narzędzi.Jaki komfort pracy i cena-warte ceny?
Wyznaję zasadę ,że opłaca się inwestować w porządny sprzęt,który sprawi,że praca stanie się przyjemniejsza(nawet usuwanie obornika). Też jestem fanem mechanizacji rolnictwa.

#5498 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam sie z @Martiną , obydwoje podjeliśmy taką decyzję, po wielu godzinach rozmów i rozmyśleń doszlismy do porozumienia. I nie urywamy między soba kontaktu, nie obrażamy się na siebie, i jedno na drugie może zawsze liczyć w potrzebie. I to prawda, że jestesmy uparciuchy, bo ani ja ani Martina nie chcieliśmy opuścić swoich gospodarstw... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5499 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę @martina-ani ty ani FINN nie powinniście o waszym związku i jego rozpadzie się rozpisywać-przypadkiem któreś z was o jedno słowo za dużo napisze i to publicznie-i możecie się na wzajem bardziej skrzywdzić jak byście chcieli-a po co?
to co między wami było jest tylko wasze-innych nie powinno to interesować-interesuje a nie powinno.
po drugie nikt szczerze nie będzie współczuł-raczej będą się podśmiewać,ale to przynajmniej szczerze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5500 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę Mietek okazało się że Fendta miał...najpierw to spłacenia a potem tylko miał :D .Ziolka (jako osoba wybitnie jak na dzisiejsze czasy ambitna) pokonała więc dzielnie odruch wymiotny i powróciła do damiana w czym wielce pomocne były jej bicepsy (o widłach i szypie chyba wspominać nie trzeba ?).Przeważył też zdrowy rozsądek-zawszeć to lepiej wyrabiać bicepsy i mieć ten jeden (wymęczony co prawda ale...) orgazm na kwartał niż nie mieć go wcale-Mietek jako prawdziwy fan Fendta miał tylko jedną w życiu miłość-smutne to lecz prawdziwe...
Minutą ciszy uczcijmy Mietka-bo widły (i szypa :D ) wykonały przy nim kawał dobraj roboty.